feber via Wykop
- 0
@perfumowyswir: ehhh... to już... króryś krach w przeciągu kilku tygodni.
co to urwa jest i czemu tag o tym nie wspominał wcześniej? #gielda
źródło: Screenshot 2026-06-04 at 16.05.30
Pobierz- 1
#gielda micron okazja do dokupienia?
feber via Wykop
- 0
@Malyburtownik: kiedyś na pewno
#gielda czemu spada wszystko?
#gielda Ale fart ze micron sprzedany z zyskiem.
feber via Wykop
- 0
@Malyburtownik: XD
Wczoraj +6 a dziś -6
Wczoraj +6 a dziś -6
- 5
#gielda dobra wypłata przyszła jakie smieciuchy na topie teraz? Nagoncie na co
- 0
Cholera, ale kusi dokupic. Rekomendacja smiechuchow wskazana #gielda
feber via Wykop
- 2
@ProfesorP1ZDAN: crwv polecam, mam na nim już -15% XD
#gielda
Poproszę o polecenie pewniaczków, mój portfel jest chory. Stopa zwrotu minimum 50%
Poproszę o polecenie pewniaczków, mój portfel jest chory. Stopa zwrotu minimum 50%
- 28
feber via Wykop
- 19
@CastleGandolfo: XD
- 6
#gielda no to na ile dzisiaj CoreWeave leci? BNP Paribas zaktualizował dzisiaj price target => 192$ . Nbis który ma 4 razy mniejszy zakontraktowany backlog ma taka samą kapitalizację jak CRWV ¯\(ツ)/¯
źródło: Screenshot 2026-06-02 at 14.52.32
Pobierz
feber via Wykop
- 0
@dominowiak: google szukaj
- 0
- 22
Sive zrobiło 68% a ludzie na tagu piszą żeby właśnie teraz kupować XD
Ja się nie dziwie, że wy tu nie zarabiacie XD
#gielda
Ja się nie dziwie, że wy tu nie zarabiacie XD
#gielda
- 36
Ja patrzący na swoje portfolio składające się tylko z etfów
#gielda
#gielda
źródło: comment_1663877672CarkwiDfBgzuS3U9VyzkHN
Pobierz
feber via Wykop
- 2
@Gilgamesz69: szczur ostatnio to gorzej jak etfy XD
#gielda Jakby ktoś chciał poczytać fajną analizę o pamięciorzach: https://newsletter.semianalysis.com/p/scaling-the-memory-wall-the-rise-and-roadmap-of-hbm?utm_source=publication-search
Oczywiście nikt nie przeczyta, bo leci w górę to się pakuje, bez pomyślunku :)
Oczywiście nikt nie przeczyta, bo leci w górę to się pakuje, bez pomyślunku :)
feber via Wykop
- 2
@ProfesorP1ZDAN: pewnie artykuł, że bańka, wszystko jebnie i tak od kilku miesięcy
#gielda Jak będę już na łożu śmierci to na pewno takim jednym pozytywnym wspomnieniem z życia będzie Micron. Same dobre wspomnienia
feber via Wykop
- 1
@CastleGandolfo: Micron nie o--------a, Micron sobie po prostu rośnie
- No tak.
Osiągnięcia
Rocznica
od 25.03.2026Rocznica Gadżeciarz
od 02.05.2020Gadżeciarz Mikroblogger
od 29.01.2020Mikroblogger Kolarz
od 26.01.2021Kolarz















#gielda