Ma ktoś jakiś sprawdzony program do łamania haseł w rarach? Taki co bruteforcem jedzie, bo innych chyba nie ma. Nie chcę jakiegoś gówna z googli ściągnąć.
Na współczesnym rynku medycznym znajduje się wiele pozycji, które mogą być przydatnym elementem wyposażenia "cywilnej" apteczki.
(...)
Rozpoczęcie kompletowania takiego pakietu może być kłopotliwe, dlatego dobrze mieć jakąś "bazę". Świetnie w tej roli sprawdza się protokół MARCH, który jest używany nie tylko w wojskach specjalnych.
Jest jakaś strona/aplikacja/wtyczka do Chrome/cokolwiek, co pozwala wyświetlać strony na wiki w dwóch językach naraz? Wpisuję hasło i widzę dwie wersje językowe od razu. Albo chociaż coś do szybkiego przełączania języków?
@Strus: 925 nie ma indukcji, na gorszy wyświetlacz (poczytaj o różnicach, niby oba mają taką samą rozdziałkę ale jednak jest gorszy, pomijając ze to amoled)
@qwelukasz: Wersje dla Vodafone miały 32GB. Wgrywasz polski ROM i się cieszysz. Najłatwiej kupić albo na amazonie, albo na jakichś brytyjskich serwisach.
Czy jak gdzieś jest napisane "honorujemy kartę multisport bez dopłat" to znaczy, że mogę ćwiczyć na danej #silownia za free? Bo coś za piękne mi się to wydaje, a wcześniej nie miałem multisporta i nie wiem, jak to działa.
@Strus: http://www.benefitsystems.pl/multisport/obiekty wejdź sobie tutaj, znajdź obiekt i będziesz miał napisane ile możesz korzystać z obiektu. Czasem jest godzina free dziennie etc, czasem więcej, czasem masz np salę za darmo ale musisz za wypożyczenie sprzętu płacić. Różnie - na tej stronie masz wszystkie potrzebne informacje.
@Strus: Używam od pół roku i nie narzekam. Obudowa trzyma się lepiej niż się spodziewałem - nie noszę go w żadnym pokrowcu i poza wytarciem się loga Beats Audio mam jedynie dwa malutkie wgniecenia na rogach. Głośniki - rewelacja, grają lepiej niż w moim laptopie. :) System działa szybko i się nie zawiesza, a nakładka Sense jest bardzo wygodna. Jedynie aparat wypada tutaj przeciętnie, ale tragedii nie ma.
@Strus: Mialem rok. Zajebisty telefon, nie mozna sie przyczepic. Jedynie bateria to dramat. Czasami ladowanie 2 razy dziennie. Czy to na stocku czy na custom romach. Najlepiej trzymala mi na #miui
#marszniepodleglosci #kibole #heheszki
źródło: comment_zjhkq6yUWqRl29Fz5KBoRf3ovBDzNftl.gif
Pobierz