Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko188
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TurboDynamo

TurboDynamo

Dołączył 10 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 62426
  • Znaleziska 2621
  • Mikroblog 59805
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 62
Jabby
Jabby
27.05.2026, 08:54:17
  • 941
Dajmy władzę prawicowym prymitywom. Co złego może się stać?
USA stała się parodią samej siebie.

#bekazprawakow #trump #polityka
Jabby - Dajmy władzę prawicowym prymitywom. Co złego może się stać? 
USA stała się pa...

źródło: IMG_20260527_105119

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TurboDynamo
TurboDynamo 27.05.2026, 13:53:30 via Wykop
  • 0
@Jabby: wcześniej w tych miejscach organizowano jakieś lewackie queer idiotyzmy gdzie chłop przebrany za babe śpiewał. To po prostu Ameryczka. Wszyscy tam są tacy przesadzeni.
  • Odpowiedz
mrsopelek
mrsopelek
26.05.2026, 09:18:25
  • 27
Kończąc temat parowozu. Ostatnie zdjęcie z Petuchą w roli głównej. Tym razem w tle nowoczesna zabudowa Woli, którą chciałem pokazać, jako kontrast do pociągu na pierwszym planie.

#sopelek #fotografia #pociagi #pociagiboners #kolej
mrsopelek - Kończąc temat parowozu. Ostatnie zdjęcie z Petuchą w roli głównej. Tym ra...

źródło: Wola IG

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TurboDynamo
TurboDynamo 26.05.2026, 09:52:49 via Wykop
  • 1
@mrsopelek: super!
  • Odpowiedz
akwen111
akwen111
25.05.2026, 14:57:43
  • 0
Czasami trzeba być trochę egoistą. #przegryw #buddyzm
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TurboDynamo
TurboDynamo 25.05.2026, 18:05:52 via Wykop
  • 0
@akwen111: nie trzeba. Inna sprawa że w naszym kraju dbanie o siebie postrzgane jest jako egoizm
  • Odpowiedz
znikam5
znikam5
25.05.2026, 08:15:43
  • 1791
Ale mnie drażni jak Polacy nie doceniają tej platformianej ciepłej wody w kranie.
2 lata rządów Tuska i już skomlą "Psychoprawico r--------l mi życie".
My nie chcemy inflacji na poziomie 3%, musi jebnąć tak z 18% i żeby rząd nam wprowadził tarcze na zakupy spożywcze, tarcze na paliwo, tarcze na prąd, bon wakacyjny i godziny dla seniorów. Taaak dopiero wtedy poczujemy, że żyjemy.
Żadnych dobrych stosunków z Macronem czy Niemcami, tylko klękanie do lachy
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TurboDynamo
TurboDynamo 25.05.2026, 12:51:23 via Wykop
  • 1
@znikam5: niektórzy ludzie mają po prostu większe wymagania od życia niż mieć co żreć
  • Odpowiedz
nitemar_
nitemar_
25.05.2026, 03:27:58
  • 1144
Ale sie dzis boty pisokonfowskie odpalily, jakby co najmniej pis wygral xdd. Elektorat KO po prostu ma wymagania. ktore nie zostaly spelnione, wiec elektorat to pokazal, tyle.

#krakow #polityka
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TurboDynamo
TurboDynamo 25.05.2026, 06:17:12 via Wykop
  • 13
@nitemar_: dlatego ten elektorat teraz bóldupi na x. Seems legit xD
Niezłe wyparcie
TurboDynamo - @nitemar_: dlatego ten elektorat teraz bóldupi na x. Seems legit xD
Nie...

źródło: 1747030d6667b33comment_LYKQtuKUdbRt

Pobierz
  • Odpowiedz
To_The_Moon
To_The_Moon
24.05.2026, 22:36:08
  • 80
Ludziom którzy gadają by wpłacać bez zadawania pytań powiem jedno - macie krew na rękach setek innych dzieci którym realnie można było pomóc i uratować ich życie, ale nie uratujemy, bo kasa pójdzie na nowy jacht i posiadłości dla konowała z USA który obiecał wyzdrowienie niczym Tusk obniżenie podatków.

Fajnie, że ludzie się łączą i chcą pomóc, ale fajnie jakby też przy tym używali mózgu a nie robili tego bezmyślnie i bez
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TurboDynamo
TurboDynamo 25.05.2026, 04:36:28 via Wykop
  • 0
@To_The_Moon: xD
  • Odpowiedz
dron-z-nieba
dron-z-nieba
dron-z-nieba
24.05.2026, 23:26:15
  • 491
To referendum pokazuje, że wyborcy PO to inna liga - podpadł im rządzący, to zostaje odwołany, pomimo, że był z partii, którą popierają.

A konfedepisiory głosują jedynie, by “lewaków d--a bolała”, a że prawako, które dorwą się do koryta, następnie jebia ich równo, średnio ich już obchodzi.

#referendum #krakow #polska #bekazprawakow #polityka
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TurboDynamo
TurboDynamo 25.05.2026, 04:35:35 via Wykop
  • 1
@dron-z-nieba: przecież w tym wpisie prezentujesz dokładnie to podejście które opisujesz u pisowców xD
  • Odpowiedz
model_trzy_zmianowy
model_trzy_zmianowy
20.05.2026, 13:06:29
  • 2
Dlaczego firmy dają tak słabe podwyżki, przez co zasoby B2B zwalniają do minimum, żeby nie dać się wyzyskać, a jednocześnie potrafią wypieprzyć setki milionów na wdrażanie AI? Przecież AI, które ma przyspieszać pracę, zależy właśnie od tych zasobów B2B, a samo się nic nie zadzieje. Moim zdaniem rezultatem tego są Kamilki, którzy mają teraz łatwiej, bo dzięki AI kończą zadanka szybciej, ale nie mają kompletnie żadnej motywacji, by cisnąć zadania dalej. Przez
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TurboDynamo
TurboDynamo 20.05.2026, 13:11:48 via Wykop
  • 0
@model_trzy_zmianowy: w mojej firmie już doszli do wniosku że tokeny są dla nich zbyt drogie i szukają kompromisu między ilością ludzi a hajsem na ai. Już ta euforia w managemencie minęła, przynajmniej w mojej firmie.
Aktualnie pracuje w jednej z największych firm produktowych na świecie.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
19.05.2026, 05:23:34
  • 825
Czyli człowiek Trumpa naciskał w sprawie wizy dla Ziobry i tłumaczył to „bezpieczeństwem narodowym” USA?
Przecież to pokazuje, że środowisko MAGA zaczyna traktować polską politykę jak własne zaplecze ideologiczne. Dla nich Ziobro czy podobni politycy to element większej wojny z UE. Problem w tym, że skutki tego ponosimy my bo każda taka ingerencja jeszcze bardziej rozwala polską scenę polityczną i robi z Polski pionek w cudzej grze. Nie chcę ani rosyjskich wpływów,
Sin- - Czyli człowiek Trumpa naciskał w sprawie wizy dla Ziobry i tłumaczył to „bezpi...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TurboDynamo
TurboDynamo 19.05.2026, 08:26:04 via Wykop
  • 0
@Sin-: Polska scena polityczna to ściek a ta sytuacja to tylko wisienka na torcie
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
18.05.2026, 04:45:24
  • 349
#heheszki #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka

Tak to się kończy, jak swoją edukację kończysz na klasie III szkoły podstawowej XD
Kempes - #heheszki #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka 

Tak to się kończy, j...

źródło: 1000078118

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TurboDynamo
TurboDynamo 18.05.2026, 07:37:51 via Wykop
  • 0
@Kempes: to nie kwestia edukacji tylko poglądów. Jesteś naiwny jeśli ci się wydaje że każdy by miał twoje poglądy gdyby tylko miał twoją wiedzę
  • Odpowiedz
TurboDynamo
TurboDynamo 18.05.2026, 09:27:38 via Wykop
  • 0
ale to edukacja i nabyta wiedza wpływają na posiadane poglądy.


@Kempes: wpływa ale nie tak że każdy będzie miał twoje poglądy kiedy się wykształci. Wręcz przeciwnie. Inni tak samo myślą o tobie że masz takie poglądy bo nie masz wiedzy. To zwykły bias. Poglądy nie wynikają bezpośrednio z wiedzy. Wiedzą tylko na nie wpływa. Główne źródło poglądów to racjonalizacja swoich emocji i preferencji.
  • Odpowiedz
Mystoo
Mystoo
17.05.2026, 18:01:02
  • 1
Skąd załatwiacie sobie recepty?
Moja lekarka nie chce mi wypisać recepty na pregabaline, bo mówi że wypisała mi już wystarczająco do następnej wizyty. Mam jej się przyznać że "doraźnie biorę więcej niż w zaleceniu" na moje kolki nerkowe?
Czy jak mi jakiś inny lekarz np. rodzinny wypisze więcej pregabaliny to czy ona może to zobaczyć jakoś w systemie że miałem więcej niż ona wypisała?
#narkotykizawszespoko #leki #benzodiazepiny
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TurboDynamo
TurboDynamo 17.05.2026, 20:03:03 via Wykop
  • 2
każdy lekarz widzi co bierzesz i ile


@f-kekonia: to widzisz tylko ty i twój lekarz rodzinny
  • Odpowiedz
NiezlyJestes
NiezlyJestes
17.05.2026, 09:21:25
  • 449
#nieruchomosci #heheszki #humorobrazkowy #polskiepato #budownictwo
NiezlyJestes - #nieruchomosci #heheszki #humorobrazkowy #polskiepato #budownictwo

źródło: 1000016882

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TurboDynamo
TurboDynamo 17.05.2026, 15:02:04 via Wykop
  • 0
@NiezlyJestes: tak było
  • Odpowiedz
szychun
szychun
17.05.2026, 09:28:41
  • 1013
#polityka #bekazpisu bo PiS to partia interesu PiSu a nie interesu Polski
szychun - #polityka #bekazpisu bo PiS to partia interesu PiSu a nie interesu Polski

źródło: 1000018562

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TurboDynamo
TurboDynamo 17.05.2026, 15:00:02 via Wykop
  • 0
@szychun: a po blokuje własnemu prezydentowi spotkanie z prezydentem Francji kiedy ten do nas przyjeżdża.
Są siebie warci.
  • Odpowiedz
Sophos
Sophos
Sophos
17.05.2026, 05:34:40
  • 1175
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TurboDynamo
TurboDynamo 17.05.2026, 09:05:20 via Wykop
  • 3
Zauważyliście, że ogromna część ludzi wylewających gnojówkę intelektualną w sieci w stronę np. Ukraińców w Polsce, żyje głównie nienawiścią, pogardą i potrzebą znalezienia sobie wroga?


@Sophos: tak zauważamy to. Zauważamy też to że wszystkie partie polityczne od lewa do prawa robią dokładnie tak samo, tylko mają różnych wrogów.
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
15.05.2026, 11:15:55
  • 1111
Ciocia Kasia to prawdziwy mąż stanu chłopskiego (a raczej żona). Ciekawe kiedy ja zrzucą że stołka? PiS już pewnie ma gotowy program wyborczy na następne wybory który obieca że nie podniesie się wieku witaminkm a cuckoldy za nim zagłosują #rownouprawnienie #feminizm #rozowepaski #niebieskiepaski #emerytura #polityka
Holetoanother_universe - Ciocia Kasia to prawdziwy mąż stanu chłopskiego (a raczej żo...

źródło: 4d9df59f4de0438eb814328264edf073

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TurboDynamo
TurboDynamo 15.05.2026, 15:50:57 via Wykop
  • 4
@Hole_to_another_universe: to populistka, mówi wam to co chcecie usłyszeć
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
14.05.2026, 20:04:43
  • 582
Osobiście uważam #kanalzero za zdecydowanie bardziej szkodliwy niż #republika, pomimo, iż nie jest aż tak komiczny i tak bezpośredni w swoim przekazie.

Dlaczego? Bo Republika jedyne co robi, to jest stacją dla ludzi, którzy oglądają rzeczy, które chcą oglądać. Mają wypaczony światopogląd, nic go już nie zmieni. Jeśli ktoś włącza tę stację nieironicznie, to dla takiej osoby nie ma ratunku i nie uda się jej w żaden sposób
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TurboDynamo
TurboDynamo 15.05.2026, 01:41:54 via Wykop
  • 5
@kutasoglu: jesteś tak samo fanatyczny jak ludzie od tv republika
  • Odpowiedz
Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
14.05.2026, 18:13:09
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TurboDynamo
TurboDynamo 14.05.2026, 19:42:47 via Wykop
  • 0
@Tozsamosc_prawdziwa: będzie dobrze miras. 90% naszych lęków się nie spełnia. To nasz mózg nas oszukuje bo się tak nauczył. Lepiej człowiek funkcjonuje jak o tym wszystkim nie myśli i zajmuje się czymś prostym.
U----i tylko nasilają objawy.

Ludzie się odurzają bo mają zbyt dużo overthinkingu i ciśnienia żeby sobie radzić. Ty sobie poradzisz więc nie potrzebujesz tego wszystkiego. Skoro już teraz się tym stresujesz to lekkie odpuszczenie samemu sobie nie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
  • Strona 2 z 22
  • >
  • Lubie mieć turbo.
  • MIEJSCE ZAMIESZKANIA

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.03.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.05.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking