JE Grzegorz Braun z pomocą Chrystusa Króla naszego Księcia Niebieskiego pomoże piastowskim tubylcom ponownie zostać gospodarzami własnych ziem
@Zopyross: dziwnie w tak ograniczony sposób stawiać granice czasowe. Przecież ponad 55% piastowskich tubylców (Polaków) posiada geny wskazujące na pochodzenie z Afganistanu. Może wybrałeś złego proroka ( ͡°͜ʖ͡°) A może właśnie to ze względu na podświadome ciągoty do starych czasów Grzegorz Braun skwitował "Teheran Warszawa -
@Zopyross: obawiam się, że w czasach o których wspominam nie istniał jeszcze nawet Stary Testament, tym bardziej ówcześni ludzie nie słyszeli jeszcze historii o kulcie maryjnym, a moje spostrzeżenie odnośnie "złego proroka" zostało przez Ciebie opacznie zrozumiane jako meritum mojej wypowiedzi xD
Nie wiem jak to wygląda w innych miastach ale niedawno dowiedziałem się, że w Poznaniu duński deweloper buduje w centrum miasta na Starołęce osiedle mieszkań na wynajem. Pierwszy etap to 380 mieszkań, nie na sprzedaż i potem wynajem, ta firma będzie je Polakom wynajmować a zyski transferować do Danii zapewne. Całe osiedle ma mieć ponad 2000 mieszkań.
Jedna rzecz gdy Polak kupuje mieszkanie i wynajmuje Polakowi, pieniądz zostaje w kraju choć i
@lemonic: wydaje mi się, że Portowo to nie pierwsze takie osiedle, z tego co kojarzę na Polance już jakiś rok-dwa lata temu powstały całe budynki z mieszkaniami na wynajem (kojarzy mi się ten kompleks przy Posnanii z logo Room4Rent czy coś takiego). Dla mnie to też niezrozumiałe.
@eduardo-garcia: 1. Istnieją wywiady w których wspomina, że dołączył do mudżahedinów, pracował jako dziennikarz, ale miał karabin i podczas nocnego ataku na garnizon strzelał do radzieckich żołnierzy. We wczesnych latach 2010 rosyjskich ambasador przy NATO komentował znane zdjęcie Sikorskiego pytając „ciekawe ilu naszych zabił?”.
@czerstwy_swierszcz: no lepsze niż “Sikorski strzelał z napleta” XD możesz mi nie wierzyć, ale w latach 80 nie było GoPro żeby mógł nagrać tiktoka jak strzela do ruskich, masz zdjęcia gościa z karabinem, masz dowody w postaci jego książki, był dziennikarzem i oczywiście mógł ściemniać, ale w takim razie możesz tak powiedzieć o dosłownie każdej rzeczy na którą nie masz surowego materiału wideo
@freeszpak: jest różnica między wcześnie rodzić, a robić dzieci zamiast chodzić do szkoły. Poza tym to nieślubne dziecko, więc przynajmniej z konserwatywnego punktu widzenia można zobaczyć kilka problemów.
@Cinos: a Sabrina Pasterski w wieku jak pani Marta chowała bąbelka to zbudowała samolot i samodzielnie odbyła nim lot, a parę lat później trafiła na listę Scientific 30 under 30. Nie mierz wszystkich swoją miarą.
@dusksign: Dodam jeszcze, że "big social media" gdyby tak było i tak miałyby to w dupie, bo łatwiej im zapłacić karę za 10 lat jak skończy się długi proces sądowy, jeśli w ogóle do takiego dojdzie. Niektórym platformom może na tym zależeć, bo takie konta powodują zwiększony ruch, a to przecież główny korporacyjny KPI dla shareholderów. A niektórym platformom, np. chińskim, może zależeć na destabilizacji państw zachodu. Także ponawiam zachętę
@alverini: ja też w ostatnim miesiącu usunąłem wszystko z Mety, po tym jak zhakowano mi konto. Dzisiaj na to patrzę i zastanawiam się czy przypadkiem konta prawdziwych osób nie są używane wbrew ich woli, bo FB miałby i tak na to w------e. Z drugiej strony wynik wyborów pokazuje, że mogą to być prawdziwe konta i prawdziwe opinie co chyba przeraża mnie bardziej xd
#awanturaokase Nie moge z Brauna Juniora xD kościół, dykcja, maniera 1:1, jeszcze student prawa, niesamowite combo. Ale licytuje dobrze i do tego mają pana Filipa, więc jest szansa na dłuższy występ.
W sumie dlaczego Węgry nie wyjdą z UE? Orban rządzi tam już ciągiem od 15 lat, a dołączyli do Unii w 2004. Od dłuższego czasu w sumie słyszy się jedynie o głosowaniu przeciwko różnym rezolucjom, na które zgadza się większość innych państw. W tym samym czasie polskie partie konserwatywne jak Korona czy Konfederacja przekrzykują się w postulatach o wyjściu, w
@giorgioborgio: z perspektywy wrogiego aktora wszystko świetnie - z perspektywy polityka mi ciężko byłoby sobie spojrzeć w lustro xd Chapać benefity, jednocześnie szczekać na rękę, która cię karmi.
#triathlon czy 3 miesiące na przygotowanie do 1/2 Ironmana, żeby w ogóle ukończyć to za mało czy na lajcie? Zakładając, że w tym roku biegałem i rowerowałem systematycznie bez planu od maja, a w zeszłym startowałem na 1/8 i 1/4. Myślałem, żeby w przyszłym roku zmierzyć się z całym dystansem i chciałem potraktować połówkę jako krok pośredni. Zastanawiam się czy tak czy nie lepiej zacząć na spokojnie pracować na przyszły
@jefedecocina: @Poemat: ogólnie nie przebiegłem jeszcze półmaratonu, nie mam świetnego sprzętu i to jest taka trochę blokada psychiczna. Pływanie bywało najmniejszym problemem, ale od tego też miałem przerwę. Widząc jak dużo amatorów ma konkretne plany od trenerów, dietetyków, robi się takie wrażenie, że to jest nieosiągalne bez takiego właśnie przygotowania xD Z drugiej strony śledzę tag, czerpię wiedzę, widzę wasze poczynania, to motywuje ( ͡°͜ʖ
@hodge2: no tak, na razie nie planowałbym robić dystansów dłuższych niż 15-16 km. Choć logistyką maratonu będę się martwił, jeśli przetrwam połówkę i uznam, że za rok chcę to powtórzyć xD
Ludu mirkowy, powiem wprost - niebawem zobaczę jak Ibisz wali młotem i przygotowujemy sie do tego z kolegami, ale najbardziej przeraża nas wizja licytacji. Wiem że tu są ludzie ode mnie znacznie mądrzejsi, co doradzalibyście, jak te licytacje prowadzić? Z góry serdeczne podziękowania każdemu
@mistico-panda: w paru z ostatnich odcinków zdarzały się sytuacje, gdzie drużyny w pierwszym etapie licytowały bardzo długo. Wydaje mi się, że dobrą strategią jest ustalić sobie próg (na przykład 5000-6000 wrzuconych przez was i inne drużyny), od którego jedyną opcją jest VB. Nawet mądre drużyny przez to, że licytowały się o 100-200 do końca nie wykorzystując okazji przy dużej puli po prostu odpadały, bo przeciwnicy nawet jeśli odpowiedzą tylko na
@mickpl: te wybory akurat pokazały najlepiej, że tag nieruchomości siedzi w kosmicznej bańce. Przecież jeszcze przed chwilą Duda wetował ustawę o jawności cen mieszkań i nikt dosłownie nie dał o to j-----a. Mieszkania nie przegrały Trzaskowskiemu tych wyborów.
https://www.wprost.pl/kraj/12137611/najnowszy-sondaz-parlamentarny-grzegorz-braun-moze-swietowac.html
#braun #kkp #polityka #katolicyzm #4konserwy
źródło: Brn
Pobierz@Zopyross: dziwnie w tak ograniczony sposób stawiać granice czasowe. Przecież ponad 55% piastowskich tubylców (Polaków) posiada geny wskazujące na pochodzenie z Afganistanu. Może wybrałeś złego proroka ( ͡° ͜ʖ ͡°) A może właśnie to ze względu na podświadome ciągoty do starych czasów Grzegorz Braun skwitował "Teheran Warszawa -