#gimbynieznajo #lata90 #wykop30plus #nostalgia Jakie rzeczy które były modne w latach 90 wczesnych 2000 obecnie uważacie za kiczowate? A jakie się utrzymały i są dobre obecnie. Ja przede wszystkim gdy sobie wracam wspomnieniami drażni ta muzyka i otoczka szarości i biedy
Wyzysku młodych? Jakiego k---a wyzysku? Młody do 26 rż nie płaci podatków a korzysta z dóbr państwowych tak samo jak stary. Wyzyskiwany jest każdy kto jest po 26 rż i każdy kto nie załapał się na tą ulgę podatkowych. Ale mnie w------i teraz #praca #warszawa #niewiemjaktootagowac
Dzięki powiadomieniom udostępnionym przez Fundusz otrzymamy np. SMS lub e-mail za każdym razem, gdy w bazie UFG pojawi się nowa polisa lub szkoda na nasze dane.
Fundusz uruchomił dla obywateli usługę powiadomień o polisach i szkodach, przypisanych do danych obywatela. Aby ustawić takie powiadomienia, należy wyrazić zgodę na komunikację elektroniczną od Funduszu i włączyć odpowiednią funkcję. Wszystko to można zrobić szybko i wygodnie w portalu Funduszu, pod adresem UFG.pl.
Szukam #praca już będzie 3 miesiąc i p-------a można dostać. Byłem może na 10 rozmowach i zawsze jestem zlewany. Teraz się umówiłem na rozmowę i babka mówi do mnie za chwilę prześlę Panu zaproszenie na rozmowę i widełki przewidywane na stanowisko ale proszę się nie zniechęcać bo to widełki zależne od doświadczenia itd. Myślę sobie co do kuja ale dobra poczekam na te widełki. W #warszawa na stanowisko kontroler finansowy oferują...
Qbrick hit czy kit? szukam jakiejś skrzyni narzędziowej albo dwóch. Głównie na małe narzędzia zaciskarki do złączy/tulejek, ściągacz izolacji, szczypce + jakaś drobnica elektryczna typu złączki.
Co przechodzę po marketach to tylko qbrick i qbrick.
Polacy: Nie no, w tej Warszawie nie da się żyć. Nie ma zieleni, hałas, duży ruch. Wyprowadzamy się za miasto, tam odżyjemy.
Ci sami Polacy po wyprowadzeniu się z Warszawy: Coooo, Trzaskowski posadził drzewa i jeszcze ogranicza ruch? Przecież on jest odklejony, nie rozumie potrzeb mieszkańców!!!oneone! Ja mam tu tysiące spraw i muszę koniecznie codziennie jeździć przez centrum Warszawy, bo nie po to kupiłem auto by teraz nim nie jeździć.
No i dalej szukam auta życia. Temat #honda odpuściłem. Poczytałem, pogadałem z mechanikami od japońców i konsensus jest jeden. 1.0t nie rodzi pytania "czy padnie" tylko "kiedy padnie". A na 1.5t to mnie nie stać. I tak jak całe życie uciekałem przed krzyżacką motoryzacją, tak teraz jednak za namową @WaranKojtyla i @sztefen_muller postanowiłem może to zmienić. W końcu #vag w naszym kraju ma się doskonale, ofert są
Znajomy od dzieciństwa lubi #latarki Na 40 ze znajomymi chcielibyśmy mu jakąś sprezentować ale nie siedzimy w temacie i nie wiemy co kupić, żeby go ucieszyć. Jakieś propozycje?
Cena strzyżenia męskiego w Warszawie to jakieś wielkie xD po 100 zł. Kraftowe xD Ceena maszynki do strzyżenia 150 zł chyba załkiem poebao artystów z zawodówki. #warszawa #fryzjer
Byłem wczoraj w takiej knajpie w mieście po odbiór zamówienia z apki dla biedaków no i knajpka taka fajna elehancka klimatyczna chwilkę musiałem poczekać na zamówienie i do lady podszedł młody chłopak który siedział przy stoliku z jakąś dziewczyną nie chce tutaj bawić się we wróżbitę ale wyglądało mi to na randkę chłopak podszedł do lady i powiedział że chce zapalić rachunek był spory ponad 150zl i tylko wyciągnął kartę przyłożył i
Tak do 100pln
#noze #bushcraft #edc