Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
marcingp5
marcingp5

marcingp5

Dołączył 12 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1500
  • Znaleziska 959
  • Mikroblog 541
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 98
Boleslaw_Smiszny
Boleslaw_Smiszny
Boleslaw_Smiszny
09.07.2016, 20:59:44
  • 8
Coraz więcej osób udaje mi się namówić na smartfony Xiaomi. Jest tylko jeden problem: wymowa samej nazwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xiaomi

Jak wymawiacie słowo "Xiaomi"

  • Szałmi 2.8% (48)
  • Ksiajomi 55.9% (949)
  • Szajomi 6.6% (112)
  • Szaomi 11.6% (197)
  • Inne/sprawdzam 23.0% (391)

Oddanych głosów: 1697

  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcingp5
marcingp5
marcingp5 10.07.2016, 16:59:48
  • 0
@Boleslaw_Smiszny:
marcingp5 - @Boleslaw_Smiszny:
  • Odpowiedz
marcingp5
marcingp5
marcingp5 28.06.2016, 20:19:44
  • 1
energia kod: 63F5PO
#redbullmobile
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fstab
fstab
25.06.2016, 18:24:37
  • 1
One plus 3, Galaxy Note 4 czy Mi5?
Mam Note 4 N910C i myślę nad zmianą.
#ankieta #android #aliexpress #pytanie

Jak wyżej:

  • Zostań przy Note 4 23.0% (23)
  • Oneplus 3 27.0% (27)
  • Mi5 31.0% (31)
  • SPRAWDZAM 19.0% (19)

Oddanych głosów: 100

  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcingp5
marcingp5
marcingp5 26.06.2016, 13:34:44
  • 0
@fstab: Z samsunga na nieznanego bez gwarancji Chińczyka ? no bez jaj mam dość problemów ze Xiaomi które ciągle sypie problemami w oprogramowaniu i masa romów do kombinacji by to stabilnie chodziło.
  • Odpowiedz
V.....z
V.....z
konto usunięte 26.06.2016, 09:57:26
  • 33
Piękne ( ͡º ͜ʖ͡º) #nieboperfekcjonistow
V.....z - Piękne ( ͡º ͜ʖ͡º) #nieboperfekcjonistow

źródło: comment_zjTpwlqrVmI58oWpCxXCrvrfhN4t3Aec.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcingp5
marcingp5
marcingp5 26.06.2016, 10:25:26
  • 0
@Vitz: Na końcu wygląda nie równo.
  • Odpowiedz
marcingp5
marcingp5
marcingp5 25.06.2016, 19:26:43
  • 1
Zna ktoś jakąś stabilną telewizję online darmową ? albo coś działającego do kodi
#telewizja #stream
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko15
mleko15
06.06.2016, 18:26:40
  • 2
Serwus, posiada ktoś telefon umi touch 5,5'cala? Jakaś opinia? warto wyłożyć te 700plna?

#aliexpress #telefony
mleko15 - Serwus, posiada ktoś telefon umi touch 5,5'cala? Jakaś opinia? warto wyłoży...

źródło: comment_7OAyddEIOxdnDnxpTh7PoUEAAxd7EVcU.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcingp5
marcingp5
marcingp5 09.06.2016, 16:40:40
  • 0
@mleko15: Miałem go bardzo ciężki można nim wbijać gwoździe serio jest nawet filmik. Nie polecam, wiele jest wadliwych sztuk.
  • Odpowiedz
Mam_Glupi_Nick
Mam_Glupi_Nick
04.06.2016, 20:03:19 via Android
  • 6
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcingp5
marcingp5
marcingp5 04.06.2016, 20:59:37
  • 0
@Mam_Glupi_Nick: Beautiful sensual lesbians
  • Odpowiedz
Red_Hawk
Red_Hawk
23.05.2016, 19:12:17
  • 1
#problem #ubuntu #linux #help #pomocy #gtaiv #grand Theft Auto IV #gta4 #wine

Dzisiaj przez pół dnia męczyłem się z instalacją GTA IV na ubuntu ,i kiedy wydawało się ze wszystko ok odpaliłem to GTA 4 i nagle błąd:
GTA IV requires sound card
I rzeczywiście,w configu virtual disku (WINE) GTA4 nie ma sterownika Dźwięku,co
Red_Hawk - #problem #ubuntu #linux #help #pomocy #GTAIV #Grand Theft Auto IV #GTA4 #w...

źródło: comment_7TUhoFdCBcohiAwDRveGfQF8BRgUplgf.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcingp5
marcingp5
marcingp5 23.05.2016, 19:16:13
  • 1
@Red_Hawk: Zainstalować Windowsa. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
kodishu
kodishu
07.05.2016, 12:02:41 via Android
  • 10
Wczoraj przyszła paczka od Chinczyka z #aliexpress a w niej takie coś. Zgadnijcie co to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kodishu - Wczoraj przyszła paczka od Chinczyka z #aliexpress a w niej takie coś. Zgad...

źródło: comment_efaat1brNmjWUHwr8SNy4R6IAspHVxe7.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcingp5
marcingp5
marcingp5 07.05.2016, 13:17:10
  • 0
@Jendrej: Bateria może wybuchnąć w samolocie jak coś na nią spadnie.
  • Odpowiedz
BySpeedy
BySpeedy
26.04.2016, 17:15:40 via Android
  • 1
Czy ktoś zaktualizował swojego #redminote3pro #redminote3 do wersji 7.2.3.0LHOMIDA?

#xiaomi
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcingp5
marcingp5
marcingp5 26.04.2016, 18:08:41
  • 0
@cr6d: XRNote 3 PRO nie ma absolutnie żadnych lagów w antutu ma 76 K pkt. jedynie drobne problemy z softem.
Choć aparat kiepski w ciemnościach.
  • Odpowiedz
niziu
niziu
niziu
20.04.2016, 12:14:02
  • 1
Konfrontacja ostateczna:
Redmi 3 Pro Prime 3/32
czy
Redmi 3 Note Pro 2/16 25 zł drożej?
Lepiej się pakować w słabszy procek/więcej ramu czy odwrotnie?
(niestety Redmi 3 Note Pro w wersji 3GB trochę za drogi dla mnie, albo inaczej, wolę zaoszczędzić już tą stówę i wziąć mniejszy ekran w zwykłym Redmi 3)
#xiaomi #telefony #aliexpress
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcingp5
marcingp5
marcingp5 20.04.2016, 19:01:47
  • 0
@niziu: Tylko to w tej cenie: http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-3-32gb-szklo-etiu-z-pl-i6089082470.html
  • Odpowiedz
mroz3
mroz3
23.03.2016, 11:30:14
  • 289
"Hej, trochę nie wiem co z tym zrobić ale taka scenka się dzisiaj odegrała obok mojego miejsca pracy, ul. Jedności Narodowej, obok przystanku tramwajowego Jedności Narodowej. 2 chłopaków najpierw próbowało opchnąć w lombardzie naprzeciwko rower bez przedniego koła, ewidentnie kradziony, a kiedy im się nie udało ściągnęli sobie koło przednie z innego roweru przypiętego nieopodal i odeszli. Środek ruchliwej ulicy, środek dnia. Kontaktowałem się z policją i panowie podobno pojechali ich szukać
mroz3 - "Hej, trochę nie wiem co z tym zrobić ale taka scenka się dzisiaj odegrała ob...

źródło: comment_pQK2yJUrNBKTz4ynC7OScQHPDuYExFPr.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcingp5
marcingp5
marcingp5 23.03.2016, 20:01:50
  • 1
@mroz3: Kto genialny ma odkręcane koło na klamki ? Jak już coś jest warte to zabezpiecza się porządnie przez ramę.
  • Odpowiedz
marcingp5
marcingp5
marcingp5 21.02.2016, 21:33:59
  • 1
Gdzie jest najtańszy net na karte ? Coś jak 10Gb za 10.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ploniak
ploniak
21.02.2016, 22:31:17 via Android
  • 1
@marcingp5: redbull mobile 100gb za friko pod warunkiem ze masz minimum 30 zl na koncie i zasieg lte
  • Odpowiedz
The_Master
The_Master
24.01.2016, 14:18:30
  • 1
#pieniadze #bogactwokuhwa nawet mi was nie żal #biedaki

Co wy byście zrobili z takim hajsem?
The_Master - #pieniadze #bogactwokuhwa nawet mi was nie żal #biedaki



Co wy byście ...

źródło: comment_uGuJYh5yKmmem15YyrWgDSNkna1O94es.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcingp5
marcingp5
marcingp5 24.01.2016, 14:20:56
  • 0
@The_Master: Zbieraj na Teslę.
  • Odpowiedz
tomy86
tomy86
15.01.2016, 18:21:00
  • 1
Za sprawą niektórych tutaj zainteresowałem się marką myPhone. Doszukałem się w ich ofercie takiego oto smartfona. Gdyby nie dosyć słaby wyświetlacz (218ppi) za taką kasę chyba nie można wyrwać niczego lepszego. A i to co oferuje myPhone jest w zupełności wystarczające dla "zwykłego zjadacza chleba". Co sądzicie? Wygląda też całkiem git.
Aktualna cena to ok 350zł.

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/myphone/fun3/myPhone-Fun-3.html

#telefony #android
tomy86 - Za sprawą niektórych tutaj zainteresowałem się marką myPhone. Doszukałem się...

źródło: comment_j7WVz7AhihMOUyofkkWCBudFFS3c6FEz.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcingp5
marcingp5
marcingp5 15.01.2016, 18:53:46
  • 0
@tomy86: Nawet za tę cenę jest za słaby i pewnie ma interpolowaną kamerę. Lepszy byłby ULEFONE Paris 2GB Ram
  • Odpowiedz
shadowsof2
shadowsof2
14.01.2016, 06:19:02
  • 2326
XD

#heheszki #humorobrazkowy
shadowsof2 - XD

#heheszki #humorobrazkowy

źródło: comment_GtEzGRjV0tL7XxAYznarkVzCKUEDSxrq.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcingp5
marcingp5
marcingp5 14.01.2016, 16:44:39
  • 4
@shadowsof2: Czyli to jest głowa człowieka całującego dziecko ale przypomina dupę w legalnym prawnie tego znaczeniu.
  • Odpowiedz
seeb
seeb
seeb
12.01.2016, 19:15:15
  • 10
#kurdejszatan, #slodycze,
dlatego czasem jestem w stanie zerknąć na "M jak miłość":
seeb - #kurdejszatan, #slodycze,
dlatego czasem jestem w stanie zerknąć na "M jak mi...

źródło: comment_oVtDAOHNj3BXhvHJXTJNMr67W86Yiczx.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcingp5
marcingp5
marcingp5 12.01.2016, 19:20:23
  • 0
@yourgrandma: O Kurde ? serio
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • Strona 17 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.05.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.07.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking