Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko151
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
let_it_be

let_it_be

Dołączył 15 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23294
  • Znaleziska 4462
  • Mikroblog 18832
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 18
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
09.06.2026, 06:15:16
  • 4
#gielda NA PRE KRACH POKOLENIOWY ODWOŁANY
PodniebnyMurzyn - #gielda NA PRE KRACH POKOLENIOWY ODWOŁANY

źródło: IMG_9543

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 09.06.2026, 06:28:56 via Wykop
  • 0
@kubson93: ale mogłoby wcześniej jeszcze z 10% zrobić, żeby człowiek o--------ł przed kółkiem
  • Odpowiedz
zbychuzbychu1
zbychuzbychu1
08.06.2026, 18:55:14
  • 9
#primemma Ale frystylowiec z Robala
zbychuzbychu1 - #primemma Ale frystylowiec z Robala

źródło: kiedy-czekasz-na-wejscie-polskich-freestylowcow-raperow-dobra-dobra-dobra

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 08.06.2026, 18:56:49 via Wykop
  • 1
@zbychuzbychu1: jeszcze a i tak
  • Odpowiedz
KrolWlosowzNosa
KrolWlosowzNosa
08.06.2026, 18:51:29
  • 2
Pan Bóg już całkiem opuścił moich krajan, że sprzedają nasiona typowych pomidorów F1 po 20kilka PLN za opakowanie??
Ostatnio się opuściłem, ale z banku 164 odmian zbieram wciąż nasiona że 100-120 i to rzadkich typów. Czy właśnie jestem u bram prawdziwej klasy średniej?

#pomidory
KrolWlosowzNosa - Pan Bóg już całkiem opuścił moich krajan, że sprzedają nasiona typo...

źródło: 1000045287

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 08.06.2026, 18:53:10 via Wykop
  • 2
@KrolWlosowzNosa: kogoś chyba srogo poniosło..
  • Odpowiedz

588

Klarenbach z TV Republika i jego żona oskarżeni. Są szczegóły

Klarenbach z TV Republika i jego żona oskarżeni. Są szczegóły

Adrian Klarenbach i jego żona znaleźli się wśród oskarżonych w aferze Collegium Humanum - donosi "Gazeta Wyborcza". Prokuratura zarzuca dziennikarzowi m.in. namawianie rektora do wystawienia lewych dyplomów. Z kolei jego żona miała posłużyć się nieprawdziwym dokumentem, by zasiąść w radzie nadzorcze

KapitanTorpedal
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 08.06.2026, 12:25:08
  • 76
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    telewizja
  • #
    media
  • #
    collegiumhumanum
let_it_be
let_it_be 08.06.2026, 16:28:17 via Wykop
  • 17
@djtartini1: z tym że sutryk nie wyciera sobie na każdym kroku ryja wartościami chrześcijańskimi czy patriotyzmem, to taki łysy cwaniak jakich wielu. Ci z kolei powinni dawać przykład, skoro się na takich firmują.
let_it_be
let_it_be 08.06.2026, 17:09:53 via Wykop
  • 2
@villog: i tolerancją ¯\(ツ)/¯
let_it_be
let_it_be 08.06.2026, 15:40:02
  • 3
Pszczółka (。◕‿‿◕。)
#wiosna #bzykanie
letitbe - Pszczółka (。◕‿‿◕。)
#wiosna #bzykanie

źródło: 54953

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
Autor
08.06.2026, 15:46:41 via Wykop
  • 1
@Enigmameister: lata z nektarem, żebyś miał miód, owoce, warzywa i nie robi przy tym tyle sensacji co tirowcy. Muuu synku mu
  • Odpowiedz
Rogalikznadzieniem
Rogalikznadzieniem
08.06.2026, 15:35:41
  • 21
Bracia, słuchajcie ewangelii z księgi św. Grubasa:

Gby 10, 20-29

Gdy czerwone świece zawładnęły rynkami, szedł śmieciarz przez pustynię korekty, a
portfel jego krwawił.
Rogalikznadzieniem - Bracia, słuchajcie ewangelii z księgi św. Grubasa:              ...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 08.06.2026, 15:41:20 via Wykop
  • 7
@Rogalikznadzieniem: gdybym tylko miał tyle piniendzy, żeby taki effect scully osiągnąć, eh
  • Odpowiedz
nabbek
nabbek
08.06.2026, 14:50:13
  • 5
Także tego moi mili... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.facebook.com/WroclawskieSwietoRowerzysty/posts/pfbid02aR4MuixGk8PiyMLdVFXbVpjuaZsSh5kopkeSjPS2H7QTDdHQTuyGAttdre3XqnVCl
#wroclaw #rower
nabbek - Także tego moi mili... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.facebook.com/WroclawskieSwie...

źródło: 714363739_1392566622901953_5136678549788581940_n

Pobierz
nabbek - Także tego moi mili... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.facebook.com/WroclawskieSwie...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 08.06.2026, 15:15:32 via Wykop
  • 1
@nabbek: o fajnie!
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be 08.06.2026, 14:08:49
  • 6
Jeśli nie możecie znieść nasdaka na 29k to cholernie pewne, że nie zasługujecie na niego na 40k
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sforce
sforce
08.06.2026, 11:55:01
  • 0
#gielda gnojki kupować szczura
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 08.06.2026, 11:55:39 via Wykop
  • 0
@sforce: grubas z tagu zrzucił 350 papierów w ulicę, stąd krach
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be 08.06.2026, 11:47:46
  • 6
Możecie nie kupować na dołkach, ale do cholery nie nazywajcie się się więcej inwestorami
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize
08.06.2026, 07:21:11
  • 4
Wiedzieliście, że ishares wypuściło tego ETF-a na IKE w PLN?

https://x.com/marexis8/status/2063883656645451824?s=20

#gielda
ethize - Wiedzieliście, że ishares wypuściło tego ETF-a na IKE w PLN?

https://x.com/...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 08.06.2026, 07:26:29 via Wykop
  • 0
@ethize: ter 0,35% - wiedzą że Polacy lubią drogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be 08.06.2026, 07:56:40 via Wykop
  • 0
@nabla-delta: za darmo to uczciwa cena
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
08.06.2026, 07:20:35
  • 3
#gielda czyli jednak ci co mówili sell in may and go away mieli racje
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 08.06.2026, 07:27:02 via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: o i przyszedł, jest..
  • Odpowiedz
kropla_bez_kitu_benc
kropla_bez_kitu_benc
kropla_bez_kitu_benc
08.06.2026, 07:21:32
  • 18
Niezły tutaj jest psychiatryk XD

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 08.06.2026, 07:25:25 via Wykop
  • 4
@kropla_bez_kitu_benc: a to tylko jedna z niewielu naszych zalet
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
08.06.2026, 06:13:27
  • 557
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 08.06.2026, 06:15:38 via Wykop
  • 854
@WielkiNos: jeśli zrozumie, że będzie jedynie workiem na spermę to wróżę jej długie i szczęśliwe życie
  • Odpowiedz
KladzSie
KladzSie
08.06.2026, 05:46:59
  • 6
Kim jest #werka i na czym polega jej potęga?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 08.06.2026, 05:47:34 via Wykop
  • 2
@KladzSie: chodzi o tzipe
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
08.06.2026, 04:33:06
  • 19
#gielda

Za sztitposting bez otwartej pozycji powinien być ban
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 08.06.2026, 04:35:16 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: dożywotni
  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
07.06.2026, 15:51:35
  • 4
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
MrRedz - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1

źródło: 1000039727

Pobierz

Kto jest większym formułowym przegrywem?

  • Monakijska p0kraka 24.3% (41)
  • Gekon 75.7% (128)

Oddanych głosów: 169

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 07.06.2026, 15:53:47 via Wykop
  • 3
@MrRedz: zawsze i wszędzie gekonik j----y będzie
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be 07.06.2026, 06:51:57
  • 155
Co wy tam wiecie o bajkach..
#nostalgia #vhs #bajki
letitbe - Co wy tam wiecie o bajkach..
#nostalgia #vhs #bajki

źródło: 54773

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
Autor
07.06.2026, 10:54:55 via Wykop
  • 0
@Ranmus: jeszcze miałem wielką ucieczkę misia jogi, kurła można było bez końca oglądać
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be
Autor
07.06.2026, 14:19:56 via Wykop
  • 0
@stiv30: to to już były inne czasy mordeczko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BlueBear912
BlueBear912
BlueBear912
06.06.2026, 22:16:21
  • 4
To tak z okazji półmaratonu muzyka n--------a na Nadodrzu?
#wroclaw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 07.06.2026, 05:07:53 via Wykop
  • 1
@BlueBear912: u mnie nie było słychać nic, ale wyjechałem 500km od miasta xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 26
  • Strona 9 z 26
  • >
  • Wrocław

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.06.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.04.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.09.2017

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking