Chyba już nie jest za dobrze jak sama do siebie gada po straconych piłkach, głowy nie ma od kilku dobrych lat. Obecnie Iga bije tylko ogórków, przy kimkolwiek poważniejszym od razu padaka #tenis
@Konszachty: rejestracja jest darmowa, za ten czas to bys juz sam ogarnal co i jak a nie sie tu pytasz Ale nie tylko konta tam masz, poradniki, itd no i robia tez restreamy z tych pato gal
#dns #android #telefony #internet Mireczki jakiego dns w 2026 używacie żeby to miało ręce i nogi? Ja obecnie śmigam na tym dns.adguard-dns.com, ale skubany zaczął mi na wykopie i w innych miejscach przepuszczać reklamy. Co wy proponujecie w zamian?
Mireczki co będzie lepszym wyborem: Motorola Edge 50 Fusion 5G czy Samsung A35 5G ? Chce zmienić telefon różowej bo obecny samsung a52 już ledwo zipie. Wiadomo że do użytku na codzień bez szczególnych wymagań. #smartfony #smartfon #telefony #motorola
Są problemy z głównymi serwerami kodi. Nie ciągnie pewnych zależności. Można je doinstalować owszem ręcznie, ale wtedy mogą się nie aktualizować automatycznie. Najlepiej poczekać.
Siema, potrzebuję Waszej pomocy bo mi już ręce opadają. Wczoraj złożyłem znajomemu komputer z nowych podzespołów, część rzeczy została ta co była (ze względu na budżet). Znajomy jednak poinformował mnie że przy próbie instalacji CS2 ze steama dochodzi do nagłego restartu komputera. Nie do końca mu uwierzyłem więc dzisiaj sam postanowiłem to sprawdzić i faktycznie przy próbie instalacji (pobierania plików) dochodzi do całkowitego restartu komputera. Sprawdzałem wszystko pod obciążeniem OCCT, Funmark, wrzucałem duże pliki na
@bird71: Spróbuj WYŁĄCZYĆ profil XMP/EXPO dla pamięci w Biosie i zobacz, czy coś to pomogło. Jeśli masz możliwość, to sprawdź inne kości RAM. Możliwe, że jest jakiś problem z kompatybilnością pamięci i płyty. Poza tym to jedyny komponent, którego jeszcze nie ruszałeś w ramach testów.
@bird71: Rozumiem, że do kompa masz podpięty kabelek sieciowy typu skrętka. Ja bym sprawdził jak maszyna zachowuje się bez niego. Wypnij go zupełnie. A jeśli kwiatki wychodzą zwykle przy pobieraniu pliku, może podpiąć jakiegoś dongla i jechać z wifi podczas testów. Jeśli nie ma takiej opcji, weź skrzynkę do siebie do domu i tam sprawdź, jak to wygląda. Może u klienta są jakieś dziwne akcje na instalacji elektrycznej lub właśnie
Czy komuś jeszcze na tym super sklepie zmieniło motyw z ciemnego na jasny i wie może jak do tego z powrotem wrócić ? Mówię tu o stronie sklepu w przeglądarce nie o aplikacji. Oczywiście w systemie domyślnie mam ustawiony ciemny motyw #allegro
#tenis