Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sethus

Sethus

Dołączył 14 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11221
  • Znaleziska 2955
  • Mikroblog 8266
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 25
freddd
freddd
27.09.2024, 01:23:11
  • 503
Pamiętam jak się w to nadupcało na infie, jakoś na początku 2000r. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

freddd - Pamiętam jak się w to nadupcało na infie, jakoś na początku 2000r. ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: 1000018735

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sethus
Sethus 27.09.2024, 10:40:57 via Wykop
  • 2
@freddd: Polecam cenę na steamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sethus - @freddd: Polecam cenę na steamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Geekpedia_pl
Geekpedia_pl
20.07.2024, 08:36:04
  • 93
TL;DR - Zostaw plusa, masz szansę na grę. Wstaw gamingowego mema i masz kolejną szansę.

Doberek, dzisiaj mamy dla Was do zgarnięcia odświeżoną wersję gry z lat 90., czyli Princess Maker 2 Regeneration od japońskiego studia Bliss Brain. Debiutowała ona na rynku nieco ponad tydzień temu, a aktualna cena na Steam to 185 złotych. W skrócie to symulator 2D w stylu retro, gdzie naszym zadaniem jest dbanie o rozwój "córki
Geekpediapl - TL;DR - Zostaw plusa, masz szansę na grę. Wstaw gamingowego mema i masz...

źródło: princess_maker_2_regeneration_rozdajo

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sethus
Sethus 20.07.2024, 10:36:51 via Wykop
  • 2
@Geekpedia_pl
Sethus - @Geekpedia_pl

źródło: 1000004217

Pobierz
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
23.05.2024, 13:05:30
  • 65
Manolina przyszła na głaski ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pokazpsa #manolina #smiesznypiesek
asdfghjkl - Manolina przyszła na głaski ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pokazpsa #manolina #smiesznypies...

źródło: IMG_7439

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sethus
Sethus 23.05.2024, 15:30:52 via Wykop
  • 2
@asdfghjkl Proszę oddać mi mojego psa
Sethus - @asdfghjkl Proszę oddać mi mojego psa

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
wortor
wortor
wortor
19.05.2024, 12:35:35
  • 775
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sethus
Sethus 19.05.2024, 16:44:18 via Wykop
  • 7
@wortor: https://streamable.com/onw7f5
Sethus - @wortor: https://streamable.com/onw7f5
  • Odpowiedz
Aleksandr_Jebiewdenko
Aleksandr_Jebiewdenko
15.01.2024, 09:24:42
  • 161
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sethus
Sethus 15.01.2024, 12:48:29 via Wykop
  • 20
@Mirkoncjusz: jakby ktoś oglądał bez dźwięku. Chociażby w komunikacji miejskiej.
  • Odpowiedz
Zombo
Zombo
31.10.2023, 12:24:12
  • 478
Dynia na Halloween do oceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#halloween #wykopobrazapapieza #2137 #halloween #humorobrazkowy #cenzopapa
Zombo - Dynia na Halloween do oceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#halloween #wykopobrazapapieza #2137 ...

źródło: dynia halloween 2023

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sethus
Sethus 31.10.2023, 17:34:14 via Wykop
  • 0
@Zombo: 21/37
  • Odpowiedz
Kwasny_konfident
Kwasny_konfident
25.10.2023, 14:31:19
  • 474
2%? 1%? 3%? 7%? Nie!
Aż 20% promki na StraAaaAaaAaaAszne żelki Gusto [halloweenowe żelki tak zwane ( ͡° ͜ʖ ͡°) ]
i 15% na pozostałe nasze strasznie słodkie żelki!

A jeśli koniec miesiąca Wam nie sprzyja [czyżbyście nie plusowali młyna wodnego? ( ͡° ʖ̯ ͡°) ],
Kwasny_konfident - 2%? 1%? 3%? 7%? Nie!
Aż 20% promki na StraAaaAaaAaaAszne żelki Gus...

źródło: hallowen gusto

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sethus
Sethus 27.10.2023, 15:34:01 via Wykop
  • 1
@Kwasny_konfident: O cholera jasna wygrałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kordianyt
Kordianyt
18.08.2023, 20:45:12
  • 242
Krotka pilka do graczy PC - jaka gra z ostatnich 3 lat wywarla dla was najwieksze wrazenie i polecilibyscie dalej? Kupilem tlustego kompa i ogralbym cos nowego i ciekawego, pozdrawiam #gry #pcmasterrace #komputery
Kordianyt - Krotka pilka do graczy PC - jaka gra z ostatnich 3 lat wywarla dla was na...

źródło: x

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sethus
Sethus 19.08.2023, 16:16:22 via Wykop
  • 1
@Kordianyt: Control. Technologicznie to najbardziej imponująca gra w jaką miałem okazję ostatnio grać. Co prawda już 4 lata po premierze, ale dalej nic jej technologicznie nie przebiło.
  • Odpowiedz
rowerowa_panienka
rowerowa_panienka
31.07.2023, 22:06:03
  • 162
rowerowa_panienka

źródło: df9176e59c017512e900f3e5adf49ad7

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sethus
Sethus 01.08.2023, 08:21:49 via Wykop
  • 0
@rowerowa_panienka: to ja gdy piesek
  • Odpowiedz
McBreed
McBreed
09.07.2023, 18:51:51
  • 445
zabrałem się za oklejanie, umyłem, odtluscilem i zmarnowałem jakieś 3,
może 4 metry folii zanim nauczyłem się, jak działa i jak się na niej pracuje ¯_(ツ)_/¯
wyszło spoko, jutro będę oklejal dach i może coś jeszcze, jak czas na to pozwoli.
będę zdawał relacje z dalszych prac, trzymajta się ogulem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#stepujacymechanik #diy #motoryzacja #samochody #z---------------e
McBreed - zabrałem się za oklejanie, umyłem, odtluscilem i zmarnowałem jakieś 3,
 moż...

źródło: temp_file4810106754431140910

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sethus
Sethus 10.07.2023, 08:06:36 via Wykop
  • 1
@McBreed: nie oklejaj dalej. wygląda jak frezer z dragon balla
Sethus - @McBreed: nie oklejaj dalej. wygląda jak frezer z dragon balla

źródło: latest

Pobierz
  • Odpowiedz
Theos
Theos
13.06.2023, 08:31:03
  • 138
Ten rok jest mocarny jeśli chodzi o gierki, a w gorących klasyczne jojczenie, że nie ma w co grać. xD Tym razem chłop bredzi o posusze w grach AAA w ostatnich 3 latach. xD Oczywiście wykopek nie grał w dwie gry z zeszłego roku, które podzieliły się najważniejszymi nagrodami xD GOW:R i ER.

Zaraz premiera FF 16, przed chwilą Diablo 4 i Street Fighter 6. W maju premiera Zeldy TOTK, która pozamiatała
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sethus
Sethus 14.06.2023, 07:12:01 via Wykop
  • 0
@Theos: +1 byczq. Ten rok jest fantastyczny. A to dopiero Czerwiec.
  • Odpowiedz
kej-ti
kej-ti
07.04.2023, 15:35:17
  • 232
Hiszpanie w trakcie Wielkiego Tygodnia idą w miasto z orkiestrą, gigantycznymi figurami wystrojeni w szaty (kolor szat zależy od bractwa do którego należą) w towarzystwie odpowiedniej muzyki i zapachu kadzideł.

Duże wrażenie robią tzw. nazarenos przyodziani w czerwone szaty, jeszcze niżej w białe i czarne i pewnie jeszcze inne kolory się znajdą. Wędrują jeden za drugim wokół wielkich platform. Przemarszom towarzyszy zapach kadzidła. Na pierwszy rzut oka kojarzą się oczywiście z Ku Klux
@kej-ti 51

Semana Santa w Hiszpanii, czyli kim są zakapturzeni pokutnicy? - Połącz kropki

więcej
kej-ti - Hiszpanie w trakcie Wielkiego Tygodnia idą w miasto z orkiestrą, gigantyczny...

źródło: 4

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sethus
Sethus 08.04.2023, 21:16:59 via Wykop
  • 10
@kej-ti: zajarałem się pewną hiszpańską giereczką, która była inspirowana tą tradycją, więc pojechałem rok temu do Hiszpanii by na własne oczy zobaczyć pochód wielkanocny.
Sethus - @kej-ti: zajarałem się pewną hiszpańską giereczką, która była inspirowana tą...

źródło: 3575653_blasphemouspreview_1559608803964

Pobierz
  • Odpowiedz
Sethus
Sethus 08.04.2023, 21:37:22 via Wykop
  • 1
@cohontes a b tytułu nie napisałem: Blasphemous. Załączona grafika jest z gry. Muzyka z walki z ostatnim bossem też brzmi jak muzyka grana na tych pochodach: https://www.youtube.com/watch?v=KjC-AtxEQ6w
Sethus - @cohontes a b tytułu nie napisałem: Blasphemous. Załączona grafika jest z gr...

źródło: blasphemous-review-screen-8-1567815852765

Pobierz
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
07.04.2023, 13:04:36
  • 871
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sethus
Sethus 07.04.2023, 21:43:31 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Sethus
Sethus 07.02.2023, 12:43:38
  • 12
Czy ktoś z tagu #audiovoodoo może mi wytłumaczyć co tu się właśnie stało? (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Sethus - Czy ktoś z tagu #audiovoodoo może mi wytłumaczyć co tu się właśnie stało? (╯...

źródło: 1675770736211276

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppiasq
ppiasq
07.02.2023, 12:44:53 via Wykop
  • 36
@Sethus: To zwykłe osłonki na kable wykonane z zagrożonego gatunku boa dusiciela
  • Odpowiedz
Ex3_
Ex3_
07.02.2023, 13:01:07 via Wykop
  • 19
@Sethus: Fu, jak to może grać. Przecież tutaj brakuje potrójnych stabilizatorów odwróconego toru wstecznego sygnału, nawet wizualizatorów monokrystalicznych nie ustawili tak żeby wyrównać energię szumu kwantowego. Amatorszczyzna.
  • Odpowiedz

409

4Chan dorwał się do najnowszego AI podrabiającego głos. Posłuchajcie efektów.

4Chan dorwał się do najnowszego AI podrabiającego głos. Posłuchajcie efektów.

Niestety reakcja firmy która to zrobiła, była natychmiastowa i już zamknęli betę. Tego i tak nie da się powstrzymać.

Pierdyliard
z
boards.4channel.org
dodany: 30.01.2023, 22:24:56
  • 147
  • #
    ciekawostki
  • #
    4chan
  • #
    ai
  • #
    internet
Sethus
Sethus 31.01.2023, 14:27:13 via Wykop
  • 0
To jest najlepsze
Sethus - To jest najlepsze
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Daleth2202
Daleth2202
22.01.2023, 08:53:54
  • 79
Lista wszystkich pokemonów
Bulbasaur
Ivysaur
Venusaur
Charmander
Charmeleon
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sethus
Sethus 22.01.2023, 13:26:52 via Wykop
  • 0
Bulbasaur


@Daleth2202: najlepszy
  • Odpowiedz
jakismadrynickpolacinsku
jakismadrynickpolacinsku
08.01.2023, 10:55:09
  • 842
Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytanie szczególnie do osób dorosłych ~25-30 lat.
Włączam grę na 15 minut i mi się nudzi. To nie to samo, co byłeś gówniakiem 10 lat i byłeś podjarany, bo od samochodu oderwało się koło. Lepiej się wczuwałeś, bo gówniaki mają taką właściwiość, że ciężej im odróżnić świat wyobraźni od świata realnego.
Ehh. Dorosłość. #zalesie #gry #
jakismadrynickpolacinsku - Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytan...

źródło: comment_1673175037IXmV8kKQVSFiRq6vV6RZzt.jpg

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sethus
Sethus 08.01.2023, 21:07:30
  • 0
@jakismadrynickpolacinsku: nie mam tak. Gry dalej mnie tak samo bawią jak kiedyś. Co więcej, teraz gry są w większości lepsze niż kiedyś.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
  • Strona 2 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.09.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.11.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking