Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
feber

feber

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 31858
  • Znaleziska 181
  • Mikroblog 31677
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 13
Glupiii
Glupiii
04.06.2026, 15:52:22
  • 0
no mialem czutke z broadcomem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 04.06.2026, 15:57:35 via Wykop
  • 2
@Glupiii: podałeś się do ojca?
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
04.06.2026, 14:56:20
  • 4
#gielda

@Ryzcel @3k1m @feber

Ponoć notka jest zupełnie odwrotna :)
perfumowyswir - #gielda 

@Ryzcel @3k1m @feber
 
Ponoć notka jest zupełnie odwrotna :...

źródło: IMG_1177

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 04.06.2026, 15:21:22 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: ehhh... to już... króryś krach w przeciągu kilku tygodni.
  • Odpowiedz
thepjoter
thepjoter
thepjoter
04.06.2026, 14:06:03
  • 3
co to urwa jest i czemu tag o tym nie wspominał wcześniej? #gielda
thepjoter - co to urwa jest i czemu tag o tym nie wspominał wcześniej? #gielda

źródło: Screenshot 2026-06-04 at 16.05.30

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 04.06.2026, 14:08:06 via Wykop
  • 1
@thepjoter: może nie tylko ty się zastanawiasz co to jest XD
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
04.06.2026, 13:47:56
  • 1
#gielda Pamieciorze dupka gotowa? To lecimy 50% w dół :)
Ryzcel - #gielda Pamieciorze dupka gotowa? To lecimy 50% w dół :)

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 04.06.2026, 13:53:53 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: XD
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
04.06.2026, 13:46:36
  • 0
#gielda micron okazja do dokupienia?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 04.06.2026, 13:47:06 via Wykop
  • 0
@Malyburtownik: kiedyś na pewno
  • Odpowiedz
Abc123cba123
Abc123cba123
Abc123cba123
04.06.2026, 11:56:23
  • 1
#gielda czemu spada wszystko?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 04.06.2026, 12:06:09 via Wykop
  • 3
@Ryzcel: ta bańka pęka od pół roku XD dzisiaj to chyba wszystko na czerwono
  • Odpowiedz
Malyburtownik
Malyburtownik
04.06.2026, 11:04:04
  • 3
#gielda Ale fart ze micron sprzedany z zyskiem.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 04.06.2026, 11:20:19 via Wykop
  • 0
@Malyburtownik: XD
Wczoraj +6 a dziś -6
  • Odpowiedz
B12477
B12477
04.06.2026, 08:02:12
  • 5
Micron i Sandisk tak na zielono skończą dzisiaj

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 04.06.2026, 08:12:08 via Wykop
  • 1
@B12477: pewnie tak ale jakoś tak czerwono dzisiaj
  • Odpowiedz
kasyniorz
kasyniorz
03.06.2026, 17:36:08
  • 0
#gielda dobra wypłata przyszła jakie smieciuchy na topie teraz? Nagoncie na co
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 03.06.2026, 18:00:08 via Wykop
  • 1
@damer135: spadające gónwo, oby odbiło
  • Odpowiedz
korz0h
korz0h
korz0h
03.06.2026, 14:02:22
  • 0
Cholera, ale kusi dokupic. Rekomendacja smiechuchow wskazana #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 03.06.2026, 14:09:42 via Wykop
  • 2
@ProfesorP1ZDAN: crwv polecam, mam na nim już -15% XD
  • Odpowiedz
JanTrajbal2
JanTrajbal2
02.06.2026, 19:18:59
  • 6
#gielda
Poproszę o polecenie pewniaczków, mój portfel jest chory. Stopa zwrotu minimum 50%
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 02.06.2026, 19:31:30 via Wykop
  • 0
@Zgagarast: micron jako jedyny obecnie mnie nie zawodzi
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
02.06.2026, 19:22:39
  • 28
#gielda Jeżeli chodzi o firmę Marvell to ludzie dopiero dziś zorientowali się, że w grudniu wychodzą nowi Avengers?
ParadygmatYT - #gielda Jeżeli chodzi o firmę Marvell to ludzie dopiero dziś zorientow...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 02.06.2026, 19:30:36 via Wykop
  • 19
@CastleGandolfo: XD
  • Odpowiedz
makolem
makolem
02.06.2026, 12:53:52
  • 6
#gielda no to na ile dzisiaj CoreWeave leci? BNP Paribas zaktualizował dzisiaj price target => 192$ . Nbis który ma 4 razy mniejszy zakontraktowany backlog ma taka samą kapitalizację jak CRWV ¯\(ツ)/¯
makolem - #gielda no to na ile dzisiaj CoreWeave leci? BNP Paribas zaktualizował dzis...

źródło: Screenshot 2026-06-02 at 14.52.32

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 02.06.2026, 13:05:56 via Wykop
  • 0
@dominowiak: google szukaj
  • Odpowiedz
DAH1989
DAH1989
DAH1989
02.06.2026, 12:45:00
  • 0
#gielda dużo osób wsiada dzisiaj do pociągu ?
DAH1989 - #gielda dużo osób wsiada dzisiaj do pociągu ?

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 02.06.2026, 12:47:22 via Wykop
  • 0
@DAH1989: zastanawiam się bo wolny hajs mam
  • Odpowiedz
feber
feber 02.06.2026, 10:57:13
  • 22
Sive zrobiło 68% a ludzie na tagu piszą żeby właśnie teraz kupować XD
Ja się nie dziwie, że wy tu nie zarabiacie XD
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glupiii
Glupiii
02.06.2026, 10:58:17 via Wykop
  • 29
@feber: a ty na peronie
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
02.06.2026, 11:25:55 via Wykop
  • 3
@feber: O nieee to peroniage xD no spadnie wiadomo ale jest zabawa
  • Odpowiedz
Mysciak
Mysciak
02.06.2026, 07:44:56
  • 36
Ja patrzący na swoje portfolio składające się tylko z etfów
#gielda
Mysciak - Ja patrzący na swoje portfolio składające się tylko z etfów
#gielda

źródło: comment_1663877672CarkwiDfBgzuS3U9VyzkHN

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 02.06.2026, 07:47:27 via Wykop
  • 2
@Gilgamesz69: szczur ostatnio to gorzej jak etfy XD
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
02.06.2026, 07:28:09
  • 2
#gielda Jakby ktoś chciał poczytać fajną analizę o pamięciorzach: https://newsletter.semianalysis.com/p/scaling-the-memory-wall-the-rise-and-roadmap-of-hbm?utm_source=publication-search

Oczywiście nikt nie przeczyta, bo leci w górę to się pakuje, bez pomyślunku :)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 02.06.2026, 07:34:34 via Wykop
  • 2
@ProfesorP1ZDAN: pewnie artykuł, że bańka, wszystko jebnie i tak od kilku miesięcy
  • Odpowiedz
CastleGandolfo
CastleGandolfo
01.06.2026, 16:11:10
  • 6
#gielda Jak będę już na łożu śmierci to na pewno takim jednym pozytywnym wspomnieniem z życia będzie Micron. Same dobre wspomnienia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 01.06.2026, 16:44:32 via Wykop
  • 1
@CastleGandolfo: Micron nie o--------a, Micron sobie po prostu rośnie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • Strona 2 z 11
  • >
  • No tak.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.05.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.01.2020

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 26.01.2021

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking