Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rezyte
Rezyte

Rezyte

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14449
  • Znaleziska 856
  • Mikroblog 13593
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10
TankDriver
TankDriver
29.05.2021, 06:59:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
Czy dawka z takiej serii zadziała czy ktoś sobie ze mnie żartuje?
#covid19 #szczepienia #heheszki #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
TankDriver - Czy dawka z takiej serii zadziała czy ktoś sobie ze mnie żartuje?
#covid...

źródło: comment_1622271590hdoS4sxrN7PymOIL9zQF7V.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rezyte
Rezyte
Rezyte 29.05.2021, 09:22:28
  • 0
@TankDriver: Dostałem wczoraj tą samą i na razie czuję tylko lekki ból mięśni i zmęczenie, gorączki nie miałem :D
  • Odpowiedz

1382

Górnicy podpisali umowę społeczną z rządem. Będzie 120 tys. zł odprawy górniczej

Pokaż treści 18+

Górnicy podpisali umowę społeczną z rządem. Będzie 120 tys. zł odprawy górniczej

Umowa społeczna zakłada m.in. wygaszenie kopalń węgla energetycznego do 2049 r. zgodnie z ustalonym harmonogramem, pomoc publiczną dla górnictwa w tym okresie, osłony socjalne dla górników (np. urlopy czy odprawy w wysokości 120 tys. zł) i mechanizmy wsparcia transformacji Śląska.

Szewczenko
z
rmf24.pl
dodany: 28.05.2021, 15:42:24
  • 233
  • #
    polska
  • #
    slask
  • #
    gospodarka
  • #
    gornictwo
  • #
    pieniadze
  • #
    bekazpisu
Rezyte
Rezyte
Rezyte 28.05.2021, 18:32:44
  • 14
Spokojnie, jeszcze Unia musi się na to zgodzić. Pocieszające jest to, że nawet jak to przejdzie i krety wezmą te odprawy to w 80% kupią passaty i się zachleją na śmierć. Potraktowałbym to i tak jako inwestycję w normalność i wycięcie tego górniczego nowotworu
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rezyte
Rezyte
Rezyte 28.05.2021, 18:59:06
  • 3
@Vielokont: obyś się mylił :( pamiętam jak wtedy było i część cwaniaczków faktycznie poszła pod firmy, ale znam też przypadki pozytywnego rozwiązania problemu pod postacią potężnych problemów alkoholowych. Dostali chyba wtedy z 40k co wtedy w moim mieście oznaczało mieszkanek M5 za gotówkę od ręki xd paranoja
Rezyte
Rezyte
Rezyte 28.05.2021, 19:02:26
  • 3
@Palladyn400: 20k do koperty i zaprzyjaźniony sztajger na kopalni, innej drogi nie ma :) przez firmę pod kopalnie 3 lata j-----a za 3k

3749

Mężczyzna zatrzymany za samotny protest pod kolumną

Pokaż treści 18+

Mężczyzna zatrzymany za samotny protest pod kolumną

Milicja szarpie, kradnie transparent i aresztuje Zbyszka Komasę, który wybrał się na samotny protest przeciwko Nowemu Ładowi. Policjant popycha przy tym osobę filmującą zdarzenie.

konto usunięte
z
twitter.com
dodany: 16.05.2021, 18:03:15
  • 183
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    bekazpisu
  • #
    psy
Rezyte
Rezyte
Rezyte 16.05.2021, 19:22:32
  • 336
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2298

Tysiące trafią na konta górników JSW. Będzie podwyżka i deputat

Tysiące trafią na konta górników JSW. Będzie podwyżka i deputat

JSW przyzna swoim pracownikom podwyżkę inflacyjną. W dodatku będzie wypłacać deputat węglowy – poinformowały Reprezentatywne Związki Zawodowe.

tomasz-raudner
z
slaskibiznes.pl
dodany: 15.04.2021, 14:50:32
  • 166
  • #
    polska
  • #
    slask
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    gornictwo
Rezyte
Rezyte
Rezyte 15.04.2021, 16:28:35
  • 46
Rezyte

źródło: comment_1618504107maX9WpTIzE7Lvx9we3KWaP.jpg

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rezyte
Rezyte
Rezyte 15.04.2021, 16:35:42
  • 20
@vince87: w sensie przynoszą zysk w wysokości minus 1,5mld rocznie jak wspominano w artykule? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rezyte
Rezyte
Rezyte 15.04.2021, 16:40:29
  • 4
@vince87:
Rezyte - @vince87:

źródło: comment_1618504826bvDs4yRAx6ODDJRlYkJqZC.jpg

Pobierz

612

Nie tylko węgiel ma znikąć z domów. Ogrzewanie na gaz ma być wyeliminowane...

Nie tylko węgiel ma znikąć z domów. Ogrzewanie na gaz ma być wyeliminowane...

Do 2050 roku z domów ma znikać ogrzewanie na gaz. - Perspektywa 2050 roku to jest następnych 30 lat, wiąże się to z celami klimatycznymi europejskimi i naszymi krajowymi politykami, m.in. strategią energetyczną, z przechodzeniem na zieloną energię, odnawialne źródła energii - mówiła w...

ksiak
z
wideo.wp.pl
dodany: 29.03.2021, 06:08:47
  • 452
  • #
    polska
  • #
    budujzwykopem
  • #
    ogrzewanie
  • #
    energetyka
Rezyte
Rezyte
Rezyte 29.03.2021, 07:54:36
  • 83
@Strupzdup: pompa ciepła czyli odwrotna lodówka tylko większą, działa na prąd, ogrzewa wodę która potem rozprowadzasz po domu, a ciepło czerpie z gruntu najczęściej. To tam w skrócie
kriskir2000
kriskir2000
19.02.2021, 23:47:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
do tych co mi mówią że: jak chcesz lwów to oddaj szczecin i wrocław.

to powiem tylko że stalin obiecał zostawić wschodnie granice polski w spokoju a poszerzyć polskę o prusy i zachód jak wygra wojnę
kriskir2000 - do tych co mi mówią że: jak chcesz lwów to oddaj szczecin i wrocław.

t...

źródło: comment_16137784779kmIDJkJbv9Z84CBf5YuZv.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rezyte
Rezyte
Rezyte 19.02.2021, 23:50:30
  • 4
@kriskir2000: ale Panie po co ci ta wschodnia dzicz, skoro nawet podkarpacia nie jesteśmy w stanie ogarnąć. Ja to bym się z chęcią zrzekł terenów na wschód od Wisły na rzecz białorusi litwy i ukrainy, niech oni się męczą - i myk PKB +10% rdr i brak pisu w rządzie
  • Odpowiedz
Rezyte
Rezyte
Rezyte 19.02.2021, 23:55:35
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Rezyte
Rezyte
Rezyte 19.02.2021, 23:58:33
  • 3
@kab_anos: w sumie racja, po chwili zastanowienia wolałbym, żyć pod niemiecką granicą - gdzie podpisać wniosek? :)
  • Odpowiedz
r.....K
r.....K
konto usunięte 19.02.2021, 23:20:03
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rezyte
Rezyte
Rezyte 19.02.2021, 23:22:55
  • 2
@robertK: Nic, genetyka i ewolucja to suka. Powinniśmy eliminować słabe geny jak w Sparcie i legancko 100% chadów w społeczeństwie i 0 cierpienia w piwnicach, bo nie istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rezyte
Rezyte
Rezyte 19.02.2021, 23:29:07
  • 1
@robertK: Super by było, żeby posiadanie potomstwa można było uzależnić od zdrowia genetycznego oraz statusu i inteligencji, defaultowo masz blokniete hormonalnie rozmnażanie, dopiero jak jesteś przydatny społecznie to możesz się rozmnożyć - żeby jeździć samochodem musisz zdać egzamin, żeby zrobić sobie gówniaka musisz tylko zrobić beniz into vagene i potem powstaje taka Polska z Polakami.
  • Odpowiedz
Rezyte
Rezyte
Rezyte 19.02.2021, 23:30:13
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Rezyte
Rezyte
Rezyte 19.02.2021, 23:41:04
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Rezyte
Rezyte
Rezyte 19.02.2021, 23:46:36
  • 1
@robertK: tak jako wysoko rozwinięta cywilizacja powinniśmy otoczyć ich opieką - w końcu to nie jest wina człowieka, że taki się urodził, nie jestem za eksterminacją obecnie żyjących defektów, jedynie za uniemożliwieniem ich rozmnażania dalej.
  • Odpowiedz
veranoo
veranoo
veranoo
19.02.2021, 23:36:36
  • 4
https://www.o2.pl/informacje/koronawirus-w-polsce-nadchodzi-powazna-zmiana-niektore-maseczki-pojda-do-kosza-6609796231986016a

No ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niebiescy 1000

#gielda
veranoo - https://www.o2.pl/informacje/koronawirus-w-polsce-nadchodzi-powazna-zmiana-...

źródło: comment_1613777748xlkqDFiFJ67VCauCRHU3pj.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rezyte
Rezyte
Rezyte 19.02.2021, 23:44:07
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Rezyte
Rezyte
Rezyte 02.02.2021, 17:02:10
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

685

Interwencja Policji przed lokalem we Wrocławi live.

Interwencja Policji przed lokalem we Wrocławi live.

Paweł Nogal transmituje na żywo.

IIGuardianII
z
facebook.com
dodany: 30.01.2021, 19:15:12
  • 83
  • #
    polska
  • #
    wroclaw
  • #
    covid19
  • #
    policja
Rezyte
Rezyte
Rezyte 31.01.2021, 08:24:15
  • 107
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rezyte
Rezyte
Rezyte 30.01.2021, 09:08:17
  • 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rezyte
Rezyte
Rezyte
Autor
30.01.2021, 09:24:56
  • 0
@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: no czyli gdzie mogę się zgłosić po nasze zaległe 4 500 zł z przebiegu ciąży, bądźmy konsekwentni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rezyte
Rezyte
Rezyte
Autor
30.01.2021, 09:29:09
  • 0
@wydac_Jadzke_za_Kokeszke:ale ustaliliśmy że traktujemy od chwili zapłodnienia, że to już człowiek w pełni praw. To dlaczego PiS daje dopiero na te urodzone :(
  • Odpowiedz
Rezyte
Rezyte
Rezyte
Autor
30.01.2021, 09:37:44
  • 2
@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: no okej, na tą chwilę przyjmuję ten argument. Z fartem Mireczku!
  • Odpowiedz

6363

Niezwykle merytoryczna wypowiedź Rzecznika Wodociągów Kieleckich na team awarii.

Niezwykle merytoryczna wypowiedź Rzecznika Wodociągów Kieleckich na team awarii.

Wypowiedź na temat przyczyn awarii wodociągów. Wszystko nagle staje się jasne, taki rzecznik to skarb. Trzymajcie się w tych Kielcach.

Miczowiec
z
streamable.com
dodany: 28.01.2021, 13:33:27
  • 406
  • #
    polska
  • #
    kielce
  • #
    wodociagi
  • #
    awaria
Rezyte
Rezyte
Rezyte 28.01.2021, 14:42:45
  • 0
O kurde, podrzućcie Panu rzecznikowi granulatu dla rzeczników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zielonykubek
Zielonykubek
24.12.2020, 08:11:32
  • 206
Zielonykubek

źródło: comment_16087974908QldQKKTkz8kTxD2RY0KXg.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rezyte
Rezyte
Rezyte 24.12.2020, 08:30:12
  • 7
@Zielonykubek: (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
ChrystusPoganin
ChrystusPoganin
ChrystusPoganin
24.12.2020, 08:05:30
  • 0
Mam problem z autem pegueot 206. Wczoraj stalem autem na parkingu (i teraz najważniejsze, auto stało na spadzie górki) i nie chciało mi odpalić, dusiło sie. Elektryka, wszystko działało. Jaki może być tego powód?
#motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rezyte
Rezyte
Rezyte 24.12.2020, 08:08:35
  • 2
@ChrystusPoganin: witam, problemem jest marka peugeot. Sprzedać i kupić normalny samochód od Niemca
  • Odpowiedz
niezdiagnozowany
niezdiagnozowany
niezdiagnozowany
24.12.2020, 08:05:48
  • 0
Czy dzis obowiazuja godziny dla dziadostwa?
#koronawirus
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rezyte
Rezyte
Rezyte 24.12.2020, 08:07:36
  • 0
@niezdiagnozowany: nie
  • Odpowiedz
LubiePaczki
LubiePaczki
LubiePaczki
09.12.2020, 08:33:19
  • 6
mbank popierniczylo xD
#gielda
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rezyte
Rezyte
Rezyte 09.12.2020, 08:35:43
  • 0
@Szymcio132: @LubiePaczki: lecimy na 200! (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Rezyte
Rezyte
Rezyte 07.12.2020, 12:48:59
  • 3
Zapakowanym w mBank radzę realizować zysk, bo właśnie wszedłem więc kierunek może być tylko jeden.
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rezyte
Rezyte
Rezyte
Autor
07.12.2020, 13:20:51
  • 0
@Gawol_1: certyfikatu za darmo się nie dostaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rezyte
Rezyte
Rezyte 25.11.2020, 08:35:44
  • 6
Sprzedałem sobie orlenka, z nudów kupione śmieszne 10 akcji za 46, będzie na obiad przynajmniej. Zapakowanym po same bile życzę rakiety do 70
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maryjuszpitagoras
maryjuszpitagoras
maryjuszpitagoras
25.11.2020, 09:06:46
  • 14
@pytajek: no i tak trzeba żyć. Tu na kebsika, tu na obiadek a nie walka z grubasami czy uda się kupic mieszkanie czy bede spał pod mostem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Reakcjonista
Reakcjonista
25.11.2020, 10:07:39 via Android
  • 1
@Rezyte ja spokojnie niecałe 2k zysku dziś wyjąłem przy 55 a target miałem na 56. Myślę że dobijemy od 200 dniowej.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 14
  • Strona 8 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.12.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia