Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Styrek

Styrek

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3887
  • Znaleziska 125
  • Mikroblog 3762
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 3
Styrek
Styrek 11.04.2018, 18:17:10 via Android
  • 1
Pro tipy jak robić tanie zakupy spożywcze w #uk #lifehack
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichalAngel
MichalAngel
MichalAngel
11.04.2018, 18:29:38 via Android
  • 3
@Styrekstyrek mam swietny pro tip, ale typom ktorzy maja brudasow i zamachowcow na avatarze z reguly nie doradzam
  • Odpowiedz
werteryzm
werteryzm
11.04.2018, 19:33:45 via iOS
  • 2
Aldi ftw.
  • Odpowiedz
Styrek
Styrek 11.04.2018, 11:07:07 via Android
  • 1
Jak mogę sobie podwyższyć biurko bez mocnych przeróbek? Myślałem o położeniu czegoś pod podstawę ale niezbyt wiem co #pytanie #diy#diy #majsterkowanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....u
w.....u
konto usunięte 11.04.2018, 11:11:37 via iOS
  • 3

Komentarz usunięty przez autora

Gronie
Gronie
12.04.2018, 03:57:53 via Android
  • 1
@Styrek najstarszy pomysł świata

  • Odpowiedz
Styrek
Styrek 08.04.2018, 18:29:26 via Android
  • 1
Murki, czy jest opcja założenia konta bankowego w Polsce, które wyda kartę i numer kompatybilny z Angielskimi numerami kart? #pytaniedoeksperta #pytanie #emigracja #uk
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
15.04.2018, 16:30:01
  • 0
@Styrek: Transferwise i otwarcie rachunku w funtach, a potem szybka wypłata funtów na konto walutowe w mbanku z kartą VISA. Rozumiem, że chcesz uniknąć tłumaczenia w firmie co to za śmieszny numer z 22 cyframi xd
  • Odpowiedz
Styrek
Styrek
Autor
15.04.2018, 17:34:22 via Android
  • 0
@PfefferWerfer poprostu chciałem założyć konyo w Polsce bo w anglii to dużo p---------u bez odpowiednich papierów ale na szczęście pracodawca mi ogarnął więc Już temat zamknięty :D
  • Odpowiedz
Styrek
Styrek 08.04.2018, 09:09:18 via Android
  • 1
Mirki, jak wygląda transfer PLN i GBP między Polską a Anglią za pośrednictwem PKO BP? Czy mogę otworzyć konto angielskie będąc jeszcze w Polsce? Czy jest możliwość otwarcia angielskiego odpowiednika swojego polskiego konta PKO znajdując się fizycznie w Anglii? #pytanie #emigracja
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FeyNiX
FeyNiX
10.04.2018, 05:59:26 via Android
  • 0
@Styrek możesz też wynająć pokój i agencja bez problemu wystawi dokument
  • Odpowiedz
Styrek
Styrek
Autor
10.04.2018, 06:50:57 via Android
  • 0
@FeyNiX chałupke mam, wszystko już ogarnięte, dzięki za pomoc :D
  • Odpowiedz
Styrek
Styrek 05.04.2018, 11:29:10 via Android
  • 2
Też macie w swojej okolicy banery reklamowe w innych językach niż polskim? Nie pytam ludzi z zagranicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Styrek
Styrek
Autor
05.04.2018, 11:40:52 via Android
  • 1
@JakTamCoTam U mnie jest dużo banerów i reklam po litewsku, rusku, angielsku, kanały na naziemnej też litewskie i białoruskie. W-----a mnie to trochę :d
  • Odpowiedz
Styrek
Styrek
Autor
05.04.2018, 11:45:23 via Android
  • 0
@JakTamCoTam Dużo moich znajomych ma domy przy słupach, twierdzą że wszystko ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Styrek
Styrek 05.04.2018, 10:58:17 via Android
  • 1
-Zima!
-Co?!
-Ty k... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ziombello
Ziombello
05.04.2018, 10:59:44
  • 1
-Ty k...


@Styrek: zatkało go i umar!
  • Odpowiedz
M.....z
M.....z
konto usunięte 05.04.2018, 11:03:19
  • 2
@Ziombello: A kto umar ten nie zyje!
  • Odpowiedz
Styrek
Styrek 04.04.2018, 08:45:46 via Android
  • 1
Jak wyglądają zasady zatrudnienia 17 latka w UK
#uk #emigracja #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

soxn
soxn
04.04.2018, 09:50:50
  • 1
@Styrek: nie wiem jak to teraz jest w UK, mieszkałem tam przez 13 lat, nie mając skończone nawet 17 lat poszedłem normalnie przez agencje do fabryki pracować - wiadomo za mniejszą stawkę, ale pracowałem na legalu.

W job centre pomogą Ci znaleźć pracę :)
  • Odpowiedz
soxn
soxn
04.04.2018, 09:52:15
  • 1
@Styrek: jeśli uczęszczasz do colleg'u to też powinien być jakiś "pokój pomocy" - nie wiem jak to nazwać :D czy coś w tym stylu co też mogą pomóc w znalezieniu pracy itp itd
  • Odpowiedz
Styrek
Styrek 03.04.2018, 07:07:48 via Android
  • 1
Jak zarabiać dużo szekli w world of tanks? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Random battles czy skirmishes?
Jakie czołgi? TD czy lighty itd.
#worldoftanks #paytowin #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubson234567
grubson234567
03.04.2018, 07:14:15
  • 1
#paytowin i zarabianie? Tylko jesli zatrudnisz się w #wot i bedziesz pobierać wynagrodzenie w goldzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ElCidX
ElCidX
03.04.2018, 07:20:55
  • 1
@Styrek: zapłacić bo to gra p2w
  • Odpowiedz

512

Mama Tomasza Komendy: Dorota groziła, że będę przez nią płakać. I wrobiła Tomka

Mama Tomasza Komendy: Dorota groziła, że będę przez nią płakać. I wrobiła Tomka

Zatrzymanie i skazanie Tomasza Komendy nie byłoby możliwe bez zeznań Doroty P. - Odgrażała się, że będę przez nią płakała. No i płakałam przez 18 lat - mówi Teresa Klemańska, mama Tomasza.

cewkaaa
z
wroclaw.wyborcza.pl
dodany: 02.04.2018, 16:22:03
  • 76
  • #
    polska
  • #
    kryminalistyka
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    wykop
Styrek
Styrek 03.04.2018, 07:05:19 via Android
  • 1
@Mawak przydałby się jakiś Rodia z siekierą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Styrek
Styrek 26.03.2018, 11:27:16 via Android
  • 2
Jeszcze dwa ruskie ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gorzkiezale #licbaza
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

376

Władca Much (1963 i 1990) - pozycja obowiązkowa

Władca Much (1963 i 1990) - pozycja obowiązkowa

Adaptacja prozy Williama Goldinga (...) ma uczyć, że science fiction to nie tylko efektowne scenografie, zmyślne technologie, astronauci, kosmici i fantastyczne podróże. To także, albo przede wszystkim, badanie złożoności ludzkiej natury, antycypowanie przyszłości człowieka.

wyrewolwerowany_z_powylamywanymi
z
film.org.pl
dodany: 24.03.2018, 18:20:23
  • 58
  • #
    kultura
  • #
    film
  • #
    filmnawieczorczor
  • #
    gruparatowaniapoziomu
Styrek
Styrek 25.03.2018, 09:32:58 via Android
  • -2
Czytam w oryginale, polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Styrek
Styrek 21.03.2018, 22:47:56 via Android
  • 3
https://youtu.be/XIIFCfJ8JHM
Kurua, kiedyś to było ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Styrek
Styrek 20.03.2018, 22:09:29 via Android
  • 1
A Miraski w jakim sklepie internetowym kupują jakieś OP łachmany? #modameska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
21.03.2018, 07:05:34
  • 0
@Styrek: To łachmany czy luksusowe ciuchy?
  • Odpowiedz
Styrek
Styrek
Autor
21.03.2018, 08:00:29 via Android
  • 0
@dzieju41 dobre ubrania, nie drogie w ciul ale i nie szmatex
  • Odpowiedz
Styrek
Styrek 20.03.2018, 06:59:36 via Android
  • 1
Mirki, jak się sprawują słuchawki nauszne bezprzewodowe, jeśli są ok, to jaką firmę wybrać? #elektronika #kiciochpyta #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1378

Kapitulacja Kim Dzong Una? – Czy zobaczymy zjednoczenie Korei?

Kapitulacja Kim Dzong Una? – Czy zobaczymy zjednoczenie Korei?

Czy ostatnie wydarzenia to wstęp do przyszłego zjednoczenia półwyspu oraz zawarcia paktu Xi – Trump, a tym samym odwrócenia Chin i całkowitego wyizolowania Rosji? Znalezisko tydzień temu zaginęło w wykopalisku - a szkoda, bo to kawał dobrej analizy. Dlatego odkopuję, by dać mu jeszcze jedną szansę.

Mr--A-Veed
z
krzysztofwojczal.pl
dodany: 18.03.2018, 18:12:39
  • 140
  • #
    swiat
  • #
    korea
  • #
    geopolityka
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    gruparatowaniapoziomu
Styrek
Styrek 18.03.2018, 18:20:28 via Android
  • 5
Nje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Styrek
Styrek 17.03.2018, 18:54:16 via Android
  • 1
Arka Gdynia.... ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

733

Na dnie Bałtyku tyka ekologiczna bomba. Coraz więcej ryb jest owrzodzonych

Na dnie Bałtyku tyka ekologiczna bomba. Coraz więcej ryb jest owrzodzonych

40 tys. ton zabójczej broni chemicznej z czasów II wojny światowej zalega na dnie Bałtyku. Trucizny wydobywające się ze stalowych beczek trafiają do mięsa ryb, a te na talerze Polaków.

Maximus_decimuspl
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 08.03.2018, 15:38:01
  • 121
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    natura
  • #
    morze
  • #
    ryby
  • #
    przyroda
Styrek
Styrek 08.03.2018, 20:30:24 via Android
  • 0
@Edek_Niemiec podobno jakuci nosili je na kostkach xD
Styrek
Styrek 07.03.2018, 08:47:42 via Android
  • 2
Gdy zamiast lekcji masz szkolenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#feelsgoodman #licbaza
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

820

To było podwójne morderstwo. Szokujące doniesienia ws. eksplozji w Poznaniu

Pokaż treści 18+

To było podwójne morderstwo. Szokujące doniesienia ws. eksplozji w Poznaniu

Szokujące doniesienia ws. zawalenia się kamienicy w Poznaniu. Według nieoficjalnych informacji dziennikarzy śledczych RMF FM dwie kobiety, których ciała znaleziono w ruinach, zostały wcześniej zamordowane. Wcześniej pojawiały się informacje, że doszło do jednego zabójstwa.

Barham
z
rmf24.pl
dodany: 05.03.2018, 21:07:21
  • 150
  • #
    polska
  • #
    poznan
Styrek
Styrek 06.03.2018, 06:26:58 via Android
  • 9
Raskolnikov? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Styrek
Styrek 28.02.2018, 10:45:31 via Android
  • 1
#mirkokoksy czy macie jakiś ciekawy plan fbw i jakieś porady odnośnie diety, liczyć makro czy tylko kalorie?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacperpzn
kacperpzn
28.02.2018, 11:14:37
  • 2
@Styrek: Liczyć makro, najlepiej highcarb (białko ~2g/kg, tłuszcz ~0.8g/kg, reszta węgle) - ściągasz myfitnesspal i lecisz.

FBW możesz spróbować Sakera, ale jest trochę przeładowany - na początek uczysz się chociaż poprawnych wzorców.

Stronglifts 5x5 na początek też spoko :) + można dodać jeszcze jakieś podciąganie, trochę zmodyfikować (np. 1x5 deadlift to trochę mało w tym
  • Odpowiedz
Styrek
Styrek
Autor
28.02.2018, 11:39:48 via Android
  • 0
@kacperpzn Dzięki wielkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • Strona 17 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.04.2024

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.06.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.05.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking