Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko102
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
justAnotherOne
justAnotherOne

justAnotherOne

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13425
  • Znaleziska 556
  • Mikroblog 12869
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 48
Czypsy
Czypsy
17.04.2026, 08:37:24
  • 14
#perfumy co na skurce w ten piątek?
Czypsy - #perfumy co na skurce w ten piątek?

źródło: IMG_4210

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 17.04.2026, 16:32:13 via Wykop
  • 0
@Czypsy: YSL Y Edp - pierwszy raz miałem 4 lata temu, do teraz go lubię. Jak dla mnie zawsze bezpieczny, podoba się w otoczeniu.
  • Odpowiedz
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 11.04.2026, 17:08:38
  • 6
Przewalona robota, ciągle trzeba o tym samym gadać, żeby pitos wpadał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
justAnotherOne - Przewalona robota, ciągle trzeba o tym samym gadać, żeby pitos wpada...

źródło: infl

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
11.04.2026, 17:18:46 via Wykop
  • 10
@justAnotherOne: pamiętam jak kiedyś (ze 2-3 lata temu) zrobiła filmik z wąchaniem w ciemno i jej się spodobał cool water intense i była zaskoczona bo chyba dała mu 9/10, a potem był mindfuck ze zapach za 100zł jest lepszy niż konkurencja za 600zł. I jeszcze był jako beast mode xD
  • Odpowiedz
ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
11.04.2026, 17:44:53 via Wykop
  • 10
@justAnotherOne: nie wiem, oglądanie filmów o perfumach w sumie jest nudne, o perfumach których nie znasz niewiele to powie, a o tych które znasz w sumie już nie potrzeba dodatkowo słuchać xD lepiej testować jak najwięcej a później potykać się o kartony z samplami i odlewkami
  • Odpowiedz
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 08.04.2026, 19:20:14
  • 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
08.04.2026, 19:24:41 via Wykop
  • 44
@justAnotherOne: te sebixowe bezmózgi, to są potomkowie tych samych niedorozwojów co uciekli przed wymiarem sprawiedliwości w 2004r na zmywak do brytola. Może i mają lepsze ciuchy i pracę, ale ich serca nadal pompują tą samą patologiczną krew. Będą ci gadać o prawilności i zasadach, ale prawda jest taka, że jeden drugiego by sprzedał za paczkę fajek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Te głąby nie myślą twoimi kategoriami,
  • Odpowiedz
c.....z
c.....z
konto usunięte 08.04.2026, 19:30:31 via Wykop
  • 1
@justAnotherOne:

Dla niezalogowanych
https://wykop.pl/cdn/c3201142/6e612aba9f806010cb08cd1266f88e3ac1acfcd17e2f72e86a88f34bc707afd2.png
  • Odpowiedz
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 07.04.2026, 15:22:59
  • 5
Zdania ekspertów są podzielone.

#divyzwykopem
justAnotherOne - Zdania ekspertów są podzielone.

#divyzwykopem

źródło: diva

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec
07.04.2026, 15:32:20 via Wykop
  • 4
@justAnotherOne: nie zdania podzielone tylko nazywanie prostytutki divą to jakaś j----a nowomowa i próba normalizacji k------a
  • Odpowiedz
deptacz_gnoju
deptacz_gnoju
07.04.2026, 16:08:57 via Wykop
  • 5
@Elec: k------o jest normą - od zawsze w każdej kulturze (najstarszy zawód świata). Nazewnictwo - ewolucja języka, IMHO obcięcie słowa 'd----a' literek, by diva stała się eufemizmem.
  • Odpowiedz

1639

Biedni rodzice

Biedni rodzice

Ktoś wpadł na pomysł zorganizowania przedszkoli pośród zabudowy jednorodzinnej. Rodzice dobrowolnie wybrali placówki, znając lokalizację i warunki. Nie zamierzają jednak dostosowywać swojego życia do własnych wyborów i rezygnować z komfortu. Żadnego chodzenia. Wyłącznie podjeżdżanie pod same drzwi p

rybeczka
z
youtube.com
dodany: 05.04.2026, 07:01:24
  • 427
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    stopcham
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 05.04.2026, 19:51:26 via Wykop
  • 21
4:50 Gość z tego BMW, jedyny "normalny". Zero komentarza, zero wykłócania się, wsiadł i pojechał. No i co? No i właśnie nic xD Jestem pod wrażeniem tych wszystkich bab, które jeżdżą autami po kilkaset tysięcy i mają czas stać tam godzinę i się wykłócać, w sytuacji gdzie nie mają racji. A wystarczy po prostu sobie pojechać, przecież ta śmieszna policja i tak nic nie zrobi. Albo jak wyciągają te telefony i nagrywają
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rybazryzem85
rybazryzem85
31.03.2026, 20:47:55
  • 873
Gdy dotarło do Ciebie, że wakacje spędzisz razem z mężem i dzieciakami.
#mecz #reprezentacja
rybazryzem85 - Gdy dotarło do Ciebie, że wakacje spędzisz razem z mężem i dzieciakami...

źródło: 1000020430

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 31.03.2026, 20:51:40 via Wykop
  • 180
@rybazryzem85: Śmieszne, ale dziś nie zostawię tu plusa. Z szacunku do Roberta.
  • Odpowiedz

582

Gothic kończy dziś 25 lat. To brudny, toporny i kultowy RPG

Gothic kończy dziś 25 lat. To brudny, toporny i kultowy RPG

Chociaż w Polsce czy Niemczech trudno o gracza, który chociaż nie kojarzyłby tego tytułu z nazwy, to nie wszędzie na świecie jest to tak oczywiste. I są ku temu logiczne powody.

Bizd
z
geekpedia.pl
dodany: 15.03.2026, 11:48:08
  • 199
  • #
    gothic
  • #
    gry
  • #
    rozrywka
  • #
    rpg
  • #
    niemcy
  • #
    historia
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 15.03.2026, 19:48:54 via Wykop
  • -8
@T_S_: Moim zdaniem nie warto, ta gra jedzie na nostalgii graczy z czasów, gdy nic lepszego nie było, nic więcej. Jak w to będziesz grał pierwszy raz, to powiesz, że to syf i wyłączysz. Lepiej żyj w bańce, że gothic jest super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 15.03.2026, 20:07:19 via Wykop
  • 0
@T_S_: Red dead redemption 2 podobno jest super, aczkolwiek nie grałem. Wiedźmin przeszedłem 2 i 3, mega mi się podobały. Jak nie grałeś, to zagraj w dwójkę wiedźmina.
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 14.03.2026, 10:24:33
  • 0
Co zrobić jak kupiłem refill YSL Y i okazało się, że mój stary flakon jednak nie jest refillable? xD Może ktoś ma pusty flakon z możliwością ponownego napełnienia na sprzedaż? Albo jakieś inne rozwiązanie polecacie?

#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne
Autor
14.03.2026, 21:33:32 via Wykop
  • 0
@Alilo: Dzięki :)
  • Odpowiedz

2026

4 mln zł dofinansowania, puste biuro i strona na WordPressie

4 mln zł dofinansowania, puste biuro i strona na WordPressie

YouTuber Diendris wziął pod lupę firmę Influence.Ms (ITM), której prezesem jest najpopularniejsza polska streamerka Kasix. Obiecywano rewolucję w automatyzacji reklam dla małych twórców, ale rzeczywistość wygląda zgoła inaczej

Kruk_
z
youtube.com
dodany: 13.03.2026, 22:17:52
  • 291
  • #
    youtube
  • #
    kasix
  • #
    infuencer
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    podatki
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 14.03.2026, 09:25:11 via Wykop
  • 2
znajomość języka angielskiego daje dostęp do niezmierzonych pokładów lepszego kontentu


@Danuel: Co Ci z tych pokładów, jak Ty dalej nie potrafisz wpisać w wyszukiwarkę ksywek i dowiedzieć się w parę chwil kim są ludzie.
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 04.02.2026, 20:37:06
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysztof-mirko
krzysztof-mirko
04.02.2026, 20:40:09 via Wykop
  • 5
@justAnotherOne: stąd tyle p0lek tam było - lecą na inteligencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 03.02.2026, 19:31:06
  • 280
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zombi_kit
zombi_kit
03.02.2026, 19:47:05 via Wykop
  • 83
@justAnotherOne:
-Will be 27 soon [...]
-sorry to hear it.
Jak sie przeczyta od konca to starsznie bawi, https://www.justice.gov/epstein/files/DataSet%2010/EFTA01872337.pdf edycja link dziala
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
03.02.2026, 19:48:31 via Wykop
  • 145
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 03.02.2026, 19:18:29
  • 75
Kiedy Ty się bałeś zagadać, ona pisała z Epsteinem aż huczało

#epstein
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elofrytki
elofrytki
03.02.2026, 19:18:52 via Wykop
  • 7
@justAnotherOne: jak nie masz jachtu to możesz że zagadac xD

On nic nie musiał one same pisaly
  • Odpowiedz
TobiaszSuchy
TobiaszSuchy
03.02.2026, 19:19:47 via Wykop
  • 8
jak nie masz jachtu


@elofrytki: jachtu moze i nie mam, ale mam za to namiot, w spodniach
  • Odpowiedz
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 28.01.2026, 18:35:02
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odgrzybiacz
odgrzybiacz
28.01.2026, 18:40:17 via Android
  • 0
@justAnotherOne: codzienny Mukebe
  • Odpowiedz
cyganztorunia
cyganztorunia
cyganztorunia
28.01.2026, 18:49:44 via Wykop
  • 0
Typowy kongoid nawet pasuje do wzorca, bożyszcze niemieckich lewaków a ty tam nic nie kupuj dla zasady, chyba że masz karty podarunkowe do utylizacji to daje ci dyspensę heh.
Szwaby ich zaprosiły a teraz już nie chcą jak miliony jeszcze czekają na ubogacenie Europy po same kule.
Dziecko z downem, ktoś z wykrzywionymi plecami, rękami biały tam jest modelem? Może jeden na 1000 gdy kongoida jest tam cała masa (na ich stronie).
  • Odpowiedz
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 24.01.2026, 08:37:11
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P_O_T_E_Z_N_Y__G_E_J
P_O_T_E_Z_N_Y__G_E_J
24.01.2026, 08:59:33 via iOS
  • 0
@justAnotherOne: może i zdjęcia nie działają normalnie, ale za to nie można zamknąć znaleziska i wrócić do miejsca gdzie się skończyło przewijać znaleziska.
  • Odpowiedz
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 11.01.2026, 09:33:23
  • 83
Winter edition ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#s----------e #heheszki #humorobrazkowy
justAnotherOne - Winter edition ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#s----------e #heheszki #humorobrazkowy

źródło: trip

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 10.01.2026, 18:03:04
  • 0
Jaki największy sos zrobiliście w ciągu jednego miesiąca "na rękę"? Nieważne ile (nad)godzin, nieważne jaki z-------l, jedynie stawka. Jeżeli wpadła jakaś spora premia roczna, to podzielić przez 12 i dodać do najlepszego miesiąca.
#pracbaza

Ile najwięcej sosu w miesiąc "na łapę"?

  • <5000 10.0% (10)
  • 5000 - 6499 8.0% (8)
  • 6500 - 7999 10.0% (10)
  • 8000 - 9999 11.0% (11)
  • 10 000 - 14 999 20.0% (20)
  • 15 000 - 19 999 8.0% (8)
  • 20 000 - 29 999 12.0% (12)
  • 30 000 - 39 999 3.0% (3)
  • 40 000 - 50 000 3.0% (3)
  • >50 000 15.0% (15)

Oddanych głosów: 100

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WYKOPHAJFASPOLKAZOO
WYKOPHAJFASPOLKAZOO
WYKOPHAJFASPOLKAZOO
10.01.2026, 18:07:35 via Android
  • 2

Komentarz usunięty przez moderatora

slgdfhsdhjfbs
slgdfhsdhjfbs
slgdfhsdhjfbs
11.01.2026, 08:23:30 via Wykop
  • 0
@justAnotherOne: "sos" xD
  • Odpowiedz
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 20.12.2025, 22:21:48
  • 1
Gołodupce chyba myślały, że taki dziad co na każdym streamie ma po 20k widzów i na odcinkach po paręset koła wyświetleń, zarabia z 20-30k miesięcznie. Nie wiem gdzie Ci ludzie żyją, że ich szokują te zarobki.

#wardega #primemma
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne
Autor
20.12.2025, 22:25:30 via Wykop
  • 0
@PsychicznyTerror: Tak to już jest, że cieciów jest wielu, a potężny druid dziad tylko jeden.
  • Odpowiedz

2188

Nie ma fajnej rozowej, jest chłop, ktory nie ma lekko z chorym dzieckiem.

Nie ma fajnej rozowej, jest chłop, ktory nie ma lekko z chorym dzieckiem.

brakuje doslownie pare zlotych, zeby zamknac zrzutke, pomozecie? Gosc nie ma jak z synem jezdzic na rehabilitacje

testa_di_moro
z
zrzutka.pl
dodany: 19.12.2025, 19:23:17
  • 180
  • #
    wykopefekt
  • #
    radom
  • #
    motoryzacja
  • #
    zrzutka
  • #
    pomagajzwykopem
  • #
    polska
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 19.12.2025, 21:44:32 via Wykop
  • 104
@HardWax: To samo pomyślałem. Już widzę Pastucha ze 150k przejechanym xD

612

Dziedzictwo Hogwartu za DARMO na EPIC

Dziedzictwo Hogwartu za DARMO na EPIC

DARMOWA GRA NA EPIC - PROMOCJA WAŻNA DO: 18.12 godz. 17:00

Metodzik
z
tiny.pl
dodany: 12.12.2025, 06:35:22
  • 206
  • #
    gry
  • #
    pcmaster
  • #
    epic
  • #
    rozdajo
  • #
    rozdajozadarmo
  • #
    metodzikpoleca
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne 12.12.2025, 15:48:10 via Wykop
  • 0
@uwielbiamnalesniki: Powinno być ok, ja teraz dodałem.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17
  • Strona 4 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.05.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking