Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lezese

lezese

Dołączył 3 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1419
  • Znaleziska 26
  • Mikroblog 1393
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 2
souvlaki
souvlaki
21.04.2026, 00:03:46
  • 9
kochani od kilku miesięcy zarabiam odrobinkę więcej i od tego czasu co dwa tygodnie uwzględniam 30 funtów na tzw fundusze charytatywne - przeznaczone na sytuację kiedy żul pyta o drobne (^ω^) wczoraj oddałem 10 w papierku, pani żulina prawie się popłakała. nie chwalę się tym i nie robię zamieszania na ulicy. po prostu chciałbym być dobrym człowiekiem
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 21.04.2026, 00:19:15 via Wykop
  • 189
@souvlaki: Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę.
  • Odpowiedz
szatanEK666
szatanEK666
20.04.2026, 23:11:21
  • 1
Jest jakis k--s na nocnej? Ile tam moze byc bo to nie wyglada na kolka z marketu wypelnione piaskiem
szatanEK666 - Jest jakis k--s na nocnej? Ile tam moze byc bo to nie wyglada na kolka ...

źródło: Screenshot 2026-04-21 000906

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 20.04.2026, 23:20:49 via Wykop
  • 1
@vulcanitu: nie pamiętasz
  • Odpowiedz
DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
19.04.2026, 22:19:47
  • 0
Ankieta nocna se
1. Małe c---i (gdy leży na plecach to prawie ich nie widać), płaski brzuch, biodra szerokie ze względu na kości i d--a mało wypukła ale nie anorektyczna
2. Średnie c---i, lekkie nadmiarowe nagromadzenie tłuszczu na brzuchu, d--a jak wyżej ale nieco bardziej wypukła
3. Średnio-duże c---i, znacząca ilość tłuszczu na brzuchu że zaczyna powoli zjadać wcięcie w talii, d--a spora i masywna
4. Duże c--e ze względu na ilość

Jaką sylwetkę kobiecą z wymienionych byś wybrał

  • 1 29.6% (8)
  • 2 33.3% (9)
  • 3 22.2% (6)
  • 4 14.8% (4)

Oddanych głosów: 27

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 19.04.2026, 22:23:50 via Wykop
  • 1
@DEMONzSZAFY: przy czwórce już chyba poszło
  • Odpowiedz
Pro-Xts
Pro-Xts
15.04.2026, 15:25:52
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 15.04.2026, 15:27:39 via Wykop
  • 1
@Pro-Xts: to ile było tych promptów na odchudzenie świńskiego łysego ryja?
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo
15.04.2026, 13:35:57
  • 196
Bo mi moderacja usunęła, to jeszcze raz:

Jako posiadacz broni, który do niedawna był za znacznym luzowaniem jej posiadania (strzelba w każdym domu, a .22 dostępne dla każdego), tak po czytaniu waszych złotych myśli… no chyba nie xD

Popieracie samosądy, szeryfów i „branie spraw w swoje ręce” co pokazuje dobitnie, że nie dorośliście do czegoś takiego - z resztą to widać nie tylko po komentarzach w tej sprawie.
Peany do szeryfów i chłopski rozumek
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 15.04.2026, 14:56:31 via Wykop
  • 4
@Vinizius: jestes konfiarzem, fanem piłki nożnej i motoryzacji? bo to z reguły idzie w parze z durnotą bijącą z twoich komentarzy pod tym wpisem
  • Odpowiedz
Poludnik20
Poludnik20
06.04.2026, 05:50:54
  • 5
Wyszedłem w trailach bo chciałem sprawdzić wodoodporność. Teraz 40 minut brzuszków i do domu, spać. No ale muszę poczekać, bo otwierają od 8.

#bieganie #silownia #deszcz
Poludnik20 - Wyszedłem w trailach bo chciałem sprawdzić wodoodporność. Teraz 40 minut...

źródło: 2286

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 06.04.2026, 16:43:39 via Wykop
  • 1
@przegro_pisarz: autysta autystę pogania. z tobą gada się tak samo jak z nim
  • Odpowiedz
przegro_pisarz
przegro_pisarz
03.04.2026, 16:56:48
  • 0
Na przełomie 2023/24 uczęszczałem na boks i ostatnio się dowiedziałem, że dzięki sztukom walki wychodzi się z s----------a, mózg się uplastycznia, tylko prawidłowo się myśli po tym, ludziom jest przykro jak przestaniesz chodzić no generalnie całe życie poprawia. Ja zrezygnowałem bo nie czułem tego, byłem padnięty, nie mogłem zasnąć bo późno się kończyły zajęcia, nie lubię dostawać po twarzy, ogólnie bić się nie lubię ostatnio to chyba w gimnazjum wdałem się w
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 03.04.2026, 17:24:52 via Wykop
  • 0
@przegro_pisarz: na Tamka masz Judo
  • Odpowiedz
przegro_pisarz
przegro_pisarz
02.04.2026, 18:31:51
  • 0
Jaki trener specjalizuje się neuroplastyczności, nadaje sens życiu?
Bicz który będzie cię batożył za złe myślenie i postępowanie. Koniecznie musi to być ktoś kto rzeczywiście na ciebie spojrzy i zawiedzie się jeżeli pójdziesz z progresem w dół , trenera na jedną sesję treningową i zobacz jak bardzo będziesz umiał przekroczyć swoje limity kiedy ktoś na ciebie patrzy i nadaje ci presje.
Rozumie osoby z ADHD, tkwiące w s----------u życiowym 20+ lat, niesamodzielne.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 02.04.2026, 20:21:24 via Wykop
  • 1
@przegro_pisarz: przecież ty tylko miesiąc chodziłeś na siłke
  • Odpowiedz
LukaszTV
LukaszTV
23.03.2026, 16:57:26
  • 1
Będzie zarobek ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kaucja #systemkaucyjny #biedronka #ekologia
LukaszTV - Będzie zarobek ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kaucja #systemkaucyjny #biedronka #ekologia

źródło: temp_file8276599344637012085

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
lezese
lezese 23.03.2026, 16:59:20 via Wykop
  • 19
@LukaszTV: może i wyglądasz z tym jak żul, ale przynajmniej oddadzą ci twoje 6.50zł
  • Odpowiedz
moll
moll
22.03.2026, 16:55:33
  • 132
A gdyby tak stworzyć "wykopową" aplikację matrymonialną? Nie randkową, bo od tego jest #tinder czy inne #badoo czy co tam jeszcze... Zdjęcie, szczegółowa ankieta, która już na etapie algorytmu podsuwałaby osoby o jak największej zgodności profilowej (dajmy na to dla całego profilu zgodność co najmniej 75%, ale we wskazanych kwestiach zasadniczych, typu ślub/dzieci 100% zgodności)? Aplikacja byłaby darmowa, co najwyżej jakieś postaw kawę czy coś, jakby ktoś chciał
  • 264
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 22.03.2026, 22:13:03 via Wykop
  • 0
@moll co cie to obchodzi mając męża i dzieci
  • Odpowiedz
lappel_du_vide
lappel_du_vide
20.03.2026, 16:02:03
  • 18
#przegryw #vanderlore
lappelduvide - #przegryw #vanderlore

źródło: Screenshot_20260320_170026_Brave

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 20.03.2026, 16:51:25 via Wykop
  • 2
@lappel_du_vide:
lezese - @lappelduvide:

źródło: Screenshot_2

Pobierz
  • Odpowiedz
Mr_Chrisu
Mr_Chrisu
18.03.2026, 03:26:19
  • 58
Ostatnio chciałem się przespać z #rozowypasek, więc zapytałem, jak prawdziwy dżentelment, czy się ruchamy, a ona na to - czy ja coś czytam!!!
- Czy ty widziałaś żebym ja kiedykolwiek coć czytał? - odparłem z ironią.
- Nie czytasz? No to nie idę z Tobą do łóżka! - powiedział stanowczo #rozowypasek.
Te słowa dały mi do myślenia - pobiegłem czym prędzej do księgarni i zakupiłem to
Mr_Chrisu - Ostatnio chciałem się przespać z #rozowypasek, więc zapytałem, jak prawdz...

źródło: książka

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 18.03.2026, 03:30:47 via Wykop
  • 2
@Mr_Chrisu: przeczytales to przed dodaniem i uznales, ze jest zabawne?
  • Odpowiedz
lezese
lezese 18.03.2026, 03:36:38 via Wykop
  • 2
@Mr_Chrisu: to przeczytaj jeszcze ze dwa, a nuż
  • Odpowiedz
lezese
lezese 18.03.2026, 00:07:59
  • 17
#vanderlore #vanderfiles #przegryw
stellaxd=malwina-koleba=frezja
konserwatywnymocny=vanderledre
dla niewtajemniczonych - adc gra z supportem na bocie w grze League of Legends. nowe konto stelli to bettersupp, a stare - bo 13 letnie - to @malwina-koleba
lezese - #vanderlore #vanderfiles #przegryw
stellaxd=malwina-koleba=frezja
konserwaty...

źródło: proejkt

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kingcel
kingcel
18.03.2026, 00:32:00 via Wykop
  • 7
@lezese: a konserwatywnymocny to z kolei jeden z wrzucaczy scatu / gore
  • Odpowiedz
Curtsy9561
Curtsy9561
18.03.2026, 15:30:36 via Wykop
  • 4
@daniello87: o j--------e
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12
  • Strona 3 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.03.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking