Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
modzelem

modzelem

Dołączył 15 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 69273
  • Znaleziska 25962
  • Mikroblog 43311
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 81
modzelem
modzelem 31.05.2026, 17:59:33
  • 1
Jaki kamień do nauki ostrzenia?
Tak do 100pln

#noze #bushcraft #edc
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem
Autor
31.05.2026, 18:16:17 via Wykop
  • 0
@Bestia_z_Jellystone: a co polecasz z droższych?
  • Odpowiedz
modzelem
modzelem
Autor
31.05.2026, 18:35:59 via Wykop
  • 0
@SkladanyScyzorykwPoniedzialek: Jak wygląda sprawa pilnowania kąta ostrzenia? Ustawiasz, wkładasz nóż i tyle?
  • Odpowiedz
modzelem
modzelem
Autor
31.05.2026, 19:08:46 via Wykop
  • 0
@SkladanyScyzorykwPoniedzialek: właśnie go oglądam. Chciałem kupić kamień dla zabawy z kamieniem, ale nie wiem czy jest sens.
  • Odpowiedz
modzelem
modzelem
Autor
31.05.2026, 19:54:17 via Wykop
  • 0
@SkladanyScyzorykwPoniedzialek: tego też się boję, ale wcześniej naoglądałem, się pyry ;)
  • Odpowiedz
modzelem
modzelem
Autor
02.06.2026, 15:12:14 via Wykop
  • 0
@modzelem: brałeś strop do tej ostrzałki?
  • Odpowiedz
Mr_Swistak
Mr_Swistak
02.06.2026, 11:45:16
  • 0
jakie są realne, sensowne ceny za montaż klimy wraz z urządzeniem?
#klimatyzacja #warszawa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem 02.06.2026, 15:10:41 via Wykop
  • 1
@Mr_Swistak: 4k zapłaciłem za wszystko + wkuwanie rur w ścianę
  • Odpowiedz
modzelem
modzelem 31.05.2026, 16:35:35
  • 7
#wykop30plus #wykop30club
modzelem - #wykop30plus #wykop30club

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem
Autor
31.05.2026, 19:55:00 via Wykop
  • 0
@nostalgiczna_nihilistka: backup czy coś innego?
  • Odpowiedz
Vaze363
Vaze363
30.05.2026, 09:40:23
  • 0
#gimbynieznajo #lata90 #wykop30plus #nostalgia
Jakie rzeczy które były modne w latach 90 wczesnych 2000 obecnie uważacie za kiczowate? A jakie się utrzymały i są dobre obecnie. Ja przede wszystkim gdy sobie wracam wspomnieniami drażni ta muzyka i otoczka szarości i biedy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem 30.05.2026, 16:58:27 via Wykop
  • 0
@Vaze363: idiotyczne programy w tv/internecie
  • Odpowiedz
modzelem
modzelem 28.05.2026, 21:07:02
  • 0
Ile trzeba mieć średnio lat służby żeby mieć wyższe stopnie wojskowe np pułkownik?

#wojsko #wojskopolskie
modzelem - Ile trzeba mieć średnio lat służby żeby mieć wyższe stopnie wojskowe np pu...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem
Autor
28.05.2026, 21:25:42 via Wykop
  • 0
@gorzki99: chat gpt podpowiada 25lat.
Z ciekawości porównuję staż z wynagrodzeniem.

Szybkich awansach słyszałam, ale w policji.
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
23.05.2026, 12:24:40
  • 13
Wyzysku młodych? Jakiego k---a wyzysku? Młody do 26 rż nie płaci podatków a korzysta z dóbr państwowych tak samo jak stary. Wyzyskiwany jest każdy kto jest po 26 rż i każdy kto nie załapał się na tą ulgę podatkowych. Ale mnie w------i teraz #praca #warszawa #niewiemjaktootagowac
Holetoanother_universe - Wyzysku młodych? Jakiego k---a wyzysku? Młody do 26 rż nie p...

źródło: 1000008367

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem 23.05.2026, 18:01:43 via Wykop
  • 0
Tak, bo wyzysk polega na podatkach mordo XD


@niecodziennyszczon: w drugim progu państwo zabiera ci poł pensji, trochę przegięcie .
  • Odpowiedz
modzelem
modzelem 22.05.2026, 18:14:00
  • 4
Dzięki powiadomieniom udostępnionym przez Fundusz otrzymamy np. SMS lub e-mail za każdym razem, gdy w bazie UFG pojawi się nowa polisa lub szkoda na nasze dane.


Fundusz uruchomił dla obywateli usługę powiadomień o polisach i szkodach, przypisanych do danych obywatela. Aby ustawić takie powiadomienia, należy wyrazić zgodę na komunikację elektroniczną od Funduszu i włączyć odpowiednią funkcję. Wszystko to można zrobić szybko i wygodnie w portalu Funduszu, pod adresem UFG.pl.

#motoryzacja
modzelem - >Dzięki powiadomieniom udostępnionym przez Fundusz otrzymamy np. SMS lub e...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem
Autor
22.05.2026, 21:30:00 via Wykop
  • 0
@wujek_srednia_rada: masz to w mobywatel.
  • Odpowiedz
kanclerz_krolestwa_paprotnikow
kanclerz_krolestwa_paprotnikow
22.05.2026, 06:53:00
  • 0
Polecacie jakąś traske kajakową niedaleko od warszawy? Tak żeby w max godzinkę autkiem dojechać.

(。◕‿‿◕。)

#kajaki #warszawa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem 22.05.2026, 13:34:39 via Wykop
  • 0
@kanclerz_krolestwa_paprotnikow: Wkra, Pomiechówek
  • Odpowiedz
haabero
haabero
21.05.2026, 15:19:30
  • 9
Pamiętam jak w Warszawie było dokładnie to samo jak chcieli odwołać HGW i namawiała żeby nie iść. To był chyba 2013 rok

#krakow #referendum #warszawa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem 21.05.2026, 17:54:16 via Wykop
  • 0
@haabero: PO w wawie jest chyba niezniszczalne.
  • Odpowiedz
charles-terror
charles-terror
20.05.2026, 19:34:08
  • 1
Szukam #praca już będzie 3 miesiąc i p-------a można dostać. Byłem może na 10 rozmowach i zawsze jestem zlewany.
Teraz się umówiłem na rozmowę i babka mówi do mnie za chwilę prześlę Panu zaproszenie na rozmowę i widełki przewidywane na stanowisko ale proszę się nie zniechęcać bo to widełki zależne od doświadczenia itd.
Myślę sobie co do kuja ale dobra poczekam na te widełki.
W #warszawa na stanowisko kontroler finansowy oferują...
charles-terror - Szukam #praca już będzie 3 miesiąc i p-------a można dostać. Byłem m...

źródło: 596777136_1165502185783421_8017558004749908657_n

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem 20.05.2026, 21:55:42 via Wykop
  • 1
Przecież mogę iść do Action czy innego sklepu, dostać tyle samo


@charles-terror: xD
  • Odpowiedz
modzelem
modzelem 20.05.2026, 17:50:34
  • 1
Od kiedy parking w Arkadii jest płatny?
Strasznie długo był darmowy. aż sam się dziwiłem czemu nie ma opłat.
#warszawa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem
Autor
20.05.2026, 18:04:40 via Wykop
  • 0
@haabero: Imo tak, i to jeszcze prawie przy metrze.
  • Odpowiedz
Catmmando
Catmmando
19.05.2026, 21:58:22
  • 0
Qbrick hit czy kit? szukam jakiejś skrzyni narzędziowej albo dwóch. Głównie na małe narzędzia zaciskarki do złączy/tulejek, ściągacz izolacji, szczypce + jakaś drobnica elektryczna typu złączki.

Co przechodzę po marketach to tylko qbrick i qbrick.

Kiedyś jakiś większy wybór był wydaje mi się.

Jak
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem 20.05.2026, 10:19:40 via Wykop
  • 0
@Catmmando: mam do domu, są ok
  • Odpowiedz
DwaKolory
DwaKolory
DwaKolory
19.05.2026, 10:23:38
  • 113
Polacy: Nie no, w tej Warszawie nie da się żyć. Nie ma zieleni, hałas, duży ruch. Wyprowadzamy się za miasto, tam odżyjemy.

Ci sami Polacy po wyprowadzeniu się z Warszawy: Coooo, Trzaskowski posadził drzewa i jeszcze ogranicza ruch? Przecież on jest odklejony, nie rozumie potrzeb mieszkańców!!!oneone! Ja mam tu tysiące spraw i muszę koniecznie codziennie jeździć przez centrum Warszawy, bo nie po to kupiłem auto by teraz nim nie jeździć.

Dla uzmysłowienia
DwaKolory - Polacy: Nie no, w tej Warszawie nie da się żyć. Nie ma zieleni, hałas, du...

źródło: HIoWrl_XQAAGjjo

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem 19.05.2026, 12:43:52 via Wykop
  • 0
Samochodem nie ma się co pchać i tyle.


@straszny_cham: mocno zależy gdzie jedziesz.
  • Odpowiedz
krzysiekGD
krzysiekGD
krzysiekGD
19.05.2026, 08:36:23
  • 1
No i dalej szukam auta życia.
Temat #honda odpuściłem. Poczytałem, pogadałem z mechanikami od japońców i konsensus jest jeden. 1.0t nie rodzi pytania "czy padnie" tylko "kiedy padnie". A na 1.5t to mnie nie stać.
I tak jak całe życie uciekałem przed krzyżacką motoryzacją, tak teraz jednak za namową @WaranKojtyla i @sztefen_muller postanowiłem może to zmienić.
W końcu #vag w naszym kraju ma się doskonale, ofert są
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem 19.05.2026, 10:09:09 via Wykop
  • 1
@dict: @krzysiekGD mokre dsg jest ok generalnie
  • Odpowiedz
modzelem
modzelem 18.05.2026, 11:54:30
  • 4
Dawno nie było

Podstawa prawna art 50a pord
Aplikacja 19115

#warszawa #osiedlowykonfident #motoryzacja #polskiedrogi
modzelem - Dawno nie było 

Podstawa prawna art 50a pord 
Aplikacja 19115 

#warszawa...

źródło: 1000026957

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem
Autor
18.05.2026, 15:17:52 via Wykop
  • 0
@wujek_srednia_rada: poza droga publiczną jest problem, musi stwarzać zagrożenie np jak jakiś łobuz urwie wlew.
  • Odpowiedz
modzelem
modzelem
Autor
18.05.2026, 16:11:34 via Wykop
  • 1
@wujek_srednia_rada: wycieki jak najbardziej
  • Odpowiedz
DzikWesolek
DzikWesolek
17.05.2026, 19:25:35
  • 0
Znajomy od dzieciństwa lubi #latarki Na 40 ze znajomymi chcielibyśmy mu jakąś sprezentować ale nie siedzimy w temacie i nie wiemy co kupić, żeby go ucieszyć. Jakieś propozycje?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem 18.05.2026, 10:00:39 via Wykop
  • 0
@DzikWesolek: jakie Zastosowanie i budżet?
  • Odpowiedz
modzelem
modzelem 18.05.2026, 15:20:20 via Wykop
  • 0
@DzikWesolek: jak ma być mało użytkowe to lep.
  • Odpowiedz
madero
madero
18.05.2026, 09:11:20
  • 0
Cena strzyżenia męskiego w Warszawie to jakieś wielkie xD po 100 zł. Kraftowe xD Ceena maszynki do strzyżenia 150 zł chyba załkiem poebao artystów z zawodówki. #warszawa #fryzjer
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem 18.05.2026, 11:31:44 via Wykop
  • 0
@madero: bez problemu znajdziesz za pół tej ceny.
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
17.05.2026, 22:37:12
  • 3
Wincyj!

#motoryzacja #samochody #warszawa #polska #europa
ukojenie - Wincyj!

#motoryzacja #samochody #warszawa #polska #europa

źródło: 1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem 18.05.2026, 10:11:28 via Wykop
  • 0
@ukojenie: ten wykres to nie jest do końca prawda (leasing, cepik)
  • Odpowiedz
framugabezdrzwi
framugabezdrzwi
16.05.2026, 16:11:37
  • 3
że też ludziom chce się stać w taką pogodę do muzeum które można zobaczyć za darmo
#warszawa #nocmuzeow
framugabezdrzwi - że też ludziom chce się stać w taką pogodę do muzeum które można zo...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem 16.05.2026, 17:56:47 via Wykop
  • 2
@framugabezdrzwi: większość muzeum ma darmowe dni.
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
16.05.2026, 09:20:35
  • 41
Byłem wczoraj w takiej knajpie w mieście po odbiór zamówienia z apki dla biedaków no i knajpka taka fajna elehancka klimatyczna chwilkę musiałem poczekać na zamówienie i do lady podszedł młody chłopak który siedział przy stoliku z jakąś dziewczyną nie chce tutaj bawić się we wróżbitę ale wyglądało mi to na randkę chłopak podszedł do lady i powiedział że chce zapalić rachunek był spory ponad 150zl i tylko wyciągnął kartę przyłożył i
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem 16.05.2026, 12:05:38 via Wykop
  • 5
rachunek był spory ponad 150zl


@bArrek: 1/10 bo odpisałem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 35
  • Strona 2 z 35
  • >

Marcin

  • Optymista twierdzi, że żyjemy w najlepszym z możliwych światów, a pesymista obawia się, że jest to prawda.
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.05.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 14.05.2020

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 26.01.2021

    Kolarz
  • Wykopowicz
    od 07.03.2023

    Wykopowicz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking