Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko217
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
future_
future_

future_

Dołączył 2 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1876
  • Znaleziska 55
  • Mikroblog 1821
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 23
  • Dodane (905)
  • Komentowane (538)
  • Plusowane (378)
welonka
welonka
welonka
01.05.2026, 20:29:15
  • 5
#mecz już widzę bramkę z wolnego po tym debilnym faulu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

future_
future_
future_ 01.05.2026, 20:30:16 via Wypiek
  • 2
@welonka XDDDD
  • Odpowiedz
welonka
welonka
welonka
Autor
01.05.2026, 20:34:35 via Wykop
  • 1
@future_: polecam się na przyszłość
  • Odpowiedz
bardzospokojnyczlowiek
bardzospokojnyczlowiek
01.05.2026, 20:26:59
  • 37
Ten mecz jest jak 30 letnie francuskie wino - kwaśny, wykręca ryj, tylko dla koneserów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus
01.05.2026, 20:28:24 via Wykop
  • 1
@bardzospokojnyczlowiek: chyba p--o
  • Odpowiedz
bardzospokojnyczlowiek
bardzospokojnyczlowiek
Autor
01.05.2026, 20:28:54 via Wykop
  • 2
@Atomus: ciepłe i rozgazowane( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
marek-uram
marek-uram
01.05.2026, 18:25:22
  • 5
#mecz Dzisiaj wszyscy jestesmy rzymianami.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Partyzant666
Partyzant666
17.04.2026, 11:46:16
  • 1973
Nie szanujesz tego posła? daj plusa, pokażmy temu cw( ͡º ͜ʖ͡º)owi ilu nas jest xD #polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Partyzant666 - Nie szanujesz tego posła? daj plusa, pokażmy temu cw( ͡º ͜ʖ͡º)owi ilu ...

źródło: uid_0ceff6b7c6b74066adba8ae2f75ec60c_width_343_play_0_pos_0_gs_0_height_445

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
17.04.2026, 11:47:39 via Android
  • 514
@Partyzant666:
Turin89 - @Partyzant666:

źródło: 1000004044

Pobierz
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
17.04.2026, 11:48:36 via Wykop
  • 574
@Partyzant666: podwójne mele tutaj
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
07.04.2026, 19:34:25
  • 1858
Historyczna lista obecności na koniec świata

#wojna #iran
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nutrition
Nutrition
07.04.2026, 19:38:55 via Wykop
  • 170
@moj_wykopowy_login: Czas skończyć tą symulacje
  • Odpowiedz
greenlud
greenlud
07.04.2026, 20:08:33 via Android
  • 354
@moj_wykopowy_login: ile to już końców świata przeżyłem. Ten może nie okazać się ostatnim xD Jutro pomarańczowy cesarz powie, że jednak się nie zgadza na zagładę i daje im jeszcze 48 godzin. Albo i nie xD
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
02.04.2016, 14:45:02
  • 846
Payet z kolejnym pięknym rogalem w okienko, niesamowity jest, West Ham - Crystal Palace 2:1
#mecz #golgif
Minieri - Payet z kolejnym pięknym rogalem w okienko, niesamowity jest, West Ham - Cr...

źródło: comment_4rqxSv5vOpOoVf7UW6x5vVfDQ3phVXrm.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vajroos
vajroos
02.04.2016, 14:46:44
  • 104
@Minieri:
vajroos - @Minieri:

źródło: comment_NX7oBWmFj85ehmqqPE35aDz5cvSxijBu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Guli
Guli
02.04.2016, 15:12:57 via iOS
  • 58
@Minieri: nie mam pytań co tu teraz się wydarzyło, poziom wolnego pokroju R.Carlosa w meczu z Francją
  • Odpowiedz
pani_Sylwia_z_1z10
pani_Sylwia_z_1z10
31.03.2026, 20:05:20
  • 13
mam takie marzenie, żebyśmy wygrali przyszedł prezydent do szatni i potężnie RYKNOŁ

POLSKA POLSKA POLSKA

XD

#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
31.03.2026, 20:06:19 via Android
  • 2
@pani_Sylwia_z_1z10: nie wiem czemu ale mi stanął
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
31.03.2026, 20:07:01 via Wykop
  • 1
@pani_Sylwia_z_1z10:
ale mi stanol, jak sobie pomyślałem o ryczącym facecie
  • Odpowiedz
obszarnik
obszarnik
24.03.2026, 04:03:37
  • 2426
Kosiarka Parkside jest wspaniała. Największa. Największa kosiarka jaką miałem. Rozmawiałem z innymi prezydentami. Wieloma prezydentami. Mówią że ta kosiarka jest najlepsza. Odbyłem rozmowy z firmą Parkside. To były długie rozmowy. Dobre rozmowy. Powiedziałem im żeby dali ludziom rabat na kosiarki. To są wspaniałe kosiarki. Myślę że Parkside chce dobrze dla ludzi. Oni chcą żeby ludzie mieli te kosiarki. To naprawdę bardzo dobre kosiarki. 500 złotych taniej. Właśnie tak im powiedziałem. Nie było
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Guezeman
Guezeman
24.03.2026, 04:48:08 via Wykop
  • 736
@obszarnik:
Guezeman - @obszarnik:

źródło: 1000040520

Pobierz
  • Odpowiedz
obszarnik
obszarnik
Autor
24.03.2026, 04:53:06 via Wykop
  • 515
@Guezeman:
obszarnik - @Guezeman:

źródło: IMG_8551

Pobierz
  • Odpowiedz
Sox-in-the-Box
Sox-in-the-Box
10.03.2026, 12:04:34
  • 682
Siema Mirki i Mirabelki! Z okazji Dnia Mężczyzn robimy szybkie #rozdajo, żeby trochę rozweselić tę szarą rzeczywistość.

Do zgarnięcia jest bon o wartości 100 PLN na zakupy w naszym sklepie soxinthebox.pl. Mamy tam liczne skarpetki, które realnie poprawiają humor.

Zasady są proste:
Plusujesz ten wpis - i tyle, bierzesz
Sox-in-the-Box - Siema Mirki i Mirabelki! Z okazji Dnia Mężczyzn robimy szybkie #rozd...

źródło: rozdajo.pieklomezczyzn

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blaskun
Blaskun
10.03.2026, 13:35:14 via Wykop
  • 5
@Sox-in-the-Box: jak wygram biorę dwie pary z merynosa xD
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
10.03.2026, 15:32:27 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mehhhhhhh
Mehhhhhhh
09.03.2026, 10:40:12
  • 13
#f1 Gołe Cezary
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-----------------------------
-----------------------------
09.03.2026, 10:42:43 via Wykop
  • 14
@Mehhhhhhh: pani aldono, nie tutaj
  • Odpowiedz
rayman_s
rayman_s
09.03.2026, 11:22:08 via Wykop
  • 8
@Mehhhhhhh: człowieku lecz się
  • Odpowiedz
LM317K
LM317K
07.03.2026, 08:55:40
  • 7
ja p------e #f1
LM317K - ja p------e #f1

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja
07.03.2026, 09:01:20 via Wykop
  • 4
@LM317K: humor zepsuty na całą sobote
  • Odpowiedz
kaoen9
kaoen9
07.03.2026, 12:01:28 via Android
  • 0
@LM317K: humor gitówa na całą sobotę
  • Odpowiedz
EtaCarinae
EtaCarinae
07.03.2026, 08:47:30
  • 9
#f1 Najbardziej to teraz d--a piecze Verstappena. Była oferta z Merca.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tommeister
Tommeister
Tommeister
07.03.2026, 08:48:53 via Wykop
  • 5
@EtaCarinae: no i klauzula wydajności RBR, gdzie musiał być do przerwy wakacyjnej poza top3, aby mógł rozwiązać kontrakt
  • Odpowiedz
EtaCarinae
EtaCarinae
Autor
07.03.2026, 08:54:14 via Wykop
  • 1
@Tommeister: myślę, że Toto był napalony i wykupiłby kontrakt Masa.
  • Odpowiedz
Ghost2
Ghost2
Ghost2
06.12.2025, 19:27:49
  • 189
#f1 #verstappen
Ghost2 - #f1 #verstappen

źródło: osama bin russel1435

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE
06.12.2025, 20:01:49 via Wykop
  • 10
@Ghost2: śmieszne, ale przecież kukold miał tyle bandyckich wybryków że ciężko pisać że jego imię "pozostanie nieskalane"
  • Odpowiedz
Najmienkszy_puszkarz
Najmienkszy_puszkarz
06.12.2025, 20:41:25 via Wypiek
  • 19
@Ghost2 liczenie na Mercedesiarzy XD
  • Odpowiedz
FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr
06.12.2025, 11:47:59
  • 8
#f1 Mimo że to frajer sezonu i dawno takiego frajera w F1 nie było to i tak mu kibicuję ..ale nie zgorsze się jak mistrzostwo zdobędzie Norris. Jazda!
FeniFikerr - #f1 Mimo że to frajer sezonu i dawno takiego frajera w F1 nie było to i ...

źródło: 1000002401

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obliviscaris
Obliviscaris
06.12.2025, 11:59:20 via Wykop
  • 4
@FeniFikerr: Z dwojga złego niech wygra model Oskarek
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus
06.12.2025, 12:23:27 via Wykop
  • 6
@BoloMaster: średniak nie wygrywa f3 i F2 rok po roku. Dziwnie stracił tempo w drugiej części sezonu. Może zmiana charakterystyki bolidu po poprawkach trochę podkopała sprawę? A potem już po ciemiężenia przez Norrisa chyba miał dość.
  • Odpowiedz
BiuroInterwencjiObywatelskiej
BiuroInterwencjiObywatelskiej
02.12.2025, 20:25:06
  • 48
Panie boziu oby chicotka powiedziała "nie" temu łysemu wężowi obrzydliwemu. Ament
#slubodpierwszegowejrzenia
BiuroInterwencjiObywatelskiej - Panie boziu oby chicotka powiedziała "nie" temu łysem...

źródło: temp_file7528360702042921115

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrBudget
MrBudget
02.12.2025, 20:26:11 via Wykop
  • 13
@BiuroInterwencjiObywatelskiej: csi na tagu już wydało wyrok że będzie na tak z analizy zapowiedzi odcinka, siostrunia nie bez powodu jest tam obecna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
MrBudget
MrBudget
02.12.2025, 20:28:43 via Wykop
  • 1
@BiuroInterwencjiObywatelskiej: aha myślałem że wszyscy fani oglądają zapowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
30.11.2025, 13:34:56
  • 863
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

washington
washington
30.11.2025, 13:39:44 via Wykop
  • 149
@CipakKrulRzycia: tyle to nie.png
  • Odpowiedz
dr3vil
dr3vil
30.11.2025, 14:13:27 via Wykop
  • 67
@CipakKrulRzycia: Tyle że dla nich kraj następnej wizyty to Białoruś.
  • Odpowiedz
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
30.11.2025, 17:13:59
  • 17
#f1 haha norris ty pało. To ma być mistrz świata?
DAWAJ MAX
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MIREK_FAJFUS
MIREK_FAJFUS
30.11.2025, 17:14:41 via Wykop
  • 0
@mamracjewieszotym: mistrz swiata smietnikow
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
27.11.2025, 06:19:37
  • 2209
#dziendobry
PIAN--A_A--KTYWNA - #dziendobry

źródło: temp_file5391047931913455590

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

algus
algus
27.11.2025, 08:09:48 via Wykop
  • 57
@PIAN--A_A--KTYWNA: Jaki fioletowy? Przecież on jest złoty (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
gupi_ja
gupi_ja
27.11.2025, 08:19:36 via Wykop
  • 182
@PIAN--A_A--KTYWNA: a to nie są C'qrwogrona?
  • Odpowiedz
prostymirek
prostymirek
23.11.2025, 10:36:20
  • 1533
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PetalMindXd
PetalMindXd
23.11.2025, 10:39:17 via Wykop
  • 572
@prostymirek: panie za 10lat w kolejnej wersji wykopu z dofinansowania
  • Odpowiedz
Maro88z
Maro88z
Maro88z
23.11.2025, 11:12:54 via Android
  • 230
@IksdeHeheh a w czym problem? Sprawdzasz ip z rejestracji i masz wstępnie pochodzenie, następnie dodajesz sprawdzenie czy ip idzie przez vpn "których listy z ip są dostępne na różnych serwisach) I tyle.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 09.04.2024

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.07.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 09.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking