W dupie mam Argentynę, ale i tak im dziś kibicuję (i w ewentualnym finale) bo chcę żeby Messi zdobył mistrzostwo świata bo mu sie należy za całokształt i zwieńczyłoby to piękną karierę #mecz
Najwspanialsze dzieło Segi to jednocześnie jej najbardziej przygnębiająca spuścizna. Sprzęt, który miał gigantyczny potencjał, wyprzedzające epokę funkcje i wspaniałą bibliotekę gier... ale szybko skasowany został, gdy nowy zarząd firmy zdecydował się na wycofanie się z rynku konsolowego.
Szaleniec z wiatrówką grasuje po Bydgoszczy i strzela do zwierząt. Jeden kotek ma przestrzelony kręgosłup, drugiemu śrut przebił szyję na wylot. Weterynarz z którym rozmawiali dziennikarze wskazuje, że trafiają do niego postrzelone psy. Uwaga! Niektóre zdjęcia są drastyczne.
Macie może ten fragment w którym Borek odleciał jak komentował i powiedział ze Polacy brali kredyty żeby pojechać do Kataru i obejrzeć mecz reprezentacji? xDD #mecz
#mecz