Wpis z mikrobloga

@mleko15: Z płynnością systemu nie mam najmniejszego problemu, masa programów odpalona w tle a ram-u zawsze w zapasie, nie gram w gry więc nie wypowiem się co do wydajności, filmy w HD na youtube wszystko ładnie działa (czasami wifi nie jest stabilne i potrafi na 10 sekund stracić połączenie). Wyświetlacz moim zdaniem bardzo dobry, dotyk jest precyzyjny lecz trzeba się do niego przyzwyczaić bo nie jest super czuły, ale nie mam
@mleko15: zgadzam się ze wszystkim co napisał mirek nade mną. U mnie bateria trzyma od 6 i koło 22 się podłączam do prądu przy ~15%. Cały czas lte, w tle messenger, dużo mirko na lekcjach ( ͡° ͜ʖ ͡°), spotify, yt itp. ychodzi mi pewnie koło 4h świecenia ekranu.
Z dotykiem się w pełni zgadzam, na początku wydaje się że ma małą czułość ale po ok 3
@Ratriczek: Przebarwień nie mam, ale faktycznie jest to wada fabryczna, jest kilka tematów na ten temat na oficjalnym forum Umi.
Co do zrootowania to SP Flash Tool + TWPR do tego najnowszy SuperSU (beta) z xda w zipie i wszystko śmiga, pisz na PW jak potrzebujesz jakiś instrukcji i plików.
@helo007: to tylko mi powiedz jak wejść w nim do download mode, bo mi standarowa kombinacja wyrzuca na jakieś chińskie recovery. Z resztą już sobie poradzę bo widziałem pliki na forum umi