Mireczki, mam JDG, wysyłam księgowej co miesiąc faktury, wydaję mi się, że troszkę robi mnie w konia. Otóż, wykonuje przykładowo zlecenie od 25 lutego do 5 marca. Faktura za to zlecenie do którego miesiąca wpada? Lutego czy marca?
Mireczki, mam JDG, wysyłam księgowej co miesiąc faktury, wydaję mi się, że troszkę robi mnie w konia. Otóż, wykonuje przykładowo zlecenie od 25 lutego do 5 marca. Faktura za to zlecenie do którego miesiąca wpada? Lutego czy marca?
















#sosnowiec #kiciochpyta