Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rewowler_Ocelot

Rewowler_Ocelot

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4027
  • Znaleziska 462
  • Mikroblog 3565
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 15
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 08.08.2018, 19:34:57
  • 2
W którą Armę i jakie DLCki się zaopatrzyć?
#armaforces
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McBlyat
McBlyat
08.08.2018, 19:36:28
  • 1
@Rewowler_Ocelot: Najlepiej w 3. Co do DLC to na początek najlepiej wyposażyć się w Apex, dodający nową mapę, kampanie na niej i nowy sprzęt
  • Odpowiedz
Madin5
Madin5
08.08.2018, 20:50:27
  • 3
@Rewowler_Ocelot: jeśli chciałbyś do nas dołączyć to sama podstawka wystarczy:
https://www.wykop.pl/wpis/32356369/tutorial-jak-dolaczyc-do-armaforces-pokaz-spoiler-/
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 31.07.2018, 17:51:14
  • 2
Gdzie mogę zamówić kuriera do KILKU paczek online? Telefonicznie już mnie nie chcą, bo za późno, a na stronach widzę tylko do jednej przesyłki.
#dhl #dpd #kurierzy #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

judy_jetson
judy_jetson
31.07.2018, 18:22:27
  • 0
@Rewowler_Ocelot: Może sendit.pl TU
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 12.07.2018, 08:20:00
  • 2
Co tu się to ja nawet nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://eu.battle.net/forums/en/wow/topic/17620502006?page=1
#wow #blizzard
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

macnos
macnos
macnos
12.07.2018, 11:12:42
  • 0
@Rewowler_Ocelot: przyznaj się że to ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 25.05.2018, 09:49:07
  • 5
#steam przyznawać się ile wydaliście na Steam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://help.steampowered.com/en/accountdata/AccountSpend
Ja tylko 6400
Rewowler_Ocelot - #steam przyznawać się ile wydaliście na Steam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://...

źródło: comment_p1WTnQR99uh6tgv7ECbkD7pGqvjF5xDh.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OlejekErotyczny
OlejekErotyczny
OlejekErotyczny
25.05.2018, 11:55:16
  • 1
@Raffael: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OlejekErotyczny - @Raffael: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_qB2Dv96LNReci4pIWvBDqrtFbBsD71Us.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
J.....y
J.....y
konto usunięte 25.05.2018, 15:34:44
  • 0
@Rewowler_Ocelot: o co chodzi z typami 1,2,3?
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 16.05.2018, 07:08:57
  • 2
Może mi ktoś wytłumaczyć, jak działa #amazon i #twitch prime? Niby kosztuje 8€, ale mi zjada z konta 2,99. Mam dostępy do bonusów z Twitch Prime ('darmowej' subskrypcji też), a na Amazonie mam tylko do Prime Video. W transakcjach nie ma tego nigdzie, ostatnią płatność mam za Amazon Prime rok temu w czerwcu (i za 8€)

#pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 05.05.2018, 07:56:09
  • 2
Wooo, zaczęło się! Nie mogę się doczekać. #scalak #steam
Rewowler_Ocelot - Wooo, zaczęło się! Nie mogę się doczekać. #scalak #steam

źródło: comment_2CUM0ymq0omZlxs8b9lSsFCaqFVxxIuE.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WielkaPesaNarodowa
WielkaPesaNarodowa
05.05.2018, 07:58:33
  • 2
@Rewowler_Ocelot: pfffff
WielkaPesaNarodowa - @Rewowler_Ocelot: pfffff

źródło: comment_2JLaugvfM6ucESOp9xb3Ffavdba5k04D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot
Autor
05.05.2018, 08:00:15
  • 1
@WielkaPesaNarodowa: (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 09.03.2018, 21:29:12
  • 4
No elo :D
http://store.steampowered.com/app/731490/Crash_Bandicoot_N_Sane_Trilogy/
#steam
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lookazz
Lookazz
09.03.2018, 21:50:09
  • 5
@dawidczeta: dokładnie tyle samo ile na PS Store, w czym problem?
  • Odpowiedz
dawidczeta
dawidczeta
09.03.2018, 21:57:32
  • 1
@Lookazz: czyli jesli jakas premiera bedzie za 259zl to na wersji pecetowej tez maja takim ciagiem isc? Jeszcze za czasow ps3 remastery byly po 100-120zl. Ostatnio cos do lba uderza rych wydawcow jeszcze 2-3 lata temu Gry kosztowaly po 160-180zl ale w pudelkach a teraz za ta sama cene sie dostane w wersji cyfrowej ( ͡° ͜ʖ ͡°). W 2017 juz gry pc dochodzily w pudelku
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 07.02.2018, 06:29:05
  • 3
Nowa Widow (。◕‿‿◕。)
#overwatch
Rewowler_Ocelot - Nowa Widow (。◕‿‿◕。) 
#overwatch

źródło: comment_Nd9vMBLUMKAMcgpZ82pUELMV5VgD1Y2M.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

l.....f
l.....f
konto usunięte 08.02.2018, 08:01:59
  • 1
@wojtaasp: chyba jedna nie dziś
  • Odpowiedz
l.....f
l.....f
konto usunięte 08.02.2018, 08:50:24
  • 1
@wojtaasp: thx, pozostaje liczyć na wieczór
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 05.02.2018, 13:00:27
  • 1
#steam Jest jakiś sposób, żeby mieć apkę do 2 etapowej weryfikacji/potwierdzania na markecie i na PC i na telefonie jednocześnie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oldgamesfan
oldgamesfan
oldgamesfan
05.02.2018, 14:49:02
  • 0
@Rewowler_Ocelot: Jak masz zrootowany android na telefonie, to możesz wyeksportować token do aplikacji na kompie.
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 31.01.2018, 10:57:29
  • 2
Ma ktoś jakiś kupon?
#pyszne
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brejku
Brejku
31.01.2018, 10:59:02
  • 0
@Rewowler_Ocelot: tylko talon
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 11.01.2018, 18:58:47
  • 1
Kupował ktoś Dishonored GOTY w wydaniu "Platinum Games"?
Ciekawi mnie czy jest to wersja RHCP czy nie.
https://cdp.pl/dishonored-game-of-the-year-edition-pud-pc.html
#steam
Rewowler_Ocelot - Kupował ktoś Dishonored GOTY w wydaniu "Platinum Games"?
Ciekawi m...

źródło: comment_T3KS6jOXv0ql8r6MVHdzS8hpt6DValTx.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kulaty
kulaty
11.01.2018, 18:59:54
  • 1
@Rewowler_Ocelot: jest RHCP.
  • Odpowiedz
F.....t
F.....t
konto usunięte 11.01.2018, 20:22:00
  • 0
@kulaty: Zawsze miałeś RHCP, tylko dopiero od jakiegoś czasu Steam wyświetla też nazwę wersji regionalnej.
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 10.01.2018, 11:51:00
  • 2
Dodatkowe 100 tokenów za zapisanie się do newslettera. Do 1 lutego.
https://overwatchleague.com/en-us/promos/inaugural-team-skins-tokens
#overwatch
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muko
Muko
Muko
10.01.2018, 12:42:11
  • 1

Komentarz usunięty przez moderatora

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot
Autor
11.01.2018, 09:22:28
  • 1
@Aura_: Za zalogowanie się jest 100 i 100 za newsletter czyli 200. Jednak mówią, że dodanie 100 z newslettera może potrwać tydzień++
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 03.01.2018, 16:38:26
  • 1
Zrzuca ktoś jakieś worki czy coś
#gtav #gtaonline
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot
Autor
03.01.2018, 22:40:54
  • 0
@Paplo: No właśnie mi się tylko raz zdarzyło i koleś po chwili wyszedł :X
  • Odpowiedz
Alf_
Alf_
04.01.2018, 12:35:45
  • 0
@Rewowler_Ocelot: Zarób...
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 17.11.2017, 19:27:08
  • 1
Który region ma najtaniej #overwatch ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 13.11.2017, 18:49:15
  • 5
Ale wywali tutaj kolumnę jutro.
#steam
Rewowler_Ocelot - Ale wywali tutaj kolumnę jutro.
#steam

źródło: comment_kxtbnUXLALSmM2CaBLKbKlMeokIZofN9.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C.....A
C.....A
konto usunięte 13.11.2017, 18:49:57
  • 1
@Rewowler_Ocelot: Za ile będa złotóweczki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 13.11.2017, 18:20:09
  • 14
No elo
#steam
Rewowler_Ocelot - No elo
#steam

źródło: comment_LkfHXzzezjVFhiVTjtjPYGCwc5Dhcm5F.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MaddoxX1911
MaddoxX1911
13.11.2017, 18:20:34
  • 3
@Rewowler_Ocelot: to prawda, op to pedał
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot
Autor
13.11.2017, 18:23:27
  • 1
@vupacro: enchanced steam
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 13.11.2017, 14:11:51
  • 5
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gachimuchi #steam #boynextdoor
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frutson
frutson
13.11.2017, 14:20:43
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 13.11.2017, 13:29:23
  • 3
W sumie dobra jest ta zabawa, klikam tylko kurczaka i już nigdy nie jest po równo.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamilwiernik
kamilwiernik
13.11.2017, 13:30:27 via Android
  • 5
kurczak
  • Odpowiedz
kamilwiernik
kamilwiernik
13.11.2017, 13:30:36 via Android
  • 5
4 sery
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 13.11.2017, 13:15:01
  • 6
Słyszeliście, że wprowadzają polskie złotóweczki?
WIecie o której?
Będzie kurs 1:1, ale gry będą po 200pln tak?
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#steam
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....r
K.....r
konto usunięte 13.11.2017, 13:18:34
  • 15
@Rewowler_Ocelot: Chce zobaczyć te ceny, pełen pakiet dodatków do TrainSymulator 14000ZŁ (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
donOGR
donOGR
13.11.2017, 14:39:04
  • 1
@Rewowler_Ocelot: Podobno: 0,99 euro – 3,59 zł
https://lowcygier.pl/administracja/nowe-informacje-ws-pojawienia-sie-zlotowek-na-steamie/
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 06.11.2017, 17:24:57
  • 7
Japoński egzemplarz #mafia2 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Dziękuje @ama-japan za pomoc w zdobyciu!
#steam
Rewowler_Ocelot - Japoński egzemplarz #mafia2 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Dziękuje @ama-japan za pom...

źródło: comment_jbR8VD25dXz56l0bi0d8ZXvHhEw4Fzct.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot
Autor
06.11.2017, 17:41:07
  • 3
@Rewowler_Ocelot: inb4
RewowlerOcelot - @RewowlerOcelot: inb4

źródło: comment_jrJ0mbVc3dy8YO4goo5xO1yr6YRHrogn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
frutson
frutson
06.11.2017, 17:46:24
  • 2
@Rewowler_Ocelot: tylko po co? gra max średnia i na dodatek europejska
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 28
  • Strona 20 z 28
  • >

Adamska

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.03.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 11.10.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking