Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cx327
cx327

cx327

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 896
  • Znaleziska 163
  • Mikroblog 733
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 25
crystalmethh
crystalmethh
07.06.2026, 12:51:22
  • 1
Wymyslilem, albo sam doszedlem do fajnej metody na okonka. Na koniec plecionki zakladam do pol grama ciezarka i wiąze krętlik. Do krętlika 30cm(im dluzszy, tym przyneta swobodniej pracuje, ale mniejsza kontrola) wiaze cieniutki fluorocarbon(taki jak do splawika) i malutki haczyk z najmniejsza tantą/paproszkiem. Zajebiscie to dziala jak okon nie żeruje, przyneta sobie swobodnie lata i szoruje po dnie. Zwijam najwolniej jak sie da zeby zylka byla napieta i lekko tylko stukam w
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cx327
cx327
cx327 08.06.2026, 07:11:21 via Wypiek
  • 1
@crystalmethh sprawdzę z ciekawości jak będzie okazja bo brzmi sensownie :)
  • Odpowiedz
cx327
cx327
cx327 13.06.2026, 09:45:37 via Wykop
  • 0
@pan-bartolomeu-dias: w Carlona Rio ciężarek jest ruchomy i uderza o szklaną kulkę co ma w teorii przyciągać ryby. Tu ma ciężarek przyblokowany.
  • Odpowiedz
cx327
cx327
cx327 13.06.2026, 09:43:39
  • 0
Gdzie w #warszawa kupię dobrej jakości kartony pasujące do #paczkomaty #inpost (gabaryt C)? Kupiłem w Selgros ale nie dojechały w całości do klienta.
#kurier #kurierzy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wacek_1984
wacek_1984
13.06.2026, 09:54:55 via Wykop
  • 1
@cx327: Neopak, niestety przenieśli się do Wolicy ;(
  • Odpowiedz
dfg1
dfg1
dfg1
27.05.2026, 11:45:20
  • 1
Jest jakiś patent żeby sobie spojrzeć na mapy batymetryczne 2d bez użycia echosondy? Ktoś używa aplikacji deeper? Warto za to płacić?

#wedkarstwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cx327
cx327
cx327 30.05.2026, 14:51:08 via Wypiek
  • 0
@dfg1 miałem suba na Deeper i w sumie polecam, choć już nie uzywam - obadałem sobie przez poprzedni sezon miejscówki i już mniej więcej wiem co i jak. Sporo jest zeskanowane
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345
10.05.2026, 14:14:55
  • 5
70zł żeby razy na rok na jeden dzień pojechać sobie połowić nad Odrę.
Was w tym całym PZW już totalnie odkleiło?
Cenę zezwolenia rocznego, jak ktoś jest emerytem i jeździ codziennie, czy co tydzień, to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale 70zł od zwykłego Janusza za jeden dzień, co 4-5 razy w roku sobie pojedzie to już jakaś totalna abstrakcja i grube przegięcie.
Rozumiem, że krótsze zezwolenia powinny być droższe, ale tu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cx327
cx327
cx327 14.05.2026, 08:31:42 via Wypiek
  • 1
@Szajwus chyba idą do skarbu państwa, jeśli są wystawione przez policję czy psr, więc już lepiej tak niż do pzw :)
  • Odpowiedz
cx327
cx327
cx327 04.05.2026, 12:27:58
  • 0
#crimsondesert chcę to kupić na #xbox ale kupuje zazwyczaj tylko u----i. Na OLX praktycznie pusto, taka lipa na XSX, że nikt nie kupuje czy takie fajne, że nikt nie sprzedaje? Czytałem, że przed premierą o wersji na Xbox niechętnie się wypowiadali.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cx327
cx327
cx327
Autor
05.05.2026, 09:13:10 via Wypiek
  • 1
@smalu dlatego zawsze kupuje używane fizyczne nośniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
03.04.2026, 17:43:27
  • 1652
wszystkich plusujących ten wpis zawołam we wrześniu jak mi się przypomni
Teuvo - wszystkich plusujących ten wpis zawołam we wrześniu jak mi się przypomni

źródło: 1000024218

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cx327
cx327
cx327 04.04.2026, 05:10:39 via Wypiek
  • 0
@Przypomnienie przypomnij 1.09.2026 o 10:00
  • Odpowiedz
cx327
cx327
cx327 27.01.2026, 06:12:04
  • 1
Do butelek po piwie, zwrotnych ale bez tego nowego symbolu dalej trzeba paragon?
#systemkaucyjny
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wkto
wkto
wkto
28.01.2026, 08:25:05 via Wykop
  • 1
@cx327: zostają na starych zasadach, czyli jak sobie sklep ustali.

Niektóre biorą bez paragonu, w zeszłym roku zrobiłem zestawienie. Warto potwierdzić przed wyprawą.

Na pewno w Biedronka dalej działa (kwotę odejmą od zakupów). Ale tylko 7 wybranych etykiet, musi być konkretna marka i smak. Jak masz inne to najpierw wymień w innym sklepie i kup te co biorą.

https://wykop.pl/wpis/82893231/butelkizwrotne-butelki-zerowaste-sklepy-przyjmujac
@wkto +2
#butelkizwrotne #butelki #zerowaste

Sklepy przyjmujące butelki bez paragonu. Stare etykiety są bez symbolu nowego systemu kaucyjnego, więc najlepiej oddać teraz, przez wrzesień.

Lidl
→ 1 zł/szt
więcej
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
28.01.2026, 22:16:40 via Wykop
  • 1
@wkto: to jest jeden wielki cyrk
  • Odpowiedz
jakis_login
jakis_login
jakis_login
14.01.2026, 08:38:26
  • 0
#zima #skora #kosmetyki #kiciochpyta #pytaniedoeksperta

Mirableki i Mirki, jak sobie radzicie z pękającą od zimna skórą na dłoniach? Pęka mi skóra głównie na kostkach, na wierzchu dłoni. Co roku mam ten sam problem, wypróbowałem różne specyfiki - kremy nawilżające, balsamy, ale efekt jest krótkotrwały, musiałbym trzymać ręce w wiadrze tych specyfików, żeby cokolwiek dały...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cx327
cx327
cx327 14.01.2026, 08:43:35 via Wypiek
  • 0
@jakis_login rękawiczki.
  • Odpowiedz
cx327
cx327
cx327 27.11.2025, 21:47:58
  • 3
#wykop #ios ale że wy tak na poważnie? Co to za gowno :O przynajmniej równo byście to zrobili.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gremek
Gremek
28.11.2025, 06:12:52 via iOS
  • 2
@cx327: Przecież to wersja przeglądarkowa xD
  • Odpowiedz
Majster_2
Majster_2
14.11.2025, 19:49:10
  • 4
Uzupełnienie kolekcji na "pstryka". Była w promce na allegro za 55 zł nówka sztuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #nintendoswitch #sonic
Majster_2 - Uzupełnienie kolekcji na "pstryka". Była w promce na allegro za 55 zł nów...

źródło: temp_file878967872238951920

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cx327
cx327
cx327 14.11.2025, 20:34:31 via iOS
  • 0
@Majster_2 to jest ta wersja z kartridżem?
  • Odpowiedz
cx327
cx327
cx327 14.11.2025, 21:09:26 via iOS
  • 1
@Majster_2 a mój błąd, tak mi mignęło i myślałem, że to World Championships: NES Edition Deluxe Set
  • Odpowiedz
pyszniarz
pyszniarz
14.11.2025, 13:58:00
  • 2
Ciekawe czy typ żyje jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#etanolpodrozujei
@etanol10000
#etanolpodrozuje
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cx327
cx327
cx327 14.11.2025, 14:41:04 via iOS
  • 2
@pyszniarz Panie ( ͡° ʖ̯ ͡°) myślałem że to on
  • Odpowiedz
wykop
wykop
12.11.2025, 09:37:44
  • 71
Nowe aplikacje Wykopu już na horyzoncie! 🚀 💙

Od dłuższego czasu pracujemy nad nowymi wersjami aplikacji dla Androida i iOS-a. Chcemy, żeby korzystanie z Wykopu było przyjemniejsze - szybsze, wygodniejsze i po prostu bardziej „Wasze”.

Dziś robimy kolejny krok - ruszamy z testami nowych aplikacji, a Was zapraszamy do udziału w nich. Wasze opinie pomogą nam dopracować Wykop tak, by korzystanie z niego na co dzień było jeszcze wygodniejsze, zanim oficjalna wersja trafi
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cx327
cx327
cx327 12.11.2025, 15:53:17 via iOS
  • 0
@wykop tyle się wczytuje z tego waszego linka, znając was to tak ma być xD
cx327 - @wykop tyle się wczytuje z tego waszego linka, znając was to tak ma być xD

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
johnshepard2000
johnshepard2000
09.11.2025, 17:46:13
  • 0
Mam takiego laptopa. Pójdzie ARC Raiders w przyzwoitym klatkarzu??

#gry #arcraiders #steam
johnshepard2000 - Mam takiego laptopa. Pójdzie ARC Raiders w przyzwoitym klatkarzu??
...

źródło: temp_file8988592037399194956

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cx327
cx327
cx327 09.11.2025, 17:57:43 via iOS
  • 7
@johnshepard2000 kup i sprawdź, masz 2 godziny na zwrot.
  • Odpowiedz
iErdo
iErdo
05.11.2025, 15:31:52
  • 10
Brawa dla Xboxa za nabijanie się z fizycznych wydań gier, piękna reklama aby odchodzić od nich i kupić PS5 XD Microsoft wy zjeby, najpierw podnosić ceny, później nabijać się z gier z czasów, które tworzymy największe perełki. Tfu

#gry #xbox #gamepass #pcmasterrace
iErdo - Brawa dla Xboxa za nabijanie się z fizycznych wydań gier, piękna reklama aby ...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cx327
cx327
cx327 05.11.2025, 16:01:07 via iOS
  • 10
@iErdo ciule i tyle. Spontaniczny zakup gier w fizycznym sklepie to moje jedne z najlepszych wspomnień. Całą powrotną drogę czytało się instrukcję, okładkę itd( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
horoksus
horoksus
horoksus
03.11.2025, 11:19:38
  • 0
Jest może jakiś wypokowy discord do wspołnego grania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#arcraiders
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cx327
cx327
cx327 03.11.2025, 17:16:30 via iOS
  • 0
@horoksus nie widziałem, jest Polski serwer to może tam po prostu
  • Odpowiedz
cx327
cx327
cx327 03.11.2025, 17:17:45 via iOS
  • 1
@horoksus wysłałem na pw
  • Odpowiedz
shox
shox
25.10.2025, 14:21:10
  • 2
Po co w ogóle istnieją lokalne sklepy przedstawicieli typu neonet czy media expert, gdzie jak chcesz coś kupić to i tak nie ma na stanie i trzeba zamówić do sklepu to raz, a dwa, że z centrali przesyłają do sklepu i ceny praktycznie te same? Chciałem sobie kupić battlefielda 6 od ręki (niech stracę, że 329 złotych) ze sklepu, idę do neonet, a pan z obsługi łaskawie się mnie pyta w czym
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cx327
cx327
cx327 25.10.2025, 14:46:36 via iOS
  • 5
@shox zajmuja się głównie sprzedażą leżaków magazynowych
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >
  • Wrocław

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.04.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking