Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
evolved

evolved

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 55356
  • Znaleziska 8961
  • Mikroblog 46395
  • Obserwujący 25
  • Obserwowane 68
  • Dodane (2728)
  • Komentowane (5490)
  • Plusowane (38177)
annlupin
annlupin
7 godz. i 57 min temu
  • 39
misiek po czwartej nad ranem
annlupin - misiek po czwartej nad ranem

źródło: annlupin5560098

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin
Autor
7 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 2
@JatuArmy: to niechconcy zaspałam se
  • Odpowiedz
Cybek-Mariankomanek
Cybek-Mariankomanek
5 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
@annlupin: ʕ•ᴥ ʔ
  • Odpowiedz

ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
2 godz. i 6 min temu
  • 18
#heheszki #humorobrazkowy #pilkanozna #szczepienia
ZarodziecMalaryczny997 - #heheszki #humorobrazkowy #pilkanozna #szczepienia

źródło: 1000018413

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze
przed chwilą via Wykop
  • 0
@ZarodziecMalaryczny997:
odra opole,
ja odre...
  • Odpowiedz
WrzeCiOna
WrzeCiOna
11 godz. i 20 min temu
  • 3
jest późno to mogę napisać jaka, mi wpadła mysl. popatrzyłam na konserwe proteinowa z tuńczykiem, która chciałam dodać do ryżu, i przeczytałam źródło białka, i taka ikona ryby, kilka obrotów zwojów w mozgu, pomyslalam ze gdyby zamienić rybę na logo w, to byłoby że wypok źródłem białka, a chwilę potem że i węglowodanów xd heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szarytkarz
szarytkarz
12 godz. i 43 min temu
  • 2
Żyje na ruchomych piaskach, a trzeba iść dalej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
12 godz. i 36 min temu
  • 576
Grecja przyspiesza deportacje migrantów, więźniów. W odwecie zagazowano 320 osób


Bot losowo łączy 2 tytuły z popularnych znalezisk w jedno "zdanie".
#dwielinie ☕ postaw kawę
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wicherq
wicherq
12 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 116
@DwieLinieBOTv3: zaczęło się, ciekawe czy będzie ban ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
siekieromotyka
siekieromotyka
12 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 291
@DwieLinieBOTv3:
siekieromotyka - @DwieLinieBOTv3:

źródło: adolf-hitler-while-still-being-the-reich-chancellor-and-v0-h2ag61vj8mb71

Pobierz
  • Odpowiedz

siekieromotyka
siekieromotyka
12 godz. i 33 min temu
  • 2
siekieromotyka

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
12 godz. i 28 min temu
  • 4
Wy myśleliście, że ta podwójna herbata z kufla to tylko takie j---a, tak?

Ja trochę taki krejzol wiesz #anime
PiersKurczaka - Wy myśleliście, że ta podwójna herbata z kufla to tylko takie j---a, ...

źródło: 1000002719

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
12 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 3
@PiersKurczaka: smacznej herbatki!, porządna dawka teiny dla jego ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
PiersKurczaka
PiersKurczaka
Autor
12 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 2
@wicherq: zalewam wcześniej gorącą wodą, żeby nie było szoku temperaturowego, może nic nie będzie xD Ale muszę się rozejrzeć za jakimś takim kubkiem dużym, widziałem fajne takie, nie wiem z czego to robią, z porcelany albo coś, a może są jakieś ze szkła hartowanego

No mam z tyłu głowy ten strach ciągle, że może je&nąć xD Ale już tak robiłem z 30 razy w sumie i jeszcze nic nie było
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
12 godz. i 56 min temu
  • 93
#heheszki #studia
splinter96 - #heheszki #studia

źródło: 1000029878

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellfirehe
hellfirehe
13 godz. i 2 min temu
  • 2
Czy my się aby nie zafiksowaliśmy za bardzo na tych wszystkich medykach? ;)

#wykop #lekarz #medycyna
hellfirehe - Czy my się aby nie zafiksowaliśmy za bardzo na tych wszystkich medykach?...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr_Batman
dr_Batman
12 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 4
@hellfirehe: Poczekaj aż wejdą w życie kolejne zmiany które planują przepchać pod tą propagandą ¯\(ツ)/¯

Ostatnio przez pół roku było grillowanie pod wprowadzenie limitów na TK i MR.
  • Odpowiedz
SmugglerFan
SmugglerFan
11 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@hellfirehe: nie
  • Odpowiedz
MaikeloByalkovo
MaikeloByalkovo
13 godz. i 42 min temu
  • 22
Kto robił na budowie - w cyrku się nie śmieje...
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #konkursnanajbardziejgownianykomiksznosaczem #komiks
MaikeloByalkovo - Kto robił na budowie - w cyrku się nie śmieje...
#konkursnanajbardz...

źródło: praca

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KladzSie
KladzSie
13 godz. i 19 min temu
  • 18
Dzisiaj to usnę w 2 sekundy. Dobranoc (✌ ゚ ∀ ゚)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
13 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 5
@KladzSie: ja też. nara
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
13 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 3
@KladzSie: branoc
  • Odpowiedz
PiersKurczaka
PiersKurczaka
13 godz. i 19 min temu
  • 7
To jak wykop nie potrafi zrobić dobrze działających zapisanych wyszukiwań, że mi tam chyba tylko 3 osoby pokazuje, to muszę se zrobić kilka tych wyszukań oddzielnych i w każdym mieć kilka innych osób... No jest to jakieś rozwiązanie spięte trytytkami, jak cały wykop
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trebeter
trebeter
21 godz. i 1 min temu
  • 63
#trzecieoko
mirror: https://dubz.link/c/e5483c

nigdy się małpy nie nauczą

trebeter - #trzecieoko
mirror: https://dubz.link/c/e5483c

nigdy się małpy nie nauczą...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buont666
buont666
buont666
20 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 25
nigdy się małpy nie nauczą


@trebeter:

Oby tak było.

Poza tym przeprosił (chyba).
  • Odpowiedz
90Egon
90Egon
19 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 7
@trebeter: dobra nuta leci w tle
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
20 godz. i 58 min temu
  • 28
#trzecieoko
mirror: https://dubz.link/c/939a64

polał od serca
trebeter - #trzecieoko
mirror: https://dubz.link/c/939a64

polał od serca
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chuopijak
Chuopijak
20 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 20

Komentarz usunięty przez moderatora

FiFaFoFum
FiFaFoFum
17 godz. i 6 min temu
  • 46
ała

mirror: https://dubz.link/c/09a8a9

#trzecieoko
FiFaFoFum - ała

mirror: https://dubz.link/c/09a8a9

#trzecieoko
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnyArkad
JohnyArkad
14 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Uuroboros
Uuroboros
13 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 13
@FiFaFoFum: Kiedyś w końcu zobaczę jakiś okropny uraz który można dostać z winem przed komputerem siedząc na dupie i wtedy zacznę się bać nawet siedzieć na dupie
  • Odpowiedz
FiFaFoFum
FiFaFoFum
17 godz. i 3 min temu
  • 34
Klasyk

mirror: https://dubz.link/c/b4b179

#trzecieoko
FiFaFoFum - Klasyk

mirror: https://dubz.link/c/b4b179

#trzecieoko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion
13 godz. i 23 min temu
  • 1
EpicElion

źródło: wypierdalajk

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lazysoul
lazysoul
13 godz. i 23 min temu
  • 6
Od dwóch tygodni budzę się sama z siebie o szóstej
Ciekawe czy jutro będę takim cwaniaczkiem jak trzeba będzie iść do biura
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion
13 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 1
@lazysoul: dzisiaj nie zaśniesz ;d
  • Odpowiedz
lazysoul
lazysoul
Autor
5 godz. i 2 min temu via Wypiek
  • 1
@EpicElion no i miałeś rację, nie spałam praktycznie całą noc, a jak już to na jakimś półśne a na dodatek wstalam po 7, eeeee
  • Odpowiedz
lazysoul
lazysoul
13 godz. i 28 min temu
  • 3
Jednak życie bez Spotify premium to nie życie, bo nie można słuchać Rafała Brzozowskiego w zapętleniu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evolved
evolved 13 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@lazysoul: dlatego warto taszczyć swoją własną, fizyczną bibliotekę

  • Odpowiedz
EpicElion
EpicElion
13 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
@lazysoul: więcej się odkrywa niż w radiu, a reklamy spoko ;d
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
wczoraj, 00:59:54
  • 64
#trzecieoko
wfyokyga - #trzecieoko

źródło: temp_file3479268774549600223

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tired_
Tired_
wczoraj, 01:01:23 via Wykop
  • 14
@wfyokyga: ale urwał, ale to było dobre
  • Odpowiedz
freddd
freddd
wczoraj, 01:23:58 via Wykop
  • 18
@wfyokyga: ciekawe czy rączkę udało się wyklepać i przywrócić do dalszego użytku, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1909
  • Strona 1 z 1909
  • >
  • nothing but a spaceman
  • http://tiny.cc/tworczoscwlasna

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.11.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.03.2025

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking