Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Promilus
Promilus

Promilus

Dołączył 17 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 60468
  • Znaleziska 19830
  • Mikroblog 40638
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 23
  • Dodane (5249)
  • Komentowane (4911)
  • Plusowane (30478)
Promilus
Promilus
Promilus 26.04.2026, 17:23:26
  • 0
Co się właściwie stało z zapowiadanym finałem w plenerze?

#latwogang
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TimeIsImportantAndIamAClock
TimeIsImportantAndIamAClock
TimeIsImportantAndIamAClock
26.04.2026, 17:23:49 via Android
  • 4
@Promilus: w plenerze ciężej w nosa walić
  • Odpowiedz
anonimek123456
anonimek123456
26.04.2026, 17:23:52 via Wykop
  • 2
@Promilus: Brak zgody ze względów bezpieczeństwa
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 26.04.2026, 16:08:21
  • 13
Znam ludzi z takim poczuciem humoru jak Bedoes. Strasznie irytujące. Nie wiedzą kiedy skończyć.

#latwogang
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzesio87
Grzesio87
26.04.2026, 16:09:46 via Wykop
  • 0
@Promilus: c-----e to było
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 26.04.2026, 14:07:43
  • 25
Tego nie było w moim bingo
#latwogang
Promilus - Tego nie było w moim bingo
#latwogang

źródło: Screenshot 2026-04-26 at 16-06-52 Orange TV Go

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

17_zjedz_skreta_feat_zary
17_zjedz_skreta_feat_zary
26.04.2026, 14:08:51 via Wykop
  • 0
@Promilus: Ryszard Cebula dziś na żywo Uwaga tvn z Pragi
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 26.04.2026, 13:57:24
  • 4
Ostatnio taki spontaniczny zryw pomocy był przy okazji wybuchu wojny na Ukrainie. Dzieje się historia. Uwielbiam te momenty, a malkontenci d--a cicho.

#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus 26.04.2026, 11:48:01
  • 1
Są jakieś streamy spod bloku?

#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus 26.04.2026, 11:46:10
  • 2
Ale tam będą walczyć by w----ć się przed kamerę na finał. Wardęga na bank się wepchnie xD

#latwogang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrewasos
andrewasos
andrewasos
26.04.2026, 11:47:24 via Wykop
  • 4
@Promilus: wardega tam od wczoraj z--------a na każdej możliwej pozycji, trzeba mu oddać ze w c--j robi
  • Odpowiedz
banan0
banan0
banan0
26.04.2026, 11:47:29 via Wykop
  • 3
@Promilus: niech się wbija, akurat dużo pomaga w ogarnianiu tych atencjuszy
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 26.04.2026, 10:19:03
  • 0
Jaki jest polski rekord streama live? Tutaj podchodzi pod 700k

#latwogang
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapijawka
zapijawka
zapijawka
26.04.2026, 10:23:26 via Wykop
  • 0
@Kowalek98: budda 670k
  • Odpowiedz
Kowalek98
Kowalek98
26.04.2026, 10:23:55 via Android
  • 0
@zapijawka: rzeczywiscie
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 26.04.2026, 09:53:05
  • 4
Gdy wczoraj rano usłyszałem jak #latwogang mówi, że zbierze 100 milionów (było wtedy z 30) to myślałem, że go srogo poniosło. J--------i.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
26.04.2026, 09:55:36 via Wykop
  • 0
@Promilus: ja tak dzis myslalem o 150 xd
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 25.04.2026, 15:57:54
  • 5
Syn Pazury nie oglądał 13. posterunku xd

#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus 25.04.2026, 14:53:12
  • 1
Musiał przyszedł zrobić coś pożytecznego - sprząta. Ale nie wiem, czy pół godziny to nie za mało, by zebrać bańkę bez dużych wpłat influ/firm.

#latwogang
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

White_rosee
White_rosee
25.04.2026, 14:53:41 via Wykop
  • 2
@Promilus: musiał posprzątać
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 25.04.2026, 14:43:09
  • 0
O co chodzi z lubellą? Jak rano widziałem stream, to wspomnieli, że wpłacili milion złotych, a nie ma ich na liście i żadnych info w ich stories.

#latwogang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1X6D
1X6D
25.04.2026, 14:45:33 via Android
  • 1
@Promilus: komus sie zera p------y bo latwy mowil o 100k xD
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
Autor
25.04.2026, 14:59:08 via Wykop
  • 2
@1X6D: teraz pewnie kombinują w lubelli co z tym zrobić, bo już ludzie im dziękują za milion xD
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 25.04.2026, 13:57:16
  • 26
Przeciętny wykopek po napisaniu, że influ i firmy robią sobie tylko reklamę, większość kasy pójdzie do zarządu fundacji, a tak w ogóle to 50 milionów złotych nic nie znaczy w porównaniu do budżetu NFZ i wpłacają tylko naiwniacy.

#latwogang
Promilus - Przeciętny wykopek po napisaniu, że influ i firmy robią sobie tylko reklam...

źródło: Screenshot 2026-04-25 at 15-54-35 I am freethinker (I am Intellectually Superior) r_MemeTemplatesOfficial

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus
Autor
25.04.2026, 14:02:00 via Wykop
  • 8
Rozwinę jeszcze dla autystyków, którzy potrafią liczyć, ale nic więcej:

Oczywiste jest, że influ i firmy przy okazji robią sobie tutaj PR i reklamę. Dokładnie tak samo działa WOŚP i milion innych akcji charytatywnych. Jeśli nie byłoby zbiórek to i tak te pieniądze nie trafiłyby do NFZ-u, a poszły gdzieś indziej. Do czasu, gdy będą streamy z przelewami do skarbówki i ludzie będą się tym chwalić, to jeszcze trochę brakuje, ale np.
  • Odpowiedz
IIIlIII
IIIlIII
25.04.2026, 14:15:54 via Android
  • 2
@Promilus Ja to nie rozumiem tego płaczu o charity washing, przecież tam się przewija tyle ludzi w krótkim czasie że widzowie po godzinie nie pamiętają czy ktoś w ogóle był na streamie. A jak ktoś ewidentnie przyjedzie po atencje jak np Friz to dostaje większą zjebe w komentarzach niż jakby w ogóle się nie pojawił xD
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 24.04.2026, 19:57:25
  • 2
Aż przypomniała mi się akcja #hot16challenge 2. Przez kilkanaście dnia prawie każda znana osoba w Polsce nagrała swoje rapsy. Tylko zapomnieli o wpłatach, bo ostatecznie zebrali tylko 3,5 miliona z czego chyba bańkę wpłacił sam Taco.

Dzisiaj tiktokerzy i idole 12-latków idą po 30 milionów nagrywajac biedastreama w jakiejś norze, do której kolejni ludzie i firmy ustawiają się w kolejce.

#latwogang
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartosz-m_____
bartosz-m_____
bartosz-m_____
24.04.2026, 20:22:59 via Wykop
  • 0
@Promilus: Taco wplacil 100k
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 24.04.2026, 15:30:56
  • 11
Bardzo fajna akcja dzieciaków. Kompletnie nie rozumiem tych tekstów o tym, że ktoś chce się przy okazji wypromować. Zdecydowanie lepiej tak niż, gdyby mieli biegać po supermarketach udając magów. Przy okazji dowiedziałem się o istnieniu całego uniwersum: latwogang, kasix. Okazuje się, że superpopularne osoby, a w mojej starczej banieczce totalne anonimy ;)

#latwogang #kasix #wykop30plus
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss
24.04.2026, 15:32:53 via Wykop
  • 9
@Promilus: i to jest dobre podejscie, tu wiekszosc piwniczaków to hejtuje nie wiem czemu :D
  • Odpowiedz
Caso
Caso
Caso
24.04.2026, 17:14:19 via Wykop
  • 4
@Promilus: ktoś gdzieś wrzucał podsumowanie sprawozdań finansowych tej fundacji. miliony biedaków wpłacają aby bogatsi byli jeszcze bardziej bogaci no a przy okazji cos tam sypną chorym hehe
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 23.04.2026, 18:45:17
  • 26
Zabawnie słucha się Stanowskiego, gdy zarzuca Żurnaliście, że nie kontruje swoich rozmówców i daje im się wygadać. Poza tym zabiera robotę lepszym dziennikarzom, bo potem polityk nigdzie nie chce iść, a tylko odsyła do wywiadu u niego.

NO DOKŁADNIE TO SAMO STANOWSKI ROBI Z NAWROCKIM. A WIDOWNIA KLASZCZE USZAMI, ŻE NIE PRZERYWA.

#kanalzero #zurnalista #stanowski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Altar
Altar
23.04.2026, 18:57:36 via Android
  • 11
@Promilus: Musisz zrozumieć, że to jest wyjątkowa sytuacja. Dla Stanowskiego to jest metafizyka, spotkanie z najwyższym.
  • Odpowiedz
adammmmm
adammmmm
adammmmm
23.04.2026, 22:08:11 via Wykop
  • 6
@Promilus: z batyrem to nie dość że nie kontrował to jeszcze jak czuł że ten powie coś nie tak to starał się na żywo tak go naprowadzić żeby to wyprostował albo nie powiedział za dużo i kto tu jest PRowcem xD
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 23.04.2026, 13:22:19
  • 0
Czy już korpo mają jakiś pomysł, co będzie z #ai za 10 lat, gdy wymorduje cały ludzki Internet i nie będzie miała czego kraść? Do tego sieć zostanie zalana fejkami, które będą miały za zadanie okłamywać roboty, że np. Rosja to super kraj.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe
23.04.2026, 13:29:10 via Android
  • 1
@Promilus: raczej nie. W korpo liczy się tu i teraz, a jak się sytuacja sypie to dostaje się państwowe dotacje
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 23.04.2026, 12:30:46
  • 1
Nie wiem jak można popierać system kaucyjny na obecnych zasadach. Wziąłem worek z butelkami i puszkami, poszedłem do biedry i uznałem, że przy okazji odbiorę kaucję. I co? Kaucjomat nie działa, a nie będę stał w kolejce ze śmieciami do kasy, bo robiłem małe zakupy. Wróciłem ze śmieciami do domu. Po drodze widziałem jeszcze dwóch nastolatków, którzy grzebali w śmieciach, szukając butelek na kaucję. P------e. Jeszcze bym zrozumiał, gdyby można te butelki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
23.04.2026, 12:38:18 via Wykop
  • 4
@Promilus: Mam pomysł....kup sobie krwa jak normalny człowiek dzbanek z filtrem do wody i jak lubisz gazowane to dafi saturator.
fidelio-fidelio - @Promilus: Mam pomysł....kup sobie krwa jak normalny człowiek dzban...

źródło: 1000140271

Pobierz
  • Odpowiedz
Anthermil
Anthermil
23.04.2026, 12:51:29 via Wykop
  • 2
@fidelio-fidelio: ja rozwiazalem problem kaucji wyrzucaniem puszek i butelek do śmieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 23.04.2026, 09:18:57
  • 1
Sprzedałem #cdr. Teraz kusi to Dino, ale może jeszcze poczekać do protestów, by wejść po same kule?
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
23.04.2026, 09:19:41 via Wykop
  • 11
@Promilus: a może chciałby Pan dołączyć do #meczennicyccc ?
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
23.04.2026, 09:59:16 via Wykop
  • 0
@Promilus: Obecnie to pachnie kij wie czym, bo spółka siedzi cicho, a kolejne salony są otwierane
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus 22.04.2026, 20:19:18
  • 11
Ale scenarzyści trafili z tym mesjaszem jeszcze zanim Trump zaczął porównywać się do Jezusa.

#theboys #seriale #trump
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus 21.04.2026, 11:25:11
  • 0
Wywalone mam w te wiedźmińskie rynsztunki. Grę przechodzę tak, że sporo expię na pytajnikach i zadaniach pobocznych/zleceniach, wiec nie jest szczególnie trudno na średnim poziomie. Nie widzę sensu w traceniu czasu na poszukiwania. A wy bawicie się w to?

#wiedzmin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
21.04.2026, 11:30:31 via Wykop
  • 6
@Promilus: Tak, gerwalt najlepiej wygląda w zbrojach ze szkół. Do tego jestem akustykiem więc u mnie gerwant musi mieć wszystko od kompletu. A nie że kapcie po jakimś nilfgardzkim oficerze a miecz wyciągnięty z d--y trolla.
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
Autor
21.04.2026, 11:38:33 via Wykop
  • 1
@Tagliacozzo: miecz akurat mam d------y, bo udowodniłem, że jestem cnotliwy xd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 249
  • Strona 3 z 249
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 08.03.2022

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 13.07.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.11.2020

    Złotousty
  • Kałasznikow
    od 15.01.2021

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 01.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.04.2017

    Gadżeciarz
  • Ekspert
    od 22.07.2015

    Ekspert
  • Mikroblogger
    od 18.07.2022

    Mikroblogger
  • Władca Ognia
    od 04.11.2021

    Władca Ognia
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking