#motocykle Dobra, mamy to panowie, kat. A zdana za drugim razem perfekcyjnie, ale ulga :D Teraz na garaż i wyciągam Horneta, żeby się raz w tym roku przejechać :p
TheMatate

no nie, jeżdżę rozsądnie i mądrze, z prędkościami nieodbiegającymi od reszty, nie trafiam więc na zjebów ale...
źródło: temp_file302497665928023962
PobierzO kurcze, no to faktycznie jeśli tak to wygląda to super. Ale mówię, muszę się dowiedzieć jak to wygląda u mnie w strefie. Bo jeśli liczą 700 za skok to tragedia.
źródło: comment_1654421031hfE4KS4zLl8nny1xM4sngR.jpg
PobierzRocznica
od 06.05.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking