#gielda
Inspirując się wczorajszym wpisem @Ten_spod_piatego wpadłem na pomysł wyścigu etfów wybrałem te 7 ze zdjęcia, chce wypłacać na nie co tydzień 10 zł i zobaczyć jakie wyniki będą miały za 5 lat. Aktualizacje mogę robić co około 3 msc lub częściej jeśli będzie jakieś ważniejsze wydarzenie.
Jak ktoś chce obserwować to robię tag
#wyscigetf
Dodatkowo ankieta
Inspirując się wczorajszym wpisem @Ten_spod_piatego wpadłem na pomysł wyścigu etfów wybrałem te 7 ze zdjęcia, chce wypłacać na nie co tydzień 10 zł i zobaczyć jakie wyniki będą miały za 5 lat. Aktualizacje mogę robić co około 3 msc lub częściej jeśli będzie jakieś ważniejsze wydarzenie.
Jak ktoś chce obserwować to robię tag
#wyscigetf
Dodatkowo ankieta

3 msc minęło więc robię wpis
Jak narazie prowadzi lewar na semikonduktorach
Usunąłem plan obligacji i dodałem złoto i top nasdaq i top sp500
Tam na dole było jeszcze krypto ale Trade republic za duże opłaty/ spready bierze przy kupnie więc nie kontynuowałem planu
źródło: 1000082585
PobierzAby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz
Więcej info | Feedback