Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Representant
Representant

Representant

Dołączył 5 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 916
  • Znaleziska 660
  • Mikroblog 256
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
hugoprat
hugoprat
10.07.2024, 12:13:08
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Representant
Representant
Representant 10.07.2024, 14:27:33 via Wykop
  • 1
@niecodziennyszczon: The Fly II (1989)
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant 30.04.2024, 11:44:42
  • 0
Cześć
Szukam kosiarki spalinowej z napędem dla wujka. Areał do koszenia to 8x70m lekko pod górkę. Zależy mi na tym żeby była bezawaryjna, miała dostępne części zamienne i dała się łatwo naprawić w razie czego (z tego co czytałem to nie wszystkie kosiarki są naprawialne). Budżet 1500zł.
Od paru dni wertuje stare tematy na różnych forach i już sam nie wiem co doradzić wujkowi. Czy Waszym zdaniem któraś z tych kosiarek wytrzyma pare
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Representant
Representant
Representant
Autor
30.04.2024, 17:32:03 via Wykop
  • 0
@powsinogaszszlaja
Byłem właśnie u wujka. Najbardziej podoba mu się world ze względu na moc i pozytywne opinie na forach tylko że przez brak serwisu w okolicy chyba nie możemy go wybrać:(

@potato44: Możesz mi powiedzieć jak radzisz sobie z serwisem przez tyle lat? Albo ja nie umiem poszukać, albo w województwie śląskim nie ma autoryzowanych serwisów, a coroczny serwis jest chyba konieczny do tego żeby gwarancja była ważna.
Działka jest bez
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
30.04.2024, 20:04:36 via Wykop
  • 0
@naxed: Nie trzeba, dziękuję:) Jednak znalazłem i serwis i sklep stacjonarny worlda w okolicy. Zamiast szukać pod 'grass' szukałem pod 'world' tak więc odpuszczam naca.
Biorę pod uwagę tylko alko i world.
Wujek kosi co 2-3 tygodnie.

@KrolWlosowzNosa
Właśnie mam wątpliwości czy alko z numeru 1 też trzyma taka jakość bo jest coś dziwnie tani jak na taka pojemnosc i moc silnika
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant 19.03.2024, 22:23:10
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Representant
Representant
Representant
Autor
20.03.2024, 22:21:49 via Wykop
  • 3
@KHOT: @ChempyTuj @odysjestem @crespo @Vadzior @Boros
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Zamówię Highland park viking honour 12. KHOT bardzo zwięźle to opisał. Wahałem się jeszcze nad Glenfiddich 12 ze względu na ładna butelke, 0.3l wiecej i dobre opinie.
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant 11.03.2024, 22:39:44
  • 0
Cześć
Szukam jakiegoś taniego smartfona na budowę bo szkoda mi mojego samsunga. Do tej pory używałem xiaomi redmi 2 ale sie zepsuł.
Który z tych dwóch telefonów jest według was lepszy?
1.Smartfon Xiaomi Redmi A2 3/64GB - android 13GO
2.Smartfon Motorola moto e22 4/64GB - android 12
Telefon będzie używany tylko do rozmów, przeglądania internetu, czasami yt i google maps. Nie będę instalował żadnych
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Representant
Representant
Representant
Autor
12.03.2024, 13:01:49 via Wykop
  • 0
Ok, w takim razie zamówię motorole. Dziękuję pięknie @Chio_ @walerianzdobywca @bialy100k
Jeśli chodzi o etui i szkło hartowane to wystarczy takie coś?:
Etui PANCERNE KARBON
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
12.03.2024, 17:24:58 via Wykop
  • 0
Panowie, natrafiłem na Motorola Moto G53 4/­128GB w sklepie sferis. Kolor blado-różowy ale etui powinno wszystko zasłonić.
Z porównania procesorów g53 vs e22 wychodzi że ten pierwszy jest lepszy. Dziwi mnie trochę cena bo np. w euro motorola g53 czarna/srebrna kosztuje 999zł.
Dołożyć te 50zł czy zostać przy e22? @bialy100k @walerianzdobywca @vulcanitu @Chio_
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant 06.01.2024, 12:58:09
  • 0
Cześć
Moglibyście mi polecić jakąś sucha karmę dla psa do 18zł/kg. Pies ma 13lat, 18.5kg, kundelek. Rozważam:
1.Carnilove Adult Duck and Pheasant, kaczka i bażant
2.Taste of the Wild Southwest Canyon
3.Brit Fresh Adult Great Life, kurczak
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Representant
Representant
Representant
Autor
06.01.2024, 15:51:20 via Wykop
  • 0
Ok, poczytam jeszcze o Carnilove i Primal Spirit a potem wybiorę coś z tych dwóch. Dziękuje pieknie za odpowiedzi.
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant 22.09.2023, 20:09:36
  • 0
Cześć
Pół dnia się męczę żeby uruchomić grę na PC i ciagle to samo:
"Loguje się do EA APP. Klikam graj. Pokazuje się okno ładowania, następnie biała ramka z logiem FC 24.
Poźniej kolejna ramka na środku i wszystko wraca z powrotem do aplikacji."
Gre kupiłem w media expert, dostałem kod na paragonie. Możecie mi powiedzieć czy jest możliwość zwrotu gry i odzyskania pieniędzy? Nie mam już do tego siły.
#fifa
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Representant
Representant
Representant
Autor
22.09.2023, 20:20:55 via Wykop
  • 0
@vytah: Przeniosłem się z windows 10 na 11 bo myślałem że to pomoże.
Procesor i5-10400F, 8gb ram, karta gtx 1660.

@spanzik Wiem, ze to nie wina media expert ale jesli jest tyle wiadomosci na angielskim i polskim forum ea od graczy którzy nie moga uruchomic gry to chyba jednak wina leży po stronie EA.
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
22.09.2023, 20:28:17 via Wykop
  • 0
@spanzik: Ostatni raz grałem w fife 08. Ta gra kosztowała ponad 400zł to co mam odpuścić im to teraz i znaleźć sobie inna gre?
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
22.09.2023, 20:48:37 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
23.09.2023, 08:57:40 via Wykop
  • 0
@MUFC: Ok, zamówię nowe kości ram 2x16gb.

Zastanawiam sie też czy nie kupić nowej karty graficznej np. Gigabyte GeForce RTX 3060 GAMING OC LHR 12GB GDDR6 albo coś od AMD
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
23.09.2023, 10:50:11 via Wykop
  • 0
@zielonykrul: próbowałem pare razy, wszystkie sterowniki aktualne. Sformatowałem dysk i zainstalowałem nowy system w11. Na forum ea pisalo ze moze to rozwiazac problem.
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
23.09.2023, 17:58:10 via Wykop
  • 1
@zielonykrul: Windows, sterowniki i gra zainstalowane od nowa a problem nadal występuje. Nie mam antywirusa.
W poniedziałek kupie ramy i dam znac czy pomoglo. Dzięki za zainteresowanie tematem.
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant 20.09.2023, 09:40:01
  • 0
Cześć
Czy taki Kabel USB - USB Typ C SAMSUNG 1.5 m nada się do Kontroler SONY DualSense ps5?
Pad będzie używany tylko do fify na PC.
#pcmasterrace #ps5 #pc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Representant
Representant
Representant
Autor
20.09.2023, 11:28:07 via Wykop
  • 0
Ok, dzięki Panowie.
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant 20.07.2023, 13:29:53
  • 0
Cześć
Panowie, czy warto kupić tego laptopa:
Lenovo Thinkpad t450
Laptop będzie używany głównie do internetu, czytania książek, troche excela i visual studio code, zero gier.
#laptopy #lenovo #thinkpad #pytaniedoeksperta
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Representant
Representant
Representant
Autor
20.07.2023, 13:54:09 via Wykop
  • 0
@fiddle: tak, tylko ze w opisach wskazuja na mozliwe wady na matrycy czy pekniecia na obudowie. Myslalem ze to właściwie podejscie wybierać laptopy klasy A nawet jesli sa troche drozsze.

@m4rio @KajuTheMonke1996
Przejrzałem większość ofert na amso i kompre, z budzetem 650zl nie znalazlem nic ciekawszego.
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
20.07.2023, 14:27:06 via Wykop
  • 0
@dzyndzla: Jesli chodzi o baterie to myslalem zeby kupic jakis zamiennik bo dobrego oryginału raczej juz nie dostane.
Poszukam jeszcze czegos nowszego według tego co napisałes ale do innych sklepow niz kompre czy amso nie mam zaufania.
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
21.07.2023, 15:43:22 via Wykop
  • 0
Co powiecie o tym:
https://allegro.pl/oferta/laptop-lenovo-thinkpad-t470s-i5-7-gen-8-240ssd-w10-12705324099
Nie jest to klasa A (mozliwe rysy) ale ma nowsze podzespoły i matryce fullhd.

T480/T495 jest znaczaco poza moim budzetem - brałem pod uwagę oferty z firm majacych +99% pozytywnych komentarzy.

Najpierw
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
21.07.2023, 18:19:52 via Wykop
  • 0
@MercedesBenizPolska: wolalbym jednak kupic normalnie chociaż zdaje sobie sprawę ze mozna sporo zaoszczędzić na licytacji.
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
21.07.2023, 18:56:29 via Wykop
  • 0
@MercedesBenizPolska: Musze to przemyslec i mam nadzieję ze w niedziele uda sie cos kupic.
Przyznam ze rozwazałem nawet kupno elitebooka:
https://sklep.precio.pl/pl/p/Notebook-HP-Elitebook-830-G6-i5-8365U-8G-256G-SSD-W11P-/3556
Ale laptopy lenovo chyba sa bardziej niezawodne.

Dziękuję za zainteresowanie tematem.
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
22.07.2023, 19:09:09 via Wykop
  • 0
@dzyndzla: Tak, obawiam sie zakupów u prywatnych sprzedawców. Nigdy nie wiadomo kiedy taki laptop padnie czy nie ma wad ukrytych itp.
W amso, kompre, precio (biore pod uwagę tylko sprawdzone firmy) dają gwarancję na rok, moge do 14 dni odeslac sprzet jesli mi cos nie pasuje.

Wiem ze chcecie dobrze ale za duzo razy naciąłem sie na rozne oferty dlatego wole byc przesadnie ostrożny.

@Richtig_Piwosz dziękuję ale pozostane
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
24.07.2023, 15:14:27 via Wykop
  • 0
Zamówiłem hp elitebook 830 g6 z precio za 849zl.
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant 30.06.2023, 14:39:23
  • 0
Cześć
Szukam opony do koła 24cale, szerokość wewnętrzna obręczy 20mm. Głównie zależy mi na odporności na przebicie (w starej oponie co wyjazd to kapeć). Robie trasy 65% asfalt/ścieżki rowerowe, 35% szuter/las. Czy któraś z tych opon się nada?:
1.Opona SCHWALBE Land Cruiser
2.Opona CONTINENTAL Ride Tour
#rower
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Representant
Representant
Representant 21.06.2023, 18:25:35
  • 0
Cześć
W mojej myszce zowie za13 zrobił się dwuklik przez co muszę ją wymienić. Czy do 50zł da rade kupić coś co będzie precyzyjne i wytrzyma chociaż 2 lata? Znalazłem Logitech M90, myślicie że warto?
#pcmasterrace #myszka #komputery
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Representant
Representant
Representant
Autor
21.06.2023, 19:12:00 via Wykop
  • 0
@cukru @hrumque Macie racje, dużo lepiej. Na allegro jest sporo tych mikrostyków do myszek, to musi byc jakaś dedykowana czy wszystkie pasuja?

@supersucker A4tech już nigdy wiecej nie kupie. Ale dzieki
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
21.06.2023, 19:48:29 via Wykop
  • 0
Ok, dziękuję pięknie Panowie. Przejadę do serwisu komputerowego i może tam dadza rade mi to wymienić.
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
22.06.2023, 17:39:08 via Wykop
  • 1
@ReeceWithouterpoon: Właśnie ja kupiłem:) Bardzo fajna myszka. Dzięki wielkie
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant 01.05.2023, 11:28:05
  • 0
Cześć
Czy taki przedłużacz https://www.castorama.pl/przedluzacz-ogrodowy-diall-3-x-1-5-mm2-20-m-id-1086629.html bedzie odpowiedni do kosiarki elektrycznej jakmet 1700wat? Na różnych forach w większości polecaja 3x2.5. W sklepie elektrycznym powiedzieli mi ze moga mi taki zrobic bo normalnie nie dostane ogrodowego o takim przekroju.

#elektryka #ogrodnictwo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Representant
Representant
Representant
Autor
01.05.2023, 13:29:01 via Wykop
  • 0
Ok, dzięki Panowie.
@Qullion @Raa_V jeśli macie na myśli przedłużacze bębnowe to odpada bo kosiarka jakmet ma takie wejście gniazdka:
Representant - Ok, dzięki Panowie. 
@Qullion @Raa_V jeśli macie na myśli przedłużacze...

źródło: bERyG6l

Pobierz
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
02.05.2023, 11:18:51 via Wykop
  • 0
Niestety ale przez zawias klapki (załączyłem zdjęcie) nie da rady wpiąć przedłużacza do wtyku kosiarki (u mnie ta czarna ramka nie ma żadnej przerwy).
Znalazłem taką aukcje na allegro: Przedłużacz kel 3x1.5 25m
Sprzedawca ma dobre opinie wiec mam nadzieję że przedłużacz jest oryginalny.

@Qullion podobny kabel do tego co podałeś mieli w jednej hurtowni za 200zł 20m 3x1.5. Fajny tylko że czarny, moge go przegapić w trawie.
Representant - Niestety ale przez zawias klapki (załączyłem zdjęcie) nie da rady wpią...

źródło: Bvh0jdN

Pobierz
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant 03.01.2023, 13:00:12
  • 1
Cześć
W moim Opel Corsa C 1.2 80km prawdopodobnie padła upg albo pękła głowica. Za 2 miesiące kończy mi się OC i przegląd, dlatego muszę zdecydować co dalej robić z tym rupieciem. Ta sytuacja jest troche bez wyjścia. Z jednej strony władowane 8-9k w same naprawy (sporo jak na wartość samochodu) więc szkoda złomować a z drugiej nie mam pewności że po kolejnym remoncie nowa uszczelka wytrzyma. Sam już nie wiem co robić
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Representant
Representant
Representant
Autor
03.01.2023, 13:48:46
  • 0
@trzaichlac69 byłem w kilku warsztatach żeby powiedzieli mi czy to coś poważnego bo nie wiem czy jest sens ładowania pieniedzy. Każdy mówi że to inna cześć i tak to się kreci do dzis. Gdybym od razu wiedział, że to kolejny raz upg to samochód tego samego dnia trafiłby na złom. Teraz troche mi szkoda złomować i strach remontować.

@aarahon Pamiętam, że przed wyjazdem (30km) sprawdzałem płyn chłodzący i olej. W
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
03.01.2023, 14:15:36
  • 0
@aarahon przy pierwszej upg gadałem z mechanikiem co lepiej: wymiana silnika czy remont. Doszliśmy do tego, że remont pewniejszy. Tutaj po zakupie silnika nie miałbym pewności czy silnik jest w dobrym stanie a wątpie że mechanicy w mojej okolicy daliby radę to dokładnie sprawdzić. Do tego należałoby wymienić rozrząd, olej, filtry. Koszt silnika, robocizny i ewentualnych napraw to min. 3k. Jakby ten samochód był warty ze 20k więcej to może byłoby
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
04.01.2023, 11:55:22
  • 0
Po co wymieniać mu rozrząd jak nie będzie rozciągnięty?


@aarahon Myślałem że to zdrowe podejście. Nigdy nie ma pewności ze sprzedający mówi prawdę co do przebiegu rozrządu.

@Pangia Nie no, na reklamacje to 2 lata za późno. Co do ceny to tutaj dużo częsci było wymienianych a ja nie chciałem oszczędzać na takiej naprawie. Zależało mi żeby zrobić raz a dobrze i mieć samochód na lata. Mechanik naprawia samochody ze
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
05.01.2023, 14:19:21
  • 0
@solidsnake7 Nie, nie chce. Nie moge juz patrzec na ten samochod.

Max kwota jaka moge jeszcze przeznaczyc na naprawe to 1500zl. Koszt slupka, sprawdzenia, planowania i roboty znacznie przekracza moj budzet, dlatego automatycznie odrzucam te opcje. Poza tym tak jak r5678 pisze, ople nie maja super pancernych silnikow, po wymianie nadal moze sie cos dziac, nie ma sensu ryzykowac.

Opcja nr 2 czyli sprzedaz jako "uszkodzony silnik" za poldarmo jest chyba
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
16.02.2023, 14:58:16 via Wykop
  • 0
Cześć
Samochód trafił na złom. Jutro załatwiam wszystkie formalności. Dzięki za zainteresowanie tematem:)

@trzaichlac69 @aarahon @solidsnake7 @Pangia @tazoo8 @r5678
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
16.02.2023, 15:06:59 via Wykop
  • 0
@Pangia za długo już sie bawiłem z tym samochodem i bez sensu wyrzucałem pieniądze
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
Autor
16.02.2023, 15:24:31 via Wykop
  • 0
@Pangia Przy tych stratach to tysiąc wiecej czy mniej nie ma znaczenia. A nie chciałbym żeby ktoś to potem kupił ze skupu i sie meczył z trupem.
Wziąłem tysiąc zł na złomie.
  • Odpowiedz
Stensin
Stensin
Stensin
03.08.2022, 10:44:09
  • 0
Mirki, ma ktoś namiar na osobę od sprawdzwegiel.pl? Kwestia jest taka aby zaktualizował listę produktów. Nie ma już groszek staszic wujek a jest groszek II. Wiem że jest tu na wykopie ale zapomniałem jak się nazywa.
#pgg
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Representant
Representant
Representant 03.08.2022, 11:01:07
  • 0
@Stensin: derecki
  • Odpowiedz
WosMich
WosMich
WosMich
30.06.2022, 14:27:16
  • 0
Zamówiłem karlika i przeszedłem do płatności, każą zapłacić ale nie dostałem żadnego maila co mam zrobić? nie jest to nie wiem jakieś oszustwo?
#pgg
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Representant
Representant
Representant 30.06.2022, 15:57:21
  • 0
@WosMich: Tez nie otrzymałem żadnego emaila potwierdzającego zamówienie a ostatnim razem przyszedł od razu.
  • Odpowiedz
wacinski
wacinski
30.06.2022, 13:49:07
  • 0
ma ktoś linka do tej kasy jak już mam towar w koszyku?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pgg
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Representant
Representant
Representant 30.06.2022, 13:54:22
  • 0
@kviontkv: od razu można iść do kasy?
  • Odpowiedz
przykow
przykow
29.06.2022, 14:14:27
  • 5
Przyjechało workowane złoto. Na razie 2 tony i polowanie trwa dalej (wczoraj w----------o w kosmos 3 finalizacje zamówień...).
#pgg
przykow - Przyjechało workowane złoto. Na razie 2 tony i polowanie trwa dalej (wczora...

źródło: comment_1656512005iu4zwf5MwOsFYvFlBkOair.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Representant
Representant
Representant 29.06.2022, 16:17:16
  • 0
@przykow: Dawno zamawiałeś?
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant 29.06.2022, 16:59:55
  • 0
@przykow: Czyli mnie olali. Zamawiałem 2 czerwca 2 tony karlika i dalej czekam
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant 29.06.2022, 19:20:50
  • 0
@uzytkownik_wykop_pl: tak, pierwsze
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant 28.06.2022, 16:35:00
  • 0
Orzech I Ziemowit jeszcze jest jakby co
#pgg
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Representant
Representant
Representant 28.06.2022, 14:06:41
  • 1
Pieklorz ekogroszek luz jest dostepny
#pgg
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dkaab
Dkaab
28.06.2022, 14:07:47
  • 0
@Representant: @Representant: @Representant: tak
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant 28.06.2022, 13:56:08
  • 0
Czy sprawdzwegiel będzie dzisiaj aktualizowało dostępność węgla?
#pgg
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubolex94
Kubolex94
28.06.2022, 14:01:47
  • 1
@19adrian: działą!
  • Odpowiedz
Kubolex94
Kubolex94
28.06.2022, 14:04:16
  • 1
@19adrian: dlatego daję znaka ;)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking