Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
limp

limp

Dołączył 18 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6139
  • Znaleziska 3942
  • Mikroblog 2197
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 98
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
10.07.2019, 16:14:31
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

limp
limp 10.07.2019, 17:06:50 via Zakop
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: To cały wyzwanie, żeby nie ulec iluzji i być wiernym Mireczku. Tak działa nasza psychika, że trawa wydaje się po drugiej stronie bardziej zielona w praktycznie każdym aspekcie naszego życia. Lepsza droga jest zacząć myśleć o eksperymentowaniu z partnerka (jest tyle możliwości, nowe pozycje, miejsca itp) które dadzą dużo funu i świeżości niż myśleć o innej :) Pozdro.
  • Odpowiedz

3387

Wrocław mówi „nie” antyszczepionkowcom. Żłobki tylko dla zaszczepionych dzieci

Wrocław mówi „nie” antyszczepionkowcom. Żłobki tylko dla zaszczepionych dzieci

Radni miejscy przyjęli i przegłosowali projekt ustawy, która uniemożliwia przyjęcie nieszczepionego dziecka do żłobka. Jedna z niewielu dobrych decyzji tej władzy.

konto usunięte
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 04.07.2019, 13:00:17
  • 461
  • #
    wroclaw
  • #
    szczepienia
  • #
    antyszczepionkowcy
limp
limp 04.07.2019, 14:43:21
  • -4
Pięknie!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

397

„Męczyli się całymi godzinami, nie mogąc zginąć”. Śmierć zadawano na raty

„Męczyli się całymi godzinami, nie mogąc zginąć”. Śmierć zadawano na raty

Wpędzano wśród bicia i krzyków do komór. Duszą się ludzie od samego tłoku. Męczyli się godzinami, nie mogąc zginąć... W tym obozie śmierć zadawano na raty.

MagicPiano222
z
superhistoria.pl
dodany: 03.07.2019, 10:11:53
  • 112
  • #
    polska
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    2wojnaswiatowa
  • #
    niemieckieobozysmierci
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
limp
limp 03.07.2019, 16:47:26 via Zakop
  • 3
@Wangog: Podobnie ja. Przerażajace.
Pierdziawa
Pierdziawa
11.05.2019, 20:15:01
  • 1
Warto zagrać w #rdr2 jeśli nie podeszło mi #gtav? #ps4
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

limp
limp 11.05.2019, 20:19:03 via iOS
  • 8
@Pierdziawa: Warto, ja nie przeszedłem gta V (skończyłem mniej więcej w połowie) nie porwało mnie jakoś. Rdr 2 to zupełnie inna bajka.
  • Odpowiedz
aleroc
aleroc
aleroc
30.04.2019, 20:24:03
  • 0
co dla was ma wieksze znaczenie w grach?
#gry #ps4

???????????

  • gameplay/mechaniki 40.7% (57)
  • fabula/klimat 55.0% (77)
  • grafika/audio 4.3% (6)

Oddanych głosów: 140

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

limp
limp 30.04.2019, 21:01:22 via iOS
  • 3
@kotoamatsukami: ciekawym przykładem może być horizon zero dawn, które w mojej ocenie ma bardzo średnia fabule, dialogi, postacie, sidequesty ale mechanika walki i kreacja świata przedstawionego jest mega dzięki czemu świetnie się przy tej grze bawiłem. Tomb raidery, unchartedy, far cry’ie, wszelkie gry multi itd. Moim zdaniem jest trochę tego i zgadzam się z opinią @aleroc:
  • Odpowiedz
Fafrocel
Fafrocel
25.04.2019, 05:20:04
  • 259
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

limp
limp 25.04.2019, 05:47:55 via iOS
  • 0
@Fafrocel: zazdro
  • Odpowiedz
limp
limp 02.04.2019, 08:39:58
  • 0
Mirki z działu #elektryka potrzebuję się poradzić. Mam na działkę puszczony gruby kabel, który ma zasilać cały domek. Niestety, problem jest taki, że nie starczy tego kabla żeby wprowadzić go do domku. I teraz moje pytanie, czy jest opcja żeby zrobić bezpieczne jego przedłużenie np. puszka hermetyczna lub inny patent CZY powinienem go całego wymienić tak żeby wszedł do domku (to będą spore koszta bo będę musiał rozkopać drogę utwardzoną).
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

limp
limp
Autor
02.04.2019, 09:17:34
  • 0
@Niedobry: @ZnienawidziszMnie: @LRF1000W: @Aramil: @przemek_posp: Dzięki wam bardzo, ale to zrobić to łączenie i z powrotem w ziemie kabel wsadzić? Czy zrobić puszkę, korytko i w zewnętrznej ścianie domku to łączenie zrobić?
  • Odpowiedz
limp
limp
Autor
02.04.2019, 11:53:44
  • 1
@Niedobry: Dzięki bardzo!
  • Odpowiedz
limp
limp
Autor
02.04.2019, 12:01:37
  • 0
@Niedobry: Spoko, ja i tak dopiero dotknę w weekend tego bo to domek na działce, ale jak coś będę pisał, dzięki bardzo.

Jedynie jeszcze takie techniczne pytanie, bo będę musiał ten kabel wpuścić do domku czyli przez drewnianą ścianę ocieploną watą. Rozumiem, że w jakieś specjalnej rurce powinienem go wpuścić dla bezpieczeństwa?
  • Odpowiedz
limp
limp
Autor
02.04.2019, 12:16:44
  • 0
@Niedobry: Tak, dom jest cały drewniany. Elektrykę w środku położyłem w korytkach, oczywiście natynkowe gniazdka, włączniki i oświetlenie. W tej rurce ok, ale jakimś silikonem czy innym specyfikiem to mogę uszczelnić? Nie chciałbym, żeby przez luz w otworze woda się dostawała.
  • Odpowiedz
limp
limp
Autor
02.04.2019, 12:22:15
  • 0
@Niedobry: Czarnuch masz na myśli masę asfaltowo-bitumiczną?
  • Odpowiedz
limp
limp
Autor
02.04.2019, 12:27:18
  • 0
@Niedobry: Ok rozumiem, dziękuje Ci bardzo za pomoc.
  • Odpowiedz

1456

YouTube Vanced - sposób na odtwarzanie YT w tle i nie tylko

YouTube Vanced - sposób na odtwarzanie YT w tle i nie tylko

Zespół developerów z XDA stwórzyl własną wersję aplikacji YT. Pozwala ona na odtwarzanie filmow lub muzyki w dodatkowym oknie, z całkowicie zminimalizowanego odtwarzacza lub z wygaszonym ekranem. Oprócz tego ma wbudowanego AdBlocka i parę innych przydatnych funkcji.

konto usunięte
z
nauka.poinformowani.pl
dodany: 02.04.2019, 07:12:29
  • 372
  • #
    technologia
  • #
    android
  • #
    telefony
  • #
    aplikacje
  • #
    smartfon
  • #
    youtube
limp
limp 02.04.2019, 11:55:49
  • 0
@Lieutenant_Drunk: Jest - https://itunes.apple.com/pl/app/tube-master-free-music-video-player-for-youtube/id987976107?l=pl&mt=8
limp
limp 02.04.2019, 11:56:05
  • 0
@craic: Jest Tube Master - https://itunes.apple.com/pl/app/tube-master-free-music-video-player-for-youtube/id987976107?l=pl&mt=8
limp
limp 27.03.2019, 10:29:22
  • 0
Yo, czy ktoś z #ogrodnictwo wie jak nazywa się element na załączonym obrazku? Chciałbym osiągnąć schodkową zmianę wysokości gruntu. Po jeden stronie mieć trawnik na wysokość np. 0 cm n.p.m, a po prawo chciałbym mieć kwiatki i krzewy na wysokości 20 cm n.p.m. Mi się wydaje, że tym elementem oddzielającym są palisady, ale nie jestem pewny :(
limp - Yo, czy ktoś z #ogrodnictwo wie jak nazywa się element na załączonym obrazku? ...

źródło: comment_Mpdz8Qrr1uotwhjpKvviPPbXoqIfpcyY.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

limp
limp
Autor
27.03.2019, 10:33:21
  • 0
@CzysteWroclawskiePowietrze: @atri: Dzięki!
  • Odpowiedz
niesforna_rita
niesforna_rita
24.03.2019, 16:15:45 via iOS
  • 1194
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

limp
limp 24.03.2019, 16:23:57 via iOS
  • 1
@niesforna_rita: o panie ale perełka!!! Miałem taki :)
  • Odpowiedz
dpidev
dpidev
dpidev
22.03.2019, 15:29:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Gierka na zakończenie sezonu - polecam przetestować. W komentarzu krótki film z rozgrywki.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=game.Dpidev.LuxSkiJump
Wersja na iOS w ciągu kilkunastu godzin, myślę że maksymalnie w niedzielę.
Pozdro
#skoki #gamedev #programowanie
dpidev - Gierka na zakończenie sezonu - polecam przetestować. W komentarzu krótki fil...

źródło: comment_chntiaTvB51RRaf5j4cfPMzCS9i5CDU8.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

limp
limp 22.03.2019, 16:02:04 via iOS
  • 2
@dpidev: Mireczku dawaj ios’a !
  • Odpowiedz

972

Hej! Poznajcie #DRIVE - Grę nad którą pracowałem z kolegą przez ostatni rok :)

Hej! Poznajcie #DRIVE - Grę nad którą pracowałem z kolegą przez ostatni rok :)

Jakiś czas temu wspominałem na Wykopie o naszym projekcie. Teraz można w niego zagrać na Android, za darmo. iOS w maju. Wszelkie uwagi mile widziane! :)

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 21.03.2019, 10:42:44
  • 349
  • #
    rozrywka
  • #
    gry
  • #
    drivegame
  • #
    blender
  • #
    unity3d
  • #
    grafika3d
limp
limp 22.03.2019, 14:39:06
  • 1
Czekam na wersje ios :)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

589

Niemal połowa serwerów CS 1.6 jest częścią botnetu i zaraża trojanem

Niemal połowa serwerów CS 1.6 jest częścią botnetu i zaraża trojanem

Około 39 procent wszystkich serwerów Counter-Strike 1.6 infekuje komputery użytkowników poprzez luki zabezpieczeń w kliencie gry. Na Valve nie ma co liczyć w tej sprawie.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 17.03.2019, 19:15:47
  • 147
  • #
    zainteresowania
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    steam
  • #
    gry
  • #
    csgo
limp
limp 18.03.2019, 09:41:25
  • 2
@Hornic: Counter-Strike Beta 7.1 - zdrowie!
fruguszek
fruguszek
16.03.2019, 10:28:30
  • 9
AGO 16 - FNATIC 0 na inferno XDDDDDDDDDDD

o kurde XDD
IZAKO DZIKS I AGO PRZEJMUJĄ SCENĘ W 2019! taki pojedynek będzie na majorze róbcie skriny
#csgo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

limp
limp 16.03.2019, 10:46:19 via iOS
  • 8
@nijo: i ja
  • Odpowiedz
limp
limp 06.03.2019, 21:20:28 via iOS
  • 0
Właśnie kupiłem #masseffect na steam (jest promocja). Przyjdzie taki dzień, że zagram i mam nadzieje że nie będzie zawodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....n
S.....n
konto usunięte 07.03.2019, 05:51:41
  • 0
@limp: Ja sie od ME odbilem 3x zanim gre przeszedlem od poczatku do konca. A nie mialem zadnych oczekiwan, bo przeczytalem krotka recke w "Clicku!" i niewiele o ME wiedzialem.
  • Odpowiedz
C.....r
C.....r
konto usunięte 11.02.2019, 01:37:23
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

limp
limp 11.02.2019, 07:24:13 via iOS
  • 0
@Crantor: Mireczku może daj szanse Kingdom come deliverence? Ja już z 40 godzin cisne i jest miodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 21
  • Strona 5 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.09.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.02.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.06.2015

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking