Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
chigcht

chigcht

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14869
  • Znaleziska 6240
  • Mikroblog 8629
  • Obserwujący 30
  • Obserwowane 10

23

"Nie cieszmy się z klęski Niemców w el. MŚ 2026! Dla nas to fatalnie" XD

"Nie cieszmy się z klęski Niemców w el. MŚ 2026! Dla nas to fatalnie" XD

Onet w formie broni swoich pracodawców

chigcht
z
onet.pl
dodany: 05.09.2025, 12:26:10
  • 13
  • #
    pilkanozna
  • #
    mecz
  • #
    niemcy
  • #
    onet
  • #
    media
  • #
    dziennikarstwo

5

Zatrzymanie we Wrocławiu. Kierująca kompletnie nie ogarnia co się dzieje

Zatrzymanie we Wrocławiu. Kierująca kompletnie nie ogarnia co się dzieje

CO WY ROBICIE XD Zatrzymanie przez policję z powodu nieustąpienia pierwszeństwa na przejściu.

chigcht
z
streamable.com
dodany: 03.09.2025, 11:48:53
  • 8
  • #
    policja
  • #
    polska
  • #
    wroclaw
  • #
    heheszki
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy

267

Błonie - afera przy koszeniu trawnika

Błonie - afera przy koszeniu trawnika

Chłop wygrał przetarg na skoszenie miejskiego trawnika, przyjechał traktorem z wykaszarką i skosił. Rozwalając przy tym połowę kostki. Sprawa już ucichła, a wszyscy umywają ręce. Przedsiębiorczość w Polsce...

chigcht
z
wykop.pl
dodany: 31.08.2025, 14:14:19
  • 56
  • #
    blonie
  • #
    afera
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
chigcht
chigcht 26.08.2025, 01:46:20
  • 10
#polityka
chigcht - #polityka

źródło: t8lVzMsvcI1bFWViyatE4sjUiURaLLdl

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht
Autor
26.08.2025, 02:22:35 via Wykop
  • 3
@jabbababba: mikroblog nawet w byciu najwierniejszymi silniczkami nie potrafi być

bo wyprzedza was reddit. Flaga wieje, owieczki wszystko co ma najwięcej plusów przyjmie. Kto ma więcej plusów ten ma rację
  • Odpowiedz
Ziom166
Ziom166
24.08.2025, 00:32:22
  • 0
Mam rozkmine. Aktualnie jest dość duża krytyka jedzenia w stołówkach, że jest obrzydliwe, niezjadliwe i tym podobne. Tymczasem za moich czasów (szkołę skończyłam 10 lat temu) jedzenie było poprawne, w każdej z czterech szkół które obleciałam (bo się zdarzyły 2 licea a jeszcze załapałam się na gimbuzjum :) ) . Oczywiście, że nie był to poziom gwiazdki michelin, ale takiego zwykłego baru mlecznego, raz trochę lepiej, raz trochę gorzej, ale bez dramatu.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht 24.08.2025, 00:37:32 via Wykop
  • 0
@Ziom166: jak byłem w podstawówce prawie 20 lat temu to wazy z zupą były postanowione na stołach, żeby każdy mógł sobie nalewać. Patola do żartu pluła do waz z zupami, dużo osób o tym wiedziało i tego nie ruszało.

Drugie dania wręczane już przy okienku nie były takie złe
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
15.08.2025, 07:40:08
  • 602
Jaki gwozdz w mozgu trzeba miec zeby pisac, ze nie trzeba bylo brac pieniedzy z KPO. Wezmy za przyklad koleje:

Modernizacja i budowa linii kolejowych - 10,7 mld zł
🚄 Pociągi jadące 250 km/h
🚧 nowe tory
⏱️ krótsze podroze
Czoso - Jaki gwozdz w mozgu trzeba miec zeby pisac, ze nie trzeba bylo brac pieniedzy...

źródło: image

Pobierz
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht 15.08.2025, 09:26:15 via Wykop
  • 21
@Czoso: te pieniądze biorą się znikąd XD

Wcale to nie jest tak, że płacimy składki i ktoś inny każe nam wydać na to co chcą.

Póki co może płacimy mniej niż dostajemy, więc pewnie warto dawać na idiotyczne projekt. Tyle, że koniec końców trzeba to będzie spłacić, ale dla niektórych pieniądze UE rosną na drzewach i są za darmo
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht 15.08.2025, 09:57:20 via Wykop
  • 2
@Czoso: Polska też może dać ustawą 1000 mld. składki.

jaki to ma sens jak UE tak samo wymusza płacenie. Ciekawe z jakiej racji.

Polak niewolnik
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht 15.08.2025, 10:08:29 via Wykop
  • 1
@Czoso: Nie możesz być aż tak głupi. Dofinansowania i odcięcie od wschodu to jedyne co nam Unia dała.

Jak do tej pory Polska zyskiwała to teraz jest coraz gorzej. Odklejeństwo zachodu postępuje, a to głupota za nimi podążać.
  • Odpowiedz
g.....8
g.....8
konto usunięte 14.08.2025, 18:50:28
  • 14
#polityka #kanalzero

Ta baba to taki podręcznikowy przykład eurokołchoźnika xd jest tak zafascynowana Unią Europejska... i to szczera fascynacja ¯_(ツ)_/¯
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht 14.08.2025, 20:55:54 via Wykop
  • 0
@TenXen47: może jestem za głupi, ale dlaczego mamy przyjmować imigrantów (albo płacić pieniądze zamiast ich przyjmowania) mocarstwu z PKB 5x większym niż Polska...

które samo ten problem stworzyło.

Zwłaszcza że 80 lat temu to samo mocarstwo zniszczyło doszczętnie nasz kraj
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht 14.08.2025, 13:54:53
  • 72
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht
Autor
14.08.2025, 14:06:05 via Wykop
  • 5
@xiv7: Stop PCK, CPK i innym nazwom.

Ja nawet nic nie muszę mówić, PO jest skończone w kolejnych wyborach. Plus to nie ja dobierałem im koalicjantów, a afera KPO wszystko przesądziła.

Nie wiem co by musieli zrobić, bo już przed tą aferą sondaże wskazywały że mają mniejszość
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht
Autor
14.08.2025, 18:57:47 via Android
  • 1
@yerbaamatee silni razem
  • Odpowiedz

19

Trzy pożary w 5 lat. Kolejny pożar powiązany z firmą Mielewczyk.

Trzy pożary w 5 lat. Kolejny pożar powiązany z firmą Mielewczyk.

To już 3 pożar firmy Mielewczyk w ciągu 5 lat. Pierwszy pożar ubojni wybuchł w 2020 roku. Rok później w 2021 wybuchł pożar innego ich zakładu. Obecnie w 2025 znowu pali się ich ubojnia i tym razem doszło do śmierci strażaka. Nie będę niczego insynuował, niech każdy sądzi co chce, ale dziwna jest ta

chigcht
z
wykop.pl
dodany: 13.08.2025, 18:19:15
  • 3
  • #
    polska
  • #
    pozar
  • #
    wydarzenia
  • #
    strazpozarna
  • #
    wypadek
  • #
    mielewczyk
s.....l
konto usunięte 13.08.2025, 14:46:46
  • 0
To możliwe, aby zestaw daniowy kosztował 10zł? Drożej jadłem z 10 lat temu.
#kiciochpyta #gastronomia
s.....l - To możliwe, aby zestaw daniowy kosztował 10zł? Drożej jadłem z 10 lat temu....

źródło: dania

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht 13.08.2025, 14:57:10 via Wykop
  • 1
jak jest dofinansowane jako bar mleczny to tak. U mnie w mieście danie dnia też kosztuje 10 zł, a danie dnia + zupa dnia 13 zł
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht 13.08.2025, 15:07:07 via Wykop
  • 1
@pasta_alla_carbonara: u mnie to akurat bar szpitalny, może dlatego
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht 12.08.2025, 18:30:49
  • 3
Ale trzeba nie mieć kręgosłupa, żeby być takim fotoreporterem fotografującym małe dzieci
#nawrocki #c-------y #polityka
chigcht - Ale trzeba nie mieć kręgosłupa, żeby być takim fotoreporterem fotografujący...

źródło: idusviuewijvwi

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lach__Anonim
Lach__Anonim
12.08.2025, 18:31:48 via Wykop
  • 10
@chigcht: to nieco dziwne. Czaić się w krzakach i robić zdjęcia małej dziewczynce.
#lowcypedofili
  • Odpowiedz
chilon
chilon
chilon
12.08.2025, 18:35:52 via Wykop
  • 6
@chigcht: w środku to dopiero rajdy są ;D
Można hejtować ale radochę musi mieć przednią :D
chilon - @chigcht: w środku to dopiero rajdy są ;D
Można hejtować ale radochę musi mi...

źródło: the-shining

Pobierz
  • Odpowiedz
zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
28.07.2025, 07:57:04
  • 96
Gdybyśmy tylko wiedzieli co łączy te wszystkie korby ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki #korba #zydkrecikorba
zurawinazmusztarda - Gdybyśmy tylko wiedzieli co łączy te wszystkie korby ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht 28.07.2025, 09:54:00 via Wykop
  • 32
@andbatros:
chigcht - @andbatros:
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht 28.07.2025, 08:56:19
  • 7
Wody Polskie przestały publikować dane o stanie zbiorników retencyjnych XD
https://zbiorniki.vercel.app/

Ten kraj to mem
#polska #woda #rzeki #powodz #przyroda #aplikacje
chigcht - Wody Polskie przestały publikować dane o stanie zbiorników retencyjnych XD
...

źródło: ijfdsjfdsifjdsfs

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht
Autor
28.07.2025, 08:56:49 via Wykop
  • 5
@chigcht: tak to wyglądało przedtem
chigcht - @chigcht: tak to wyglądało przedtem

źródło: 2f7c1f934607b1da2896a488353463640e5f633d8f81e42e3138d0a135896b68

Pobierz
  • Odpowiedz
t.....n
t.....n
konto usunięte 28.07.2025, 07:19:05
  • 524
Żyjemy w świecie, w którym kobiety bez ojców chcą mówić facetom jak powinien zachowywać się prawdziwy mężczyzna ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zydkrecikorba #korba #logikarozowychpaskow #zwiazki #blackpill
t.....n - Żyjemy w świecie, w którym kobiety bez ojców chcą mówić facetom jak powinie...

źródło: image_picker_97F12933-C4BE-4369-83B5-7B7648AC96A5-50507-000005DC20594778

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht 28.07.2025, 08:43:27 via Wykop
  • 0
@tindeRoman: znowu zleci z rowerka, a może będzie i ban
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
27.07.2025, 12:25:03
  • 118
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht 27.07.2025, 14:25:46 via Wykop
  • 1
@sprynek: w takich przypadkach kierowca będzie sądzony za dwoje ludzi, a nie jednego, gdyby jednak tego cesarskiego cięcia nie robili? Jak to jest?
  • Odpowiedz
theOstry
theOstry
24.07.2025, 07:35:51
  • 220
#polityka Batyr wygrał głosami gości, którzy negują holokaust, stanowią oni ponad 12% jego puli poparcia. Jest to dość niewygodny fakt dla pisu.
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht 24.07.2025, 09:29:20 via Wykop
  • 0
@theOstry: Batyr nigdy nie wygrał tych wyborów.

To Trzaskowski jest przegrał. Wystarczyłoby, żeby nie robił lewicowej kampanii i celował w centrum. Wyborcy KO i tak by na niego zagłosowali, żeby nie głosować na PISowca
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht 24.07.2025, 09:52:29 via Wykop
  • 2
@wstanczyk:
chigcht - @wstanczyk:

źródło: z31549598AMP,Rafal-Trzaskowski-na-Paradzie-Rownosci-w-Warszawie

Pobierz
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht 24.07.2025, 10:01:21 via Wykop
  • 0
@wstanczyk: właśnie dlatego Trzaskowski przegrał, bo nie wie dlaczego. Pewnie przeciwnicy to debile
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht 24.07.2025, 10:13:15 via Wykop
  • 0
@wstanczyk: akurat głąbom takim jak ja najciężej jest wyprać mózg
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht 24.07.2025, 10:50:50 via Wykop
  • 0
@wstanczyk: Onet - twoje wiarygodne źródło informacji.

Ta opowieść onetu o Nawrockim jest wiarygodna w uj, zwłaszcza że informator na którego się powołują jest gangusem
  • Odpowiedz
lecenawyko
lecenawyko
lecenawyko
24.07.2025, 06:22:23
  • 1296
#heheszki #gotowanie #gotowanietomojapasja
lecenawyko - #heheszki #gotowanie #gotowanietomojapasja

źródło: a15ird

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht 24.07.2025, 08:05:20 via Wykop
  • 103
@donatien-de-sade: Strzelczyk ciągle powtarza, że lubi Czarniaka, ta ryba ma nawet bardziej intensywny smak niż dorsz.

Tyle, że to nie jest dorsz i o to tutaj chodzi. Oni go sprzedają tylko dlatego, że jest tańszy, a nie że to syf
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht 23.07.2025, 10:07:54
  • 15
Jak czasami poczytać wykop to idzie się pośmiać. Ja wiem, że cała moderacja jest z Poznania, gdzie Trzaskowski miał największe poparcie w Polsce z dużych miast - 73% (nawet Warszawka miała 70%), ale ludzie. To serio trzeba być w bańce, bo podczas wyborów to oglądając wpisy tutaj serio myślałem, że Trzaskowski będzie miał 90% poparcia i wygra wybory z palcem w nosie.

No i wyszło jak wyszło. Jeszcze to płakanie, obwinianie reszty
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czillaut
czillaut
23.07.2025, 10:13:21 via Wykop
  • 9
@chigcht: wykop jest POwską bańką, to tak jakbyś czytając komentarze pod filmikami brauna orzekł że braun bedzie miał 90proc
  • Odpowiedz
BaviDamek
BaviDamek
23.07.2025, 10:47:41 via Wykop
  • 5
Jak na razie to się dobraliście do budżetu i struktur państwa, obsadzając nielegalnie stanowiska, wprowadzając komunistycznego zbrodniarza do trybunału konstytucyjnego i kradnąc na rekordową skalę pieniądze z budżetu państwa.


@Velociraptor_w_kubku: i już mi się nie podobasz kolego.
Po pierwsze to że jest się antyRafał to nie znaczy że jest się z PiS.
Po drugie skoro kradli dlaczego nie siedzą?
Minęło półtora roku. Wczoraj się o to zapytałem na Mikro i
BaviDamek - >Jak na razie to się dobraliście do budżetu i struktur państwa, obsadzają...

źródło: sddefault

Pobierz
  • Odpowiedz
Profanumopus
Profanumopus
20.07.2025, 12:36:23
  • 270
Ze względu na ostanie wydarzenia wydarzenia które ostatnio mnie spotkały razem z ostatnim wpisem Salido i jego tagu o wypadkach śmiertelnych chciałbym wam przekazać mój mały apel.
Na przejazadach kategorii d gdzie nie ma nic poza krzyżem świętego Andrzeja ostatnio notorycznie widzę jak ludzie czy przede wszystkim rowerzyści, nawet ci z dziećmi z premedytacją przejeżdżają przez przejazd mimo że na otwartym polu widzą że nadjeżdżam. Samochody również ale oni potrafią choć w
Profanumopus - Ze względu na ostanie wydarzenia wydarzenia które ostatnio mnie spotka...

źródło: image_picker_D69223E1-5B64-4625-8434-7915EAF672FC-2777-00000260A5ABB936

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht 20.07.2025, 14:38:03 via Wykop
  • 0
@Profanumopus: @dominowiak nie żeby te osoby nie były współwinne wypadkowi.

Czy przypadkiem przy takich torach maszynista nie ma obowiązku użycia sygnału dźwiękowego?
  • Odpowiedz
Sandrinia
Sandrinia
17.07.2025, 07:53:39
  • 2615
Wylewa się szambo na pana Sławosza ze strony sfrustrowanych miernot które niczego w życiu nie osiągnęły, a do tego ich poziom ignorancji jest...kosmiczny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zajmował się między innymi testowaniem polimerowych systemów uwalniania leków w warunkach mikrograwitacji, badaniem wpływu mikrograwitacji na układ odpornościowy, czy też badał stabilność leków w przestrzeni kosmicznej (dobra, i tak nie zrozumiecie i spłycicie temat do jedzenia pierogów).
A ja Wam powiem
Sandrinia - Wylewa się szambo na pana Sławosza ze strony sfrustrowanych miernot które...

źródło: 514435344179733400408862406378416250097540912n-5a00a16-e1751454381210

Pobierz
  • 237
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht 17.07.2025, 23:33:14 via Wykop
  • 0
@Sandrinia: przecież tutaj nie o to chodzi. Ja mogę stwierdzić w 100%, że jesteś wyborczynią PO.

No i ten wpis jest tylko dlatego, że jego żona jest posłanką PO
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht 18.07.2025, 08:15:17 via Android
  • 0
@Sandrinia no to i fajrant, tyle że nie wiem dlaczego mnie nazwałeś prawakiem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 33
  • Strona 17 z 33
  • >
  • Witam.
  • Internet

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 04.03.2022

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 20.12.2018

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.05.2019

    Złotousty
  • Kałasznikow
    od 15.05.2020

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 29.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.01.2022

    Mikroblogger
  • Władca Ognia
    od 25.02.2022

    Władca Ognia

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking