Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
iksem

iksem

Dołączył 16 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2158
  • Znaleziska 358
  • Mikroblog 1800
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 3
  • Dodane (724)
  • Komentowane (971)
  • Plusowane (105)
iksem
iksem 28.05.2026, 08:31:52
  • 7
Czy jest jakiś Konfitura w Warszawie od właścicieli psów, którzy po sobie nie sprzątają? Osobiście znam kilka miejsc gdzie non stop jest nasrane, zazwyczaj stare osiedla.

#warszawa #konfitura
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berlinale
berlinale
berlinale
28.05.2026, 08:48:53 via Wypiek
  • 5

Komentarz usunięty przez moderatora

wstanczyk
wstanczyk
28.05.2026, 10:38:08 via Wykop
  • 4
@iksem: Trzeba by piekielnie dużo konfitur, aby otoczyć pieszego tak, aby stanął na kupie
  • Odpowiedz
iksem
iksem 27.05.2026, 10:34:47
  • 0
Czy w waszych Lidlach w ramach systemu kaucyjnego przyjmowane są szklane butelki do zwrotu przy kasach? #lidl #systemkaucyjny #kaucja
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lelele112233
lelele112233
lelele112233
27.05.2026, 13:02:50 via Wykop
  • 1
@iksem: Lidl wycofał szkło zwrotne więc nie przyjmuje. A browary mają czas do 2029 do przystąpienia do systemu kaucyjnego.
  • Odpowiedz
Matpiotr
Matpiotr
27.05.2026, 16:23:07 via Wykop
  • 1
@iksem: na szklanej butelce masz znaczek butelka zwrotna (stary system).
W Lidlu nie oddasz, bo nie przyjmuje butelek szklanych zwrotnych.
W innych sklepach co przyjmują, oddasz tylko te co mają w sklepie.
  • Odpowiedz
iksem
iksem 19.05.2026, 09:38:12
  • 7
Lewy raczej nie przejdzie do Chicago Fire — nawet Google sugeruje, że to serial telewizyjny, a nie klub piłkarski. To nie jest poważny klub.

#lewandowski #mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NanuszJowak91
NanuszJowak91
19.05.2026, 09:58:52 via Wykop
  • 2
@Sylwiusz_89: bo u nas wtedy wszystko co amerykańskie uchodziło za najlepsze, wiec jak polacy zdobyli mistrzostwo usa to jakby zdobyli mistrzostwo świata mimo, ze tak naprawdę ta liga byla przeciętna
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
19.05.2026, 10:05:41 via Wykop
  • 3
@NanuszJowak91: Zgoda, ale był szał ciał. Jakby to była epoka za Janasa czy Engela tych sparingów co już dużo grano, to ja jestem pewny, że 35-letni wtedy Kosecki wróciłby do kadry na 70 mecz, na jakąś Estonię;) On zakończył na 69 grach i ostatni raz zagrał ze Słowacją co z Piotrusiem Eś byli mega niemili dla pana sędziego co ładnie skręcił mecz. W sumie wygrać coś w USA to taka
  • Odpowiedz
iksem
iksem 29.04.2026, 11:48:04
  • 12
#heheszki
iksem - #heheszki

źródło: 6BEBA4F7-CAC3-4925-A037-16078413DF6A

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iksem
iksem 10.04.2026, 07:58:57
  • 0
Czy warto wykupić pakiet bez reklam przy korzystaniu z Yanosik tylko przez Car Play? #yanosik
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiskoler_double
Wiskoler_double
10.04.2026, 09:08:54 via Wykop
  • 1
@iksem: Mnie właśnie te głosowe wkurzały, jak jadę to włączam sobie powieść, a taka reklama powodowałem mi przerywanie i cofnięcie o dziesięć sekund powieści.
Jak weźmiesz subskrypcję to zawsze możesz zrezygnowac przed opłaceniem nastepnego miesiąca.
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
11.04.2026, 08:55:50 via Wykop
  • 0
@Wiskoler_double: no tak wtedy to faktycznie może wkurzać
  • Odpowiedz
iksem
iksem 19.03.2026, 17:07:47
  • 1
Ja rozumiem aplikacje do wszystkich sklepów, ale to aktywowanie kuponów, żeby skorzystać z promocji, to już próba upodlenia nas.

#przemyslenia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iksem
iksem
Autor
19.03.2026, 17:12:26 via Wykop
  • 1
@Mr_3nKi_: Może potrzebna jest zmiana w prawie, żeby do skorzystania z promocji w sklepie nie było wymagane żadne urządzenie?
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
20.03.2026, 06:05:47 via Wykop
  • 1
@Mr_3nKi_: Dziękuję i pozdrawiam.
  • Odpowiedz
iksem
iksem 17.02.2026, 06:03:07
  • 0
Działają wasze VPSy na Metatrader? Mój padł. #metatrader #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99
17.02.2026, 06:57:03 via Wykop
  • 0
@iksem: a moglbys objasinic po co ci VPS i dlaczego tam ?>
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
18.02.2026, 21:06:19 via Wykop
  • 0
@msr99: bot do tradingu co działa jak wyłączysz komputer
  • Odpowiedz
iksem
iksem 22.01.2026, 18:30:14
  • 0
Gdybyście mogli wybrać rok, w którym postęp technologiczny był już na tyle rozwinięty, że dla naszego dobra powinien się zatrzymać — może wystarczyłby nam telefon, który tylko dzwoni i obsługuje SMS-y, a aparat fotograficzny pozostałby oddzielnym urządzeniem?

#pytanie #przemyslenia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dolar_od_strony_przepompowni
Dolar_od_strony_przepompowni
22.01.2026, 18:30:55 via iOS
  • 0
@iksem: 2006-2007 i starczy.
  • Odpowiedz
iksem
iksem 08.01.2026, 13:45:31
  • 4
Ktoś w piśmie sądowym zrobił dwie literówki?

#wykop
iksem - Ktoś w piśmie sądowym zrobił dwie literówki?

#wykop

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
08.01.2026, 13:58:01 via Wykop
  • 0
@iksem: tak w ogóle dlaczego to się znowu wyświetla. To juz kiedyś było
  • Odpowiedz
dziedzicpruski
dziedzicpruski
08.01.2026, 22:15:53 via Wykop
  • 0
@straszny_cham: Nie zaszkodzi.
  • Odpowiedz
iksem
iksem 08.12.2025, 12:09:44
  • 0
Działa wam normalnie tradingview? #gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iksem
iksem
Autor
08.12.2025, 12:17:17 via Wykop
  • 1
@Barca: @Sarza01 apka mobilna wydaje się jedynie działać, ale web i desktop już nie
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
08.12.2025, 12:44:59 via Wykop
  • 0
@Powoli_do_celu: potwierdzam
  • Odpowiedz
iksem
iksem 26.11.2025, 10:01:44
  • 0
Moje top 3 seriali (jeszcze nie wiem w jakiej kolejności, dlatego najpierw te, które oglądałem ostatnio):
- Rodzina Soprano
- Bosch
- Breaking Bad

Co oglądać dalej?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertx
robertx
26.11.2025, 10:04:43 via Wykop
  • 6
@iksem: better call soul
  • Odpowiedz
k.....z
k.....z
konto usunięte 26.11.2025, 10:15:18 via Wykop
  • 3
@iksem: No to nowego Pluribusa jeśli chcesz pociągnąć ten klimat
  • Odpowiedz
iksem
iksem 02.09.2025, 19:05:32
  • 0
Czy to nie jest dyskryminacja? 🤔

Pracodawca ustalił:

* jeśli mieszkasz w mieście, gdzie jest biuro → musisz pracować hybrydowo (np. 2 dni z biura, 3 dni z domu),
* jeśli mieszkasz dalej → możesz pracować w 100% zdalnie.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....e
M.....e
konto usunięte 02.09.2025, 19:08:00 via Wykop
  • 17
@iksem: jak sam sobie zorganizujesz pracę to sobie będziesz ustalał warunki, a tymczasem Arkadiuszu widzimy się jutro rano. RANO
  • Odpowiedz
K.....z
K.....z
konto usunięte 02.09.2025, 20:04:14 via Wykop
  • 1
@iksem: Kiedyś zrozumiesz że ekonomicznie to lepiej wpływa na kraj jak np. ludzie są rozsiani po małych miejscowościach i mogą zdalnie pracować. Stąd szanuję postawę pracodawcy.
  • Odpowiedz
iksem
iksem 23.08.2025, 10:22:14
  • 0
Zauważyłem, że na platformach streamingowych polskie filmy zwykle mają polskie napisy, ale w kinach często ich brakuje. Chodzi mi o to, żeby każdy widz mógł dokładnie zrozumieć wszystkie dialogi i ważne napisy w filmie.

Czy uważacie, że wprowadzenie obowiązkowych polskich napisów w polskich filmach wyświetlanych w kinach miałoby sens i pomogłoby widzom, czy może byłoby to zbędne i utrudniałoby pracę twórcom?

#kino #polskiekino #polskifilm #polska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dasfddklfdslkfkx
dasfddklfdslkfkx
23.08.2025, 16:28:57 via Wykop
  • 0
@iksem: Chyba nie tak powinno się walczyć z problemem wyraźnego dźwięku w polskich produkcjach. Sorry, ludzie z wadami słuchu, nie dla was polskie filmy w kinie. A już na pewno jestem przeciwny narzucaniem komukolwiek odgórnie kolejnych obowiązków. Podoba ci się jakieś rozwiązanie? To zajmij się jego promowaniem i głosuj portfelem. Ale narzucanie czegoś? No nie bardzo. Dzisiaj ty komuś, jutro ktoś tobie będzie mówił jak masz żyć.
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
23.08.2025, 16:32:32 via Wykop
  • 0
Sorry, ludzie z wadami słuchu, nie dla was polskie filmy w kinie.


Z takim myśleniem nie tworzono by żadnych udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
  • Odpowiedz
iksem
iksem 08.07.2025, 08:37:57
  • 0
Quebonafide + Radio Pogoda × 30 dni = Nowa płyta

#quebonafide
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iksem
iksem 16.06.2025, 12:53:57
  • 0
Pierwszy raz widziałem, żeby ktoś stanął na dwie długości auta od poprzedniego, tylko po to, żeby zostać w cieniu pod wiaduktem. Aż się odwracałem, myśląc, że się zagapił – ale nie, robił to celowo. A przecież chwilę wcześniej było skrzyżowanie i korek – ktoś chętnie by tam wjechał.

#polskiedrogi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Breaking-DAD
Breaking-DAD
16.06.2025, 13:08:01 via Wykop
  • 1
@iksem: ja tak często robię
  • Odpowiedz
iksem
iksem 16.06.2025, 07:54:56
  • 1
Czy w Polsce obowiązują przepisy, które zakazują używania wulgaryzmów podczas otwartych koncertów odbywających się w przestrzeni publicznej, zwłaszcza w ciągu dnia?

#prawo #koncerty #polska
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
16.06.2025, 07:58:58 via Wykop
  • 1
@iksem: art 141 KW
Natomiast jeśli chodzi o takie imprezy jak koncert czy mecz jest to raczej martwy przepis
  • Odpowiedz
iksem
iksem 14.06.2025, 10:30:53
  • 8
Zawołam was, jak Puchacz zostanie selekcjonerem.
Rok 2050. Krzyczy przy linii, kadra walczy w półfinale mundialu.
Nie mówcie, że was nie ostrzegałem 😎⚽

#mecz #reprezentacja
iksem - Zawołam was, jak Puchacz zostanie selekcjonerem.
Rok 2050. Krzyczy przy linii...

źródło: puchacz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
14.06.2025, 11:33:42 via Android
  • 1
@iksem co ciekawe zastąpi na tym stanowisku Wojciecha Kowalczyka wypłacając mu przy tym solidnego plaskuna
  • Odpowiedz
tomazzo69
tomazzo69
14.06.2025, 12:13:27 via Wykop
  • 2
@Demon_Cleaner: Kowal w 2050 to juz bedzie jedzony przez robaki.
  • Odpowiedz
iksem
iksem 11.06.2025, 12:09:43
  • 1
Kulesza pewnie jeszcze nikogo nie załatwił, więc nie zwolnił Probierza, bo to by oznaczało wejście w zupełnie nową fazę — konieczność znalezienia nowego selekcjonera. A to z kolei postawiłoby potencjalnego kandydata w znacznie silniejszej pozycji negocjacyjnej. Wiedząc, że kadra nie ma trenera, mógłby stawiać twardsze warunki finansowe, personalne czy dotyczące swobody działania. Dlatego Kulesza gra na zwłokę — trzyma Probierza na stanowisku, żeby nie odsłonić kart i nie dać przyszłemu selekcjonerowi zbyt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iksem
iksem 11.06.2025, 04:06:51
  • 11
Dzień dobry, biorę po jednym nazwisku nowego selekcjonera od każdej z drużyn i słucham Państwa.

#mecz #reprezentacja #nowydzien
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QuaS
QuaS
QuaS
11.06.2025, 04:11:14 via Android
  • 42
@iksem Malysz
  • Odpowiedz
kochamcovid
kochamcovid
11.06.2025, 04:19:32 via Wykop
  • 10
Mimo wszystko Urban niech spróbuje.
  • Odpowiedz
iksem
iksem 10.06.2025, 21:25:19
  • 13
No nie ma innej opcji jak zmiana trenera i powrót Roberta do kadry. #mecz #reprezentacja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zaslonazupa
zaslonazupa
10.06.2025, 21:26:12 via Wykop
  • 1
@iksem: Dodałbym jeszcze rezygnację Kuleszy
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
10.06.2025, 21:26:32 via Wykop
  • 1
@iksem: Szczerze? guzik to da
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 37
  • Strona 1 z 37
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.12.2012

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.02.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.10.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking