Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ercee

ercee

Dołączył 2 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2700
  • Znaleziska 154
  • Mikroblog 2546
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 18
  • Dodane (38)
  • Komentowane (180)
  • Plusowane (2328)
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
2 godz. i 34 min temu
  • 3
Polecam zainteresowac sie MannKind, bardzo ciekawe produkty w pipeline:

Afrezza to game-changer: Jedyna na rynku insulina wziewna. Koniec z kłuciem się igłami kilka razy dziennie. Kto spróbuje, już nie wraca do zastrzyków. Rynek cukrzycowy jest gigantyczny, a oni mają tu monopol na wygodę.

• Tyvaso DPI zarabia miliony: Ich technologia zwalczania nadciśnienia płucnego (we współpracy z United Therapeutics) generuje potężny, stały strumień gotówki z tantiem (royalties).

•
bonzo_fugazi - Polecam zainteresowac sie MannKind, bardzo ciekawe produkty w pipeline...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kostucha
kostucha
1 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 1
@bonzo_fugazi: zostałem nagonion, jakby co to Cię znajde :)
  • Odpowiedz
Zorganizowany_chaos
Zorganizowany_chaos
1 godz. i 17 min temu via Android
  • 1
@bonzo_fugazi: mam coś podobnego w portfelu ale Epinefryna wziewna a nie Insulina - ARS Pharmaceuticals.
Ale będę obserwowała Twoja Insuline ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti
3 godz. i 39 min temu
  • 20
Haha toż to papiezowa liczba, zostaw plusa a już nigdy nie zobaczysz czerwonego koloru na aplikacji XTB gdzie pracują Twoje pieniendze

#gielda
felakuti - Haha toż to papiezowa liczba, zostaw plusa a już nigdy nie zobaczysz czerw...

źródło: IMG_4673

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
7 godz. i 56 min temu
  • 29
Update dla GEM-owców na koniec maja.

Rynki wschodzące > NQ100 ~= WIGuś > SP500 > rynki rozwinięte bez USA >> money market USD ~= obligacje USA

Jak zwykle bez większych zmian https://wykop.pl/wpis/86116221/update-dla-gem-owcow-w-polowie-maja-rynki-wschodza

#gielda #gem #etf #gpw #ike #ikze #emerytura #inwestycje #inwestowanie #finanse #pieniadze #nieruchomosci
@ossprime +15
Update dla GEM-owców w połowie maja.

Rynki wschodzące > NQ100 ~= WIGuś > SP500 > rynki rozwinięte bez USA >> money market USD ~= obligacje USA

Jak zwykle bez większych zmian https://wykop.pl/wpis/85942989/update-dla-gem-owcow-na-maj-rynki-wschodzace-nq100

#gielda #gem #etf #gpw #ike #
więcej
ossprime - Update dla GEM-owców na koniec maja.

Rynki wschodzące > NQ100 ~= WIGuś > ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-29 o 14.06.40

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ercee
ercee 7 godz. i 27 min temu via Android
  • 1
@ossprime: dzięki miałem właśnie obczajać
  • Odpowiedz
kone
kone
kone
7 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 1
@ossprime: podziekował :)
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
7 godz. i 53 min temu
  • 15
#gielda przepraszam za spadki na kosmicznych smieciuchach, wczoraj kupiłem JEDI no i wybuchło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thisguy1
thisguy1
7 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 5
@ProfesorP1ZDAN: ostrzegaj następnym razem przed zakupem, a nie po, ok?
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
7 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 1
@ProfesorP1ZDAN: gowniarzu.zasrany
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
9 godz. i 19 min temu
  • 9
Nigdy w was nie zwątpiłem

#gielda
breakdown1 - Nigdy w was nie zwątpiłem

#gielda

źródło: image_picker_51515579-38C6-4E43-8785-295FB509797E-22257-00002ED797A16FC0

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siech
Siech
9 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 16
@breakdown1: Naganial kiedys, trzeba bylo sluchac jak Trumpa;>
Siech - @breakdown1: Naganial kiedys, trzeba bylo sluchac jak Trumpa;>

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ercee
ercee 9 godz. i 15 min temu via Android
  • 2
@breakdown1: ehh znowu zaspałem na zakupy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
zenitram
zenitram
9 godz. i 32 min temu
  • 12
W nawiązaniu to mojego wczorajszego wpisu: https://wykop.pl/wpis/86275519/gielda-xtb-k---a-poslizg-na-stop-lossie-o-400-usd-
muszę przyznać, że Szczur (celowo z dużej litery) mi teraz zaimponował xD. Moja reklamacja została rozpatrzona pozytywnie, ponieważ stwierdzono problemy techniczne. Transakcja została rozliczona po nowej cenie. Wprawdzie nie po cenie stop-lossa, ale zdecydowanie bliższej SL, także zamiast ponad 400 USD w plecy jestem tylko 70. Także zwracam honor ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #xtb
@zenitram 0
#gielda #xtb K---a poślizg na stop lossie o 400 USD to normalne? Miałem odpaloną pozycję CFD na ropie dziś w nocy, wyszła już ładnie na plus więc ustawiłem sobie na break even. Dostałem potem komunikat, że zamknięta. No ok trudno, ale wchodzę a tam
więcej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wojtkov
Wojtkov
10 godz. temu
  • 1
SIVE tam sobie lata w góre i w dół ale ogólnie moje fotoniczno-laserowo-spekulanckie śmieciuchy średnio se radzą. Jednak wydaje mi sie (uwaga b.poważna ekspertyza) że korelacja jest taka, ze jak pamięciorze rakieta to nie ma co kombinować i kapitał idzie do dużych spółek, a jak pamięciorze i inne semisy złapią zadyszkę to ludzie znowu zaczną szukać szczęścia w śmieciuchach i nowych technologiach bo micron i sandisk doszły do ściany (nie urosły o
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ercee
ercee 9 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 1
mam obecnie dwa ETF'y w portfelu (hehe pedau...), JEDI i Semi Conductors i podzielam Twoją obserwację, jak pompują semisy to kosmos leci, jak semiconductors zwalniają to rośnie jedi
  • Odpowiedz
Zulf
Zulf
Zulf
11 godz. i 13 min temu
  • 304
#gielda #meczennicyxtb #xtb
Zulf - #gielda #meczennicyxtb #xtb

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-29 o 10.50.05

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kyrtkele
Kyrtkele
11 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 76
@Zulf: 1000lat temu napisal o XTB j--------i jest długo wieczny xD
  • Odpowiedz
Zulf
Zulf
Zulf
Autor
10 godz. i 51 min temu via iOS
  • 68
@Zulf:

Od razu pompa
Zulf - @Zulf: 

Od razu pompa

źródło: IMG_7008

Pobierz
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
12 godz. i 33 min temu
  • 64
Zapowiada się dobry piątunio (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Sell in may coś tam coś tam

#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
ossprime - Zapowiada się dobry piątunio (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Sell in may coś tam coś tam

#g...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-29 o 09.28.47

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czavel
Czavel
12 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 102
@ossprime: ale Ty jesteś gruby człowiekuuu
gratulacje i dalszych wzrostów życzę
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
12 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 99
@ossprime: złodziej
  • Odpowiedz
Agrestowa_owca
Agrestowa_owca
13 godz. i 45 min temu
  • 248
Niech ktoś zrobi zautomatyzowany tracker spółek polecanych przez pomarańczowego. Wczoraj przegapiłem della, bo już raz go polecał i myślałem, że to stara wypowiedź. Od załapania się pompę z micronem dzięki trumpowi kupuję już wszystko, co poleca XD

@edit: lista spółek giełdowych, w których zarządzie siedzi jego rodzina to też dobry sposób po tym, co się stało w Unusual machines

#gielda
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
13 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 43
@Agrestowa_owca: uuu, taktyk
  • Odpowiedz
msr99
msr99
msr99
13 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 135
@Agrestowa_owca: to co ta ekipa wyprawia z giełda...
a Nancy sie czepiali

gowno im i tak zrobia

PS a drugiej strony trampek to żaden inwestor.
pakuje się w amerykańska spółkę, a potem wystarczy rzuci jedno zdanie po 3 miesiące..
  • Odpowiedz
ethize
ethize
12 godz. i 25 min temu
  • 3
#gielda trzeba było się obkupić po 94.00
ethize - #gielda trzeba było się obkupić po 94.00

źródło: 1000017236

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makavelie30
makavelie30
12 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 1
@breakdown1: ja miałem TP, żeby przenieść środki na IKE , przy tym bujaniu (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
12 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 2
@ethize: ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
widmo82 - @ethize: ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

źródło: vox

Pobierz
  • Odpowiedz
b0lec
b0lec
12 godz. i 25 min temu
  • 7
🇵🇱🔴 DIAGNOSTYKA NA GPW — INCREDIBLE! 🔴🇵🇱
Wielu ludzi — WIELU, bardzo mądrych ludzi — mówi mi: "Donald, skąd wiedziałeś?" Wiedziałem. Zawsze wiem. DIAGNOSTYKA wzrosła prawie 10% w JEDEN MIESIĄC. Nikt nie widział czegoś tak pięknego od lat, być może w historii GPW.
Przychody 2,4 MILIARDY złotych. Zysk 251 milionów. Dywidenda — a ja kocham dywidendy, dywidenda to rzecz piękna — 4,40 zł na akcję. PŁACĄ CI za to, że mądrze zainwestowałeś!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arturro94
arturro94
15 godz. i 11 min temu
  • 864
#heheszki #polityka
arturro94 - #heheszki #polityka

źródło: 1000014726

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elonthiel
elonthiel
13 godz. i 46 min temu via Android
  • 173
@arturro94: ma kartę premium w "najtańszych i najśmieszniejszych" jak Głuś ;)
  • Odpowiedz
travisbickle1899
travisbickle1899
13 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 138
@arturro94: Chłop się za babę przebrał, nie wytrzymię
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
wczoraj, 15:17:17
  • 9
voxel rozbił bank, ciekawe jak diagnostyka będzie

#gielda
pepedros - voxel rozbił bank, ciekawe jak diagnostyka będzie

#gielda

źródło: {77A579CF-F23B-4BFE-9321-865A1BEFF590}

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szczepson666666
Szczepson666666
Szczepson666666
wczoraj, 15:52:16 via Wykop
  • 0
@pepedros: na razie jestem na -20%, a i tak uśredniałem xd może śmieciuch wróci do łask...
  • Odpowiedz
Anal_Vibes
Anal_Vibes
Anal_Vibes
wczoraj, 14:34:45
  • 6
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
Anal_Vibes - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CultedelaRaison
CultedelaRaison
wczoraj, 14:42:13 via Wykop
  • 3
@Anal_Vibes: Szacunek za to zagranie ebolowe, jasna teza inwestycyjna, szybka realizacja i godny zysk. Gratulacje.

Czy byłeś wcześniej przygotowany na granie pod "następną pandemię", czy zobaczyłeś newsa, przeanalizowałes i zaatakowałeś?
  • Odpowiedz
Anal_Vibes
Anal_Vibes
Anal_Vibes
Autor
wczoraj, 14:54:00 via Wykop
  • 3
@CultedelaRaison: podziękuję jak zamknę pozycje


Czy byłeś wcześniej przygotowany na granie pod "następną pandemię", czy zobaczyłeś newsa, przeanalizowałes i zaatakowałeś?

Patrzę na to szerzej, wpisuje się to w kontekst geopolityczny niestety. Nawet jeśli moja teza jest fałszywa i nie zarobię, to podtrzymam swoje zdanie a dużej asymetrii risk/reward. Póki co, moja teza stopniowo dzień po dniu się potwierdza. A jeśli sytuacja na bliskim wschodzie GWAŁTOWNIE się nie poprawi (a
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
wczoraj, 14:39:39
  • 13
Matko jedyna, świętego Sławka zawsze dziewice szkalujo tuskoboty zmanipulowanym filmem 😡

https://wykop.pl/wpis/86272177/uwielbiam-kiedy-konfederacja-tlumaczy-makroekonomi

✌️😎🍿
@breakdown1 +53
Uwielbiam kiedy konfederacja tłumaczy makroekonomię ✌️😎

Odnalazłby się u nas na tagu, pewnie nawet jest u nas na tagu xD

#gielda
więcej
breakdown1 - Matko jedyna, świętego Sławka zawsze dziewice szkalujo tuskoboty zmanipu...

źródło: image_picker_82C46641-32CA-432F-9E82-3ED1A67DB0FD-18396-00002DFAD143031E

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FelariPumpura
FelariPumpura
FelariPumpura
wczoraj, 14:55:41 via Wykop
  • 6
@breakdown1: zawsze tak się kończy w----------e polityki gdziekolwiek, dlatego są oddzielne tagi na to g---o
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
wczoraj, 08:06:59
  • 53
Uwielbiam kiedy konfederacja tłumaczy makroekonomię ✌️😎

Odnalazłby się u nas na tagu, pewnie nawet jest u nas na tagu xD

#gielda
breakdown1 - Uwielbiam kiedy konfederacja tłumaczy makroekonomię ✌️😎

Odnalazłby się...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
wczoraj, 08:13:33 via Wykop
  • 40
@breakdown1: Doktur z temu
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
wczoraj, 08:17:07 via Wykop
  • 21
@breakdown1: Pan doktor jak zawsze trafnie!!!!!!!!!
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
wczoraj, 07:49:31
  • 52
#gielda
vladi_putin - #gielda

źródło: aswo4j

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krajalnica586
Krajalnica586
Krajalnica586
wczoraj, 10:24:09 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: wypuściliby w końcu tego Skyrima 6 nowego, a nie odgrzewają starego kotleta ciągle
  • Odpowiedz
rem222
rem222
rem222
wczoraj, 11:33:52 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: był long i jest long, gdzie wy problem macie ?
  • Odpowiedz
makolem
makolem
wczoraj, 08:17:04
  • 215
#programista15k
makolem - #programista15k

źródło: image

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nighthuntero
Nighthuntero
wczoraj, 08:27:50 via Wykop
  • 464
@makolem: Julka z hr po kulturoznawstwie wyjaśnia kamilków
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
wczoraj, 08:37:40 via Wykop
  • 356
@makolem:
BlackpillMonster - @makolem:

źródło: 595ed9609003c495f4aa302e77dd04d42273f12801fd01ff5c9925b54f4b1236

Pobierz
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
przedwczoraj, 15:09:36
  • 256
#gielda #gieldowegownowpisy #meczennicydino #meczennicyccc
IlikeTrains - #gielda #gieldowegownowpisy #meczennicydino #meczennicyccc

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HarnasDrink33r
HarnasDrink33r
przedwczoraj, 15:14:12 via Wykop
  • 2
@IlikeTrains: czekamy
HarnasDrink33r - @IlikeTrains: czekamy

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
Autor
przedwczoraj, 16:53:56 via Wykop
  • 7
@JamnikWallenrod: Wygląda średnio. Czyli super!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 117
  • Strona 1 z 117
  • >

Jan Palony

  • zamglone twarze droga staje wężem się marzeń jad sączy
  • void

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 25.04.2024

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 24.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking