Wpis z mikrobloga

Jedna z rzeczy, która mnie naprawdę OSTRO #!$%@? w dzisiejszych czasach - Fanbojstwo, Fanboje DC/Marvela itp. którzy potrafią się #!$%@?ć o dowolny szczegół.

Słowa, które, gdy wychodzą z ich ust, sprawiają, że się gotuję i jestem maksymalnie #!$%@?, to:

- „Kanoniczność"
- „Niekanoniczne"
- „Tego w komiksie nie było"
-„[Tu wstaw dowolnego bohatera] ma dłużą bluzkę, niż w animacji [np.] Warnera z 2011 i, hurr durr, jest to niezgodne z kanonem"

Wariacje i dysputy na temat kanoniczności u fanbojów sprawiają jedno w dzisiejszych czasach - BRAK KREATYWNOŚCI U TWÓRCÓW i BRAK WOLNOŚCI ARTYSTYCZNEJ w dzisiejszych czasach

Bo od takich okapu czy Furry, Fanbojów DC/Marvela odróżnia to, że Okapu i furry ogółem nazywają wszystkich dookoła hejterami itp. ale nikogo stricte nie zaatakowali, nie zniszczyli jakiejś osobie życia, A jak fanboje zauważą, że ktoś znany ma ich w dupie i robi coś po swojemu, to byliby gotowi go rozszarpać, porwać, szantażować, zastrzelic ogółem robić najgorsze rzeczy, byleby tylko nie stworzył nic nowego,świeżego, wychodzącego poza schemat.

Powiedzmy,że stworzyłem animację na podstawie jakiegoś,yyy, gotowego pomysłu...ALE... nie skopiowałem pomysłu praktycznie 1 do 1, dając tylko kosmetyczne poprawki, tylko zmieniłem trochę rzeczy, dodałem nowe postaci, nowe światy itp.

Co z tego, że MOJE postaci dorównywałyby charakterem mniej więcej do takich głównych, oryginalnych bohaterów? A krecha byłaby nie gorsza, niż u profesjonalistów?

„Hurr Durr, Tych postaci nie było w komiksie, sam je wymyśliłeś: Więc jesteś ##!$%@? , #podczlowiek i gówno. A twój film oceniam na 1/10, bo jest niekanoniczny i postaci nie wyglądają tak samo, jak w komiksie."

Jedyne dwa filmy od Marvela, które lubię:

Strażnicy Galaktyki - Nikt nie znał tych bohaterów, więc twórca miał dużą swobodę artystyczną. I tak wyszedł świetny film, z zajebistymi #!$%@? i postaciami.Poza tym, to też piękny hołd dla kina nowej przygody.

Deadpool - Bo główny bohater ciągle sobie kręci bekę z fanbojów i całych tych pompatycznych filmów superbohaterskich z nadmiarem patosu i z całego światka filmowego.

#film #rozkminy #przemyslenia ##!$%@? #warnerbros #marvel ##!$%@?
  • 2