walerianzdobywca via Wykop
- 0
@kacper-kacper8888: Wyskoczy na miesiąc :)
Ja wiem, że jakieś ubezwłasnowolnienie… ale to trzeba na spokojnie, wie pan…
Ja podpiszę, gdzie trzeba… tylko… macie może papieroska, kurde?
#danielmagical #patostreamy #raszei
Ja podpiszę, gdzie trzeba… tylko… macie może papieroska, kurde?
#danielmagical #patostreamy #raszei
źródło: y6yrr
Pobierz
walerianzdobywca via Wykop
- 6
@Fatalista1988: Podpisał Pan "wniosek" o "eutanazję" Jooo kolega pijak na spokojnie.
źródło: 1000033856
Pobierz
walerianzdobywca via Wykop
- 3
@boolProptestingCheatsEnabledtrue: lustrzyca
- 3
#tenis w ogóle ruskie nie powinny być zdyskwalifikowane? jako tako jedyna prawilna w 1/2 była Maja.
walerianzdobywca via Wykop
- 2
@myidioci: A z jakiego powodu mają być " zdyskwalifikowane"?
walerianzdobywca via Wykop
- 0
@myidioci: No domyślam się, ale generalnie banowanie sportowców jest trochę nie na miejscu o ile nie mieszają się w politykę.
- 24
walerianzdobywca via Wykop
- 5
@Fatalista1988: Piękne to było :)
Jestem na ostatnim roku raszeistyki ale przyznam że nie znam odpowiedzi na to pytanie - może jakiś koneser wspomoże wiedzą
#danielmagical #patostreamy #raszei #studia
#danielmagical #patostreamy #raszei #studia
źródło: Zrzut ekranu (1207)
PobierzZ jaką stuacją mamy do czynienia na zdjęciu ?
- Stabilizacja 42.4% (53)
- Granica 57.6% (72)
walerianzdobywca via Wykop
- 3
@Fatalista1988: Zdecydowanie "stabilizacja"
Mariusz w poniedziałek o 11 przychodzi MOPS ogarnij trochę żeby się nie p--------i
PONIEDZIAŁEK 10:59
#danielmagical #patostreamy #raszei
PONIEDZIAŁEK 10:59
#danielmagical #patostreamy #raszei
źródło: 3NETo
Pobierz
walerianzdobywca via Wykop
- 5
@Fatalista1988: Piękny "balans" prawie jak na "kozetce", tylko pod nogi coś podłożyć i można spać 48 godzin.
Kochani, mamy pierwszy sukces. Rollo i Spirollo wynegocjowali u kierownika DPS-u przepustkę na weekend
Od razu po wyjściu na peronie w Toruniu walimy na ostro IRL ze stacji PKP, potem szybko Boltem na raszei.eu
Potrzebny tylko ogarnięty kaskader z obrotówką i jakimś alkoholem powyżej 7%
POZDRAWIAMY
Od razu po wyjściu na peronie w Toruniu walimy na ostro IRL ze stacji PKP, potem szybko Boltem na raszei.eu
Potrzebny tylko ogarnięty kaskader z obrotówką i jakimś alkoholem powyżej 7%
POZDRAWIAMY
źródło: g4yg
Pobierz
walerianzdobywca via Wykop
- 3
@Fatalista1988: A ma klucze? :D ?
walerianzdobywca via Wykop
- 3
@Fatalista1988: Normalnie Przyjacielu. :)
walerianzdobywca via Wykop
- 8
@patek66: Joo na spokojnie.
walerianzdobywca via Wykop
- 2
@PazzaMorte: On tam ma p--------e. Nie zazdroszczę chłopu. Rygor, cisza nocna nie można sobie posłuchać E-TYPE. Deficyt na papjeroski i a-----l. Gry "Planszowe" I integracja z pensjonaruszami. No, ale tak to jest jak się podpisuje co popadnie.
źródło: Zrzut ekranu (1187)
Pobierz
walerianzdobywca via Wykop
- 3
@Fatalista1988: hahahaha
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
walerianzdobywca via Wykop
- 22
@Matii323: Mariush nie potrafi sobie "pupy" podetrzeć czy kanapki zrobić a Ty jakieś "Prision Break" wymyślasz : )
- 15
Rwa moczowa, zwolnienie z pracy, antybiotyk do końca życia - wy nic nie wiecie.
#primemma #patostreamy #danielmagical
#primemma #patostreamy #danielmagical

walerianzdobywca via Wykop
- 1
@Aggressive_Perfector: To jest osoba z zaawansowaną chorobą alkoholową. Od kilkunastu lat.
- 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
walerianzdobywca via Wykop
- 3
@FunkyMonkey: Normalny Człowiek ludzki. Teraz k---a katusze przeżywa.
Przedszkola w Wielkiej Brytanii mają zgłaszać na policję rasistowskie" dzieci.
Pracownicy opieki nad dziećmi w całej Walii są szkoleni, by rozpoznawać i zgłaszać "rasistowskie incydenty" u maluchów pod nowymi wskazówkami zatwierdzonymi przez ministrów rządu i finansowanymi z pieniędzy podatników.
z- 119
- #
- #
- #
- #
- #
- #
walerianzdobywca via Wykop
- 0
@pypcio82: Equilibrium
- 30
Mariusz dalej w DPS.
Przypominam, że facet ma 2 mieszkania i poza uzależnieniem od alkoholu funkcjonuje normalnie.
#danielmagical #patostreamy #raszei #chlopakizraszei
Przypominam, że facet ma 2 mieszkania i poza uzależnieniem od alkoholu funkcjonuje normalnie.
#danielmagical #patostreamy #raszei #chlopakizraszei

walerianzdobywca via Wykop
- 2
@robert-kuzba: Oj tak..
Osiągnięcia
Komentator
od 30.10.2022Komentator Rocznica
od 17.06.2026Rocznica Gadżeciarz
od 15.10.2017Gadżeciarz Mikroblogger
od 14.10.2017Mikroblogger










#danielmagical