Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rewowler_Ocelot

Rewowler_Ocelot

Dołączył 10 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4027
  • Znaleziska 462
  • Mikroblog 3565
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 15
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 17.07.2017, 08:04:47
  • 2
Którego kuriera polecacie do wysłania komputera.
#kiciochpyta #kurier
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kleeb
kleeb
17.07.2017, 08:25:40
  • 1
@Rewowler_Ocelot: jak dobrze zapakujesz to każdy. Jak średnio to dhl lub pocztex. Najlepiej rozpatruja reklamacje.
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 16.07.2017, 16:17:01
  • 14
Właśnie skończyłem DS3 na 100% :D Wszystkie 4 soulsy na PC ukończone! Dawać mnie Bloodborne i Demon Souls!!
#steam #darksouls #darksouls3 #completionist #chwalesie
Rewowler_Ocelot - Właśnie skończyłem DS3 na 100% :D Wszystkie 4 soulsy na PC ukończon...

źródło: comment_AYchdC4pxXzlTJ6i5GnwFCzx44mM15RS.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Endorfinek
Endorfinek
16.07.2017, 16:18:10
  • 4
@Rewowler_Ocelot: Z jednej strony szanuję, z drugiej nie rozumiem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Wirtuoz
Wirtuoz
16.07.2017, 16:20:01
  • 17
@Rewowler_Ocelot: chyba cie zgłosze do teleekspresowego kącika ludzi pozytywnie zakreconych
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 12.07.2017, 17:24:11
  • 1
Mirki Mirusie Mirony. Jest ktoś może kto ma pudełko The Surge na PC i chciałby sprzedać za kilka polskich złotych?
#steam #kupie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 28.06.2017, 06:30:26
  • 3
Wylosowałem

a) Wyzwanie - naucz się dowolny wiersz na pamięć

b) Wyzwanie - daj napiwek kelnerowi bądź kelnerce w knajpie / restauracji


Tak więc stało się wczoraj, nie powiem ile zostawiłem, ale byłem całkiem hojny (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#mirkowyzwanie #mirkozajecie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot
Autor
28.06.2017, 07:54:43
  • 0
@TwojStaryToKorniszon: Ja też, ale teraz poszło ciut więcej.
  • Odpowiedz
Queltas
Queltas
28.06.2017, 08:02:04
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 25.06.2017, 21:14:59
  • 2
Ludzie którzy zajmują 1,5-2 miejsca w pociągu powinni płacić za 2 a nie w------c tym ze są grubi
#pkp #gorzkiezale #oswiadczeniezdupy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bezinicjatywny
Bezinicjatywny
Bezinicjatywny
25.06.2017, 21:18:04 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

odomdaphne5113
odomdaphne5113
odomdaphne5113
25.06.2017, 21:22:12
  • 0
@Rewowler_Ocelot: A idioci powinni płacić za korzstanie z netu.
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 22.06.2017, 18:51:43
  • 2
Na te pierwsze kilka dni wyprzedaży trzeba przestać obserwować tag. Wrócę za kilka dni joł joł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#steam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 15.06.2017, 22:52:14
  • 4
Odkrylem dzisiaj #nvidia ansel i się ciesze z dużych screenów jak małe dziecko. Np 40gb screen 64360x35640 z #wildlands
Rewowler_Ocelot - Odkrylem dzisiaj #nvidia ansel i się ciesze z dużych screenów jak m...

źródło: comment_wsRviM3xyGLGf1c2hhKSijSjBneB5AoR.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot
Autor
15.06.2017, 22:52:35
  • 0
A tu przybliżone na strzałke
Rewowler_Ocelot - A tu przybliżone na strzałke

źródło: comment_m545spJdOMa3DbIqvtwb6SAiBAGLYqKT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A.....c
A.....c
konto usunięte 15.06.2017, 23:04:24
  • 0
@Rewowler_Ocelot: i'm impressed
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 13.06.2017, 23:26:09
  • 4
inb4 " #steam leży :<<<"
Tak, jak co tydzień od kilku lat
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 08.06.2017, 20:36:54
  • 3
Z racji tego, że payday jest darmowy a ja mam dobre układy z overkill prosz bardzo. (Niestety normalne DLCki już wszystkie rozdałem)
#steam #rozdajosteam #payday2

PAYDAY 2: Humble Mask Pack #1: C3NHC-VDI8N-L9IB7
PAYDAY 2: Humble Mask Pack #1: 46Q8W-ZA6WE-G455X

PAYDAY
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MaddoxX1911
MaddoxX1911
08.06.2017, 20:41:24
  • 1
@Rewowler_Ocelot: aktywowałem 5 sztuk, dzięki
  • Odpowiedz
F.....t
F.....t
konto usunięte 08.06.2017, 20:56:28
  • 1
PAYDAY 2: Sydney Mega Mask

Duplicate product code


@Rewowler_Ocelot: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 08.06.2017, 08:47:50
  • 2
Pamiętam, że kiedyś miałem kiedyś te ikonki w chrome po otwarciu nowej karty zamiast moich najczęściej otwieranych stron i mogłem sobie zrobić własne ikonki z własnymi grafikami do różnych stron. Da się to jakoś teraz zrobić? #chrome #przegladarki
Rewowler_Ocelot - Pamiętam, że kiedyś miałem kiedyś te ikonki w chrome po otwarciu no...

źródło: comment_CyrajF0q22jp2Zix5OKRP0ycwk1E4F7n.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A.....y
A.....y
konto usunięte 08.06.2017, 08:53:55
  • 0
@Rewowler_Ocelot: No panie, żeby to znaleźć po aktualizacji to zeszło trochę, tu masz opisa po angielsku bo nie będę przepisywał:
https://www.bestusefultips.com/change-google-chrome-homepage-android/
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 31.05.2017, 09:40:59
  • 1
Jakbyście przetłumaczyli tytuł gry LOGistICAL
http://store.steampowered.com/app/573060/LOGistICAL/
#tlumaczenie #pytanie możenawet być heheszkowe jeżeli będzie sensowne i nie będzie kompletnie głupie.
Rewowler_Ocelot - Jakbyście przetłumaczyli tytuł gry LOGistICAL
http://store.steampo...

źródło: comment_sZTfvOSurnn6PjhGHxBK0xFkjDn7roQZ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

graf_zero
graf_zero
graf_zero
31.05.2017, 09:54:02
  • 0
@Rewowler_Ocelot: bekaztransa.
  • Odpowiedz
Vielokont
Vielokont
31.05.2017, 10:15:10
  • 0
@Rewowler_Ocelot: InterPolTrans.
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 30.05.2017, 08:27:24
  • 2
Ma ktoś -90% kupon na którąś z tych gier?
Sleengster, Sleengster 2, Torch Cave, Torch Cave 2, Rage Parking Simulator 2016. Wystarczy na jedną.
#steam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrzysiuPG
KrzysiuPG
30.05.2017, 09:34:58 via Android
  • 1
@Rewowler_Ocelot Niektóre z tych gier są od czasu do czasu za darmo, rage był dwa razy
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot
Autor
30.05.2017, 10:39:34
  • 1
@KrzysiuPG: Wiem ale chodzi mi o kupon.
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 26.05.2017, 18:27:38
  • 1
Zaczął się już ten darmowy weekend? Znajoma ma problem bo na launcherze ma po prawej takie duże "KUP TERAZ NA PC XBOXONE PS4" i nie ma tego fajnego niebieskiego przycisku żeby pobrać/grać.
#overwatch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

support
support
26.05.2017, 18:29:45
  • 0
@Rewowler_Ocelot: śmiga
  • Odpowiedz
E.....y
E.....y
konto usunięte 26.05.2017, 18:52:27
  • 0
@Rewowler_Ocelot: Trzeba chyba pobrać klient ze strony.
https://eu.battle.net/account/download/
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 25.05.2017, 12:08:24
  • 1
W sumie jakby więcej osób miało problem z pobraniem #overwatch możecie to zrobić teraz i mieć gotowe na darmowy weekend.
PL:
https://www.battle.net/download/getInstallerForGame?os=win&locale=plPL&version=LIVE&gameProgram=OVERWATCH
ENG:
https://www.battle.net/download/getInstallerForGame?os=win&locale=enUS&version=LIVE&gameProgram=OVERWATCH
Anime:
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SherlockMen
SherlockMen
25.05.2017, 13:51:30 via Android
  • 0
@Rewowler_Ocelot Dziękuję serdecznie! :)
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 24.05.2017, 22:28:37
  • 13
No i stało się! Później niż planowałem, ale w końcu jest!
100% Dark Souls II Scholar of the First Sin! Był to mój 303 perfect na Steamie.
No to na 100% mam już #darksouls 1 #darksouls2 (obydwie vanilla i scholar) Więc pora się zabrać za DS3 :D
#steam #completionist
Rewowler_Ocelot - No i stało się! Później niż planowałem, ale w końcu jest! 
100% Da...

źródło: comment_jbgNkEzxRHj7O5xU4QhWxIiqbyt0KDBI.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....s
P.....s
konto usunięte 24.05.2017, 22:31:32
  • 3
@Rewowler_Ocelot: A ja tu GIT GUD chciałem napisać...
  • Odpowiedz
Raffael
Raffael
24.05.2017, 22:38:07
  • 5
Tak sobie wyobrażam @Rewowler_Ocelot:
Raffael - Tak sobie wyobrażam @Rewowler_Ocelot:

źródło: comment_giFzPsj7LBnheyBJKetrn7CPcyHPkIlY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 24.05.2017, 17:48:12
  • 1
Gracze #csgo jakbym chciał grę sprzedać za 9~€ to ile to w kluczach jest.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcinowy
Marcinowy
24.05.2017, 18:21:30
  • 1
@Rewowler_Ocelot: 4
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot
Autor
24.05.2017, 18:34:05
  • 1
@Marcinowy: dzienks
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 23.05.2017, 10:48:53
  • 1
#sprzedam #dirtrally (z humble) i #darksouls2 scholar of the first sin (z pudełka) oba po 8,5 euro na paypal.
#steam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

g.....a
g.....a
konto usunięte 25.05.2017, 20:58:02 via iOS
  • 0
@Rewowler_Ocelot: wezmę dirta ale za 7euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 22.05.2017, 10:29:41
  • 4
Blokują wam #steam dlatego, że nie potraficie spojrzeć w tag zanim napiszecie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....8
m.....8
konto usunięte 22.05.2017, 11:59:32
  • 0
@Rewowler_Ocelot: morzliwe
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 18.05.2017, 11:10:17
  • 12
Nr 300 miało być Scholar of the First Sin, ale nie wyszło. Będzie na 301 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#steam #completionist
Rewowler_Ocelot - Nr 300 miało być Scholar of the First Sin, ale nie wyszło. Będzie n...

źródło: comment_dAaWWjjmnb98sy4ErwbHDHeOhAHeBBha.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartoshh
Bartoshh
18.05.2017, 11:11:45
  • 3
@Rewowler_Ocelot: O k-----s, gratulacje :)
  • Odpowiedz
Piotrp7
Piotrp7
18.05.2017, 11:14:10
  • 3
@Rewowler_Ocelot: najs, szanuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 17.05.2017, 18:18:32
  • 3
Anniversay event od 23 do 12 :D
https://youtu.be/N-nf4nqdZRA
#overwatch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przecietny
przecietny
17.05.2017, 18:27:01 via Android
  • 2
@Rewowler_Ocelot XD
przecietny - @Rewowler_Ocelot XD

źródło: comment_qQydtJTsoZlwIM8Y9thJUb9tjSKKGuSZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys
17.05.2017, 18:41:16
  • 0
@Rewowler_Ocelot: Mam nadzieje, że dostaniemy po 1 skrzynce z każdego eventu :D

  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 28
  • Strona 22 z 28
  • >

Adamska

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.03.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 11.10.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking