Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
it-master
it-master

it-master

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 77
  • Znaleziska 5
  • Mikroblog 72
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
  • Dodane (1)
  • Komentowane (13)
  • Plusowane (58)
Cutmjut
Cutmjut
27.03.2026, 08:22:18
  • 128
Bierz to na siebie, bierz tą trąbę na siebie k---a! #primemma
Cutmjut - Bierz to na siebie, bierz tą trąbę na siebie k---a! #primemma

źródło: 394

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeckhamLondyn
PeckhamLondyn
PeckhamLondyn
27.03.2026, 08:33:14 via iOS
  • 60
@Cutmjut: uważaj kowboju żebyś się na marchewe nie nadział
  • Odpowiedz
rsksjs
rsksjs
27.03.2026, 09:18:51 via Wykop
  • 7
@Cutmjut: rura bedzie ruro
  • Odpowiedz
kjubansigar
kjubansigar
17.03.2026, 18:10:17
  • 76
Prezydent Miasta Gliwice Katarzyna Kuczyńska-Budka
tel. 32/230-69-51
e-mail: pm@um.gliwice.pl
Sekretariat Prezydenta – I piętro, pok. 123

Szanowna Pani Prezydent,
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kjubansigar
kjubansigar
Autor
17.03.2026, 18:14:19 via Wykop
  • 27
@WhiskeyIHaze: prawdziwe dymy tylko na Prime
  • Odpowiedz
parobek_krzysia
parobek_krzysia
17.03.2026, 18:14:38 via Wykop
  • 18
@WhiskeyIHaze: Przecież to są przychlasty a na dodatek jak widać rozjebusy
  • Odpowiedz
Menosas
Menosas
08.03.2026, 02:37:55
  • 85
#primemma Chciałbym tylko nadmienić, jak humanitarnie Marek Jówko zakończył swoje pojedynki. Przecież mógł rozpędzić swoje żelazne pięści i ubić zarówno warchlaka jak i lochę, ale ten wolał pójść w bjj i skończyć oba pojedynki jak gentleman. Skąd ten człowiek ma tak wysokie IQ foghterskie? Nie wiem, ale prowadził te walki jak profesor.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taktoperz
taktoperz
08.03.2026, 08:58:30 via Wykop
  • 10
@Menosas: to jest mentalność mistrza, z tym trzeba się urodzić
  • Odpowiedz
iskra-prototyp-oderwany-od-pluga
iskra-prototyp-oderwany-od-pluga
iskra-prototyp-oderwany-od-pluga
12.03.2026, 13:17:17 via Wykop
  • 0
Założenia były 4-
1. Żaden z szerszeni nie dostaje na łeb (tak ich nazwałem). Marek zaczyna walkę atakiem w nogi
2. Wygrywają walkę
3. Marek nie uderza tej dziewczyny
4. Wygrywa przez duszenie (niektóre dziewczyny to lubią. pamiętajcie bez przesady, wszystko z umiarem)

P.S.
  • Odpowiedz
gabapentyn
gabapentyn
31.01.2026, 18:57:10
  • 121
podejrzewam ze oni o tobie nawet słowem nie wspomną ale my pamiętamy i będziemy pamiętać dziękujemy dawid za wszystko

#primemma
gabapentyn - podejrzewam ze oni o tobie nawet słowem nie wspomną ale my pamiętamy i b...

źródło: IMG_5020

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krauzzer
Krauzzer
31.01.2026, 18:59:56 via Wykop
  • 1
@gabapentyn: Jestem ciekaw czy gdyby Dziecko Indygo nadal żył to założyłby własną federację i przyczynił się do ostatecznego upadku pdfame
  • Odpowiedz
ANON_EK
ANON_EK
ANON_EK
01.02.2026, 06:09:40 via Wykop
  • 0
@gabapentyn: Niech spoczywa w pokoju.
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
29.01.2026, 13:38:10
  • 1118
Daj plusa a zawołam was jak ta patuska dostanie walkę na jakiejś patogali. Ja strzelam że jeśli jej nie posadzą to będzie to do końca roku #primemma #afera
Holetoanother_universe - Daj plusa a zawołam was jak ta patuska dostanie walkę na jak...

źródło: 1000005392

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
29.01.2026, 13:40:04 via Wykop
  • 179
@Hole_to_another_universe: skoro to fanka Brauna to powinni zorgnizować jej walke z Marianną o miano królowej pato-prawicy
  • Odpowiedz
WujaTHC
WujaTHC
29.01.2026, 14:52:53 via Android
  • 100
@Hole_to_another_universe: mmm marzenie byc z takim wulgarnym agresywnym karyniskiem, nie dadzą nigdy.
Łomem by mnie musieli odrywać od jej cipska i dupska
  • Odpowiedz
GoodGuyChucky93
GoodGuyChucky93
24.01.2026, 20:14:19
  • 4
Przecież ten silva to jest taki najman tylko, że zagraniczny i czarnoskóry
#primemma
GoodGuyChucky93 - Przecież ten silva to jest taki najman tylko, że zagraniczny i czar...

źródło: IMG_9270

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbyszko17
zbyszko17
24.01.2026, 20:16:15 via Wykop
  • 0
@GoodGuyChucky93: znaczy sie niskobudżetowy
  • Odpowiedz
pawelswd
pawelswd
24.01.2026, 20:21:49 via Wykop
  • 0
@GoodGuyChucky93: jedna wygrana z przereklamowanym Materlą xd
  • Odpowiedz
bartek-pl
bartek-pl
bartek-pl
24.01.2026, 20:13:17
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leicester
Leicester
22.01.2026, 06:45:08
  • 54
#raportzpanstwasrodka Marcin widziany oczami Grażynek z Czikago
Leicester - #raportzpanstwasrodka Marcin widziany oczami Grażynek z Czikago

źródło: ChatGPT Image Jan 22, 2026, 07_42_00 AM

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pascale_v
Pascale_v
Pascale_v
22.01.2026, 06:57:20 via Wykop
  • 21
@Leicester: patron ludzi innowacyjnych i ciężko pracujących
  • Odpowiedz
O.....s
O.....s
konto usunięte 22.01.2026, 07:06:07 via Wykop
  • 25
@Leicester: święty Okun Baba
  • Odpowiedz
Tadzio_kanalarz
Tadzio_kanalarz
19.01.2026, 20:19:01
  • 112
#primemma Rado powinien być w Prime MMA. Przy jednym stole z Dlatonem , Kapela, Muranem i Bagietą. Oni go posadzili z Pindą, sejczento i irytującym koziołkim. Fame wszystko s-------i, nawet takiego samograja jak Rado
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

afca
afca
19.01.2026, 22:13:57 via Android
  • 1
@Tadzio_kanalarz: a co z nim, bo nie oglądam niczego co jest związane z pdfem
  • Odpowiedz
UlaniecPopapraniec
UlaniecPopapraniec
19.01.2026, 22:57:47 via Wykop
  • 13
@Tadzio_kanalarz: Fame podpisuje zawodników i niszczy ich potencjał, Czarnecki i Rado w prime mocno by oddali.
  • Odpowiedz
nightmaar
nightmaar
06.01.2026, 17:52:47
  • 182
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maharaja
maharaja
maharaja
06.01.2026, 18:08:35 via Wykop
  • 125
@nightmaar: ten przegryw myśli, że wygra z kapelanem w mma? XD po 40 sekundach będzie bez tlenu, po 50 będzie klepał
  • Odpowiedz
tomek-kos
tomek-kos
tomek-kos
06.01.2026, 18:09:44 via Wykop
  • 188
@nightmaar: Chłop wygląda jak Grzegorz Braun z dałnem
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
06.01.2026, 10:11:57
  • 2421
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Troojan
Troojan
Troojan
06.01.2026, 10:28:30 via Wykop
  • 909
@Davvs: próbowali je włączyć?
  • Odpowiedz
zeMadafaka
zeMadafaka
06.01.2026, 10:33:53 via Wykop
  • 1429
@Troojan: Wtyczki były inne, a przejściówki z temu.
  • Odpowiedz
Boomzilla
Boomzilla
06.01.2026, 11:43:08
  • 310
#primemma talerzyk mówi, że KKK generuje najmniejsze liczby

Czekasz na walkę tego świra? Daj plusik i pokaż ćpańculi ilu nas jest!
Boomzilla - #primemma talerzyk mówi, że KKK generuje najmniejsze liczby

Czekasz na w...

źródło: obraz

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R0bert-
R0bert-
06.01.2026, 11:59:20 via Wykop
  • 23
@Boomzilla:
R0bert- - @Boomzilla:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
SzpontOS
SzpontOS
06.01.2026, 12:01:16 via Wykop
  • 55
@Boomzilla: nikt nie czeka na walkę, jedynie na konferencje i programy z nim
  • Odpowiedz
Dawul
Dawul
Dawul
05.01.2026, 21:46:34
  • 236
Marianna, masz walkę z Lasuczita, to się skup na swojej przeciwniczce, a nie całujesz Piotra.
#primemma
Dawul - Marianna, masz walkę z Lasuczita, to się skup na swojej przeciwniczce, a nie ...

źródło: 1000024979

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R0bert-
R0bert-
05.01.2026, 21:48:50 via Wykop
  • 78
@Dawul: Debylko
  • Odpowiedz
SonidoStark
SonidoStark
05.01.2026, 21:48:53 via Wykop
  • 204
@Dawul: Nieironicznie w-------e go z Prime to była najlepsza decyzja.
  • Odpowiedz
alljanuszx
alljanuszx
05.01.2026, 22:01:49
  • 93
#primemma
alljanuszx - #primemma

źródło: temp_file8660290734036006513

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SonidoStark
SonidoStark
05.01.2026, 22:02:50 via Wykop
  • 2
@alljanuszx: Mamo, moja partnerka w białym związku mnie pocałowała, teraz jeszcze dwa lata i pozwoli mi zakisić ogóra!
  • Odpowiedz
v.....7
v.....7
konto usunięte 28.12.2025, 12:17:52
  • 45
#primemma

Jeszcze Prime ich powinno zakontraktować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
v.....7 - #primemma

Jeszcze Prime ich powinno zakontraktować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000000709

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Basiura89
Basiura89
28.12.2025, 12:19:56 via Wykop
  • 5
@veve77: ostatnio się pruli, że kanał zero nie puszcza z nimi materiału, bo nie zrobili z siebie pośmiewiska
  • Odpowiedz
L.....a
L.....a
konto usunięte 28.12.2025, 13:04:23 via Wykop
  • 16
@veve77: szkoda że nie na żywo
  • Odpowiedz
SiemaWaliszKonia
SiemaWaliszKonia
25.12.2025, 00:59:48
  • 154
Gracek nawet w pierwszy dzień świąt nie zapomina o swoich fanach i odpisuje jedną ręką na życzenia, to się nazywa poświęcenie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#primemma
SiemaWaliszKonia - Gracek nawet w pierwszy dzień świąt nie zapomina o swoich fanach i...

źródło: 1000023743

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
25.12.2025, 01:01:33 via Wykop
  • 29
@SiemaWaliszKonia: to nie wstyd ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
KoneserPatologii2137
KoneserPatologii2137
KoneserPatologii2137
25.12.2025, 01:32:25 via Wykop
  • 120
@SiemaWaliszKonia: gracek to spoko mordka,ma maxa głupi ale koniec końców ile Natan musiał się napocić żeby chociaż liścia od niego wyłapać,ja bym mu nie dokuczał za bardzo.
  • Odpowiedz
PolakRzeczny
PolakRzeczny
24.12.2025, 14:40:06
  • 143
Jak ja będę składał życzenia, to będę chciał, kiedy będę składał życzenia, a nie kiedy wy każecie #primemma
PolakRzeczny - Jak ja będę składał życzenia, to będę chciał, kiedy będę składał życze...

źródło: 500f11f56068260ffbc2a2dd760dba60c7523e99378a385ea3b890975396209e

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kubanfs
kubanfs
24.12.2025, 17:02:33 via Wykop
  • 0
@PolakRzeczny: perfekt
  • Odpowiedz
donnywc3
donnywc3
23.12.2025, 09:10:13
  • 253
#primemma

Ten GigaChad jednym ruchem pozbawił wypłaty Patusa i uchronił nas przed oglądaniem crignowego Jóźwiaka.
Szanujesz, plusujesz
donnywc3 - #primemma 

Ten GigaChad jednym ruchem pozbawił wypłaty Patusa i uchronił ...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracjan-rozenek
gracjan-rozenek
23.12.2025, 09:12:13 via Wykop
  • 97
@donnywc3: Jówko to prawdziwy git. Sztywny zarówno przed i jak i po liściu.
  • Odpowiedz
paker1910
paker1910
23.12.2025, 09:15:53 via Wykop
  • 43
@PsychicznyTerror: jak miklasz to golodupiec co na bramkach po 400 zl stoi i kradnie dzieciakom cpanie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

It Master

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking