Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Slavcel182

Slavcel182

Dołączył 1 tydz. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 169
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 168
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
  • Dodane (2)
  • Komentowane (7)
  • Plusowane (159)
PozdroMleczny
PozdroMleczny
15 godz. i 55 min temu
  • 6
#przegryw
PozdroMleczny - #przegryw

źródło: 710159380_1297686922560189_8954582265527790191_n

Pobierz

Jak sądzicie co się stało?

  • Ucieczka z domu 8.8% (3)
  • Ktoś go porwał/zabił 17.6% (6)
  • Eska 61.8% (21)
  • Inne 11.8% (4)

Oddanych głosów: 34

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-SCHlZOFRENlCYZM-
-SCHlZOFRENlCYZM-
-SCHlZOFRENlCYZM-
15 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 5
@PozdroMleczny: sugerowanie że cokolwiek innego niż eska

A dobra przeczytałem że tatuaż Paulina, to pewnie jakies patusiarskie zatargi
  • Odpowiedz
Marian_Pe
Marian_Pe
15 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 1
@PozdroMleczny: 190cm, dziewczyna, nie ten tag xd
  • Odpowiedz
kq2w6
kq2w6
kq2w6
15 godz. i 31 min temu
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adom007
Adom007
15 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 6
@kq2w6: u mnie we wrześniu rok pyknie, ale zrozumiałem że urlop raz w roku na 2/3 tyg. to jest kur*wa za mało. Jak ludzie funkcjonują to ja nie wiem xd

mam ziomka co pracował też w soboty przez 2miesiące pod rząd i później firma zrezygnowała z tych sobót, i jak się spotkaliśmy kiedyś w niedziele na piwko to mówił mi że myślał że wczoraj och^jeje bo nie wiedział co z
  • Odpowiedz
kq2w6
kq2w6
kq2w6
Autor
15 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 3
@Adom007: ja kiedyś to w soboty i niedziele cisnąłem w robocie, żeby poduszkę finansowa mieć. Ale wtedy lżejsza robota była i miałem więcej zdrowia.
  • Odpowiedz
panDario
panDario
16 godz. i 33 min temu
  • 16
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #kinematografiasprawiedliwa
panDario - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #kinematografiasprawiedliwa

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
Autor
16 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
panDario

źródło: x

Pobierz
  • Odpowiedz
panDario
panDario
Autor
14 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 1
panDario

źródło: ezgif-581674ceba40b315

Pobierz
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
15 godz. i 47 min temu
  • 9
#przegryw chuopski grill #grill #grillujzwykopem #szaszlyki
Anonim5 - #przegryw chuopski grill #grill #grillujzwykopem #szaszlyki

źródło: temp_file7317758324325285664

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ByteNomad
ByteNomad
15 godz. i 42 min temu via Android
  • 2
@Anonim5 ja nie lubię grilla
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
15 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 2
@Anonim5: robisz grill jako przyczepka do rowera i nic nie płacisz
  • Odpowiedz
vantablank
vantablank
16 godz. i 10 min temu
  • 13
#przegryw

ciagle malo dopamyny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamil150794
kamil150794
15 godz. i 23 min temu
  • 16
Króciutko: xD. #przegryw #bluepill
kamil150794 - Króciutko: xD. #przegryw #bluepill

źródło: 1000003438

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StanMarsh93
StanMarsh93
15 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 2
@kamil150794: Kto to jest?
  • Odpowiedz
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
15 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 7
@kamil150794: ej, fajne to. Może zacznij to rozsyłać po ludziach na olxach, albo innych fb marketach i zamieszczaj odpowiedzi. Ciekawe co by odpowiedział handlarz używanymi oponami, hodowca kur, sprzedawca miodu, facet sprzedający kossaka...
  • Odpowiedz
Fikster
Fikster
15 godz. i 18 min temu
  • 14
O ty k--------e jeden
#przegryw
Fikster - O ty k--------e jeden
#przegryw

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
15 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 9
@Fikster: ocho, ktoś wychodził z domu, tak? no to teraz masz
  • Odpowiedz
Fikster
Fikster
Autor
15 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 4
@BialyMuszyn: do huopa bardzo rzadko, bo ma delikatną dziewiczą skórkę i prawie zawsze wyczuje wcześniej jak łazi
  • Odpowiedz
Melancholia_
Melancholia_
15 godz. i 23 min temu
  • 15
Ehh over

W ogóle moje wpisy przeszły ewolucję od posiadania kilkudziesięciu zdań, do posiadania dwóch słów

#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BiauekRemover
BiauekRemover
15 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 3
@Melancholia_: już któryś raz widzę dzisiaj że ktoś tak ma i same, pewnie po śmiercionkach ehh over
  • Odpowiedz
Defined
Defined
15 godz. temu via Wykop
  • 2
@Melancholia_: zostałeś poddany warunkowaniu klasycznemu - 10 zdań = 3 plusy, 2 słowa = 20 plusów. Jaki wniosek? Nie warto było nic pisać
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
16 godz. i 26 min temu
  • 19
schody do zatloczonego piekła
JaNieGejJaPapiesz - schody do zatloczonego piekła

źródło: 1000005191

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lohengrin
Lohengrin
10 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: normalny oski udaje ze nie gej, a tylko dlatego bo nie taguje mu uchodzi na sucho
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
16 godz. i 34 min temu
  • 23
shame!
JaNieGejJaPapiesz - shame!

źródło: 1000005197

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nikifor
nikifor
11 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: Wielki Sept zburzyli?!?
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
16 godz. i 7 min temu
  • 24
co lepsze placki czy grzib z fugi
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido
16 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 9
@Teuvo: ytong
  • Odpowiedz
PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
14 godz. i 4 min temu via Android
  • 2
@Teuvo: placki z pleśnią a grzyby ziemniaczane pewnie
  • Odpowiedz
damianooo8
damianooo8
15 godz. i 37 min temu
  • 23
#przegryw #prawiczekfiles

Chciałbym mieć tak silną psychikę jak prawiczek92. Chłop rozsyła ludziom zdjęcie fifloka, a później jak gdyby nic wstawia swoje zdjęcie z festynu.
damianooo8 - #przegryw #prawiczekfiles

Chciałbym mieć tak silną psychikę jak prawicz...

źródło: prawiczek92

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vantablank
vantablank
15 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 9
@damianooo8: prawiczek to archetyp samca alfa 21 wieku
  • Odpowiedz
styxu
styxu
15 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 1
@damianooo8: trzeba wyzbyc sie wstydu
  • Odpowiedz
CocoaGrower
CocoaGrower
16 godz. i 10 min temu
  • 21
Myśli przeróżne nękają okrutnie. Ciężko je jakoś wyciszyć

#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CocoaGrower
CocoaGrower
Autor
16 godz. i 6 min temu via Android
  • 3
@t4f9oy55: nie warto
  • Odpowiedz
t4f9oy55
t4f9oy55
16 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 4
@CocoaGrower: W takim razie zjedz mango albo truskawkę, sklepy są otwarte.
t4f9oy55 - @CocoaGrower: W takim razie zjedz mango albo truskawkę, sklepy są otwarte.

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-31 204925

Pobierz
  • Odpowiedz
ZionOfel
ZionOfel
16 godz. i 21 min temu
  • 222
Przed państwem poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Porzucek. Elita narodu...

#polityka #pis #4konserwy #neuropa #alkoholizm #bekazpisu
ZionOfel - Przed państwem poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Porzucek. Elita narodu...

źródło: HJ0GgDJWcAA8xJk

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SaperX
SaperX
16 godz. i 15 min temu via Android
  • 110
@ZionOfel: tłumaczy się "pomieszaniem alko z lekami przeciwbólowymi"
To jest prawdopodobny powód. Pytanie tylko czy człowiek który chce rządzić nami wszystkimi powinien znać konsekwencje picia alko po lekach? Skoro "nie podumał" w kwestii własnego zdrowia i wizerunku to chyba nie należy mu powierzać odpowiedzialnych zadań?
CAŁE SZCZĘŚCIE, ŻE NIE WSIADŁ ZA KÓŁKO bo by kogoś zabił!
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
16 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 62
@ZionOfel:
Dzielnieśmy chlali, celnie żygali
Marcin Porzucek padł.
  • Odpowiedz
michal1498
michal1498
17 godz. i 8 min temu
  • 22
#przegryw
michal1498 - #przegryw

źródło: 1780409148631

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapach_Cichacza
Zapach_Cichacza
17 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 5
@michal1498: okuratny kawaler
  • Odpowiedz
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
16 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 4
@michal1498: bagieta?
  • Odpowiedz
TeresaKorolInvestments
TeresaKorolInvestments
17 godz. i 28 min temu
  • 55
#kononowicz #mexicano #patostreamy
TeresaKorolInvestments - #kononowicz #mexicano #patostreamy

źródło: temp_file7352790064724565693

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Predator77
Predator77
17 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 10
@TeresaKorolInvestments: mały wielki menel
  • Odpowiedz
bartlomiej_rakowski
bartlomiej_rakowski
17 godz. temu via Wykop
  • 21
@TeresaKorolInvestments: BRAAWOO JARECZKU!! BRAAWOO MEKSYKANIE!! BRAAAAWOOOO!!!
bartlomiej_rakowski - @TeresaKorolInvestments: BRAAWOO JARECZKU!! BRAAWOO MEKSYKANIE!...

źródło: 97wTLJ

Pobierz
  • Odpowiedz
gabapentyn
gabapentyn
przedwczoraj, 20:03:13
  • 5
bobby fischer wybitny szachista 16 ruchów do przodu na 10 różnych szachownicach

zdjęcie niepowiązane

#primemma
gabapentyn - bobby fischer wybitny szachista 16 ruchów do przodu na 10 różnych szacho...

źródło: IMG_1558

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JoseRaulCapablanca01
JoseRaulCapablanca01
przedwczoraj, 20:08:51 via Wykop
  • 1
@gabapentyn: fisherowi o------o na starość, a brudna rita do tego aspiruje
  • Odpowiedz
gabapentyn
gabapentyn
Autor
przedwczoraj, 20:14:22 via Wykop
  • 0
@JoseRaulCapablanca01: do końca życia kalkulował w przód tym bardziej biorąc pod uwagę pewną nację
  • Odpowiedz
gabapentyn
gabapentyn
przedwczoraj, 22:04:37
  • 31
koniec warty na dziś

#primemma
gabapentyn - koniec warty na dziś 

#primemma

źródło: IMG_1544

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

look997
look997
przedwczoraj, 22:35:57
  • 10
"chłopy na filipinach chciały mnie zabić" - Pasut
"soooł kulll!" - tajwanka
xDDDD
#pasut #patostreamy #primemma
look997 - "chłopy na filipinach chciały mnie zabić" - Pasut
"soooł kulll!" - tajwanka...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
CrazyHaze
CrazyHaze
przedwczoraj, 22:58:30 via Wykop
  • 0
@look997: losujemy kubek
  • Odpowiedz
stokrocencjusz1
stokrocencjusz1
stokrocencjusz1
przedwczoraj, 23:29:24
  • 19
#primemma Jóźwiakov robiący sztuczne dymy, a w tle ktoś z młodej elany, zerujący kociołek
stokrocencjusz1 - #primemma Jóźwiakov robiący sztuczne dymy, a w tle ktoś z młodej el...

źródło: 012810

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 24.05.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking