Mietek dzielnicowy z Sosnowca postanowił coś zmienić w mieszkaniu i wytapetować sobie duży pokój. Jak postanowił tak zrobił. Po remoncie przyszedł do niego Staszek, sąsiad z góry: - Miecio, aleś fajnie sobie urządził pokoik. Też sobie tak zrobię! Powiedz mi tylko ile kupiłeś rolek tapety? - Dwanaście Staszku. - To też wezmę dwanaście. Staszek poszedł więc do sklepu budowlanego, kupił dwanaście rolek tapety o gładkiej teksturze,
@Dlugi_1111: Zawsze, gdy widzę te jej tatuaże, to aż chce mi się rzygać. Doceniam jej osiągnięcia, to jednak zdania nie zmienię, jeśli chodzi o ten brudnopis na jej ciele.
@PorzeczkowySok: Ej jakbym mial kojarzyc uzytkownikow z piosenkami: To Ty SoczQ bylbys taka "uzbecka pol-nostalgia a pol kocykiem z welny mongolskiego Jaka." XD
Miałem stabilną robotę w której się dużo obijałem i miałem sporo wolnego czasu (senior) Przez przypadek znalazłem drugą fuchę (regular) z bardzo podobnym tech stackiem i produktem. Obie zdalne.
źródło: temp_file7851165591981919469
Pobierz