Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Do 20 roku życia jest się pewnym, że w końcu znajdzie się dziewczynę. Po 20, tak do 30 pozostaje już nadzieja, człowiek już wie, ale ciągle się łudzi. A po 30 nie ma już nic, absolutna pustka. Nie jest to akceptacja, co po prostu zobojętnienie. Już się rozumie, że się na nic wpływu nie miało, ani szans dzięki 172cm i wyłysieniu w wieku lat 22. Po prostu dni mijają, tygodnie, miesiące, lata. A w twoim życiu już nic się nie zmienia. Po prostu tak trwasz. Taki los czekał i czeka stracone pokolenia brzydkich mężczyzn. Takie czasy :(
#przegryw #blackpill #tfwnogf #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629746dc6c4acecd3174ccb7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: Pustka to jest dopiero po czterdziestce. Do tego dochodzi jeszcze kryzys wieku średniego i już nie to zdrowie. Do 25 roku życia są realne szanse znalezienia sobie dziewczyny, wynikające po prostu z tego że szkoła i studia to wręcz idealne warunki.
@AnonimoweMirkoWyznania: przykro mi kolego. Nikczemy wzrost u faceta połączony z przeciętną resztą (albo gorzej) to niestety przekleństwo genowe, na które nie ma się wpływu. Jedyna realna szansa to zarabianie #!$%@? kwitu i przyciąganie samic zaradnością, pewnością siebie, charyzmą, które wraz z tym kwitem wzrastają. Sam znam takie przykłady.
@sikalafou: Modelek ruchać nie będzie, ale znaleźć się da nawet mając takie parametry jak OP. Czy tego sie chce czy nie, 180cm i ładną mordę przynajmniej trzeba mieć żeby sobie ruchać juleczki, no niestety panowie.
@AnonimoweMirkoWyznania: też wyłysiałem młodo, próbowałem to ratować, ale na 30 urodziny postanowiłem że zostanę permanentnie łysy. Mam jasne włosy i jest ich tak mało, że operacja byłaby kosmicznie droga i mało efektowna. Przekonałem się więc do golenia na gładko i zapuszczenia zarostu. Na początku zrobiło mi się bardzo przykro. Okazuje się, że dla wielu dziewczyn ogolenie się kompletnie na łyso to dealbreaker i wolą nawet jak masz kosmiczne zakola ale nie
@milkas98: pozostaje zostanie bogaczem, muzykiem :/ ew. leki na łysienie, bodajże Minoxodil np., które choć działają na głowę niewielu facetów (na moją np. słabo), to są znacznie skuteczniejsze na zarost na twarzy. Jest sporo filmików gdzie goście są zadowoleni z efektów.
manletakrobata: @Coco_jumbo_i_do_przodu: wypad z tagu oski

Do 25 roku życia są realne szanse znalezienia sobie dziewczyny, wynikające po prostu z tego że szkoła i studia to wręcz idealne warunki.

@daro1 jedno wielkie XD... byłeś Dareczku w ogóle na studiach? Jak jesteś na studiach i masz 23 lata to twoje koleżanki z roku pooookajom się z chadami po trzydziestce i dla studenciaka nie zostaje nic.

Jedyna realna szansa to zarabianie #!$%@?
@AnonimoweMirkoWyznania: Jasne że byłem. W latach 2000-2005 na Politechnice w Rzeszowie. Teraz nie wiem jak to wygląda ale w tamtych latach było bardzo dużo studentów (i studentek) i na pierwszych latach studiów sam nawet miałem zainteresowanie niejednej dziewczyny. Nie obserwowałem tego co się działo w akademikach, mieszkałem na stancji ale często tam chodziłem. W każdym razie będąc nawet średnim z wyglądu (ryja mam w awatarze ale już ma 43lat) można było
@AnonimoweMirkoWyznania: Pustka to jest dopiero po czterdziestce. Do tego dochodzi jeszcze kryzys wieku średniego i już nie to zdrowie. Do 25 roku życia są realne szanse znalezienia sobie dziewczyny, wynikające po prostu z tego że szkoła i studia to wręcz idealne warunki.


@daro1: pisałeś kiedyś, że masz 40 lat. Na wykopie ludzie mówią - głównie kołpiarze #cope z tagu #redpil, że dla faceta życie zaczyna się w wieku 35,
P.....c - > @AnonimoweMirkoWyznania: Pustka to jest dopiero po czterdziestce. Do tego...

źródło: comment_1654194604PGkdMQH7hjscwI52DEBOyB.jpg

Pobierz