Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko188
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PrawnydoRadca

PrawnydoRadca

Dołączył 1 rok i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1703
  • Znaleziska 354
  • Mikroblog 1349
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 0
viero
viero
25.05.2026, 14:53:56
  • 17
ciepło się zrobiło, to chodzą dziewczyny z odsłoniętymi pupulkami a chłopu nie było dane i nie będzie

#przegryw
viero - ciepło się zrobiło, to chodzą dziewczyny z odsłoniętymi pupulkami a chłopu ni...

źródło: 1fb

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 25.05.2026, 14:55:48 via iOS
  • 1
@viero: chuop tylko moze popatrzec
  • Odpowiedz
IksdeHeheh
IksdeHeheh
25.05.2026, 09:31:45
  • 28
#latwogang
IksdeHeheh - #latwogang

źródło: fbd942b8-8402-4b7f-955c-b480f4ad0c91

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 25.05.2026, 10:37:36 via iOS
  • 1
@IksdeHeheh: w domu mieścił się Orlen xD czy to Don Orleone?
  • Odpowiedz
madap24488
madap24488
madap24488
24.05.2026, 21:14:00
  • 7
Smutne, ze ani jednej gwiazdeczce nie chciało się ogarnąć na spontanie jakiegoś koncertu nawet z przenośnego głośnika, by chłopak po przyjeździe mógł odpocząć. Zamiast tego musiał jeszcze się dwie godziny produkować, bo nikt nawet nie miał pomysłu co dalej...

Gdzie przyjaciel bedopies? Mógł wpaść i coś zagrać.

Ech

#latwogang
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 24.05.2026, 21:24:20 via iOS
  • 9
@madap24488: Bedi już przytulił melony z poprzedniej zbiórki
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 25.05.2026, 10:30:07 via iOS
  • 1
@Jamniki2: czyli nie mogę mieć wątpliwości przed okazaniem wydatków gdzie zbierało się pieniądze na cito bo są potrzebne a ludzie mogą nie dożyć? Tutaj jest walka o czas, realnie ludzie czekają na te pieniądze. Czy była mowa o “wsparciu socjalnym” czy kupnie sprzętów do szpitali? Czy to Owsiak czy zbieraliśmy na zbiórki konkretnych ludzi? Co innego jakbym psioczył na Owsiaka gdzie wszystko jest udokumentowane.
  • Odpowiedz
nitemar_
nitemar_
25.05.2026, 03:27:58
  • 1144
Ale sie dzis boty pisokonfowskie odpalily, jakby co najmniej pis wygral xdd. Elektorat KO po prostu ma wymagania. ktore nie zostaly spelnione, wiec elektorat to pokazal, tyle.

#krakow #polityka
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 25.05.2026, 10:26:12 via iOS
  • 0
@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala: a skąd wiesz? Nie może być ktoś niezadowolony z jednego posła albo prezydenta z partii która sie lubi? Gość we wpisie trochę bzdury gada ale ja np. Jestem zadowolony z jednego prezydenta z pisu bo miasto się zmieniło a pisowcem nie jestem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
radziuxd
radziuxd
24.05.2026, 20:30:08
  • 23
Z czego te prawackie przygłupy się tak cieszą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja osobiście też się cieszę, że w-------i mieszkańcy się zebrali i odwołali szkodnika. Sam jako mieszkaniec Łodzi też w--------m naszą prezydentkę z KO w jakimś referendum, a jednocześnie nie mam nic wspólnego z prawicą. Prawakoidy dorabiają sobie do tego jakąś ogólnopolską narrację, a wg sondażu tylko 26% z głosujących za odwołaniem prezydenta Krakowa powiedziało, że robi
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 24.05.2026, 20:34:31 via iOS
  • 0
@radziuxd: przecież Berkowicz uważa, że przyłożył rękę do próby odwołania go ze Stanowiska xD
  • Odpowiedz
NiezlyJestes
NiezlyJestes
24.05.2026, 13:14:44
  • 3
Chłopcze czy ty to pamiętasz?
Zapach 2012r,grę na podwórku z kolegami?
Kiedyś wszystko było prostsze

#nostalgia #przegryw #kiedystobylo #pilkanozna #mecz
NiezlyJestes - Chłopcze czy ty to pamiętasz?
 Zapach 2012r,grę na podwórku z kolegami...

źródło: 1000017189

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 24.05.2026, 13:16:43 via iOS
  • 0
@NiezlyJestes: teraz na co jedynie można się z kimś umówić to na piwsko.
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
23.05.2026, 14:27:02
  • 4
nie wiem jaki sens ma bycie chadem albo normikiem i siedzenie na tym tagu albo jak ktoś ma dobra morde dobrą psychike i związek
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 23.05.2026, 14:29:49 via iOS
  • 1
@Henson_: nie ma tu takich
  • Odpowiedz

511

Kolejne kłopoty byłego adwokata Pawła K. Oczekiwał innej decyzji sądu

Kolejne kłopoty byłego adwokata Pawła K. Oczekiwał innej decyzji sądu

Nie ma zgody na to, żeby były adwokat "od trumien na kółkach" miał wstrzymane wykonanie kary

whimer
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 22.05.2026, 14:56:47
  • 42
  • #
    trumnanakolkach
  • #
    adwokat
  • #
    wyrok
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 23.05.2026, 14:01:15 via iOS
  • 0
Mam nadzieję, że chłopaki będą go cwelić te półtora roku
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
23.05.2026, 12:46:02
  • 3
Psychiatra sugeruje oddział dzienny ale po takim 3 miesięcznym zwolnieniu nie będę miał już po co wracać do pracy
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 23.05.2026, 12:49:03 via iOS
  • 0
@WPogoniZaWygrywem: po rzeczy z szafki
  • Odpowiedz
nieudacznikzyciowy
nieudacznikzyciowy
23.05.2026, 08:46:34
  • 2
dobra tag zadecydował ze mam adoptować myszy. Zacząłem czytać więcej i w sumie wyszło ze jak dla samotnego huopa to lepiej szczury wziąć bo są bardziej społeczne i przyjazne człowiekowi ze go traktują jako członka ich stada, wizja bycia królem szczurów brzmi zajebiscie. Pewnie pójdę spać wytrzeźwieje i odstąpię od pomysłu, albo pojadę po te szczury no bo co

#przegryw
nieudacznikzyciowy - dobra tag zadecydował ze mam adoptować myszy. Zacząłem czytać wi...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-23 o 10.45.17

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 23.05.2026, 08:53:09 via iOS
  • 0
@nieudacznikzyciowy: male te szczury. To trzeba takie dużego
  • Odpowiedz
Fikster
Fikster
22.05.2026, 16:47:49
  • 39
Huop zajęty zabijaniem potworów a glizda znowu nudzi o głaskanie

#przegryw
Fikster - Huop zajęty zabijaniem potworów a glizda znowu nudzi o głaskanie

#przegryw

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 22.05.2026, 16:50:07 via iOS
  • 15
@Fikster: dbaj o pieseła. On cie nie zdradzi jak Julka czy kolega.
  • Odpowiedz
KolakPatolik2137
KolakPatolik2137
22.05.2026, 15:10:54
  • 4
Strasznie zdziwaczałem i zdziczałem ostatnio, przez 3 minuty się śmiałem do telefonu z serwisantem z tego, że muszę z tyłu laptopa zdrapać klucz aktywacyjny do Windowsa. Nie mam zielonego pojęcia czemu tak mi się chciało śmiać (jeszcze wtedy się nie zjarałem), ale ten typ pewnie teraz rozmawia z kolegami o tym zyebie co do nich dzwonił i naślą na mnie łowców przegrywów
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 22.05.2026, 15:13:02 via iOS
  • 0
@KolakPatolik2137: gdzie medyczna marjuana się ululać żeby na wieczór była dla chuopa dla relaksu?
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 22.05.2026, 15:24:30 via iOS
  • 0
@KolakPatolik2137: hehe
  • Odpowiedz
futanari
futanari
22.05.2026, 15:21:19
  • 6
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 22.05.2026, 15:24:04 via iOS
  • 0
@futanari: az opadł
  • Odpowiedz
sneez_33
sneez_33
22.05.2026, 15:16:58
  • 3
Nie no to jest przesada że ktoś z taką grzywą, linią włosów i płytkami w łazience sprowadzanymi od najlepszych włoskich kamieniarzy się podawał za przegrywa
Tak jak myślałem kolejny zwykły troll który nie wytrzymał braku atencji i musiał się dowartościować na tagu
-
#przegryw
sneez_33 - Nie no to jest przesada że ktoś z taką grzywą, linią włosów i płytkami w ł...

źródło: 1000006255

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 22.05.2026, 15:19:13 via iOS
  • 2
@sneez_33: niezły normik. Barber na modną fryzurę czyli boki krótko góra długo z zaczesem na pastę. Troche siłki bo brzuszek jest i typowy normik.
  • Odpowiedz
typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
22.05.2026, 15:01:17
  • 3
Ehhh huop spojrzal na profilowe @PrawnydoRadca i sie rozczulil. Bubu jest taki slodki dla huopa, a huop ma 32 lata i sie misiem rozczula smiechu warte
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 22.05.2026, 15:03:43 via iOS
  • 0
@typowyWykopekMizogin: to Dudu
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 22.05.2026, 15:10:05 via iOS
  • 1
@typowyWykopekMizogin: dziwne, nie wiem skąd to skopiowałeś. Widać, że Bubu jest kobieca bardziej a Dudu męski
PrawnydoRadca - @typowyWykopekMizogin: dziwne,  nie wiem skąd to skopiowałeś. Widać, ...

źródło: IMG_7635

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 18
  • Strona 5 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 27.11.2024

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.02.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 23.04.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking