Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ag3nt
ag3nt

ag3nt

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4530
  • Znaleziska 28
  • Mikroblog 4502
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 5
ag3nt
ag3nt
ag3nt 23 godz. i 23 min temu
  • 143
Leo przestań, my mamy po 25 lat dopiero

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt 23 godz. i 39 min temu
  • 11
Zinedine w aktualnym wieku broniłby lepiej...

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

avirant
avirant
wczoraj, 01:23:59
  • 4
#mecz
avirant - #mecz

źródło: IMG_8845

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt wczoraj, 01:24:49 via Wykop
  • 1
@avirant: Nie ma za co, inaczej byłoby 0:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt wczoraj, 01:17:44
  • 1
Messi w szoku, że przeciwnicy biegają zamiast grać w symulator pachołków jak w MLS ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt
Autor
wczoraj, 01:23:00 via Wykop
  • 1
@BigVV: @czajqa Dostał info z trybun, w-----ł się i brameczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt wczoraj, 00:36:32
  • 0
#mecz

Będzie karny dla Argentyny?

  • Tak 70.0% (14)
  • Nie 30.0% (6)

Oddanych głosów: 20

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt wczoraj, 00:15:02
  • 1
Dobra panowie, kto wysyła ze mną CV do reprezentacji Iraku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rmaala
Rmaala
wczoraj, 00:04:41
  • 0
Gyokeres > Halaand
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt wczoraj, 00:06:48 via Wykop
  • 7
@Rmaala: Arteta, miałeś być na urlopie
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie
przedwczoraj, 23:56:06
  • 7
#mecz
Ale brzydka czcionka u Norwegów.
Typom się wydaje że są wikingami i runami nazwiska se wypisali.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt przedwczoraj, 23:56:47 via Wykop
  • 10
@heremorie:
ag3nt - @heremorie:

źródło: aaaaa

Pobierz
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt przedwczoraj, 23:51:36
  • 3
Irak ma niby tyle paliwa, a w drugiej połowie już umierają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KCPR
KCPR
przedwczoraj, 23:55:40 via Android
  • 1
@ag3nt: Ameryka wszystko zabrała przecież
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt przedwczoraj, 23:44:14
  • 0
Co byś zrobił

#mecz

Jesteś obrońcą i masz grać przeciwko Haalandowi, co robisz?

  • Gram 31.7% (13)
  • Udaję kontuzję 7.3% (3)
  • Lecę na urodziny siostry 61.0% (25)

Oddanych głosów: 41

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KebabZostrymSosem
KebabZostrymSosem
przedwczoraj, 23:45:07 via Wykop
  • 1
@ag3nt: dzwonię do Jędzy i się pytam, jak walić napastnika łokciami by sędzia i VAR nie widział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KebabZostrymSosem - @ag3nt: dzwonię do Jędzy i się pytam, jak walić napastnika łokcia...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
plusikdziczku
plusikdziczku
przedwczoraj, 23:47:00 via Wykop
  • 7
@ag3nt: wjeżdżam i spadam do las vegas kasyno
plusikdziczku - @ag3nt: wjeżdżam i spadam do las vegas kasyno

źródło: comment_1648576433bS1ma2pJkx78DSd47ZKnvD

Pobierz
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt przedwczoraj, 23:40:43
  • 0
Koszulka reprezentacji Norwegii szukaj

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt przedwczoraj, 23:38:06
  • 0
#mecz

Co jest bardziej męczące?

  • Granie na mundialu 11.1% (3)
  • Oglądanie meczów o zjebanych godzinach 88.9% (24)

Oddanych głosów: 27

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt przedwczoraj, 23:34:42
  • 1
Dawaj Haaland jeszcze 2 i do spania

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt przedwczoraj, 23:31:59
  • 1
Haaland biega z prędkością temperatury ciała

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt przedwczoraj, 23:26:58
  • 1
#mecz
ag3nt - #mecz

źródło: edward

Pobierz

Czy Edward Warchocki byłby lepszym sędzią?

  • Tak 71.9% (23)
  • Nie 28.1% (9)

Oddanych głosów: 32

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AtlantyQ
AtlantyQ
przedwczoraj, 23:28:31 via Android
  • 0
@ag3nt: Ślepy i kulawy lepiej by sędziował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt przedwczoraj, 23:20:10
  • 7
Zostawcie bocznego, po prostu zlewa mu się piłka na tle białego człowieka, za mały kontrast ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
przedwczoraj, 23:14:46
  • 0
Mówi się Norwedzy czy Norwegowie? bo już zgupiałem przez tego komentatora XD

#mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt przedwczoraj, 23:15:25 via Wykop
  • 3
@sebastian-rogalski: obie formy są poprawne
  • Odpowiedz
Osobnik_unikajacy
Osobnik_unikajacy
przedwczoraj, 23:06:26
  • 6
#mecz ciekawe jakby sobie nasze orzełki poradziły na tym turnieju
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt przedwczoraj, 23:08:21 via Wykop
  • 3
@Osobnik_unikajacy: aj JEZUS MARIA co myśmy najlepszego zrobili
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt przedwczoraj, 23:06:03
  • 3
Jedyny obrońca na świecie, który byłby w stanie zatrzymać rozpędzonego Haalanda

#mecz
ag3nt - Jedyny obrońca na świecie, który byłby w stanie zatrzymać rozpędzonego Haalan...

źródło: bed

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bigblackduck
bigblackduck
przedwczoraj, 23:07:28 via Wykop
  • 0
@ag3nt: ... w-----------c się jak kłoda pod jego nogami w sytuacji jeden na jednego
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • Strona 2 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking