@lecoffe: mi się to wydaje całkiem realne, amouage idzie w mainstream i stawia na kolekcje "essences". Portrayal man i woman na ten moment nie są za bardzo dostępne ale dobra zobaczymy, obym nie miał racji
Mam słuchawki steelseries arctis 3, działają normalnie poza mikrofonem. Gram na lapku Acer Nitro v15 wiec jest 1 gniazdo jack i tak też podłączam. Na PC wszystko działało, bo podłączałem osobno mikro i sluchawki przez tą przejściówkę z jednego na 2 jacki. W komentarzu dorzucam zdjęcia, może ktoś będzie w stanie mi pomóc, bo już nie wiem o co tu chodzi. Mikrofon z lapka działa poprawnie, jak ustawię na domyślny inny mikrofon
@Tafil: jakby mikrofon łapało z słuchawek to w tym okienku z urządzeniami które wkleiłeś byłby widać który dokładnie mikrofon się odzywa i wtedy na niego przełączyć, zobacz btw czy ten laptop ma wjesice na mikrofon w jacku słuchawkowym (jak nie ma to ten pierścien odpowiadający za mikrofon w słuchawkach niczego w środku nie dotyka i nie przesyła dzwięku, powinien mieć) masz też poinstalowane te badziewne sterowniki steelseriesa, typu steelseries sonar
Mamy tu jakiegoś kocura co spawa rury z super duplexu? Dzisiejszy przetop na ściance 3,2mm. Do środka 12L/min, na dyszę 12L, szczelina 3-3,5mm, drut 2mm 2509 esab. Przetop wyszedł biały, ale boki kolorowe, a z tego co wiem boki również powinny być białe. Jakiś pro tip? Za mało gazu na poduszkę? #spawanie #tig #spawajzwykopem
Ja na superduplex daje i pod 25 i skręcam dopiero na zamknięciu na górze. Masz racje, za ten kolor by Ci odrzucili. Dokładnie wyczyść palcowka przed spawaniem bo kolor też lubi wyjść od zanieczyszczeń. Pamiętaj że poza argonem musisz mieć też dobre ujscie tlenu który jest wewnątrz. Najlepiej zrobić z 5mm i zerknąć do środka na formowanie
Są tu osoby co pizgają się nadal z parfumdreams o zwrot pieniędzy? Napisali, że mam im wysłać potwierdzenie płatności, od kogoś też to chcieli? xDD Dziś mija 15 dni roboczych, bo sami pisali, że w ciągu 15 dni zwrócą pieniądze. #perfumy
Joł, joł. Da radę kupić Bois Imperial z jakimś kodem rabatowym? Czy ni uja i tylko pozostaje kupić za 354 zł? Bo coś kojarzę, że ktoś kiedyś pisał o zapisaniu do newslettera i na maila miał przyjść kod, chyba 5% #perfumy
@Tafil: nowy DHI to formula n10950/a chyba od 2017 taka sama, czy nowe są bardziej "rozwodnione" to już urban legend i nikt nie potwierdził a opinie są podzielone bo zależą od fazy księżyca i subiektywnych odczuć użytkowników. Kup i psikaj jak nie będzie trzymał to sprzedasz na olx. Z fartem
@Tafil: gratki, to mój ulubieniec od lat. Kawał bydlaka, a można całkiem bezproblemowo nosić. No i pięknie wyprowadzone ostrze z pełnym płaskim szlifem przy całkiem sensownej stali. A całości dopełnia doskonała blokada.
@Tafil: ach ta inflacja - brałem poniżej 300 z wysyłką, ale przy tych parametrach i tak się opłaca. Taka flacha to jeszcze wnukom zostanie. Wczoraj w elnino wyrwałem leather patchouli też z uszkodzonym opakowaniem, a podejrzewam że posiadany już dekant 10ml starczy mi jeszcze na 5 lat.
Dzień dobry wieczór. Na wstępie zaznaczę, że nie znam się na autach dobrze. Dziś dałem do mechanika Audi A3 8P 2007 1.9tdi 105hp BXE na zrobienie turbo. Plan był taki, żeby wymienić sam wirnik, zmienną geometrie, uszczelki itd. Po kilku godz zadzwonił do mnie i mówi, że ona jest w takim stanie, że nie nadaje się do regeneracji. Mówił, że w zmiennej geo. coś boshem było ucięte, jakaś cześć też była nawiercana
@giguga: @PanMinister: te co się przytarły to już ponoć z rynku się wyautowały. Spotkałem się z teorią , że pochodziły z fabryki w polkowicach .... 1.9 tdi będę ma już 17 lat i te co zostały na rynku to muszą się trzymać.
@Tafil: spakuj to co pozostało w worek i odeslij gdzieś . Ci co regenerują turbiny mają pełne pułki ich odsyłają z miejsca . Chyba
Od razu mówię, że nie znam się na tym prawie w ogóle. Mam subwoofer Hifonics Titan TX12 400rms / 800w max, 4ohm Wzmacniacz Blaupunkt GTA 480 https://www.audiosklep.pl/blaupunkt-gta-480-p5166 Wszystko chodzi zaj3biście, skrzynia daje konkretnie, ale czy czasem ten wzmacniacz jej trochę nie ogranicza? Wzmak ma w opisie 2x210rms, a co jak podpiąłem właśnie taką skrzynię 1x400rms? Nie wiem, czy dobrze kminię. Help #caraudio
@Tafil: To gra na połowie mocy więc nie zagra to zbyt dobrze. Szukaj czegoś co da co najmniej 400w RMS. Jakaś dwukanałówka lub monoblock. No i sprawdź jaką głośnik ma impedancje przed zakupem wzmacniacza. Generalnie polecałbym ci szukać używek na olxie lub na grupach fejsbukowych związanych z car audio.
Na dniach chyba będę jechał do DE na 3 tyg, ale nie jestem zaczepiony. Do sklepu można normalnie wejść bez tego kodziku? Maski trzeba nosić w skklepach? #niemcy
Testery i produkty. Może być ubytek
#perfumy
@Jake1324 nie czytajcie facebookowych naganiaczy