Człowiek kulturalnie loguje się do gry, odwiedza sklep z obligacjami, a w nim kolejny raz rzucone takie ochłapy, że odechciewa się poświęcać tej grze nawet 10 minut dziennie. Kolejny miesiąc ze skrzynką z krzakami...
@blogger bo to pewnie nie są "wojskowe" racje. W biedrze też czasem są takie wielkie puszki z grochówka albo czymś innym z etykietą wojskowe. To jest pewnie coś podobnego
Mirki warto kupić NVIDIA Shield TV jako konsole tylko do strumieniowania gier z komputerów NVIDIA? Może ktoś ma i się wypowie jak to działa? #nvidia #komputery #konsole
@Variv ping 11ms. Czy ja wiem czy taniej? Czy PS4 uciagnie np takiego Wieśka w ustawieniach Uber itp przy stałych klatkach. Poza tym to tam jest chyba jakiś abonament z tego co widziałem.
To pierwsze tego typu odkrycie, więc antropologiczna i paleontologiczna sensacja. Naukowcy już dawno podejrzewali, że gatunki ludzi mogły się mieszać - teraz mają na to twardy dowód.
Ale ten T-80B to lipa. Opancerzenie niemal te same, sylwetka wyższa niż T-64, jedynie większa moc silnika do mnie przemawia. Ruskie biasy pozostaną dalej karmą dla Leopardów i Abramsów ale przynajmnie zamknęli usta krzykaczom że nie ma T-80 w grze ( ͡°͜ʖ͡°) #warthunder
@Crosshairs zabawne jak gracze wt dostają +300 IQ jak się im weźmie celownik na RB. Potem wylewa taki jeden z drugim żale na Mirko że hurr durr niedobre teamy, boty, ameby itp a sami kampia przez cały mecz w jednym miejscu i wielkie zdziwienie że przegrana a przecież 10 kilow i 2137 asyst chlip chlip zły team chlip...
@SzlachcicPolny hmmm no co też może być p2w w war thunderze??? No nie wiem może czołgi typu kw 220, xm 1, kupowanie czołgów typu abrams zaraz po premierze i granie nimi przeciw graczom często na stockowych czołgach. Z samolotów to pewnie p47 który jest już chyba w każdej nacji.
#warthunder Jak gaijin pisał, że is 7 będzie czołgiem rzadkim to nie spodziewałem sie, że mają na mysli, że rzadko go nie będzie w bitwach. Na RB ruscy to w 95% is7 z jednym spawnem. Na AB po +-10 na stronę. Nie da się już grać na 8.0
@TheWalkingBed: No niby tak, ale IS jest dobry a nawet bardzo dobry więc nie wiem czy to tak szybko się skończy..( ͡°ʖ̯͡°) @KCPR: No z tych 7 prototypów które powstały to by można całą armię zmontować ( ͡°͜ʖ͡°)
@pewniecham teraz kiedy mam is ludzie nauczyli się już z nim walczyć i nie jest w cale taki mocny. IMO T 10m lepszy. Wystarczy strzał w kopułę z byle jakiego aphe i amunicja w automacie robi papa.
Wybadałem sobie Jumbo na 3 erze, myślałem taka twarda wieża to tylko niszczyciel lub czołg ery 4 będzie wstanie to przebić a tu zonk. T 34 wchodzi mi w tą wieże jak w masło, a ja ne mogę nawet go przebić, te ruskie tanki to parodia wszystkiego. Na bitwach AB są niezniszczalne, wytrzymują takie rzeczy że szkoda gadać #warthunder
@Sahib_Girej Jumbo na ab jest zajebisty ale tylko jak go rzuci niżej niż to 4.7 wtedy to 10 fragów to nie problem. Za to na wyżej niz 4.7 jest już kupą gówna. Tak samo jak np kw 220
Amerykańskim żołnierzom znów przydarzyła się przygoda w Polsce. Śmigłowiec Black Hawk po awarii musiał przymusowo lądować na polu w Tomarynach niedaleko Olsztyna. Żołnierze byli zdezorientowani, ale przeprosili
#warthunder