Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
moet

moet

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12762
  • Znaleziska 312
  • Mikroblog 12450
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 13
moet
moet 16.05.2026, 22:18:21
  • 1
Wtf I love Germany now
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MinisterKoryto
MinisterKoryto
16.05.2026, 21:43:56
  • 1
W tym roku techniawka od Szwecji, albo te dwie z rocka czy tam metalu te szarpidruty, nic pomiędzy. Reszta to totalny syf. Pozdro ekspertów

#eurowizja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 16.05.2026, 21:45:06 via Wykop
  • 0
@MinisterKoryto:

Totalny syf
Szwecja super

Zastanów się nad soba xD
  • Odpowiedz
TragiKomediant
TragiKomediant
16.05.2026, 21:19:11
  • 21
Austria ewidentnie nie chce znów organizować imprezy ;)
#eurowizja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 16.05.2026, 21:21:00 via Wykop
  • 0
@TragiKomediant: Ruscy już tak raz próbowali i prawie wygrali :)
  • Odpowiedz
moet
moet 16.05.2026, 19:43:36
  • 1
Brzmi jak friz (czyli c-----o)
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turbonekro
Turbonekro
13.05.2026, 08:14:36
  • 2
#eurowizja Pr aaaaaa asa aaaa aaaaaaaay
Teraz sobie na spokojnie wysłuchałem, bo oczywiście któryś z portali napisał, że widownia się posrala ze szczęścia po jej występie.
Jest sobie jakąś tam pioseneczka, ale kompletnie nie ma siły przebicia, nawet już nie jestem w stanie 3 sekund zanucić.
Więc standard, jak co roku, więcej p--------o niż to warte.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 13.05.2026, 10:15:33 via Wykop
  • 0
@Turbonekro: ja to nie mogę rozkminić czemu w tym refrenie nie jest to wyżej pociągnięte. Spokojnie by dała radę zaśpiewać, a i efekt byłby lepszy.
  • Odpowiedz
moet
moet 12.05.2026, 21:14:54
  • 2
Nas specjalnie podkręcają ostatnich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marek_g
marek_g
12.05.2026, 21:11:01
  • 4
My to chyba wejdziemy do finału patrząc na poziom drugiego półfinału. Ale w finale będziemy na końcu
#eurowizja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 12.05.2026, 21:11:52 via Wykop
  • 0
@marek_g: my to możemy tam nasrac na środku a i tak nie pochwala
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
12.05.2026, 21:08:16
  • 1
Gdyby Polska wygrała to kto by waszym zdaniem prowadził?
Wpisujecie kandydatów. Ciekawe czy Norbi by się sprawdził?
#eurowizja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 12.05.2026, 21:09:13 via Wykop
  • 0
@dzieju41: Skolim
  • Odpowiedz
Rovexx
Rovexx
12.05.2026, 21:06:43
  • 3
to co, eurowizja 2027 w polsce jak wygramy i rafał brzozowski i norbi jako prowadzacy?
#eurowizja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 12.05.2026, 21:08:37 via Wykop
  • 0
@Rovexx: Magdalena ogórek
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
12.05.2026, 21:07:32
  • 8
Pomyślcie że ludzie na publiczności zapłacili 1000 euro za tą przyjemność xD #eurowizja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 12.05.2026, 21:08:19 via Wykop
  • 0
@jmuhha: a były gwizdy na zymian?
  • Odpowiedz
moet
moet 12.05.2026, 21:06:27
  • 1
#eurowizja
moet - #eurowizja

źródło: IMG_1567

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 12.05.2026, 21:04:26
  • 23
Cały tag #eurowizja w tym momencie
moet - Cały tag #eurowizja w tym momencie

źródło: IMG_1566

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 12.05.2026, 21:02:25
  • 2
Ale g---o obsrane
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 26.04.2026, 22:26:05
  • 106
W toku odciążania służby zdrowia nie zapominajcie o prawdziwych ludzkich dramatach i potrzebach
#latwogang #tvrepublika
moet - W toku odciążania służby zdrowia nie zapominajcie o prawdziwych ludzkich drama...

źródło: IMG_1348

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gbsh
gbsh
27.04.2026, 05:42:52 via Wykop
  • 17
@moet: wóz transmisyjny kupili? Ktoś widział?
gbsh - @moet: wóz transmisyjny kupili? Ktoś widział?

źródło: 2026-04-27_07-42-12

Pobierz
  • Odpowiedz
anomaly_
anomaly_
27.04.2026, 09:36:30 via Wykop
  • 1
@moet: na pewno sam nie zapomniałeś być botem i żeby jak to zawsze robicie - nie otagować tej g---o polityki jak należy
  • Odpowiedz
pierwszynawenus
pierwszynawenus
26.04.2026, 22:08:26
  • 1
Fundacja informuje, że wszystkie środki trafią tam gdzie trzeba. #latwogang
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 26.04.2026, 22:20:25 via Wykop
  • 6
@pierwszynawenus: a co innego mieliby powiedzieć xd
  • Odpowiedz
asd123asd456
asd123asd456
asd123asd456
26.04.2026, 19:48:54
  • 3
Nie rozumiem dlaczego nie można ogarnąć zbiórek na program safe albo na autostrady, przecież takich streamow można odpalić kilka na różne inicjatywy.
#latwogang
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 26.04.2026, 19:50:18 via Wykop
  • 1
@asd123asd456: no rzeczywiście. Na autostradę to starczyłoby na 2 kilometry może.
  • Odpowiedz
DziobakPepe
DziobakPepe
26.04.2026, 19:44:43
  • 1
coś wątpię że ktoś ich zapytał o zdanie czy chcą występować w reklamie i będą potem małe problemy
#latwogang
DziobakPepe - coś wątpię że ktoś ich zapytał o zdanie czy chcą występować w reklamie ...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 26.04.2026, 19:46:09 via Wykop
  • 2
@DziobakPepe: przyjdzie co do czego to może 10 osób z tej listy coś zrobi
  • Odpowiedz
krzysssss
krzysssss
26.04.2026, 19:43:57
  • 7
#latwogang ale jestem w szoku ze firma z kateringami ma taki budżet
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 26.04.2026, 19:44:20 via Wykop
  • 3
@krzysssss: poczytaj powiązania z naczelnym discopolowcem;)
  • Odpowiedz
Menelowe_plus
Menelowe_plus
26.04.2026, 19:18:35
  • 26
zaraz się okaże, że można zebrać więcej niż owsiak, bez zaangażowania wszystkich mediów, samorządów, wolontariuszy, logistyki i c--j wie czego jeszcze #cancerfighters #latwogang #wosp
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet 26.04.2026, 19:24:40 via Wykop
  • 5
@Menelowe_plus: można bo PR dużo lepszy. Marka płaci i od razu wynik. Na Wospie bezwładność akcji jest dużo większa a i wrażenia takiego już to nie robi.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
  • Strona 2 z 24
  • >
  • szampański
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.02.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.04.2023

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 17.03.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking