Smutne, ze ani jednej gwiazdeczce nie chciało się ogarnąć na spontanie jakiegoś koncertu nawet z przenośnego głośnika, by chłopak po przyjeździe mógł odpocząć. Zamiast tego musiał jeszcze się dwie godziny produkować, bo nikt nawet nie miał pomysłu co dalej...
Gdzie przyjaciel bedopies? Mógł wpaść i coś zagrać.
@Jamniki2: czyli nie mogę mieć wątpliwości przed okazaniem wydatków gdzie zbierało się pieniądze na cito bo są potrzebne a ludzie mogą nie dożyć? Tutaj jest walka o czas, realnie ludzie czekają na te pieniądze. Czy była mowa o “wsparciu socjalnym” czy kupnie sprzętów do szpitali? Czy to Owsiak czy zbieraliśmy na zbiórki konkretnych ludzi? Co innego jakbym psioczył na Owsiaka gdzie wszystko jest udokumentowane.
Ale sie dzis boty pisokonfowskie odpalily, jakby co najmniej pis wygral xdd. Elektorat KO po prostu ma wymagania. ktore nie zostaly spelnione, wiec elektorat to pokazal, tyle.
@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala: a skąd wiesz? Nie może być ktoś niezadowolony z jednego posła albo prezydenta z partii która sie lubi? Gość we wpisie trochę bzdury gada ale ja np. Jestem zadowolony z jednego prezydenta z pisu bo miasto się zmieniło a pisowcem nie jestem ¯\(ツ)/¯
Z czego te prawackie przygłupy się tak cieszą? ( ͡°͜ʖ͡°) Ja osobiście też się cieszę, że w-------i mieszkańcy się zebrali i odwołali szkodnika. Sam jako mieszkaniec Łodzi też w--------m naszą prezydentkę z KO w jakimś referendum, a jednocześnie nie mam nic wspólnego z prawicą. Prawakoidy dorabiają sobie do tego jakąś ogólnopolską narrację, a wg sondażu tylko 26% z głosujących za odwołaniem prezydenta Krakowa powiedziało, że robi
dobra tag zadecydował ze mam adoptować myszy. Zacząłem czytać więcej i w sumie wyszło ze jak dla samotnego huopa to lepiej szczury wziąć bo są bardziej społeczne i przyjazne człowiekowi ze go traktują jako członka ich stada, wizja bycia królem szczurów brzmi zajebiscie. Pewnie pójdę spać wytrzeźwieje i odstąpię od pomysłu, albo pojadę po te szczury no bo co
Strasznie zdziwaczałem i zdziczałem ostatnio, przez 3 minuty się śmiałem do telefonu z serwisantem z tego, że muszę z tyłu laptopa zdrapać klucz aktywacyjny do Windowsa. Nie mam zielonego pojęcia czemu tak mi się chciało śmiać (jeszcze wtedy się nie zjarałem), ale ten typ pewnie teraz rozmawia z kolegami o tym zyebie co do nich dzwonił i naślą na mnie łowców przegrywów #przegryw
Nie no to jest przesada że ktoś z taką grzywą, linią włosów i płytkami w łazience sprowadzanymi od najlepszych włoskich kamieniarzy się podawał za przegrywa Tak jak myślałem kolejny zwykły troll który nie wytrzymał braku atencji i musiał się dowartościować na tagu - #przegryw
Ehhh huop spojrzal na profilowe @PrawnydoRadca i sie rozczulil. Bubu jest taki slodki dla huopa, a huop ma 32 lata i sie misiem rozczula smiechu warte #przegryw
#przegryw
źródło: 1fb
Pobierz