Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hiro95x
hiro95x

hiro95x

Dołączył 2 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 370
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 368
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
hiro95x
hiro95x
hiro95x 11.04.2025, 20:09:19
  • 9
Nałroki teraz
#debata
hiro95x - Nałroki teraz
#debata

źródło: temp_file7053095496678191067

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hiro95x
hiro95x
hiro95x 30.03.2025, 09:35:40
  • 8
Jak mobbing w poprzedniej firmie zrył mi banię, mimo że nie pracuję już tam ponad 5 lat.
Muszę wziąć na dzisiejsza nockę urlop na żądanie.
Więc dzwonię do odpowiedzialnego za personel aby wyjaśnić, słuchaj taka sprawa, nie będzie mnie. On mi mówi żebym się nie martwił, ogarniemy zastępstwo, nie przychodź do pracy. Wszystko byłoby spoko, gdyby nie to że mam teraz takiego moralniaka jakbym jakaś zbrodnię popełnił. Tak mnie wytresowali kiedyś i
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
30.03.2025, 09:40:53 via Wypiek
  • 5
@hiro95x nie martw się anon. Mam tak samo, zrobili ze mnie homo soviectusa. Teraz jestem na chorobowym ze stresu i nie stresuje się tym czym powinienem ( choroba w rodzinie) tylko robota :/ its over
  • Odpowiedz
Kremufka2137
Kremufka2137
25.02.2025, 03:39:22
  • 1320
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hiro95x
hiro95x
hiro95x 25.02.2025, 08:20:05 via Android
  • 0
@Kremufka2137
Mam to samo. U mnie był to efekt mobbingu w poprzedniej pracy. Zwolnienie? Chory? Przeciez dobrze pan wygląda. Ból pleców? Znam dobrego fizjo co przyjmie pana po godzinach. Urlop? Przemęcza się Pan w tej pracy?
Po jakimś czasie dosłownie bałem się zglosic potrzebę wolnego czy cokolwiek innego. Koniec końców i tak wyrzucili na bruk.

Teraz mam pracę która jest zupełnym przeciwieństwem tego. Nawyki zostały jednak coraz lepiej wychodzi mi walka
  • Odpowiedz
hiro95x
hiro95x
hiro95x 17.02.2025, 07:03:52
  • 4
W sam raz dla wykopka
#nieruchomosci #tlumaczdeweloperski
hiro95x - W sam raz dla wykopka
#nieruchomosci #tlumaczdeweloperski

źródło: temp_file6934339216408784527

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hiro95x
hiro95x
hiro95x 06.02.2025, 03:41:12
  • 31
hiro95x

źródło: temp_file8046779724512420984

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hiro95x
hiro95x
hiro95x 26.01.2025, 02:32:01
  • 59
hiro95x

źródło: temp_file6736617755073394290

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MaszBaboTalerz
MaszBaboTalerz
26.01.2025, 02:36:42 via Wykop
  • 4
@MePix: właśnie to zrobiłem, rel
  • Odpowiedz
kureci_paratko
kureci_paratko
kureci_paratko
26.01.2025, 02:39:48 via Android
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
hiro95x
hiro95x
hiro95x 14.01.2025, 11:08:57
  • 1
Chyba popyt na "szkolenia" zmalał ( ͡º ͜ʖ͡º)

#nieruchomosci
hiro95x - Chyba popyt na "szkolenia" zmalał ( ͡º ͜ʖ͡º)

#nieruchomosci

źródło: temp_file408404241315075245

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GomiGomi
GomiGomi
14.01.2025, 11:16:56 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
affairz
affairz
14.01.2025, 12:21:00 via Wykop
  • 5
@hiro95x: nie, to taki lejek sprzedażowy, wszyscy mają takie szkolenia za 0 zł bo ono polega na tym, żeby dać 5% wiedzy i naciągnąć na szkolenie stacjonarne za 10k. wszyscy mają dokładnie takie szkolenie w ofercie - siwiec, kowarski i reszta
  • Odpowiedz
hiro95x
hiro95x
hiro95x 02.01.2025, 00:21:35
  • 80
hiro95x

źródło: temp_file1414362441593556429

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J.....m
J.....m
konto usunięte 02.01.2025, 00:25:38 via Wypiek
  • 8
@hiro95x Pamiętam jak był z tej kreskówki właśnie ten odcinek wrzucony na Wykop bo autor tej reskowki zmarł czy coś i mi zapadła ta scena więc postanowiłem stworzyć ten obrazek. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
kynx
kynx
02.01.2025, 02:15:44 via Android
  • 10
@JamAnonim Ja też zapamiętałem tą dyskusję na wykopie. Może źle zapamiętałem ale czy wtedy ktoś nie napisał że to jedyna scena ze wszystkich odcinków gdzie jest ukazane wnętrze budy Reksia?
  • Odpowiedz
hiro95x
hiro95x
hiro95x 20.12.2024, 07:01:08
  • 3
#polskiedrogi #motoryzacja

Widujecie jeszcze znaki oznaczające "czarne punkty" na drogach? Co się z nimi stało?
Moja codzienna droga do pracy prowadzi przez miejsce które było kiedyś tak oznakowane. X zabitych, Y rannych. Mimo że znaków od wielu lat nie ma w głowie dalej mam że to miejsce jest czarnym punktem i trzeba tu mocniej uważać.

Mam wrażenie że odkąd nie ma tego znaku wypadki zdarzają się tu częściej.
hiro95x - #polskiedrogi #motoryzacja

Widujecie jeszcze znaki oznaczające "czarne pun...

źródło: temp_file8533871707618715615

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....7
s.....7
konto usunięte 20.12.2024, 07:10:57 via Wykop
  • 2
@hiro95x:

Mam wrażenie że odkąd nie ma tego znaku wypadki zdarzają się tu częściej


https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art6793701-czarne-punkty-nie-dzialaja
  • Odpowiedz
GeDox
GeDox
GeDox
20.12.2024, 07:21:35 via Wykop
  • 1
@hiro95x: te znaki zostały zdjęte. Na ten moment najlepszym wyjściem jest śmieszne ograniczenie np 50 w lesie i fotoradar
  • Odpowiedz
poison64
poison64
26.11.2024, 10:12:57
  • 1842
Eh, na ch.j ten ekran główny w apce InPost... Nie mogła by się apka otwierać odrazu na liście paczek jak w poprzedniej wersji ( ͡° ʖ̯ ͡°) #inpost
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hiro95x
hiro95x
hiro95x 26.11.2024, 11:33:33 via Android
  • 6
@poison64 w poprzedniej wersji było za mało reklam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
hiro95x
hiro95x
hiro95x 24.11.2024, 19:27:56
  • 1
(╯︵╰,)
#film #feels
hiro95x - (╯︵╰,)
#film #feels

źródło: temp_file2807542240933364385

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BennyKill
BennyKill
24.11.2024, 19:30:06 via Wykop
  • 0
@hiro95x: najsmutniejsza scena w filmach
  • Odpowiedz
Ryneczek
Ryneczek
15.11.2024, 11:30:36
  • 168
1,2 miliona za 40 metrów w #olsztyn Jeszcze wnętrze developer dał wszystko na ciemno, przez co zmniejszył wizualnie powierzchnie
#nieruchomosci
Ryneczek - 1,2 miliona za 40 metrów w #olsztyn Jeszcze wnętrze developer dał wszystko...

źródło: cykr

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hiro95x
hiro95x
hiro95x 15.11.2024, 12:58:45 via Android
  • 0
@Ryneczek z zewnątrz te budynki też są przytłaczająco ciemne. Świetna lokalizacja, z jednej strony jezioro w oddali A z drugiej stoją przy samej wylotowce z Olsztyna XD
  • Odpowiedz
hiro95x
hiro95x
hiro95x 15.11.2024, 12:28:49
  • 3
#trump #usa #heheszki
W styczniu zmieni się gwno ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lajsta77
lajsta77
15.11.2024, 12:32:16 via Wykop
  • 0
Raz prawdę powiedzą i afera ;)
  • Odpowiedz
hiro95x
hiro95x
hiro95x 08.09.2024, 16:32:39
  • 6
Dzisiejszy #spierdotrip czyli 200km wiejskich dróg na Warmii. Stwierdziłem że starej skody nie szkoda i zjezdzilem najbardziej dziurawe drogi w regionie jakie znalazłem.
Przypadkiem trafiłem na #zalesie które okazało się wioską wyrzezbionych z drewna smerfów ( ͡º ͜ʖ͡º)
#podroze #podrozujzwykopem
hiro95x - Dzisiejszy #spierdotrip czyli 200km wiejskich dróg na Warmii. Stwierdziłem ...

źródło: temp_file778097968622582486

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hiro95x
hiro95x
hiro95x
Autor
08.09.2024, 16:33:18 via Android
  • 3
Tutaj smerfy w Zalesiu
hiro95x - Tutaj smerfy w Zalesiu

źródło: temp_file2151906569787915659

Pobierz
  • Odpowiedz
hiro95x
hiro95x
hiro95x
Autor
08.09.2024, 16:33:51 via Android
  • 0
A tu małe dziury w drodze
hiro95x - A tu małe dziury w drodze

źródło: temp_file4938198806609286302

Pobierz
  • Odpowiedz
hiro95x
hiro95x
hiro95x
Autor
08.09.2024, 16:34:22 via Android
  • 0
Tu już troszkę większe
hiro95x - Tu już troszkę większe

źródło: temp_file7283952439177201251

Pobierz
  • Odpowiedz
hiro95x
hiro95x
hiro95x 31.08.2024, 17:46:06
  • 798
#smiesznypiesek #pokazpsa #rolnictwo
Zawsze gdy gdzieś jadę chce jechać ze mną 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
hiro95x - #smiesznypiesek #pokazpsa #rolnictwo
Zawsze gdy gdzieś  jadę chce jechać ze...

źródło: temp_file2230406786061068164

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hiro95x
hiro95x
hiro95x
Autor
01.09.2024, 06:16:39 via Android
  • 2
@TypowyBolek c385 ;)
@Sai50 niestety coraz rzadziej można napotkać takie klimaty, tu gdzie mieszkam jest kilka takich gospodarstw ze starym sprzętem ale i to się zaczyna zmieniać
  • Odpowiedz
p.....7
p.....7
konto usunięte 30.08.2024, 05:50:18
  • 126
#frajerzyzmlm
Co sądzicie o tym liderze? Godny zaufania? Jest w stanie poprowadzić mnie do bogactwa?
p.....7 - #frajerzyzmlm
Co sądzicie o tym liderze? Godny zaufania? Jest w stanie popr...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hiro95x
hiro95x
hiro95x 30.08.2024, 11:43:11 via Android
  • 14
O gurwa nagrywane u mnie w mieście 10k mieszkańców w Polsce B XD Bogactwo aż się wylewa z tego filmiku. Ale typa nie kojarzę
hiro95x - O gurwa nagrywane u mnie w mieście 10k mieszkańców  w Polsce B XD Bogactwo ...

źródło: temp_file8899182574925741613

Pobierz
  • Odpowiedz
hiro95x
hiro95x
hiro95x 21.08.2024, 06:09:11
  • 9
#frajerzyzmlm
hiro95x - #frajerzyzmlm

źródło: temp_file5022156587906121664

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

InnyWymiar90
InnyWymiar90
21.08.2024, 06:14:17 via Android
  • 18
@hiro95x pewnie ma onlifansa xd
  • Odpowiedz
InnyWymiar90
InnyWymiar90
21.08.2024, 07:13:31 via Android
  • 5
@CH3j jak mnie do końca p--------i to założę of
  • Odpowiedz
hiro95x
hiro95x
hiro95x 18.08.2024, 07:12:47
  • 448
Moja k0koszka wróciła z Erasmusa

#zwierzaczki #smiesznypiesek
hiro95x - Moja k0koszka wróciła z Erasmusa

#zwierzaczki #smiesznypiesek

źródło: temp_file8456053465748485152

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr
18.08.2024, 08:35:07 via Wykop
  • 199
@hiro95x: eh k0koszka skacze po czarnych indorach na Erasmusie a biedny kogucik zrywa się codziennie o 5 żeby piać i wykarmić cały kurnik...
  • Odpowiedz
Zapaczony
Zapaczony
18.08.2024, 10:44:05 via Wykop
  • 99

Komentarz usunięty przez moderatora

hiro95x
hiro95x
hiro95x 02.08.2024, 17:29:36
  • 13
#paryz2024
hiro95x - #paryz2024

źródło: temp_file3686449233537661278

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Piotr

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 12.02.2024

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 12.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking