Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
freddd
Profil firmowy

freddd

Dołączył 5 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10422
  • Znaleziska 655
  • Mikroblog 9767
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 150
wfyokyga
wfyokyga
2 godz. i 23 min temu
  • 14
wfyokyga

źródło: temp_file8986023355633089771

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd 2 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 3
@wfyokyga: hahahah
  • Odpowiedz

5

Nie żyje "Aga in America". Miała 34 lata

Nie żyje "Aga in America". Miała 34 lata

Agnieszka Kirchner, która znana była pod pseudonimem Aga in America, nie żyje. Zmarła po długich zmaganiach z nowotworem.

freddd
z
plotek.pl
dodany: przedwczoraj, 14:45:41
  • 2
  • #
    youtube
  • #
    onkologia
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    influencerki
  • #
    usa
freddd
freddd przedwczoraj, 09:56:21
  • 13
Fajne to było.
Człowiek za łebka nie zarabiał pieniędzy, nie było internetu na masową skalę, ale świat był ciekawszy, teraz to wszystko jakieś takie o dupę rozbić, niby wszystko nowoczesne ale brak już ducha ludzkości

freddd - Fajne to było.
Człowiek za łebka nie zarabiał pieniędzy, nie było internetu ...

źródło: 1000061192

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
przedwczoraj, 10:00:59 via Wykop
  • 12
@freddd: Było. Jeszcze to pamiętam, choć niedokładnie, może wyglądali trochę inaczej
Mechamaru - @freddd: Było. Jeszcze to pamiętam, choć niedokładnie, może wyglądali tro...

źródło: 1000244569

Pobierz
  • Odpowiedz
xenux
xenux
xenux
przedwczoraj, 10:25:54 via Wykop
  • 7
@Mechamaru: Nigdy nie mogłem znaleźć takiego spadochroniarza w żadnym sklepiku ani kiosku, a pamiętam, że marzyłem o takim :) W domu robiłem sam prowizoryczne spadochrony z reklamówek, ale kiedyś bawiłem się takim "kupnym", którego miał kumpel i tamten latał, a raczej spadał zdecydowanie lepiej niż samoróbki.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
przedwczoraj, 09:22:33
  • 5
They are the same picture ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #budujzwykopem #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
ATAT-2 - They are the same picture ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #budujzwykopem #mieszk...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd przedwczoraj, 09:37:41 via Wykop
  • 1
@ATAT-2: z lewej zdjęcie zrobione w lecie a z prawej zdjęcie zrobione przy jesieni xd Chowają taras na zimę.
  • Odpowiedz
LRF1000W
LRF1000W
przedwczoraj, 09:25:32
  • 47
#frenpill miłego dnia i smacznej kawusi ☕ 🥐.
LRF1000W - #frenpill miłego dnia i smacznej kawusi ☕ 🥐.

źródło: IMG_20260616_110626026

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd przedwczoraj, 09:35:41 via Wykop
  • 3
@LRF1000W: fajne kolory
  • Odpowiedz
slawak1
slawak1
slawak1
15.06.2026, 15:31:24
  • 9
#bitcoin Za#ebiście ustrzeliłem dołek :)
slawak1 - #bitcoin Za#ebiście ustrzeliłem dołek :)

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd 15.06.2026, 15:36:08 via Wykop
  • 0
@slawak1: szanuję
  • Odpowiedz
freddd
freddd 15.06.2026, 17:34:24 via Wykop
  • 3
@stasiu84: zapytaj go jak nastrój xd
  • Odpowiedz

366

Afera Podkarpacka

Afera Podkarpacka

Afera podkarpacka od lat elektryzuje opinie publiczną. Sutenerzy nagrywający najważniejsze osoby w państwie, podczas wizyt w agencjach towarzyskich. Ochranianie tych przybytków przez funkcjonariuszy CBŚ. Ukraiński wywiad, który stara się pozyskać tajemnicze nagrania.

NWASD
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 17:13:00
  • 80
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    policja
  • #
    polityka
freddd
freddd 15.06.2026, 04:10:49 via Wykop
  • 19
@Karpatnik: o proszę, mamy pana eksperta, wiesz coś więcej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
freddd
freddd 15.06.2026, 12:42:50 via Wykop
  • 1
@Karpatnik: co by nie było, to zazwyczaj bardzo rzeczowo omawia każdy temat, i nie żebym był jakimś super fanem nwasd, ale kanał jeden z ciekawszych na polskim yt.
freddd
freddd 14.06.2026, 20:31:07
  • 8
Ładnie ją uśpiła, przydało się tej Habibce xd
backup https://dubz.co/c/070943

freddd - Ładnie ją uśpiła, przydało się tej Habibce xd
backup https://dubz.co/c/07094...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd 14.06.2026, 18:20:23
  • 22
Uważajcie tam na tych budowach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

backup https://dubz.co/c/2c1955

freddd - Uważajcie tam na tych budowach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

backup https://dubz.co/c/2c1955
...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smarek37
Smarek37
14.06.2026, 18:23:47 via Wykop
  • 6
@freddd: doszedł.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja_jesio_ne
ja_jesio_ne
14.06.2026, 18:31:15 via Wykop
  • 10
@Smarek37: jakaś dziwna odmiana dendrofilii xD
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
14.06.2026, 12:16:36
  • 7
#primemma
Nowy nabytek bestia team luźno w-----------y kostkę masła xdd
wiktor-wkpl - #primemma 
Nowy nabytek bestia team luźno w-----------y kostkę masła xd...

źródło: 8060

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd 14.06.2026, 12:29:53 via Wykop
  • 1
@wiktor-wkpl: dieta keto, a obczaj tego co zjada, też dobry typ
freddd - @wiktor-wkpl: dieta keto, a obczaj tego co zjada, też dobry typ
  • Odpowiedz
LukaszDG69
LukaszDG69
LukaszDG69
10.06.2026, 11:33:30
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd 10.06.2026, 11:39:24 via Wykop
  • 2
@LukaszDG69: koń będzie bity
  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
10.06.2026, 11:04:44
  • 10
#przegryw
Idę na śmietnik szukać butelek i puszek kaucyjnych.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd 10.06.2026, 11:06:59 via Wykop
  • 0
@Felixu: mogę Ci zbierać jak chcesz
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
10.06.2026, 09:20:59
  • 10
leb nadal boli
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd 10.06.2026, 09:23:02 via Wykop
  • 2
@JaNieGejJaPapiesz: uciąć łeb ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
10.06.2026, 09:18:47
  • 3
BUDZIMY SĄSIADÓW
Umeraczyk - BUDZIMY SĄSIADÓW

źródło: 0bbe745b33204607ae51bfe43cd61a4e

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd 10.06.2026, 09:20:35 via Wykop
  • 1
@Umeraczyk: do 100 już blisko
  • Odpowiedz
cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
10.06.2026, 09:17:18
  • 11
sercowy placuszek z twarogu
cierpka-rzodkiewka - sercowy placuszek z twarogu

źródło: 13777

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd 10.06.2026, 09:17:43 via Wykop
  • 1
@cierpka-rzodkiewka: fajowy
  • Odpowiedz
ordynarny_cham
ordynarny_cham
10.06.2026, 09:11:13
  • 1
Idę spać #oswiadczenie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd 10.06.2026, 09:15:33 via Wykop
  • 1
@wypok_wypok: jeśli huopu się chce spać, to huop idzie spać, proste.
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
10.06.2026, 03:56:37
  • 23
pospałam jak niemowlę, otóż po 21 usnęłam.
a z ważniejszych informacji 38.2 ważne, że ciepła.
miłego dnia. :*
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd 10.06.2026, 04:27:03 via Wykop
  • 1
@baemaj: zazdro ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
freddd
freddd 10.06.2026, 04:34:52 via Wykop
  • 1
@baemaj: ja dzisiaj planuję wypić, ale verdin xD
  • Odpowiedz
freddd
freddd 10.06.2026, 04:36:28 via Wykop
  • 1
@baemaj: dziękuję, w końcu czas na sen bo już literówki robię - bajka!
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
09.06.2026, 05:32:01
  • 21
Pierogi na śniadanie machen!
Umeraczyk - Pierogi na śniadanie machen!

źródło: 10d055d9ee024db08d78b4b41b10735f

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd 10.06.2026, 04:30:47 via Wykop
  • 1
@Umeraczyk: do picia była yerba?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >
  • lp.pokyw

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.12.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.05.2026

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking