@adolfputin1939: teoretycznie jest możliwe tak jak piszą. W praktyce to jedno wielkie p---------e i kompletnie tak to nie działa. Ale może resort faktycznie coś zadziałał
Chłopiec został przywieziony do szpitala Bonifratrów w Mediolanie przez dziadków. Gdy lekarze odkryli, że roczne dziecko waży tyle, ile średnio trzymiesięczne niemowlę, zaczęli dociekać, skąd takie niedożywienie u chłopca. Okazało się, że rodzice karmiąc go przestrzegali ścisłej diety...
Dwaj chłopcy w wieku 9 i 11 lat zobaczyli, jak ich sąsiad wkłada do reklamówki sześć kociąt, a następnie uderza zwierzętami o mur. Mężczyzna nie reagował na prośby dzieci, które wołały, żeby przestał. Teraz 62-latek został zatrzymany przez policję, grozi mu do trzech lat więzienia.
@solo_ta: gdyby ludzie nie usuwali x% małych kotów to całe plagi by ich wszędzie latały, ale gdyby w jednym miocie były max 2 koty to spoko( ͡°͜ʖ͡°). A jeśli bym dał swojemu owczarkowi dał na podwieczorek to było by to bardziej humanitarne? I tak wiem można dokonać sterylizacji. ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)
@lewactwo: też jestem za tym żeby nie zgłaszać pod jednym wyjątkiem, że ktoś by ostro odwalał (głodził do śmierci itd.) ale np: za wylewanie oleju czy wypalanie miedzi na swojej posesji oczywiście nie szkodząc tym innym sąsiadom to nie widzę w tym problemu. Ale za takie coś?( ͡°͜ʖ͡°)ノ⌐■-■. Ile ludzi by poszło siedzieć, płaciło by kary za takie
@adolfputin1939: Moze na xda będą mieli oprogramowanie asusa do kalibracji. Ja z pracy tego nie mogę wynieść bo mam zakaz. I tak jak pisałem kalibracja to nie moja działka, ja jestem od hardware.
@oskar_15: wyczyściłem loctitem do styków i nadal to samo a poszukam na xda i innych i jutro będę próbował i informował a jeśli bym naprawił to... wszyndzie bym to opisał(。◕‿‿◕。)
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)