Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko140
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cinqq

cinqq

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8198
  • Znaleziska 5331
  • Mikroblog 2867
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 5
  • Dodane (119)
  • Komentowane (295)
  • Plusowane (2453)
PierdekAlonso
PierdekAlonso
27.05.2026, 10:13:32
  • 1367
Jak tam Stanowski coś napisał o Mateckim? Kanał zero wypuscil jakis film na ten temat? Bo moim zdaniem jest to największa afera i największy skandal ostatnich 20 lat jak nie lepiej w polityce.

Rozumiecie, że jeden z najbardziej prominentnych polityków stworzył fikcyjny fundusz z państwowych pieniędzy, a następnie pieniędzmi z tego funduszu zatrudniał swoich znajomych w swojej fikcyjnej fundacji pod warunkiem, że będą mu pod stołem oddawać 60% tej pensji, którą on im
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t
27.05.2026, 10:35:55 via Wykop
  • 687
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI
27.05.2026, 10:40:21 via Wykop
  • 504
@PierdekAlonso: Afera Mateckiego to nie skandal więc po co Stanowski ma robić filmik
największym skandalem jest obrażanie bożka prawicy Batyra i o tym trzeba zrobić 5 filmików, Mariusze i Grażyny tak chcą
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
27.05.2026, 14:59:39
  • 676
Chodnik pod Arkadami na ul. Krakowskiej jest dla zarządu. Piesi mogą sobie chodzić np bulwarami wiślanymi a nie w centrum miasta kto by pomyślał

#krakow #samochodoza #konfitura
okoboji - Chodnik pod Arkadami na ul. Krakowskiej jest dla zarządu. Piesi mogą sobie ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-27 o 16.57.40

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
27.05.2026, 15:02:29 via Wykop
  • 673
@okoboji: zastawiałem się ostatnio jak komuś k---a nie wstyd XD
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
27.05.2026, 15:12:47 via Android
  • 405
@okoboji: j--------e xd to już po bandzie pojechali
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
17.05.2026, 12:01:33
  • 717
Obwód moskiewski (Rosja)

Jak się w Moskwie bawicie?🔥 Oglądać z dźwiękiem 😆
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat #rosjaplonie
Mikuuuus - > Obwód moskiewski (Rosja)
Jak się w Moskwie bawicie?🔥 Oglądać z dźwiękie...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin-cw
marcin-cw
marcin-cw
17.05.2026, 12:19:06 via Wykop
  • 609
@Mikuuuus @Mikuuuus no i oczywiście
marcin-cw - @Mikuuuus @Mikuuuus  no i oczywiście

źródło: 1000016731

Pobierz
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
17.05.2026, 12:38:31 via Wykop
  • 359
@Mikuuuus:
Sweet-Jesus - @Mikuuuus:

źródło: 6903f1b461ccb6ed19fb00cb14a805b6

Pobierz
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
15.05.2026, 08:33:45
  • 1203
Uprzejmie przypominam, że Polska jest JEDYNYM KRAJEM UE, w którym wiek emerytalny kobiet i mężczyzn nie jest równy ani nie jest w trakcie zrównywania.

Niestety, takie są skutki wybierania prawactwa i libków do władzy od 20 lat.

Na obecnym etapie prędzej spodziewałbym się podwyższenia wieku emerytalnego dla mężczyzn (np. do 70 lat) i obniżenia dla kobiet (np. do 55) - bo wtedy już na pewno, na sto procent, kobiety zechcą rodzić dzieci.
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bpnn
Bpnn
Bpnn
15.05.2026, 08:34:45 via Wykop
  • 531
@czerwonykomuch: nie ma bardziej kukoldzkiego kraju niż Polska.
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
Autor
15.05.2026, 08:39:28 via Wykop
  • 472
@Bpnn: to prawda. Najgorsze, że mężczyźni sami to sobie robią. Z jednej strony, w stylu zachodnim, kobiety mają nadaną pełnię praw, z drugiej jednak utrzymujemy potrzebę „ochrony” kobiet w stylu wschodnim. Stąd powstaje obecne status quo - kobiety mają te same prawa, ale mniejsze obowiązki.
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
15.05.2026, 09:50:49
  • 1628
Policja zatrzymała pięć osób, które brały udział w brutalnym pobiciu Ukraińców na moście Świętokrzyskim w Warszawie. Sprawcy mają od 15 do 18 lat.
Namierzali ich i wyłapywali sukcesywnie, co 2-3 godziny i doprowadzali do komendy. Wszyscy zatrzymani to Polacy w wieku od 15 do 18 lat. Trzech z nich to nieletni – dwóch 15-latków i 16-latek. Pozostali mają 17 i 18 lat, więc będą odpowiadać za swoje czyny jak dorośli.


Z naszych nieoficjalnych ustaleń
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roofy
Roofy
15.05.2026, 10:01:36 via Wykop
  • 1587
@troglodyta_erudyta:

Namierzali ich i wyłapywali sukcesywnie, co 2-3 godziny


Ale pięknie się tam gówniarze HWDP_99% wysprzęglali na komendzie xD
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
15.05.2026, 10:03:58 via Wykop
  • 1180
@troglodyta_erudyta: stawiam, że mają na socjalach polajkowane profile Grzegorza Dauna
  • Odpowiedz
AndrzejTrapper
AndrzejTrapper
13.05.2026, 10:11:12
  • 1185
dlaczego posty o tym że Berkowicz jest złodziejem spadają i są usuwane? przecież gość jest najprawdziwszym złodziejem jacy istnieją xD
#polityka
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lexi20
Lexi20
13.05.2026, 10:26:36 via Wykop
  • 250
@r5678: dlaczego Rosji się tak nie postawił?
Właśnie o to chodziło, żeby się wybielić uderzając w Izrael. Uj kogo obchodzi te państwo. Niech się wybijają nawzajem z tą islamską hołotą. Tutaj mamy obok zagrożenie
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
13.05.2026, 11:33:01 via iOS
  • 27

Komentarz usunięty przez moderatora

Turin89
Turin89
13.05.2026, 12:53:56
  • 1593
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
13.05.2026, 12:59:58 via Wykop
  • 1271
@Turin89: to troche przykre, że jako społeczeństwo nie dorośliśmy do takich polityków jak Pełczyńska. Za coś takiego ona z miejsca powinna mieć boost poparcia.

Trzymam kciuki żeby KO albo lewica wzieła ją na listy
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
Autor
13.05.2026, 13:13:26 via Android
  • 793
@thorgoth: jak dla mnie TOP jezeli chodzi o polskich polityków.
Ale niestety, nie merytoryczną praca zdobywa się głosy.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
11.05.2026, 11:35:43
  • 1223
Polski deep state ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #heheszki
Czoso - Polski deep state ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #heheszki

źródło: 1000058431

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
11.05.2026, 13:23:18 via iOS
  • 882
@Czoso: najlepsza decyzja micka żeby z tego naszego chlewu odejść
  • Odpowiedz
11mac11
11mac11
11.05.2026, 13:27:33 via Wykop
  • 373
@Czoso: @Hadolf_Itler bajkopisarz, który co 5 minut usuwał swoje błędne przewidywania jest idolem wykopków xD chłop mylił się we wszystkim co pisał, krach na rynku przewidywał dosłownie co miesiąc. Wrzucał 100 też na godzinę i raz na 5 lat coś mu się sprawdziło i teraz kreuje się na znawcę rynku xD
  • Odpowiedz
Tamerlan
Tamerlan
10.05.2026, 15:11:42
  • 3285
Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #heheszki #humorobrazkowy #patologiazmiasta
Tamerlan - Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #h...

źródło: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bazinga-row
bazinga-row
10.05.2026, 15:18:01 via Wykop
  • 1229
@Tamerlan: bohater ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
10.05.2026, 15:34:23 via Wykop
  • 2479
@Tamerlan: kurna, ilu ja już ludzi uratowałem poprzez niezabijanie ich moim autem, to nawet nie zliczę. Mówcie mi "bohaterze".
  • Odpowiedz
panDario
panDario
10.05.2026, 03:49:41
  • 744
#heheszki #memy
panDario - #heheszki #memy

źródło: 1000000442

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartton
bartton
bartton
10.05.2026, 06:19:24 via Wykop
  • 65
@panDario: a gdzie pozostałe* zalety?

  • Odpowiedz
i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
10.05.2026, 06:49:40 via Wykop
  • 264
@panDario:
Jak komuś się nie chce czekać 10 lat, by wzmocnić poglady rasistowskie
To wystarczy wyjechać z Polski i zamieszkać w państwie, gdzie innych ras jest więcej, działa
Zresztą to nie rasizm, to stwierdzenie faktu, ze są ludzie bardzo, bardzo ponizej poziomu, jakiegokolwiek poziomu
  • Odpowiedz
LisekUrwisek
LisekUrwisek
09.05.2026, 08:24:25
  • 2805
#konfitura to już przegięcie uja
LisekUrwisek - #konfitura to już przegięcie uja

źródło: IMG_1619

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikczemny_Pomidor
Nikczemny_Pomidor
09.05.2026, 08:27:04 via Wykop
  • 1851
@LisekUrwisek: po co miasto ich prowokuje boiskiem?
  • Odpowiedz
ScypioAfricanus
ScypioAfricanus
09.05.2026, 08:31:00 via Wykop
  • 1815
@LisekUrwisek: poszedłbym sobie w kosza pograć na takim boisku. Jak piłka polecia na maskę to trudno
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
08.05.2026, 10:15:59
  • 712
xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: 1000026974

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pozdroxxx666
pozdroxxx666
08.05.2026, 10:38:30 via Wykop
  • 294
@splinter96: POLSKA!
pozdroxxx666 - @splinter96: POLSKA!

źródło: 1000011328

Pobierz
  • Odpowiedz
thewickerman88
thewickerman88
08.05.2026, 11:21:54 via Wykop
  • 261
@splinter96: to się już nie kryją że zamiast wspierać nasz interes wspierają USA?
  • Odpowiedz
the_last_tomato_in_the_world
the_last_tomato_in_the_world
05.05.2026, 15:52:10
  • 1589
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaaaaab
Aaaaaab
Aaaaaab
05.05.2026, 16:16:34 via Wykop
  • 559
Strach pomyśleć co się działo w latach 90 i 00 zanim internet to upublicznił (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
05.05.2026, 16:54:06 via Wykop
  • 197
@the_last_tomato_in_the_world: obstawiam że skończy się minimum odszkodowaniem dla pana adwokata ze strony rodzin ofiar
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
06.05.2026, 10:39:47
  • 1466
#izrael #zydzi #zydkrecikorba #heheszki

Już trzecie pokolenie cierpi, ukoić ból mogą tylko pieniądze (。◕‿‿◕。)
keepitreal - #izrael #zydzi #zydkrecikorba #heheszki

Już trzecie pokolenie cierpi, u...

źródło: image

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kingcel
kingcel
06.05.2026, 10:41:15 via Wykop
  • 515
@keep_it_real: po samej focie bym pomyslal ze to jakies post-bukkake
  • Odpowiedz
stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
06.05.2026, 10:42:36 via Android
  • 1144
@keep_it_real: dzieci w Palestynie też mają ptsd jak im rakiety latają nad głową
  • Odpowiedz
stawo
stawo
stawo
29.04.2026, 19:48:28
  • 1439
Chciałbym serdecznie podziękować Polsatowi, a także gościom, których zaprosił do programu "Państwo w państwie" - Wiktorowi Pełczyńskiemu (przedstawiciel kierowców), Marcinowi Taraszewskiemu (były policjant), jak i redaktorom Leszkowi Dawidowiczowi oraz Przemysławowi Talkowskiemu - za utwierdzenie mnie w przekonaniu, że warto wspierać finansowo Konfiturę. Po emisji odcinka programu dotyczącego jeżdżenia samochodem po chodnikach mam jeszcze więcej przekonania i motywacji do pomaganiu Konfiturze w monetyzacji jego działalności. Dziękuję!

#konfitura #samochodoza #
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LudzieToDebile
LudzieToDebile
LudzieToDebile
29.04.2026, 19:50:05 via Wykop
  • 588
@stawo: Efekt Streisand osiagnięty.
  • Odpowiedz
twoj_starrry
twoj_starrry
29.04.2026, 20:00:56 via Wypiek
  • 872
@stawo niesamowite jakie oburzenie wywołało to że chłop se zarabia z monentyzacji i darowizn od internetautów xD. Rozumiem jeszcze gdyby przytulał jakiś hajs z podatków a to są dobrowolne wpłaty ludzi, czym sie oburzać?
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
28.04.2026, 10:33:30
  • 1279
Dzisiaj w #maszprawo o tym, czy czy skazany adwokat od "trumny na kółkach" zapłaci 150.000 zł rodzinom ofiar? Pełnomocnik oskarżycieli posiłkowych poinformował, że kieruje sprawę do komornika, a ja znalazłem w Krajowym Rejestrze Zadłużonych umorzone bezskuteczne egzekucje wobec Pawła K.

Z racji tego, że adwokat prowadził działalność gospodarczą, ustaliłem i sprawdziłem jego NIP w KRZ, gdzie widnieją umorzone postępowania. Pierwsze z nich dotyczyło dwóch spraw, które trafiły do e-sądu w 2022
LaudatorLibertatis - Dzisiaj w #maszprawo o tym, czy czy skazany adwokat od "trumny n...

źródło: grafika2

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bialytaboret
bialytaboret
bialytaboret
28.04.2026, 11:52:26 via Wykop
  • 263
@LaudatorLibertatis: ja bym Cie na piedestale "trzymania poziomu" usadził.
obym nigdy nie musiał z takiej wiedzy korzystać, ale z zaciekawienim obseruje dobrą, merytoryczną robote
Dziękuje
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
28.04.2026, 12:30:40 via Wykop
  • 162
@LaudatorLibertatis: I takie coś może być normalnie adwokatem, a sąd ma to i tak w pompce wydając wyrok
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
27.04.2026, 15:38:17
  • 325
#konfitura #samochodoza
KitaxKita - #konfitura #samochodoza

źródło: obraz

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piasek_w_spreju
piasek_w_spreju
27.04.2026, 15:39:12 via Wykop
  • 19
@KitaxKita: *pięć pajacyków
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
27.04.2026, 16:33:29 via Wypiek
  • 134
@KitaxKita a napisz im (kierowcom) dlaczego jadąc przez skrzyżowanie z pierwszeństwem nie zawsze rozglądają się na boki to będą ci wprost kłamać, że robią to za każdym razem. XD
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak
26.04.2026, 19:01:37
  • 760
Odnoszę wrażenie że p0lactwo jest najdurniejszym narodem na świecie. Livestream latwogang tego dowodzi, nie pierwszy nie ostatni raz obserwuję jak funkcjonują baranie łby p0lactwa NPCtów.
Kurrwa... p0lacy ustawiali się w kolejkę po drwala czekali na hamburgera 3 godziny bo zobaczyli trend na tiktoku że magdonald wypuszcza nowego hamburgera.... jak w ogóle można mieć szancenk do tego wschodniomentalnego narodu.

Livestream charytatywny to kwintesencja p0lctwa, socjologiczne zjawisko które odbija naturę cebulaków postpolitych i celebryckich zakłamanych elit.
piotr_p0lak - Odnoszę wrażenie że p0lactwo jest najdurniejszym narodem na świecie. Li...

źródło: latwogang-ratio-3x2-1

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hetman-kozacki
hetman-kozacki
26.04.2026, 19:04:21 via Wykop
  • 314
@piotr_p0lak: Popieram i podpisuję się. Mogę tylko na to z boku patrzeć. Tylko w Polsce mogła powstać taka patologia jak WOŚP albo patostreamy. W każdym innym kraju szpitale mają sprzęt i pieniądze na leczenie z systemu ubezpieczeń.
  • Odpowiedz
tubkas12
tubkas12
26.04.2026, 19:05:30 via Wykop
  • 634
@piotr_p0lak: ja zauważyłem, że polacy nie lubią rozwiązań systemowych które naprawdę mogą rozwiązać problem, zamiast tego lubią robić pospolite ruszenia raz na jakiś czas które przypudrowują problem. Dajmy taką orkiestrę - tak to szczytna inicjatywa, ale czy to rozwiązało jakiś problem? Nie, NFZ jest w coraz gorszym stanie.

Zamiast wymyśleć reformę i uratować tysiące ludzi z rakiem to lepiej powiedzmy uratować 100 w jakieś akcji.

Celebryci i firmy wiadomo traktują
  • Odpowiedz
kielus
kielus
27.04.2026, 10:45:50
  • 1402
Taka mnie naszła rozkmina w temacie #konfitura.
Czy można kopiować utwory Polsatu? Przecież:
- to tylko na chwilę
- nikomu nie dzieje się krzywda
- VOD jest płatne
- mam telewizor za
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kielus
kielus
Autor
27.04.2026, 10:49:18 via Wykop
  • 719
Zapomniałem dopisać mój ulubiony argument:
- zostawiłem przecież 1,5 serialu dla abonentów
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t
27.04.2026, 10:49:43 via Wykop
  • 826
@kielus: przecież nie będę płacić za VOD jak ja tylko na chwilę potrzebuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
27.04.2026, 06:21:34
  • 4468
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze.
Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów.
Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!

Zasady:
1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
miodeksmrodek - Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zaw...

źródło: IMG_1429

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 06:26:02 via Wykop
  • 262
wyposażył cie w wózek


@miodeksmrodek: przecież oni mają te wózki, tylko wygodniej im zaparkować na chodniku i chodzić mniej. Kurier koło mojego ojca parkował na chodniku (żeby nie blokować samochodów), a i tak paczki ładował na wózek. O tyle dobrze, że po zwróceniu mu uwagi przestał tam tak stawać
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
Autor
27.04.2026, 06:48:30 via Wykop
  • 511
@Doktor_PajHiWo: ale dajesz wyedy kontent konfidentowi, wrecz wkladasz mu pieniadze do kieszeni
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 123
  • Strona 1 z 123
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.01.2015

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 30.12.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking