Wpis z mikrobloga

Wczoraj myślałem, że mi się nie udało kupić iPhone 7 podczas wyprzedaży, bo zbyt długo myślał po kliknięciu "Kup Teraz" w apce, dzisiaj rano czekała na mnie miła niespodzianka, po spojrzeniu na maila pt. "Kupiłeś Smartfon Apple iPhone 7 czarny 32 GB" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czuje się dobrze człowiek


#allegro #heheszki #smartweek
Pobierz
źródło: comment_PLUw3UxVSDfkdXZY9Nwo6YEEsmvhbOTX.jpg
  • 14
@ampap 999 zł i 32GB, pytałem różowej czy jej wystarczy, mówi że tak, bo ona przegrywa zdjęcia na kompa. Jak miała mojego Meizu z podobną ilością pamięci (o ile nie 16GB, nie pamiętam), to jej wystarczało. Co do daty itp to się zgodzę ;). Sam używałem iP 6 kiedy mój S8 był na gwarancji i byłem zdziwiony, że stary ajfon działa lepiej niż mój flagowiec który ma przeszło 2 lata (poza tym,
@ampap: dokładnie ( ~ ͜ʖ ͡°). Sam bym kupił już iP11, gdyby nie to, że to powinna być ostatnia generacja starego designu i po prostu mi się nie opłaca, wolę jeszcze wytrzymać ten rok z S8 (jak mi się uda).
Ale wiadomo, każdy ma inne odczucia, ale ludzie i tak będą krzyczeć "psiajomi lepsze" XD
@Wynoszony: ja w sumie lubię najnowsze technologie i dlatego ;). Lubię się bawić nowymi funkcjami, testować nowości + jak kupię po premierze, to mam pewność wsparcia 4/5 lat w przypadku Apple. Ale jak ktoś po prostu używa smartfona jako zwykłego sprzętu, to 7 będzie spokojnie wystarczająca jeszcze na długi czas. 6/6s bym nie polecał, bo 6 nie jest wspierana, a 6s dostał ostatnią aktualizacje. 7 będzie mieć jeszcze iOS14, iOSa 15