Urodzić się w UE to z automatu stajesz się beciakiem.
Urodzić się w PL to już ultrabeciakiem.
A i tak są frajerzy którzy jeszcze bronią UE i tej Kukolandii 🇵🇱
#bekazlewactwa #ue #zydkrecikorba #rozowepaski
Urodzić się w PL to już ultrabeciakiem.
A i tak są frajerzy którzy jeszcze bronią UE i tej Kukolandii 🇵🇱
#bekazlewactwa #ue #zydkrecikorba #rozowepaski




















#bekazlewactwa #polityka
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-28 o 12.07.09
Pobierz