Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Strus

Strus

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 87441
  • Znaleziska 25313
  • Mikroblog 62128
  • Obserwujący 34
  • Obserwowane 91
  • Dodane (917)
  • Komentowane (8387)
  • Plusowane (52824)
Strus
Strus 13.11.2014, 17:54:07
  • 360
Kozaczył, kozaczył, to się doigrał ;]

#marszniepodleglosci #kibole #heheszki
Strus - Kozaczył, kozaczył, to się doigrał ;]

#marszniepodleglosci #kibole #heheszki

źródło: comment_zjhkq6yUWqRl29Fz5KBoRf3ovBDzNftl.gif

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A.....t
A.....t
konto usunięte 13.11.2014, 18:07:36
  • 80
@Strus: Nie ma co, niezły strateg z tego policjanta :D
  • Odpowiedz
qlimax3
qlimax3
13.11.2014, 18:37:34
  • 62
@Strus: piękna akcja xD
  • Odpowiedz
Strus
Strus 10.11.2014, 09:50:58
  • 3
Dzieje się coś jutro w #warszawa wieczorem? Tak 1900-2000. Jakieś koncerty etc.? Bo jakoś konkretnych informacji nie mogę znaleźć.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strus
Strus
Autor
10.11.2014, 09:56:07
  • 1
@blubi_su: @Majki87: Bardziej o tzw. "wydarzenia kulturalne" mi chodziło :D
  • Odpowiedz
g.....s
g.....s
konto usunięte 10.11.2014, 10:04:07
  • 2
@Strus: może tu coś dla siebie znajdziesz: http://43.waw.pl/warszawa-wstep-wolny-2014-11-11 jest jakiś koncert, jakieś inne pierdółki
  • Odpowiedz
Strus
Strus 02.11.2014, 12:58:34
  • 11
Nie ma to jak p--------ć sobie na szybie fragment hymnu z błędem...

#patriotyzm #polska
Strus - Nie ma to jak p--------ć sobie na szybie fragment hymnu z błędem...

#patriot...

źródło: comment_cYSLm1bGGxXcJLNCAKexEPoeRN0AuR2w.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strus
Strus
Autor
02.11.2014, 13:02:37
  • 1
@sierzchula: Powinno być "kiedy", a nie "póki".
  • Odpowiedz
jezus_cameltoe
jezus_cameltoe
03.11.2014, 07:53:33
  • 0
@Strus: pewnei "póki" to ksywka jego starej z zawodówki...
  • Odpowiedz
Strus
Strus 31.10.2014, 19:09:40
  • 3
Mirki, czym kierować się obecnie przy wyborze monitora do gier/filmów? A może ktoś ma jakieś pewniaki, zakres cenowy tak do 1000 złotych góra.

#komputery #hardware
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....1
M.....1
konto usunięte 31.10.2014, 19:12:21
  • 1
@Strus: szukaj IPS, non-flicker, pomocne będzie tftcentral, 21:9 fajne do filmów i dobra alternatywa dla 2 monitorów 16:9, polecam DELLe
  • Odpowiedz
Strus
Strus
Autor
31.10.2014, 21:35:44
  • 1
@YgoR: Ok, dzięki. Kupię przez neta, więc mogę zwracać bez podania przyczyny bez problemu.
  • Odpowiedz
Strus
Strus 03.10.2014, 17:31:09
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strus
Strus 22.09.2014, 16:54:15
  • 6
Klimat jak jakieś sci-fi, a to tylko #wojskaspecjalne

#jwk #militaria
Strus - Klimat jak jakieś sci-fi, a to tylko #wojskaspecjalne

#jwk #militaria

źródło: comment_DSd6XjZEnNwf01WSqTni5YC6FhUWK4FT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strus
Strus 20.09.2014, 18:58:06
  • 19
#militaria #feels
Strus - #militaria #feels

źródło: comment_cuGEhmRlPNlX1V3d85GU8BnBwsRFanCy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strus
Strus 19.09.2014, 15:22:01
  • 1
Ma ktoś jakiś sprawdzony program do łamania haseł w rarach? Taki co bruteforcem jedzie, bo innych chyba nie ma. Nie chcę jakiegoś gówna z googli ściągnąć.

#informatyka #kiciochpyta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strus
Strus 17.09.2014, 19:00:51
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A.....y
A.....y
konto usunięte 17.09.2014, 19:06:35 via Android
  • 0
Ganz dont kill pipol.
  • Odpowiedz
Strus
Strus 16.09.2014, 17:30:46
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonim1133
anonim1133
16.09.2014, 17:37:02
  • 3
@nico112: Mógł byś, ale zmuszał nie będę.
  • Odpowiedz
Strus
Strus
Autor
18.09.2014, 15:16:14
  • 3
@Kraker245: W trakcie składowania? Nie ma.
  • Odpowiedz
Strus
Strus 12.09.2014, 18:01:08
  • 5
Kozak fota.

#jwk #wojskaspecjalne #noblesword2014 #militaryboners #militaria
Strus - Kozak fota.

#jwk #wojskaspecjalne #noblesword2014 #militaryboners #militaria

źródło: comment_NYInvinwf9za9ao4T8T6OQYAjFhXpQLI.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Francisco_dAnconia
Francisco_dAnconia
12.09.2014, 18:04:01
  • 0
@Strus: Poćwiczyłby człowiek takie zabawy... sama radość, zwłaszcza w zgranej ekipie.
  • Odpowiedz
Strus
Strus 07.09.2014, 15:53:55
  • 2
Na współczesnym rynku medycznym znajduje się wiele pozycji, które mogą być przydatnym elementem wyposażenia "cywilnej" apteczki.


(...)


Rozpoczęcie kompletowania takiego pakietu może być kłopotliwe, dlatego dobrze mieć jakąś "bazę". Świetnie w tej roli sprawdza się protokół MARCH, który jest używany nie tylko w wojskach specjalnych.
Strus - > Na współczesnym rynku medycznym znajduje się wiele pozycji, które mogą być ...

źródło: comment_aeFvPbsQJ84tZMwozedl5LGsQhWqGpt8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strus
Strus 07.09.2014, 08:21:20
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strus
Strus
Autor
07.09.2014, 15:34:49
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
j.....n
j.....n
konto usunięte 08.09.2014, 05:30:45
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Strus
Strus 06.09.2014, 12:12:18
  • 1
Jest jakaś strona/aplikacja/wtyczka do Chrome/cokolwiek, co pozwala wyświetlać strony na wiki w dwóch językach naraz? Wpisuję hasło i widzę dwie wersje językowe od razu. Albo chociaż coś do szybkiego przełączania języków?

#kiciochpyta #wikipedia #chrome
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strus
Strus 24.08.2014, 16:45:26
  • 1
Mireczki z #bojowkawindowsphone, jaka Lumia za około 1000 pln? 925, czy coś innego?

#windowsphone
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwelukasz
qwelukasz
24.08.2014, 18:04:48
  • 0
@Czipsu: link do 32GB?

@Strus: 925 nie ma indukcji, na gorszy wyświetlacz (poczytaj o różnicach, niby oba mają taką samą rozdziałkę ale jednak jest gorszy, pomijając ze to amoled)
  • Odpowiedz
Czipsu
Czipsu
24.08.2014, 18:11:57
  • 0
@qwelukasz: Wersje dla Vodafone miały 32GB. Wgrywasz polski ROM i się cieszysz. Najłatwiej kupić albo na amazonie, albo na jakichś brytyjskich serwisach.
  • Odpowiedz
Strus
Strus 24.08.2014, 09:17:26
  • 1
Czy jak gdzieś jest napisane "honorujemy kartę multisport bez dopłat" to znaczy, że mogę ćwiczyć na danej #silownia za free? Bo coś za piękne mi się to wydaje, a wcześniej nie miałem multisporta i nie wiem, jak to działa.

#sport #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pirus
pirus
24.08.2014, 09:20:03
  • 2
@Strus: tak
  • Odpowiedz
s.....a
s.....a
konto usunięte 24.08.2014, 09:21:16
  • 1
@Strus: http://www.benefitsystems.pl/multisport/obiekty wejdź sobie tutaj, znajdź obiekt i będziesz miał napisane ile możesz korzystać z obiektu. Czasem jest godzina free dziennie etc, czasem więcej, czasem masz np salę za darmo ale musisz za wypożyczenie sprzętu płacić. Różnie - na tej stronie masz wszystkie potrzebne informacje.
  • Odpowiedz
Strus
Strus 23.08.2014, 17:48:40
  • 1
Któryś z mirków posiada HTC One m7? Jakieś opinie z użytkowania?

#android
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarSlayer
MarSlayer
23.08.2014, 18:01:06
  • 0
@Strus: Używam od pół roku i nie narzekam. Obudowa trzyma się lepiej niż się spodziewałem - nie noszę go w żadnym pokrowcu i poza wytarciem się loga Beats Audio mam jedynie dwa malutkie wgniecenia na rogach. Głośniki - rewelacja, grają lepiej niż w moim laptopie. :) System działa szybko i się nie zawiesza, a nakładka Sense jest bardzo wygodna. Jedynie aparat wypada tutaj przeciętnie, ale tragedii nie ma.
  • Odpowiedz
dwa_koty_kastrowane
dwa_koty_kastrowane
23.08.2014, 18:35:54 via Android
  • 0
@Strus: Mialem rok. Zajebisty telefon, nie mozna sie przyczepic. Jedynie bateria to dramat. Czasami ladowanie 2 razy dziennie. Czy to na stocku czy na custom romach. Najlepiej trzymala mi na #miui
  • Odpowiedz
Strus
Strus 23.08.2014, 11:09:28
  • 1
Mirki, muszę zmienić telefon. Może ktoś polecić coś z #android lub #windowsphone tak do 1k PLN?

#bojowkawindowsphone #bojowkaandroid
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

g.....u
g.....u
konto usunięte 23.08.2014, 11:46:10 via Android
  • 1
@Strus: Minęło 30 minut i nikt jeszcze nie zaproponował Moto G? Mirko schodzi na psy.
  • Odpowiedz
Bobas
Bobas
Bobas
23.08.2014, 14:46:33
  • 1
@Strus: Lumia 820 / 920 / 625 / 1320. To by było chyba tyle w tej cenie.
  • Odpowiedz
Strus
Strus 21.08.2014, 19:18:08
  • 5
Szukam uprzęży wspinaczkowej do kupienia, a tu takie #heheszki

http://www.lhotse.pl/

#webdev
Strus - Szukam uprzęży wspinaczkowej do kupienia, a tu takie #heheszki 

http://www.l...

źródło: comment_SDBnqUlx0EOB67Nb46b5SJhbBxwKWQ6L.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kot1401
kot1401
kot1401
21.08.2014, 19:20:16
  • 1
@Strus: strasznie się zlewa z tłem
  • Odpowiedz
Kulavvy
Kulavvy
21.08.2014, 19:21:10
  • 4
@Strus: @kot1401: text-shadow: 0 0 5px #000;

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Strus
Strus 21.08.2014, 18:11:39
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johann89
johann89
21.08.2014, 18:15:26
  • 0
@Strus: Ten rzeczywiście ma coś w sobie. No i ładne Sordiny. :)
  • Odpowiedz
Pantokrator
Pantokrator
21.08.2014, 18:35:36
  • 0
@Strus: nareszcie komuś udało się tak obwiesić glocka fajnymi rzeczami, że aż robi pozytywne wrażenie. To jest coś.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 30
  • Strona 3 z 30
  • >

Strus

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.07.2011

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 24.12.2022

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 29.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.02.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.04.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking