Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko187
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Splot

Splot

Dołączył 15 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14922
  • Znaleziska 3291
  • Mikroblog 11631
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 21
  • Dodane (399)
  • Komentowane (719)
  • Plusowane (10513)
Splot
Splot 28.09.2024, 21:08:43
  • 21
I Arocs gotowy! Ostatnia półka czeka na 42055.
#lego #legotechnic
Splot - I Arocs gotowy! Ostatnia półka czeka na 42055.
#lego #legotechnic

źródło: temp_file190406078949265792

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Splot
Splot
Autor
28.09.2024, 21:09:03 via Android
  • 4
Splot

źródło: temp_file5048962685646692313

Pobierz
  • Odpowiedz
Qullion
Qullion
28.09.2024, 21:37:54 via Wykop
  • 1
@Splot: dałem sobie spokój z 42055, mam za to 42070
  • Odpowiedz
Splot
Splot 17.09.2024, 22:05:45
  • 21
Znowu coś rośnie... tym razem Arocs 42043 ( ͡º ͜ʖ͡º)

#lego #legotechnic
Splot - Znowu coś rośnie... tym razem Arocs 42043 ( ͡º ͜ʖ͡º)

#lego #legotechnic

źródło: temp_file4650718214285222943

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aguirre_gniew_brzozy
Aguirre_gniew_brzozy
17.09.2024, 22:12:17 via Wykop
  • 2
Fajny kaloryfer. Pasuje
  • Odpowiedz
janusz_mustermann
janusz_mustermann
18.09.2024, 14:27:18 via Android
  • 1
@Splot nie boisz się kurzu?
  • Odpowiedz
Splot
Splot 15.09.2024, 19:11:21
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Splot
Splot
Autor
15.09.2024, 19:11:55 via Android
  • 1
@Splot
Splot - @Splot

źródło: temp_file2439104490082553727

Pobierz
  • Odpowiedz
Splot
Splot
Autor
15.09.2024, 19:12:10 via Android
  • 2
@Splot
Splot - @Splot

źródło: temp_file6760725108635421044

Pobierz
  • Odpowiedz
Splot
Splot 08.08.2024, 19:06:37
  • 0
Hej murki. Kupiliśmy sobie stół mozaikowy na balkon i jakimś cholernym cudem to wypełnienie się wytopiło, spłynęło po nodze stołu i zastygło na betonowej posadzce. Jak najlepiej to cholerstwo wyczyścić żeby nie uszkodzić betonu i jego faktury? Myślałem o roztworze octu i szczotce. Sam Karcher chyba nic nie dał. Dosyć miękkie to bo jak próbowałem lekko zeskrobac to śrubokrętem to od razu się przebiłem do betonu. #diy #naprawa
Splot - Hej murki. Kupiliśmy sobie stół mozaikowy na balkon i jakimś cholernym cudem ...

źródło: temp_file1289605115152681596

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skaza
skaza
skaza
10.08.2024, 05:24:47 via Android
  • 0
Złota jesień, zima. Po tych okresach, wspomnisz że ta plama to Nic.
  • Odpowiedz
Splot
Splot
Autor
11.08.2024, 20:25:02 via Android
  • 1
@Jarek_P w sklepie zaoferowali mi tylko reklamację stołu i wymianę na nowy i być może ewentualnie jakiś dział kontroli jakości mi powie co tam mogło się wytopić bo oni nie wiedzą. Na szczęście zeszło po potraktowaniu rozcieńczonym białym octem 10% i pomywakiem.
Splot - @Jarek_P w sklepie zaoferowali mi tylko reklamację stołu i wymianę na nowy i ...

źródło: temp_file8197145149583271842

Pobierz
  • Odpowiedz
Splot
Splot 24.07.2024, 21:12:30
  • 21
42082 rośnie. 42055 i 42043 czekają. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#lego #legotechnic
Splot - 42082 rośnie. 42055 i 42043 czekają. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#lego #legotechnic

źródło: temp_file1720911539565437583

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Splot
Splot
Autor
24.07.2024, 21:13:10 via Android
  • 6
@Splot
Splot - @Splot

źródło: temp_file8712873560985661967

Pobierz
  • Odpowiedz
GoracyStek
GoracyStek
25.07.2024, 05:58:53 via Wykop
  • 5
@Splot: i to są technic (。◕‿‿◕。) a nie jakieś samochodziki różniące się obudową z ruszającym się silnikiem
  • Odpowiedz
Splot
Splot 17.06.2024, 19:36:02
  • 14
Ej dobra, tym razem to na pewno ostatnie! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#lego #legotechnic
Splot - Ej dobra, tym razem to na pewno ostatnie! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#lego #legotechnic

źródło: temp_file6279549222319265429

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SSH
SSH
SSH
17.06.2024, 20:57:57 via Android
  • 4
@ExtraPensja dźwig był super, jednym silnikiem napedzałeś wszystko, musiałeś tylko przesunąć odpowiednią dźwignię. Tęsknię za nim( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
skud
skud
skud
20.06.2024, 04:46:11 via Wykop
  • 1
@Splot: mówisz o tym dźwigu Liebher?
  • Odpowiedz
Splot
Splot 16.06.2024, 20:16:28
  • 21
295 399 + 23 = 295 422

Z Oerlikonu na Uetliberg. 513 metrów przewyższenia.

https://connect.garmin.com/modern/activity/15941660771?share_unique_id=14

#
Splot - 295 399 + 23 = 295 422

Z Oerlikonu na Uetliberg. 513 metrów przewyższenia.

...

źródło: temp_file416429547965022648

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Splot
Splot
Autor
16.06.2024, 20:18:04 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Splot
Splot 09.06.2024, 18:25:35
  • 21
272 071 + 38 = 272 109

Zurich - Rapperswil-Jona

https://connect.garmin.com/modern/activity/15824251386?share_unique_id=4

#
Splot - 272 071 + 38 = 272 109

Zurich - Rapperswil-Jona

https://connect.garmin.co...

źródło: temp_file9012663068340876

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Splot
Splot 07.03.2024, 13:18:21
  • 14
Dzisiejszy zakup. Cannondale Topstone Lefty 2 w promce -30%. (ʘ‿ʘ) #rower #gravel
Splot - Dzisiejszy zakup. Cannondale Topstone Lefty 2 w promce -30%. (ʘ‿ʘ) #rower #gr...

źródło: temp_file7758328289576043867

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frutson
frutson
07.03.2024, 13:24:27 via Wykop
  • 4
@Splot: nie trzymałbym go w takim schowku xD
  • Odpowiedz
Wycu91
Wycu91
07.03.2024, 14:01:34 via Wykop
  • 8
Pocieszam się że większość ludzi trzyma tutaj Treki i Specialized we wspólnych pomieszczeniach rowerowych.


@Splot: Matko bosko, co za kraj.
Moje i różowej rowery aktualnie mają swój pokój. Wcześniej stały przy łóżku. Do wspólnej rowerowni w życiu ich bym nie wstawił xD
  • Odpowiedz
Splot
Splot 05.03.2024, 21:04:32
  • 70
Tylko 3 miesiące zabierałem się za montaż oświetlenia w D11. Fajnie wygląda, tylko pojemnik na baterie psuje efekt bo nie za bardzo da się go gdziekolwiek schować. #lego #legotechnic
Splot - Tylko 3 miesiące zabierałem się za montaż oświetlenia w D11. Fajnie wygląda, ...

źródło: temp_file5280535124824940915

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Splot
Splot
Autor
05.03.2024, 21:05:28 via Android
  • 29
@Splot
Splot - @Splot

źródło: temp_file7923319930153211865

Pobierz
  • Odpowiedz
Splot
Splot
Autor
05.03.2024, 21:05:48 via Android
  • 26
@Splot
Splot - @Splot

źródło: temp_file1001031313717628375

Pobierz
  • Odpowiedz
Splot
Splot 07.01.2024, 12:15:32
  • 0
Hej Mirki. Po naprawie ubytku w blacie zostało mi takie lekkie zmatowienie widoczne głównie pod kątem. Jakieś pomysły jak to finalnie spolerować żeby błysk się zgadzał? #diy #remontujzwykopem #naprawa
Splot - Hej Mirki. Po naprawie ubytku w blacie zostało mi takie lekkie zmatowienie wi...

źródło: temp_file3951979037925917092

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypokowy_expert
wypokowy_expert
wypokowy_expert
07.01.2024, 13:10:12 via Wykop
  • 1
@Splot: a czym naprawiane, chińskim makaronem i superglutem? Ładnie, na zdjeciu nie widać gdzie naprawiane, jak se kiedyś taki blat kupię i rozdupię to Ciebie zatrudnię do naprawy.
  • Odpowiedz
Splot
Splot
Autor
07.01.2024, 13:15:27 via Android
  • 0
@wypokowy_expert głównie gorącym woskiem i lakierem bezbarwnym matowym we flamastrze. Ubytek był niewielki i w sumie zastanawiam się czy było warto przy tym dłubać...
  • Odpowiedz
Splot
Splot 19.12.2023, 17:38:02
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rad-X
Rad-X
19.12.2023, 17:41:45 via Wykop
  • 0
@Splot: o h chodzi?
  • Odpowiedz
visas
visas
02.01.2024, 08:49:58 via Android
  • 1
@Splot w końcu się udało. nie udawajmy ze do tego nie dążył cały czas
  • Odpowiedz
Splot
Splot 25.11.2023, 11:21:44
  • 30
Dopiero co złożyłem Liebherr 9800. Miał być tylko jeden model i koniec... Oświetlenie już w drodze. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #lego #legotechnic
Splot - Dopiero co złożyłem Liebherr 9800. Miał być tylko jeden model i koniec... Ośw...

źródło: temp_file2458705927862438409

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aguirre_gniew_brzozy
Aguirre_gniew_brzozy
25.11.2023, 11:44:52 via Wykop
  • 5
Siema. Ale się złożyło. Też kupuje właśnie tylko z lepszą ceną. Obecnie jakość podobno 90% to co LEGO a czasem nawet lepsze dopasowanie.
Przyjemnego składania.
Liebherr 9800 mould king
Aguirregniewbrzozy - Siema. Ale się złożyło. Też kupuje właśnie tylko z lepszą ceną. ...

źródło: mouldking17049re_4_1800x1800

Pobierz
  • Odpowiedz
n.....t
n.....t
konto usunięte 25.11.2023, 11:53:23 via Wykop
  • 65
@Splot: Też mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
n.....t - @Splot: Też mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: DSC_0275

Pobierz
  • Odpowiedz
Splot
Splot 18.11.2023, 11:10:52
  • 20
Oświetlenie zamontowane i model gotowy. "Coś" mi nie pykło i musiałem wymienić kilka klocków w dachu kabiny. Martwiłem się że białe zamienniki mogą przyjść w innym odcieniu, ale na szczęście czarny scenariusz się nie sprawdził. Parę dodatkowych zdjęć w komentarzach. Oświetlenie z https://www.lightmybricks.eu #lego #legotechnic
Splot - Oświetlenie zamontowane i model gotowy. "Coś" mi nie pykło i musiałem wymieni...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Splot
Splot
Autor
18.11.2023, 11:12:49 via Android
  • 4
Splot

źródło: temp_file5053029506321655831

Pobierz
  • Odpowiedz
n.....t
n.....t
konto usunięte 18.11.2023, 12:15:07 via Wykop
  • 2
@Splot: Ale sprzęcicho.
  • Odpowiedz
Splot
Splot 05.11.2023, 21:01:01
  • 29
Drugi dzień składania po 6h dziennie. Jak dobrze pójdzie to do weekendu będzie gotowy. Czuję #wygryw bo na pudełku jest napisane że czas układania to 12+ lat. (✌ ゚ ∀ ゚)☞ I to mimo konieczności rozebrania podwozia bo przegapiłem montaż jednej zębatki w przekładni obrotu "wieżyczką". #lego #legotechnic
Splot - Drugi dzień składania po 6h dziennie. Jak dobrze pójdzie to do weekendu będzi...

źródło: temp_file5979151624012045146

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebawo
sebawo
05.11.2023, 22:14:31 via Wykop
  • 2
@Splot: R9800, gratuluję i zazdraszaczam zabay (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Plp_
Plp_
Plp_
05.11.2023, 23:11:29 via Wykop
  • 1
@Splot: Technicsowy święty graal.. sam wiele razy chciałem sobie kupić, ale nawet abstrahując od ceny, to nie miałbym gdzie tego potwora postawić. Ehh kiedyś kupię.
  • Odpowiedz
Splot
Splot 07.10.2023, 06:59:00
  • 430
Prywatna parapetówka z różową na nowym wynajmowanym w #zurych #szwajcaria #emigracja
Splot - Prywatna parapetówka z różową na nowym wynajmowanym w #zurych #szwajcaria #em...

źródło: temp_file5015967896196773862

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Splot
Splot
Autor
07.10.2023, 07:06:08 via Android
  • 208
@Benybenassi 70m2 za 2850 CHF/msc. Znalezione na Flatfox. Szukaliśmy czegoś większego w okolicy. Do aplikacji dołączyliśmy payslipy z ostatnich 3 miesięcy, zaświadczenia o braku zadłużenia, dane do referencji i zdjęcie kota.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
fajny-ten-login-taki-nie-zajety
fajny-ten-login-taki-nie-zajety
fajny-ten-login-taki-nie-zajety
07.10.2023, 07:26:04 via Wykop
  • 318
@joekey: Ziomeczku, Antwerpia jest w Belgii…
  • Odpowiedz
Splot
Splot 20.03.2023, 19:03:52
  • 0
Czy da się czymś naprawić takie wgniecenia w laminacie? Zwłaszcza te dwa w głębi po prawej z "obwódkami"? Mam wosk na gorąco, ale zastanawiam się czy jest sens bawić się w naprawę takich płytkich wgnieceń i czy jest szansa że ten wosk wypadnie? #dyi #remontujzwykopem #remont #naprawa
Splot - Czy da się czymś naprawić takie wgniecenia w laminacie? Zwłaszcza te dwa w gł...

źródło: temp_file.png3443711744311974179

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....y
konto usunięte 20.03.2023, 19:30:01 via Android
  • 1
@Splot mozesz sprobowac przylozyc wilgotny papier toaletowy i to przeprasowac. kiedys zrobilem taki patent i zadzialalo :)
  • Odpowiedz
marcel_pijak
marcel_pijak
20.03.2023, 21:23:07 via Wykop
  • 0
@Splot: Mi to nie wygląda na laminat tylko na obłóg. Możesz próbować mocno i intensywnie parować (w sensie dmuchać parą) w dany punkt.
  • Odpowiedz
Splot
Splot 07.11.2022, 16:24:00 via Android
  • 2
Awizisie, się prasuje się ma. Łobaben.
#smartfon #samsung #chwalesie #lobaben
Splot - Awizisie, się prasuje się ma. Łobaben.
#smartfon #samsung #chwalesie #lobaben

źródło: comment_1667838240tjX3o46kbFjMr1DAbSsO8T.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mattygbe
mattygbe
08.11.2022, 17:06:29
  • 1
W abonamencie wziales za sto lat?xD
  • Odpowiedz
mattygbe
mattygbe
12.11.2022, 16:15:49
  • 1
@Splot: to dobrze, ze sie powodzi xD pozdrawiam z Holandii. U mnie wjechal tydzien temu galaxy s22 ultra 1tb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Splot
Splot 02.10.2022, 19:18:52 via Android
  • 10
#heheszki #n #shieeeeet
Splot - #heheszki #n #shieeeeet

źródło: comment_1664738332w3H1Z3lkbYIFvIDo2uic1H.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spsp01
spsp01
02.10.2022, 20:38:53
  • 1
@Splot: znany sposob na obnizenie cen nieruchomosci w okolicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Splot
Splot 17.05.2022, 16:01:39 via Android
  • 3
Wymieniłem RTX 2080S na RTX 3090. Teraz jeszcze przesiadka na monitor 4K i można grać w hirołsów 3. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pcmasterrace
Splot - Wymieniłem RTX 2080S na RTX 3090. Teraz jeszcze przesiadka na monitor 4K i mo...

źródło: comment_1652803299ejAwhKj1nsiNzpAbmL4AfD.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JoeBlade
JoeBlade
JoeBlade
17.05.2022, 18:45:18 via iOS
  • 1
@majk3l: To ja chyba jestem leszy, bo kompa mam który bez problemu uciągnie najnowsze gry a jednak wolę odpalić emulator atari ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
krzysiomisio
krzysiomisio
krzysiomisio
17.05.2022, 22:13:29
  • 1
@Splot: ja wymienilem 3090 na 3090 ti (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20
  • Strona 2 z 20
  • >
  • O mnie w 300 znakach
  • Winterthur

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.03.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.05.2013

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 13.05.2013

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking