Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mango

mango

Dołączył 17 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4443
  • Znaleziska 2671
  • Mikroblog 1772
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 82
mango
mango 24.11.2022, 08:33:11
  • 0
Mirki mam może dziwne pytanie.

Mam ledy między szafkami w kuchni i za każdym razem jak wywali prąd na chwilę a ostatnio dość często i za każdym razie po takim pyknięciu ledy się automatycznie włączają.

Z tego co wiem to ogólny problem tego typu instalacji.

Sa
mango - Mirki mam może dziwne pytanie. 

Mam ledy między szafkami w kuchni i za każ...

źródło: comment_1669278763rEQXEpz8PnJnJvL48wJJkm.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mango
mango
Autor
24.11.2022, 08:58:08
  • 0
@Kryspin013:. A lampy mam te z pilotem bezprzewodowym.

Tylko własnie mi zalezy tylko na tym, że załóżmy wywali prąd, przywróci włączy ledy i Cyk na fonie push, że coś tam sobie działa. Tak to działa?
  • Odpowiedz
mango
mango
Autor
24.11.2022, 09:07:30
  • 0
@Kryspin013: tak pilot ten
  • Odpowiedz
mango
mango
Autor
24.11.2022, 09:08:35
  • 0
@mango: czyli ta funkcja co pisałeś, ''przywracanie stanu'' powinna to załatwic?
  • Odpowiedz
mango
mango
Autor
24.11.2022, 09:45:03
  • 0
@Kryspin013: dokładnie
  • Odpowiedz
mango
mango
Autor
24.11.2022, 10:00:39
  • 0
@Kryspin013: ile razy tak miałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
mango
mango 24.11.2022, 09:32:16
  • 494
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AtlantyQ
AtlantyQ
24.11.2022, 11:01:39
  • 78
@magic_johnson: Od razu zbrodniarza, pani ze zdjęcia jest zwyczajnie głupia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TheXArczi
TheXArczi
24.11.2022, 19:14:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@mango: Uwielbiam taką pokręconą lewacką logikę. "Reee Korporacje złe! Zarabiają a pracownikom płacą mało!" Piłkarskie korpo dobrze zarabia więc hojnie wynagradza swojego pracownika (piłkarza) "Reee! Dlaczego on tyle zarabia? To za dużo! Tak nie powinno być!" xD
  • Odpowiedz
mango
mango 24.11.2022, 09:19:58
  • 79
Za każdym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy
mango - Za każdym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

#heheszki #humorobrazkowy

źródło: comment_1669281597UxaiikMoWn5fw6Cklk8ryM.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rovexx
Rovexx
24.11.2022, 11:07:09 via iOS
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
cooles
cooles
24.11.2022, 16:46:32
  • 1
@Rovexx: Może podnieśli czynsz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

675

Rozmowa u Olejnik, goście złapali się za twarze - "Danke Deutschland"

Pokaż treści 18+

Rozmowa u Olejnik, goście złapali się za twarze - "Danke Deutschland"

W mediach społecznościowych popularnością cieszy się nagranie z ostatniego wydania programu 'Kropka nad i' w TVN24. Monika Olejnik oraz jej goście odnieśli się do gestu wykonanego przez reprezentację Niemiec podczas mistrzostw świata w Katarze. Na antenie postanowiono w ten sam sposób...

0micr0n
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 23.11.2022, 22:15:48
  • 196
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    mundial
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    heheszki
  • #
    ciekawostki
mango
mango 24.11.2022, 08:37:28
  • 38
śmiejecie się z tvp ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tu macie jeszcze większe pseudo liberalne szambo nazywane przez nie których ''wolnymi mediami'' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mango
mango 24.11.2022, 08:44:53
  • 14
@milo1000: ooo jak nie onucofobia to pisobia. Nowe na wykopie, nie znałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mango
mango 24.11.2022, 08:53:25
  • 14
@milo1000: Charakterystyczny sposób to twój sposób konwersacji, idąc twoim tokiem rozumowania jesteś albo sztampowym lewarem albo co gorsza typem zapienionego ''opozycjonisty'' spod znaku tylko i wyłącznie ''epać pis'' bez żadnego planu na to co dalej, byleby nie oni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak czy inaczej ludzie z twoim podejściem tylko spowodują, że ten jakże wszedzie przez ciebie widziany pis będzie rządził jeszcze baaaaaardzo długo. Gratuluję
mango
mango 24.11.2022, 09:11:08
  • 2
@astrodamus: problem również zaczyna się jak za te własne pieniądze pompują szambo które jednak ludzie z innego nurtu chłoną dokładnie tam samo jak ci z tzw tv reżimowej - sejm szit
mango
mango 24.11.2022, 09:16:50
  • 8
mango

źródło: comment_1669281409UIBuupo0TMuEEhqxebUNXw.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mango
mango 24.11.2022, 09:07:03
  • 160
#heheszki #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn
mango - #heheszki #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn

źródło: comment_1669280814Yfzz4BO6jBf6wpNFkkGNcV.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dasfinaleresultat
dasfinaleresultat
24.11.2022, 09:14:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
@mango: dokładnie, moja babka była bardzo skromną i pruderyjną kobietą. Pruderyjną do tego stopnia że dziadka pocałowała dopiero po czwartym dziecku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
24.11.2022, 13:47:55
  • 36
@mango: XDDD oj wykopki xd w czasach kiedy wenery dziesiątkowały populację a ludzie mieli po kilkanaście bachorów na boku (bez testów genetycznych) robić jakijś wzór xd. I to tylko dlatego że większość środków przekazu jakimi dysponowali wtedy ludzie była ściśle autocenzurowana i wypełniona wyidealizowana papką.
  • Odpowiedz

615

Zapytaliśmy 6 marek (wsp. LGBT), dlaczego również wspierają mundial [ENG]

Pokaż treści 18+

Zapytaliśmy 6 marek (wsp. LGBT), dlaczego również wspierają mundial [ENG]

Homoseksualizm jest w Katarze nielegalny i może prowadzić do siedmiu lat więzienia. Wszystkie osoby LGBTQ+ zostały uznane za przestępców – w szczególności aktywność seksualna między mężczyznami może skutkować karą śmierci.

Korda
z
huffingtonpost.co.uk
dodany: 23.11.2022, 15:03:49
  • 222
  • #
    lgbt
  • #
    pilkanozna
  • #
    mistrzostwaswiata2022
  • #
    korpo
  • #
    marketing
  • #
    bekazlewactwa
mango
mango 24.11.2022, 08:47:38
  • 15
Moda na tenczywizm minie spokojnie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

139

Polska ustanowiła niechlubny rekord na mundialu

Polska ustanowiła niechlubny rekord na mundialu

Deyna, Żurawski, Lewandowski - tych trzech piłkarzy łączy nie tylko polskie godło na koszulkach, ale również zmarnowany rzut karny na mistrzostwach świata. Arabia Saudyjska mogła mecz od Argentyny kupić, my się podkładamy charytatywnie :)

tothu
z
polsatnews.pl
dodany: 23.11.2022, 11:46:37
  • 66
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    sport
  • #
    mecz
  • #
    reprezentacja
  • #
    nicsieniestalo
mango
mango 24.11.2022, 08:44:22
  • 0
OP widzę zna się na piłce ( ͡° ͜ʖ ͡°) ''podkładamy się charytatywnie'' ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ile ty masz lat człowieczku? Ja nie pamiętam czasów Orłów Górskiego ale pamiętam też czasy bylejakości następców. Pamiętam też, że całkiem niedawno byliśmy mocnym graczem na globie i mało kto chcial na nas
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SzybkiBLN
SzybkiBLN
23.11.2022, 14:52:28
  • 0
Ale będzie bukake u samurajów w hotelu
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mango
mango 23.11.2022, 14:53:47
  • 0
@SzybkiBLN: bukake a nie żadne sake ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Anck-Su-Namun
Anck-Su-Namun
23.11.2022, 14:47:32 via Android
  • 1290
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mango
mango 23.11.2022, 14:49:31
  • 1
@Anck-Su-Namun: so true ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mango
mango 23.11.2022, 14:47:58
  • 1
Pomijając karnego Robercika i tych co szczekają o bojkocie (a sami są baaaaardzo na bieżąco) to jest to bardzo fajny mundial ᕦ(òóˇ)ᕤ

#mundial #pilkanozna #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....2
konto usunięte 23.11.2022, 14:07:35
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mango
mango 23.11.2022, 14:10:13
  • 10
@mt1t29r2: żenada
  • Odpowiedz

44

Ukraińcy zmieniają datę Bożego Narodzenia. "Nie chcemy świętować z Rosją"

Pokaż treści 18+

Ukraińcy zmieniają datę Bożego Narodzenia. "Nie chcemy świętować z Rosją"

Parafie Kościoła Prawosławnego Ukrainy postanawiły zmienić datę obchodów narodzin Chrystusa. Mówią, że od dłuższego czasu myślały o przejściu na obchody Bożego Narodzenia w dniu 25 grudnia, ale zdecydowały się na taki krok dopiero po decyzji Synodu Biskupów KPU.

qweasdzxc
z
ukrayina.pl
dodany: 23.11.2022, 11:41:19
  • 27
  • #
    swiat
  • #
    ukraina
  • #
    religia
  • #
    bozenarodzenie
  • #
    swieta
mango
mango 23.11.2022, 12:35:52
  • -4
@BlueBerryCaffe: a wy nadal nie rozumiecie, że ukry, ruscy i białorusini to jeden wór? Jeden mental, jedna historia i w wieszości nawet jeden język. Każdy ukr którego znam ( a znam wielu) rozmawia TYLKO po ruski nie znając ukrainskiego to chyba coś ukazuje
mango
mango 23.11.2022, 12:55:58
  • -2
@Elmaak: a wy nadal nie wiecie co to onuca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mango - @Elmaak: a wy nadal nie wiecie co to onuca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1669208145Rk8rRn750zZem3GzuAB4XW.jpg

Pobierz
mango
mango 23.11.2022, 13:04:52
  • -2
@WykopanyDzon: czyli z 3 których znasz jeden mówi po ukraińsku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie w firmie nawet ukry się śmieją, że u nas na tablicy po ukraińsku sa różne ogłoszenia i oni ni wuja ni panimaju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mango
mango 23.11.2022, 13:19:01
  • 2
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: mówimy po rusku urzędowo? Używamy cyrylicy? Mamy korzenie z rusi czy tam dalszych częsci obecnej rosji? Mentalnie jesteśmy przed nimi kilka dekad
mango
mango 23.11.2022, 13:27:06
  • 1
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: wam chyba serio w hrywnach płacą bez kitu
dendii
dendii
23.11.2022, 13:04:43
  • 2
Gnabry to prawdziwy niemiec z krwi i kości xD

#mecz
dendii - Gnabry to prawdziwy niemiec z krwi i kości xD

#mecz

źródło: comment_1669208680Ca7Mqa9msBatkjW9dQJCOa.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mango
mango 23.11.2022, 13:05:37
  • 0
@dendii: jego pradziadek zjadł niemieckiego żołnierza w afryce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

91

Katarczycy podeszli do kobiety z Brazylii. Dziennikarz nagrał skandal

Katarczycy podeszli do kobiety z Brazylii. Dziennikarz nagrał skandal

Ochroniarze podczas meczów mundialu Katar 2022 są uczuleni na to, by kibice na trybuny nie wnosili jakichkolwiek symboli środowiska LGBT. Popełniają przy tym skandaliczne błędy. Ofiarą jednego z nich byli mieszkańcy brazylijskiego stanu Pernambuco.

WPSportoweFakty
z
sportowefakty.wp.pl
dodany: 23.11.2022, 08:29:07
  • 35
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    sport
  • #
    pilkanozna
  • #
    mundial
  • #
    katar
mango
mango 23.11.2022, 12:33:49
  • 4
Inna sprawa, że zawłaszczenie symboliki tynczy to zasługa lpg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

75

Dzień wolny od pracy w Arabii Saudyjskiej po zwycięstwie z Argentyną

Dzień wolny od pracy w Arabii Saudyjskiej po zwycięstwie z Argentyną

Arabia Saudyjska zwycięstwo z Argentyną w meczu fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze uczci dniem wolnym od pracy. Propozycję księcia Muhammada ibn Salmana poparł król Salman.

C8H18
z
tvn24.pl
dodany: 22.11.2022, 19:48:54
  • 15
  • #
    mistrzostwaswiata2022
  • #
    mecz
  • #
    arabiasaudyjska
  • #
    sport
  • #
    pilkanozna
mango
mango 23.11.2022, 12:30:48
  • 2
Wy nie rozumiecie, że to dla nich obecnie największe osiągnięcie w historii ich piłki kopanej?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arinkao
arinkao
23.11.2022, 12:24:43
  • 93
Jeśli nie mam pod ręką ogniska, to wybieram wolno smażoną kiełbasę na suchej patelni ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
Tu w towarzystwie pieczonych ziemniaków i pomidora.

#gotujzwykopem #arinkaofood
arinkao - Jeśli nie mam pod ręką ogniska, to wybieram wolno smażoną kiełbasę na suche...

źródło: comment_1669206252Z9GKFkZGziqeKAfJoy9K2U.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mango
mango 23.11.2022, 12:26:06
  • 14
@arinkao: no i to jest dobre papu
  • Odpowiedz
Z.....e
konto usunięte 23.11.2022, 12:03:04
  • 14
Kolejne fumo mojego autorstwa, tym razem Yoimiya z genshin Impact. Niebywała to jest rzecz i przyjemna do szycia. Pozdrawiam :D #fumo #genshinimpact
Z.....e - Kolejne fumo mojego autorstwa, tym razem Yoimiya z genshin Impact. Niebywał...

źródło: comment_1669205110hZrM9B2vlvKyphUakHHsRd.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mango
mango 23.11.2022, 12:13:40
  • 3
@ZenoChame: co najwyżej dla psa. A jak z wytrzymałością? Kilka dni wytrzyma? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kasia71
Kasia71
23.11.2022, 11:31:38
  • 14
Pierwszy #aniol #chwalesie #rekodzielo #handmade #diy #ozdoba #bozenarodzenie
Kasia71 - Pierwszy #aniol #chwalesie #rekodzielo #handmade #diy #ozdoba #bozenarodzen...

źródło: comment_16692030931Grb5p41vc7kNF4MFrIbz6.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mango
mango 23.11.2022, 11:42:30
  • 0
@Kasia71: przecież to dzwon
  • Odpowiedz
mango
mango 23.11.2022, 11:39:49
  • 3
kiedyś to było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mundial #mecz #pilkanozna
mango - kiedyś to było ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

#mundial #mecz #pilkanozna

źródło: comment_1669203580anDgh2xY5Xt0YB2Nvr9kwz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 28
  • Strona 16 z 28
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.01.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.10.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Autorskie tagi

  • #wieczystakrakow

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking