kochani od kilku miesięcy zarabiam odrobinkę więcej i od tego czasu co dwa tygodnie uwzględniam 30 funtów na tzw fundusze charytatywne - przeznaczone na sytuację kiedy żul pyta o drobne (^ω^) wczoraj oddałem 10 w papierku, pani żulina prawie się popłakała. nie chwalę się tym i nie robię zamieszania na ulicy. po prostu chciałbym być dobrym człowiekiem

souvlaki












