Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DanielGustaff
DanielGustaff

DanielGustaff

Dołączył 1 rok i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 115
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 115
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
wcaleniepchamsiewmultikonto
wcaleniepchamsiewmultikonto
15.06.2026, 18:13:45
  • 0
Ktoś tu niedawno wspomnial o zapachu który mnie za bardzo nie interesował, ale z ciekawości zerknąłem w perfumeri, mowa o Armani Code Parfum. Kurde jakie to proste, eleganckie i przyjemne. Zauważyłem jednak, że dość słaba trwałość, tym bardziej za taką cenę. Kiedyś za młodego miałem Armani Mania (wycofany?)i ten Code Parfum go przypomina trochę.

Słuchajcie, są jakieś podobne zapachy, ale o wiele trwalsze i cenowo tak do 300 zł za 100 ml?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 15.06.2026, 18:47:01 via Android
  • 0
@wcaleniepchamsiewmultikonto: na luzie kupisz code Parfum flakon w okolicach 3/ml 🙂
  • Odpowiedz
langle
langle
13.06.2026, 14:05:56
  • 0
Zakupię odlewki:
- Sospiro Vibrato
- Creed Aventus (zawsze chciałem spróbować)
- Amouage Reflection

ewentualnie coś dobiorę
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 13.06.2026, 15:52:54 via Android
  • 0
@langle: u mnie avik i vibrato, oba po 8/ml + skromny stragan 😎
  • Odpowiedz
GankAlpanii
GankAlpanii
12.06.2026, 17:14:40
  • 0
#perfumy #rozbiorka
Kupię odlewki lub flakony z duzym ubytkiem nastepujacych zawodników (wiem, zaskakujace pozycje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ):
- MAB Ganymede
- Sospiro Vibrato
- Pan Dora Aqua de Dora
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 12.06.2026, 19:10:41 via Android
  • 0
@GankAlpanii: ja mogę odlać vibrato po 8 i aqua de Dora 8.5, ewentualnie forever love od Pana Dora również 8.5 🙂
  • Odpowiedz
DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 12.06.2026, 16:25:55
  • 2
#perfumy
Miało być pod koniec tyg, jest pod koniec tygodnia 😎
Z każdego do odlania po 30ml:

Chanel AHS Superleggera 4.5/ml
GA Power of You 4.2/ml
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff
Autor
12.06.2026, 16:30:28 via Android
  • 0
@DanielGustaff:
DanielGustaff - @DanielGustaff:

źródło: 23148

Pobierz
  • Odpowiedz
markaron
markaron
07.06.2026, 19:16:35
  • 3
Nie rozbiera ktoś Superleggery z tej wstawki? Wziąłbym z 15-20ml

https://www.pepper.pl/promocje/chanel-allure-homme-sport-superleggera-woda-perfumowana-100ml-dla-mezczyzn-8948eur-1293316

#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 07.06.2026, 19:31:59 via Android
  • 1
@markaron: co prawda nie że wstawki bo zamówiłem wcześniej, ale mogę odlać po 4.5/ml, liczę że przyjdzie do mnie pod koniec przyszłego tygodnia 🙂
  • Odpowiedz
Funshyy
Funshyy
Funshyy
04.06.2026, 11:39:42
  • 2
#perfumy
Co na klacie w ten czwartkowy dzień? U mnie DHS21
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 04.06.2026, 11:46:08 via Wykop
  • 1
@Funshyy: forever love, 8 strzałów, dość biednie żyć 😎
  • Odpowiedz
michalkichal123
michalkichal123
03.06.2026, 09:24:23
  • 15
#perfumy
dzięki serdeczne @Omniscient polecam tego Mirka

chyba pierwszy raz mam sytuację, że przy kupnie jednego dekantu 5 ml dostaje gratisa (。◕‿‿◕。)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 03.06.2026, 15:36:42 via Android
  • 2
@michalkichal123: Omni top 👌
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar
02.06.2026, 16:28:54
  • 6
Ale Eau Extreme to jest sztosiwo na taką lekką letnią pogode #perfumy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 02.06.2026, 17:59:25 via Android
  • 6
@G0ntar: może wygłoszę niezbyt popularna opinie, ale w mojej ocenie najgorszy z linii Allure 🙂
  • Odpowiedz
pawel0414
pawel0414
pawel0414
02.06.2026, 08:19:38
  • 0
#perfumy ma ktoś odlewki? Club de Nuit precieux ,Afnan 9pm elixir, Bois imperial, Afnan supremacy collectors edition?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 02.06.2026, 12:03:36 via Android
  • 0
@pawel0414: mam wszystkie procz afnan pm, Bois i precieux I do odlania i collectors gotowy dekant po testach 🙂
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy
01.06.2026, 14:14:04
  • 0
#perfumy
Czy ktoś ma masę pełnego któregoś z poniższych perfum:
1. Azzaro The Most Wanted Parfum (100ml)
2. YSL Y Parfum (60ml)
3. Dior Sauvage EDP (60ml)
4. Creed Absolu Aventus 2025 (100ml)
5. Mercedes Benz Club Black EDP (100ml) - ewentualnie edt
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 01.06.2026, 14:19:21 via Android
  • 1
@Czypsy: avik absolu 100ml bez korka 315, miałem 2 szt każdy ważył tyle samo 🙂
  • Odpowiedz
Khaliddx
Khaliddx
01.06.2026, 10:49:04
  • 0
Kupiłem sobie ostatnio trochę odlewek, konkretnie 15, raczej letnich zapachów i pod uwagę jeśli chodzi o zakup całego flakonu biorę teraz Blue Talisman EDP, Torino 21 lub Creed Wild Vetiver. Macie jakieś inne letnie perfumy, które byście polecili do przetestowania? A i czy ktoś testował Talisman Extrait? Dużo różni się od EDP?
#perfumy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 01.06.2026, 12:23:44 via Android
  • 1
@Khaliddx: mam jeszcze trochę wolnych mililitrów dwóch letniaków od Pana Dora:
Aqua de Dora 8.5/ml
Forever Love 8.5/ml
Do tego mocno ostatnio hypowany
Hermes eau Givree 2.8/ml batch premierowy
  • Odpowiedz
burczymucha
burczymucha
burczymucha
31.05.2026, 09:10:08
  • 7
#perfumy właśnie wjechał global LV Afternoon Swim i kurde jakie to jest dobre ale kurde jaką to ma słabą projekcje i trwałość to głowa mała, szczególnie przy takiej cenie. Aż boję się wyjść z domu bo czuję że lekki wietrzyk go całkowicie zmiecie. Chyba wleci jeszcze jutro na testy mocny overspray, zobaczymy czy to coś pomoże. Eh cytrusy kochane czemu wy musicie być takie słabe
burczymucha - #perfumy właśnie wjechał global LV Afternoon Swim i kurde jakie to jest...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 31.05.2026, 10:55:20 via Android
  • 0
@michalkichal123: Pacific chill ma niezłe parametry, na pewno lepsze niż afternoon 🙂
  • Odpowiedz
DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 28.05.2026, 17:01:34
  • 0
#perfumy

Nadwyżka soku z dobrego roku poleca się w dobrych cenach 😎

Pana Dora Forever Love 8.5/ml
Pana Dora Aqua de Dora 8.5/ml
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funshyy
Funshyy
Funshyy
26.05.2026, 14:33:43
  • 0
#perfumy
Jak tam najnowsze wypusty Sospiro Vibrato parametrowo?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 26.05.2026, 18:17:35 via Wykop
  • 0
@Funshyy: były jakieś zmiany? zawsze miał parametry co najmniej dobre 🙂
  • Odpowiedz
DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 28.05.2026, 07:52:12 via Wykop
  • 0
@Funshyy: ale to już dawno, ja mówię o parametrach flakonów "made in france", miałem kilka, każdy trzymał co najmniej bardzo dobrze 🙂
  • Odpowiedz
wojuturek
wojuturek
27.05.2026, 20:22:34
  • 0
Hermes Eau Givree odlewa ktos?

#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 28.05.2026, 06:42:12 via Wykop
  • 0
@wojuturek: mam po 2.8 z flakonu 100ml batch pokazuje 2022+ skromna lista 🙂
  • Odpowiedz
binko1
binko1
binko1
11.05.2026, 10:01:46
  • 0
Ktoś odlewa aktualnie Pana Dora Aqua de Dora?
#perfumy #odlewki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 11.05.2026, 15:25:22 via Wykop
  • 0
@binko1: lada dzień wleci flakon, będę mógł odlać dowolną ilość, 8.5/ml, mam ozdobne flakoniki jakbyś chciał np 30ml
  • Odpowiedz
DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 12.05.2026, 07:43:34 via Wykop
  • 0
@binko1: dobra cena, bywały taniej w jednej perfumerii zagranicznej, ale na wysyłkę się czekam czasami 5-6 tygodni 😅
  • Odpowiedz
DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 02.05.2026, 13:52:11
  • 2
#perfumy
Siema Mirki, mam trochę wolnych ml z absolutnego topu od Amouage:

🎖️ Amouage Boundless 10.5/ml🎖️

Trafiłem piękny okaz, stare pudło w kształcie książki, Batch wskazuje rok 2022r.
DanielGustaff - #perfumy
Siema Mirki, mam trochę wolnych ml z absolutnego topu od Amo...

źródło: Screenshot_20260502_154404

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff
Autor
02.05.2026, 13:53:37 via Wykop
  • 0
@DanielGustaff:
DanielGustaff - @DanielGustaff:

źródło: IMG_20260420_152502

Pobierz
  • Odpowiedz
sepogadajdolaustra
sepogadajdolaustra
19.04.2026, 13:13:14
  • 0
Pytanko do osób które próbowały nowego Creed Wild Vetiver - jak to pachnie? Rzeczywiście jest podobieństwo do Prakta?
#perfumy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 19.04.2026, 14:11:52 via Wykop
  • 1
@sepogadajdolaustra: jest, ale lekkie, i tylko przez pierwsze kilkanaście minut 🙂
  • Odpowiedz
DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 19.04.2026, 14:15:51 via Wykop
  • 2
@michalkichal123: akurat trwałość jest całkiem spoko, przynajmniej ja tak to odbierałem podczas testów 🙂
  • Odpowiedz
DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 19.04.2026, 16:55:20 via Wykop
  • 2
@markaron: moim zdaniem też skręca w różową stronę
  • Odpowiedz
randomname1
randomname1
15.04.2026, 16:27:24
  • 0
Chłopaki co byście brali albo czy znacie coś fajniejszego w podobnych pinionżkach? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak coś to sauvagem gardze i duzo bardziej mi paszą klimaty bdc

#perfumy

Najlepszy niebieski fragrance

  • BDC EDT 5.9% (3)
  • BDC EDP 39.2% (20)
  • BDC L'Exclusif 17.6% (9)
  • Dylanik Blue 27.5% (14)
  • Któryś z klonów (zenith blue, wood star itp) 9.8% (5)

Oddanych głosów: 51

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 15.04.2026, 18:42:31 via Wykop
  • 1
@randomname1: jeśli bdc to w mojej opinii parfum, ale jak już miałbym wybrać coś z twoich typow to edp, l'exlusif kojarzy mi się bardziej wieczorowo 🙂
  • Odpowiedz
DanielGustaff
DanielGustaff
DanielGustaff 14.04.2026, 16:45:37
  • 1
#perfumy
Siema Mirasy 😎 się kliknęło niechcący trochę mainstreamu, więc chętnie poleje w dobrych cenach:

Dior Homme Cologne 3/ml (+30ml cena 2.7)
Chanel AHS Superleggera 5.5/ml
Chanel Bdc parfum 4.8/ml
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 09.05.2025

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 05.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking