Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lysowsky
lysowsky

lysowsky

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3158
  • Znaleziska 23
  • Mikroblog 3135
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
lysowsky
lysowsky
lysowsky 08.12.2024, 12:16:01
  • 3
Jest jakaś możliwość, żeby zbić koszty dostawy na perfum-klik?
Się porwałem na Green Lovera, ale 30 zł za wysyłkę godzi w moje wartości.
#perfumy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lysowsky
lysowsky
lysowsky
Autor
08.12.2024, 15:23:38 via Wykop
  • 0
@RumClapton: znam, lubię i dlatego kupuję kolejny flakon. To zapach z tych, które noszę dla przyjemności. Dla mnie jest niesamowicie komfortowy. Sztyni to jak miętowe tiktaki.
Czy jest syntetyczny? Czy pachnie tanio? Czy jest zbyt słodki? Nie wiem, może tak, a może nie.
Za to z całą pewnością można uznać go za zapach kojarzący się z młodością, beztroską. I. Wybacz, ale wiedząc, w czym gustujesz, to GL może nie siąść.
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky
Autor
09.12.2024, 05:27:25 via Wykop
  • 0
@RumClapton: jestem bardzo ciekawy, co powiesz po testach. :P
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky 05.12.2024, 20:00:16
  • 0
Śledzący tag #muzyka żyją pewnie przeglądaniem pewnego zestawienia na Spotify, ale mam nadzieję, że może pomożecie przypadkowemu mirkowi w szukaniu piosenki.
Sprawa wygląda tak, że gdzieś kiedyś, a może nawet tu, znalazłem pewien utwór. Piosenkę miałem w liście samochodowej. A to oznacza, że miło mi się jej słuchało, ale jednocześnie - nie skupiałem się na niej szczególnie. Z pewnych względów playlistę straciłem, ale wspomnienia tej piosenki zostały. Tylko, cholera. Nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lysowsky
lysowsky
lysowsky
Autor
05.12.2024, 20:11:21 via Wykop
  • 0
@Camuflash: wokal Sanahowej bym rozpoznał. :(
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky
Autor
07.12.2024, 18:47:35 via Wykop
  • 0
@vadim_lbn: Kwiat jest zbyt znany. A ptaki to były jakieś wrony albo kruki. XD
@DrakkainenV nope, to nie ona.
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky 01.12.2024, 12:18:19
  • 4
Każdy wie, że najlepszy tort to taki ... nie za słodki. Odkryłem ostatnio, że ta zasada, w moim przypadku, ma również zastosowanie do wanilii w perfumach. Z tego powodu Divine Vanille nosi mi się świetnie. O ile nie przesadzę z aplikacją, bo wtedy charakter zapachu się zmienia. Niestety parametry są dramatyczne, więc. Szukam czegoś mocniejszego, ale w podobnym klimacie. Marzy mi się taka waniliowa kompozycja, która nie będzie sztyniła jak szarlotka.
Propozycja,
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lysowsky
lysowsky
lysowsky
Autor
02.12.2024, 02:20:51 via Wykop
  • 1
@Eustachiusz: Fafik i wanilia. Jakoś mi to umknęło, trzeba będzie spróbować.
@Blacksky Ani są świetne, mam i lubię. Jeden z tych zapachów, które poprawiają humor. Ani balansuje na granicy, bo to słodziak, ale jednak wciąż po bezpiecznej stronie.
@tangofever dzięki, też będzie sprawdzane, jeśli się nadarzy okazja.
@Pirat200 czy wygląda ciekawie? No, owszem. Ale. Gdzie to dostać?
@ulver86 o, to też klasyk znany i lubiany. Kiedyś
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky
Autor
03.12.2024, 22:28:47 via Wykop
  • 0
u mnie :) 12 zł za ml


@Pirat200: o, będę pamiętał przy okazji kolejnej paczkomatopromki - odezwę się. :)

klimaty Safari Extreme


@Pirat200: a z kolei te perfumy znam! Mam ich zawrotne 5 ml, więc oszczędzam. W każdym razie globalne użycia wspominam bardzo dobrze. Świetna rzecz.
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky 31.10.2024, 00:58:10
  • 0
Praktycznie jedną nogę wszedłem do sklepu Fanateca po jeden z zestawów. Ale pojawiły się wątpliwości, czego potrzebuję.
Otóż. Czy 5nm wystarczy, czy celować jednak w 8nm?
Druga kwestia to pedały. Czy tutaj warto inwestować w lepsze fanatecowe CSL Elite Pedals V2, czy egzamin zda podstawowa wersja CSL?

Obejrzałem trochę materiałów branżowych i dość często, ku mojemu zdziwieniu, ludzie mówili, że choć dobra kierownica to zawsze dobra kierownica, to jednak bardziej istotne są
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lysowsky
lysowsky
lysowsky
Autor
03.11.2024, 16:37:53 via Wykop
  • 0
chińskie pedały SimJack


@krzysiek888: tego zupełnie się nie spodziewałem i nawet na poważnie rozważam, czy nie kupić właśnie ich. Choć trochę strach.
Gdzie kupiłeś swoje? Przez Ali?
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky
Autor
03.11.2024, 20:14:39 via Wykop
  • 0
@krzysiek888: kusisz, kusisz. Pozwolę sobie zadać jeszcze dwa pytania. A w zasadzie to dwie kwestie.
W jaki sposób te pedały podłączyć? USB? Inna końcówka? Wpina się je do kierownicy czy komputera?
Czy można korzystać sensownie z takiego sprzętu, jeśli nie mam całego rigowego stelaża? Wyobrażam sobie, że jeśli trzeba dość mocno i dynamicznie używać tych pedałów, to nie będę jeździł tylko w grze, a i po całym pokoju na fotelu.
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky
Autor
04.11.2024, 18:04:13 via Wykop
  • 0
@krzysiek888: dzięki wielkie, Mirku, za wszystkie odpowiedzi. Z kupnem stelaża się powstrzymam, bo najpierw trzeba jednak zgromadzić sprzęt. Black Friday na horyzoncie, więc trzeba będzie polować.
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky
Autor
11.11.2024, 23:45:32 via Wykop
  • 0
@krzysiek888: wracam, żeby się pochwalić, że kupiłem SimJacki. Bardzo dziękuję za pomoc!
Teraz tylko poczekać dwa miechy na dostawę.
Aaa. I muszę dokupić kierownicę+bazę, ale zacząłem mieć wątpliwości, czy chcę w tym utopić 2k. Ciężary na każdym kroku.
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky
Autor
12.11.2024, 21:26:06 via Wykop
  • 0
@krzysiek888: aktualnie jeżdżę w AC na kierze z symbolicznym force feedbackiem i świetnie się bawię. Nie mam wątpliwość, że DD dostarczyłby jeszcze lepszej zabawy. Ale. Jednak to wydatek 2k na bazę 5 nm. I trochę mnie ta kwota razi, biorąc pod uwagę, że to pusta rozrywka, a szansa, że będę po nią sięgał od święta mimo wszystko jest dość duża.
A co Ciebie przekonało, żeby jako dorosły chłop, tak zakładam,
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky
Autor
30.11.2024, 09:43:57 via Wykop
  • 0
@krzysiek888: dzień dobry, sim-Mirku. Nikt nie pytał, ale i tak się pochwalę. Odebrałem SimJacki. Bardzo fajna rzecz. Oczywiście, jak mówiłeś, nie ma opcji, żeby z nich korzystać, nie mając pełnoprawnego riga, rigu ... w zestawie z biurowym krzesłem to się nie łączy. Uzyskałem może 20% z pełnego zakresu działania tego pedału. Ale. Mam plan, jak zbudować swój rig, więc chwilowo SJ idą w odstawkę, ale wrócą.

Druga rzecz. Kupiłem se
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky 16.11.2024, 19:02:40
  • 0
Myrky, mam dowodów, który traci ważność w przyszłym tygodniu. Wysłałem już wniosek, w poniedziałek załatwię formalności w urzędzie. Ale. Na nowy dowód muszę czekać do 30 dni. Czy coś mi grozi w związku z tą obsuwą?
Internetowe nagłówki krzyczą 5k grzywny albo więzienie, co brzmi trochę jak jeden z wykopowych tekstów.
A jak to wygląda w praktyce? Muszę się obawiać jakichkolwiek nieprzyjemności? Nie uchylam się od obowiązku wymiany dowodu, a i nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiszeCzasen
PiszeCzasen
16.11.2024, 19:04:58 via Wykop
  • 1
@lysowsky: kredytu w tym czasie nie wiezmiesz. Tyle Ci grozi.
  • Odpowiedz
PanKapibara
PanKapibara
PanKapibara
16.11.2024, 21:51:38 via iOS
  • 0
@lysowsky nic Ci nie grozi poza ewentualnymi problemami ze sprawami urzędowymi. Znaczy faktycznie. Bo formalnie to jak napisałeś - 25 lat pozbawienia wolności lub 50 zł grzywny.
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky 10.11.2024, 20:01:28
  • 0
Elo! Czy znacie perfumy, które pachną podobnie do zapachu serii Rituals Mehr?

#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lysowsky
lysowsky
lysowsky
Autor
10.11.2024, 20:23:23 via Wykop
  • 0
@wujek_stiopa: ha ha ha! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mireczku, jutro nie masz szkoły, ale lepiej już idź spać.
@hikashi Amara? Tego absolutnie się nie spodziewałem. Chyba będę musiał przypomnieć sobie, jak pachnie Amara.
  • Odpowiedz
tomek_27
tomek_27
09.11.2024, 19:09:38
  • 0
Czy jeszcze komuś te perfumy pachną starym dziadem? XD no kurła, trwałość mają kozak, bo się psiknąłem o 11, o 15 po siłowni wziąłem prysznic, a nadal je czuję na sobie XD

#perfumy
tomek_27 - Czy jeszcze komuś te perfumy pachną starym dziadem? XD no kurła, trwałość ...

źródło: image_picker_8B9A07F6-E327-4342-B594-7ABB5B7EDE53-44762-00001FA26374D5B7

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lysowsky
lysowsky
lysowsky 09.11.2024, 20:08:43 via Wykop
  • 2
@tomek_27: nie mogę powiedzieć, że pachną dziadem, ale im dłużej je noszę, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to zapach dla dojrzalszych osób.
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky 08.11.2024, 07:09:04
  • 0
Bry! Zara mnie strzeli. Mam normalny, mały czajnik, ale jego lejek jest zbyt szeroki, żeby nie zrobić rozpierduchy przy parzeniu kawy.
Macie jakieś godne polecenia czajniki z tą wąską wylewką w budżecie raczej niższym niż wyższym?
Swoją drogą. Przydaje Wam się taki czajnik czy to kolejny bajer, który nie zmienia za wiele?

#kawa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lysowsky
lysowsky
lysowsky
Autor
08.11.2024, 08:53:19 via Wykop
  • 0
@telemach20: nie jest to głupie, może nawet bardzo pomysłowe. Ale. Nauczyłem się parzyć dripy wg jednej metody i te wszystkie małe czynności chyba mają znaczenie dla smaku. Tego dzięki ekspresowi nie osiągnę.
  • Odpowiedz
9.....T
konto usunięte 05.11.2024, 23:31:45
  • 3
#perfumy
Dobry wieczór,
jak myślicie, kolejny aventus?
9.....T - #perfumy 
Dobry wieczór, 
jak myślicie, kolejny aventus?

źródło: Screenshot_2024-11-06-00-29-18-535_com.android.chrome

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lysowsky
lysowsky
lysowsky 06.11.2024, 15:16:11 via Wykop
  • 1
miałem swój flakon w latach jego szczytu popularności


@JesteMlodyGzGdyni: Ty, młody, jesteś za młody, żeby pamiętać szczyt popularności Avika.
  • Odpowiedz
Reevder
Reevder
03.11.2024, 06:34:02
  • 0
#perfumy Jaki Xerjoff ujdzie na wiosne/lato? miałem parę ml Renaissance no i czuć jakoś ale sam zapach po jakiejś godzinie jest dla mnie nieznośny przez mdłą pudrowość
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lysowsky
lysowsky
lysowsky 03.11.2024, 09:17:27 via Wykop
  • 4
@Reevder: miałem i Renaissance, i polecane wyżej Nio. Czy są ładne? Owszem, są. Jednak to wciąż letniaki. Zachowują się jak inne letniaki - nie zauważyłem, żeby wyróżniały się jakkolwiek parametrami. Pachną przyjemnie, ale w żadnym stopniu nie są to odkrywcze, nowatorskie kompozycje. Jeśli bardzo chcesz, to se kupisz, nic mi do tego. Jednak sam uznałem, że nie ma sensu wydawać 10 za ml na coś tak zwykłego.
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky 03.11.2024, 15:47:19 via Wykop
  • 1
@hikashi: wszystko przede mną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czarny_piotrus
czarny_piotrus
02.11.2024, 08:57:58
  • 1
Siemano, kolano perfumowe świry. Skoro już jesień nadeszła na pełnej i grobbing zaliczony (więc encre noire można już wrzucić tam gdzie jego miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to ogłaszam

CZARNY PIOTRUŚ FRAJDEJ

Zapraszam na rozbiórkę eleganckich słodziaków w szokująco niskich cenach!
Uwaga! Wszystkie
@czarny_piotrus +5
#perfumy Hejo, mam na sprzedaż trójpak perfum HdP
1899 - świetny przyprawowiec, otwiera się bergamotkowo, zaraz wchodzą przyprawy i siedzą do końca, 0 dna ulepa ok.115/120ml
1828 - dziad w wersji super light, a w powietrzu to już w ogóle czuć tylko eukaliptusik ok. 40ml
1725 - anyżowy słodziak,
więcej
czarny_piotrus - Siemano, kolano perfumowe świry. Skoro już jesień nadeszła na pełnej...

źródło: Kayaan_Classic

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lysowsky
lysowsky
lysowsky 02.11.2024, 10:20:39 via Wykop
  • 0
@czarny_piotrus: poproszę 20 ml Kayaana.
  • Odpowiedz
jatutylkopacze
jatutylkopacze
28.10.2024, 18:44:31
  • 60
#perfumy

Przygotowalem poradnik dla tagu. By żyło się lepiej.
jatutylkopacze - #perfumy

Przygotowalem poradnik dla tagu. By żyło się lepiej.

źródło: 1000197333

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lysowsky
lysowsky
lysowsky 28.10.2024, 19:16:02 via Wykop
  • 2
@jatutylkopacze: a to nie jest multi @SlepyBazant albo jakiegoś discordowca?
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky 29.10.2024, 20:32:23 via Wykop
  • 0
@SlepyBazant: aaaaa ..... nic, nic.
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky 28.10.2024, 19:32:26
  • 4
Tag marudzi, że Bois Imperial Ex to skok na kasę. Avik Absolu też nie podbił serc, nawet najbardziej wytrwałych klientów marki, dających się ... przepraszam. Bez mydła. Kukurydzian nie zawodzi i z całą pewnością jego BR540 Ex jest ogromnym hitem. Prawda? Nie. Jak to nie?
Skoro tak duże marki przepadają, tworząc flankery, to w takim razie biorę 200 zł z konta każdej drużyny i słucham Mirków. A pytanie konkursowe brzmi - która
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lysowsky
lysowsky
lysowsky
Autor
29.10.2024, 16:25:05 via Wykop
  • 0
absolu ma widowiskowy sukces


@boa_dupczyciel: sprzedażowy?
Swoją drogą. Śmieszy mnie ich decyzja o wypuszczeniu zapachu w limitowanym nakładzie. A potem zwiększenie produkcji. Czyżby spodziewali się, że ludzie nie nabiorą się na tego Avika? Czyżby wyniki sprzedaży pokazały, że jednak się mylili? Czyżby Creed chciał na tym ugrać, ile się da? Absolutnie nie wiem, ale. Czy taka wersja jest prawdopodobna? :P
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky
Autor
29.10.2024, 20:31:49 via Wykop
  • 0
@Omniscient: wydam na perfumy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky 27.10.2024, 18:46:54
  • 0
Pojawiły się jakieś komunikaty, informacje, wywiady, które tłumaczą, skąd tak fatalny występ Checo w kwalach?
Oczywiście - Perezinho to ogór, jednak to aż zadziwiające, że tak przyogórzył przed własną publicznością.

#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle
27.10.2024, 18:49:41 via Wykop
  • 1
@lysowsky: sam zainteresowany obwiniał m.in. hamulce na których nie mógł polegać, blokował koła.
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
27.10.2024, 18:53:04 via Wykop
  • 0
@lysowsky: za bardzo wziął sobie do serca maksyme "odwróć tabele będziesz na czele" ot cała historia
  • Odpowiedz
QRQ
QRQ
27.10.2024, 12:40:00
  • 1
#f1 Spoilery z filmu
QRQ - #f1 Spoilery z filmu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lysowsky
lysowsky
lysowsky 27.10.2024, 18:41:56 via Wykop
  • 0
@QRQ: sądząc po tym, jak wygląda kombinezon, Kimi jest konsultantem przy tej produkcji. ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
d4wid
d4wid
24.10.2024, 18:47:46
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lysowsky
lysowsky
lysowsky 25.10.2024, 07:19:47 via Wykop
  • 0
powodem takiej sytuacji jest po części taka ciota która jedzie teslą


@Mawid_Dotyka: ale droga ze zdjęcia to jakaś zwykła krajówka, dodatkowo na jezdni masz podwójną ciągłą, co znaczy, że wcześniej mógł tam być jakiś dziki zakręt, i całkiem możliwe, że to przez ten znak Tesla jedzie 55km/h. Więc o co loto? Jaka autostrada? Jaka ekspresówka? Jazda na eskach i autostradach jest banalna, w tym wyprzedzanie wolniej jadących aut.
Niebezpieczne są
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky 18.10.2024, 19:28:58
  • 0
Filmik, który wrzucił tu kilka postów niżej jeden Mirek, przypomniał mi o White Musk od The Body Shop. Zwyklaczek, ale bardzo komfortowy w noszeniu. TBS pokombinował coś z ofertą, więc szukam zamiennika.
Czy obecnie znajdę na rynku perfumy, w których dominuje czyste, gładkie piżmo? Zapach z tych miłych, otulających, dość ciepłych?

#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slejpnir
Slejpnir
18.10.2024, 19:53:51 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
VentaBlack
VentaBlack
18.10.2024, 20:54:13 via Wykop
  • 1
@lysowsky: teraz jest pod nazwa blue musk, ten sam zapach
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky 12.10.2024, 05:32:11
  • 1
Elo! Szukam opinii o dwóch zapachach, które raczej nie grzeszą popularnością.
Obejrzałem na YT filmik pewnego perfumiarza. Facet wspominał o:
- Ajmal Mukhallat Shams,
- Musth Baltycki Cologne.
Zapachowo to dwa różne bieguny, ale. Podobno wykorzystano tutaj całkiem dużo i całkiem sensownych jakościowo olejków. Miał ktoś przyjemność?

A
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jutrobedzieinaczej
jutrobedzieinaczej
12.10.2024, 09:38:53 via Android
  • 1
@lysowsky super mukhallat shams. Pierwszy raz kupiłem odlewkę. Pachniał rzygami przez pierwsze pół godziny, ale potem się ustalał na całkiem przyjemnym poziomie, a i mój nos się przyzwyczaił. Przeczytałem opinie że warto to psikać wieczorem jeśli np. rano idziesz do pracy - dwa psiki na ubranie i i tak wystarczy mocy na cały następny dzień. Zgodzę się. Parametry ma takie że spokojnie czuć go 24h.

Później kupiłem całą flaszkę i polecam.
  • Odpowiedz
lecoffe
lecoffe
12.10.2024, 12:19:40 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky 12.10.2024, 05:22:53
  • 2
Tragedia, motomirki. Moje życiowe problemy dosięgnęły nawet auta. Na ostatniej prostej przed domem mam do pokonania wzniesienie. Czasami bywa, że muszę się na nim zatrzymać, żeby ustąpić pierwszeństwa, a następnie ruszam. Z ręcznego. Tym razem nie mogłem tego zrobić, bo rano uszkodziłem sobie dłoń. Ruszałem z hamulca nożnego. Trzymałem za długo nogę na pedale sprzęgła + dodałem za dużo gazu, bo pod 5k obrotów, gdzie na 6k zaczyna się czerwone pole. Efekty?
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JonaszSynGrazyny
JonaszSynGrazyny
12.10.2024, 05:31:52 via Wykop
  • 167
@lysowsky: jak działa to działa
  • Odpowiedz
goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka
12.10.2024, 05:32:54 via Android
  • 49
@lysowsky im wyżej łapie sprzęgło, tym bliższy jest koniec jego żywota
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 17
  • Strona 9 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 18.09.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking